החלפת מנעולים

צריכים שירות החלפת מנעולים? ננעלתם מחוץ לבית? איבדתם את המפתח לדלת? אל דאגה, הגעתם למקום הנכון. אצלנו בלוקינג, תוכלו למצוא שירותי החלפת מנעולים, אשר יסייעו לכם בכל הקשור להחלפת מנעולים מכל סוג שהם.

 

אנו מספקים שירותי החלפת מנעולים בפריסה ארצית

מחפשים חברה מקצועית שמספקת שירותי מנעולנים? זקוקים לשירותי החלפת מנעולים לבית או לעסק? הגעתם למקום הנכון.

בין שירותינו הנוספים באתר חברת לוקינג ניתן למצוא גם החלפת מנעולים. אם איבדתם מפתח או שהמנעול שלכם תקול אנו מספקים את השירות המקצועי ביותר להחלפת מנעולים. שירות המבוצע על ידי אנשי מקצוע מנוסים שיטפלו בבעיה בצורה יעילה ומהירה.

החלפת מנעולים נחוצה כאשר המנעולים נתקעים ואתם לא מצליחים להיכנס לרכב או לבית. במקרה הזה, חשוב ביותר לפנות למנעולן מקצועי לצורך החלפה של מנעול.

רק איש מקצוע בעל ניסיון רב בתחום יוכל לבצע את ההחלפה בצורה טובה וללא תקלות. ההמלצה היא לא לנסות להחליף את המנעול בכוחות עצמכם אלא להיעזר בשירותי מנעולן מקצועי.

מנעולן

 

פעולות החלפת מנעולים שביצענו

אנו בלוקינג מספקים שירותי מנעולנות מגוונים, אחד העיקריים שבהם הוא החלפת מנעולים. פעמים רבות יש צורך בהחלפת מנעול בין אם הוא תקול לגמרי או לא תקין במאת האחוזים ואנו מספקים שירות זה על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בתחום המנעולנות. את שירות זה אנו מספקים גם בפריסה ארצית. בטבלה לפניכם מוצגות חלק מפעולות החלפת המנעולים שהמנעולנים שלנו ביצעו לאחרונה ומחיר השירות:

פעולות החלפת מנעולים שביצענו:אופן הפעולה:עלות השירות:
החלפת מנעול ברכב ברמת השרוןמנעולן הרכבים שלנו ביצע החלפת מנעול ללקוח שרכבו נפרץ מכיוון שנגרם נזק לחור המנעול.750 ₪
פריצת והחלפת מנעול בדירה בחיפההמנעולן שלנו הגיע לדירת הלקוח וביצע החלפת מנעול בדלת הכניסה לדירה.650 ₪
החלפת צילינדר בדלת כניסה לדירה בבניין בגבעתייםדלת הדירה חרקה במשך זמן רב ובסופו של דבר נתקעה, המנעולן שלנו הגיע לדירה במהירות וביצע החלפת צילינדר ושימון צירים ובכך פתר את הבעיה.550 ₪
החלפת צילינדר בדלת פלדלת ברמת גןהלקוח התקשר מכיוון שהמפתח לא הסתובב עד הסוף, המנעולן שלנו הגיע למקום וביצע החלפת צילינדר בדלת.300 ₪

 

מתי יש להחליף מנעול?

המנעול נתקע ואתם לפתע מוצאים את עצמכם מול דלת נעולה? אין ספק כי מדובר בסיטואציה לא ממש נעימה במסגרתה אתם עשויים לחוש תסכול משמעותי למדי. במצב הזה, חשוב ביותר לא לנסות להחליף את המנעול בכוחות עצמכם אלא לקרוא לשירות של מנעולן מוסמך.

רעשים: אם בשעה שאתם מסובבים את המפתח והמנעול עושה רעש, הרי זה סימן לקרוא לשירות של מנעולן מוסמך לצורך החלפה של מנעול.

חריקה: אם המנעול חורק בשעה שאתם מסובבים את המפתח, הרי חשוב ביותר לקרוא לשירות של מנעולן מוסמך בתחום.

עבודה רבה: מצב בו אתם מסובבים את המפתח והמפתח נתקע בחור המנעול, הדבר מצריך מכם לא מעט עבודה ולכן רצוי להזמין מנעולן מקצועי בתחום אשר יבצע החלפה של מנעולים וימנע מכם לעבוד קשה בניסיון לפתוח את הדלת.

רשימת המלצות: חשוב ביותר לקרוא למנעולן מוסמך אשר לו רשימת המלצות מטעם לקוחות קודמים ויש ביכולתו לבצע את העבודה ברמה הטובה ביותר.

אל תנסו לבד: החלפה של מנעולים היא פעולה המצריכה מיומנות טכנית גבוה ביותר בהתאם לדלת והמנעול. ההמלצה היא לא להתפתות למוכרים בחנויות של חומרי בניין אשר ימליצו לכם על מנעול כזה או אחר. ייתכן והמוכרים יציעו לכם מוצרים זולים ואין להתפשר על הרמה,בין אם מדובר על הבית או העסק שלכם.

 

מנעולן מקצועי

יש לשים לב לדלתות פנימיות ודלתות חיצוניות

בעת החלפת מנעולים על המנעולן לשים לב לדלתות חיצוניות ודלתות פנימיות, בין אם מדובר בדלת של השירותים או הדלת של חדר השינה יש לדעת כי מדובר במערכת מנעולים שונה לגמרי. כאשר מדובר על דלתות פנימיות מדובר בפעולה פשוטה בהשוואה להחלפת מנעולים בדלתות חיצוניות.

זהירות: בין אם מדובר על דלת פנימית או דלת חיצונית יש לבצע את החלפת המנעולים תוך הקפדה על משנה זהירות.

הקפדה על הפרטים הקטנים: חשוב ביותר להקפיד על הפרטים הקטנים בעת החלפה של מנעולים על מנת לבצע את ההחלפה בצורה הטובה ביותר.

מנעולן מוסמך ידע לענות על כל השאלות: בין אם מדובר על דלת חיצונית או דלת פנימית, ייתכן שיהיו לכם שאלות במסגרת ההחלפה של המנעולים. מכאן, חשוב ביותר לשכור את השירות של מנעולן מוסמך אשר יש ביכולתו לענות לכם על כל השאלות בצורה הטובה ביותר.

 

אילו סוגי מנעולים קיימים?

מנעולן מוסמך ידע לבחור את סוג המנעול המתאים ביותר במסגרת החלפת מנעולים. ההחלפה של המנעולים  תלויה בסוג המנעולים. הנה המנעולים הקיימים:

מנעול צילינדר: מנעול זה בנוי על העיקרון של הצילינדר – באמצעות סיבוב המנעול נפתח. מדובר באחד המנעולים הפופולריים ברחבי העולם. המנגנון של המנעול פועל לפי המפתח אשר לו זיזים ובליטות .כאשר המפתח מזיז את הפינים בצורה כלשהי הדבר מאפשר את פתיחת המנעול.

מנעול ביומטרי: מנעול זה נחשב למנעול מודרני למדי ופועל לפי מחשב אשר מזהה את טביעת האצבע של האדם.

מנעול עליון: מנעול עליון נחשב לאחת הבחירות הטובות ביותר לבית ומגן מפני פריצות. הפלטה אשר מורכבת על החלק החיצוני של הדלת נראית לעין וכך הגנבים מזהים כי המנעול מותקן על הדלת ומתרחקים מהמקום.

שאלות ותשובות

מחיר החלפת מנעולים נקבע בעיקר לפי סוג המנעול החדש אותו המנעולן יתקין.
בוודאי, אנו מבצעים החלפת מנעולים לכל סוגי הדלתות ללא יוצא מן הכלל.
לקוחות ממליצים