מנעולן באופקים

צריכים מנעולן באופקים? ננעלתם מחוץ לבית? שכחתם את הסיסמה של המנעול? איבדתם את המפתח למנעול? אל דאגה, הגעתם למקום הנכון. אצלנו בחברת לוקינג, תוכלו למצוא שירותי מנעולנות מקצועיים, אשר יסייעו לכם בכל הקשור לפריצות מנעולים מכל הסוגים שהם.

להינעל מחוץ לבית או בתוך העסק זה לא חוויה נעימה כלל. על כן, במקרים כאלו אנו מנסים בכל דרך אפשרית לפתוח את המנעול ולצאת לחופשי. כמו כן, במקרים בהם אנו חושבים צעד אחד קדימה, האפשרות של מנעולן באופקים שיגיע ויסייע לנו, היא האפשרות הנבחרת והחכמה ביותר.

 

מה תפקידו בפועל של מנעולן באופקים?

השימוש במנעולים השונים במהלך חיינו הוא יום יומי. בין אם כאשר אנחנו נועלים בעת היציאה או הכניסה את דלת הבית או המשרד, בין אם אנחנו נועלים את התא האישי שלנו בעבודה, בין אם אנחנו נועלים את הרכב וכו’. ובכן בהתאם לכמות המנעולים הרבה בהם אנחנו משתמשים, כך גם כמות הבעיות העלולות להיווצר. וכאן בדיוק, נכנס לתמונה פועלו של מנעולן באופקים. מנעולן באופקים, אחראי למעשה על תיקון, תחזוקה החלפה והתקנה של מנעולים שונים, בהתאם לצורך.

קיצור דלתות

באילו מקרים נזדקק לשירותי מנעולנות באופקים?

הצורך בשירותיו של מנעולן באופקים יכול להתעורר במגוון של מקרים. בין אם במשרד, בבית, במחסן, ברחוב, בחדר הכושר או בכל מקום אחר בו ישנם מנעולים.

אובדן של מפתח או סיסמה במקרה של איבוד המפתח או הסיסמה, בהתאם לסוג המנעול, יהיה צורך בשירותיו של מנעולן באופקים, על מנת שיפתח את המנעול בין אם על ידי מפתח מאסטר ובין אם על ידי שיטות פריצה אחרות.
מנעולים תקועים כתוצאה מחלודה או לכלוך, חור המנעול או מנגנון הנעילה עלול להיתקע ולהיסתם, ובשל כך לא יהיה ניתן לפתוח אותו.
מנעולים שבורים במקרים רבים המנעול או מנגנון הנעילה שבו נשברים, ועקב כך לא ניתן לעשות בו שימוש.

 

כיצד מתבצע תהליך עבודתו של מנעולן באופקים?

על מנת שיוכל לבצע את עבודתו בצורה האיכותית, היעילה והמקצועית ביותר, מנעולן באופקים מחלק את תהליך העבודה לשני חלקים עיקריים.

 

חלק א’ – ההכנות

החלק הראשון בתהליך עבודתו של מנעולן באופקים הוא למעשה ההכנות לקראת העבודה הפיזית. במהלך חלק זה, מתבצעים שני דברים. ראשית, המנעולן מאבחן את הבעיה לרבות מה גורם לה, היכן היא נמצאת במנעול וכדומה. לאחר מכן, מתבצעות הכנות של כלי העבודה הדרושים וכו’.

 

חלק ב’ – ביצוע העבודה

החלק השני בתהליך העבודה, הוא למעשה הביצוע עצמו. חלק זה משתנה מאוד בין קריאת שירות אחת לאחרת, בהתאם כמובן לצורך בשירותי המנעולנות. לעיתים יהיה מדובר על צורך בהחלפת צילינדר, לעיתים בפריצת מנעולים, פריצת דלתות, פריצת מנעולים לרכב וכו’.

 

מנעולן כפורץ – הכל על פריצות שמבצע מנעולן

כפי שנאמר קודם לכן, מנעולן באופקים אינו מספק אך ורק סוג מסוים של שירותי מנעולנות, אלא את כלל הסוגים. על כן, לצד תחזוקה, החלפה והתקנת מנעולים, מנעולן באופקים משמש גם, ואולי בעיקר כפורץ מנעולים. אילו סוגי פריצות הוא מבצע? ובכן הרשימה החלקית, אך העיקרית, לפניכם:

פריצת כספות במקרים בהם אדם מאחסן דברים יקרי ערך בכספת, ייתכן כי הוא ישכח את הסיסמה לכספת או את המפתח (בהתאם לסוג הכספת). מקרים אלו, דורשים פריצה מבוקרת ומקצועית של מנעול הכספת, על מנת לשחרר את החפצים מבפנים ומבלי לגרום להם כל נזק.
פריצות לבית המנעול דלת הבית יכול להפסיק לתפקד בשל מגוון סיבות. כל אלו, יובילו לצורך בפריצת לבית.
פריצה לרכב במקרה שבו שלט הרכב אבד או הפסיק לעבוד, יש צורך לפרוץ לרכב. זאת, לצד מקרים של נעילת הרכב כאשר המפתחות בפנים ועוד.

 

מה חשוב לדעת לפני שפורצים מנעול?

כפי שנאמר קודם לכן, אחד מתפקידיו של מנעולן באופקים הוא לפרוץ מנעולים, ובכך גם לפרוץ למקומות פרטיים ככל הנראה. אי לכך, ישנם שני מסמכים שחשוב לוודא שהמנעולן מחזיק בהם:

  1. אישור עבודה – באותה מידה שאדם אשר מתעסק עם חשמל, זקוק לאישור עבודה עם חשמל, קרי תעודת חשמלאי מוסמך, כך גם מנעולן באופקים צריך אישור להתעסקות בפריצות.
  2. אישור מהמשטרה – מכיוון שעבודתו של מנעולן כפורץ, חודרת במידה כזו או אחרת לפרטיות של אנשים, ובהתאם לחוק יבש מדובר על פריצה לכל דבר ועניין, על המנעולן לאחוז באישור פריצה מהמשטרה.

פורץ רכבים

כמה עולה להזמין מנעולן באופקים?

מחיר שירותיו של מנעולן באופקים משתנה בין קריאת שירות אחת לאחרת. המחיר המדובר משתנה בהתאם לגורמים כגון חומרת המצב של המנעול, הצורך עצמו בגינו נקרא מנעולן באופקים, כלי העבודה הבאים לידי שימוש, וכן רמת ההערכה העצמית של המנעולן והחברה אצלה הוא עובד. אם כן, טווח המחירים הממוצע נע בין 300 ל 650 ש”ח. אך זהו טווח ממוצע, ועל כן המחירים יכולים להשתנות.

 

איך להזמין מנעולן באופקים?

על מנת להזמין מנעולן באופקים, שיהיה גם איכותי ומקצועי, מומלץ לבצע את שלושת השלבים הבאים:

  1. וודאות – מומלץ לוודא מהו הצורך, מדויק ככל הניתן, אשר בגינו אתם זקוקים לשירותיו של מנעולן מומלץ באופקים.
  2. חיפוש – בהתאם לסוג המנעולן אותו אתם מחפשים, התחילו בחיפושים בין אם בעזרת האינטרנט ובין אם בעזרת חברים.
  3. בחירה ויצירת קשר – לאחר שמצאתם מנעולן באופקים אותו בחרתם להיות המנעולן שלכם, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר איתו. במידה ומדובר על מקרה דחוף, הוא יגיע אליכם בהקדם האפשרי.

 

מחירון שירותי מנעולן באופקים

פריצת דלת באופקים החל מ-300₪
פריצת רכב באופקים החל מ-250₪
תיקון דלתות באופקים החל מ-450₪

אנו מספקים שירותי מנעולן באופקים

נתקעתם מחוץ לבית או לעסק? המפתח נכנס לחור המנעול אבל לא אתם לא מצליחים לסובב אותו עד הסוף? בשביל זה אנחנו כאן לספק לכם שירותי מנעולן באופקים. המנעולנים שלנו בלוקינג דואגים להגיע במהירות לכל קריאת לקוח ולטפל בכל בעיית מנעולנות ביסודיות וביעילות. אנו מספקים מגוון שירותי מנעולנות בפריסה ארצית. הזמינו עכשיו את שירותיו של מנעולן באופקים דרך לוקינג.

לעיתים אנו עשויים לקחת בתור מובן מאליו את העובדה כי מנעולים מותקנים בבית. השינוי אשר להתרחש במקרה בו המנעול מתקלקל או הדלת לא נפתחת. במקרה הזה, חשוב ביותר לא לנסות ולפתור את הבעיה בכוחות עצמכם אלא להיעזר בשירות של מנעולן באופקים. מנעולן מוסמך ובעל ניסיון בתחום יגיע למקום לסייע בפתרון הבעיה בהתאם לניסיון שלו.

 

שירותי מנעולן באופקים שסיפקנו לאחרונה

אצלנו באתר חברת לוקינג תוכלו למצוא את כל שירותי המנעולנות הקיימים בשוק המנעולנות כיום, את שירותינו אנו מספקים בפריסה ארצית, בין שירותים אלו אנו מספקים גם שירותי מנעולן באופקים, באופקים אנו פועלים כבר למעלה מעשור וביצענו פעולות מנעולנות רבות עבור תושבי אופקים.
לפניכם חלק מאותן פעולות מנעולנות באופקים שביצענו ומחיריהן:

פעולות מנעולנות באופקים שביצענו:אופן הפעולה:עלות השירות:
החלפת מנעול בעסק באופקיםבעל העסק רצה לשדרג את המנעול בדלת הכניסה לעסק לאחר ניסיון פריצה, המנעולן שלנו ביצע את החלפת המנעולים בעסק.400 ₪
תיקון דלת ממ"ד באופקיםתיקון דלת הממ"ד התבצע על ידי סידור צירים והחלפת הגומייה שיצאה ממקומה.450 ₪
פריצת כספת בבית פרטי באופקיםפריצת הכספת התבצעה על ידי קדיחת חור בכספת על מנת לשבור את הבריח הקטן שבכספת, דבר המאפשר פריצה ללא גרימת נזק.550 ₪
פריצת אופנוע באופקיםבעל האופנוע איבד את המפתח, פורץ האופנועים שלנו הגיע לבית הלקוח וביצע שחזור מפתחות.450 ₪

 

אילו מנעולים מותקנים על ידי מנעולן באופקים?

בשנים האחרונות ניתן לראות את השינויים השונים החלים בתחום המנעולנות. הדבר בא לידי ביטוי במגוון רחב של מנעולים. מנעולן באופקים בעל ניסיון רב צריך להפגין בקיאות רבה בסוגי המנעולים השונים.

מנעול ג’ואל: מדובר במנעול המכונה גם מנעול כספות הכולל מנגנון ובו שלושה בריחים עבים אשר נכנסים למשקוף של הדלת. מנעול מסוג זה מסייע במקרים של פריצות,זאת בשל העובדה כי הדלת נעולה בחלק התחתון. יתרה מכך, חור המנעול עמוק ואין אפשרות לקדוח ולפרוץ אותו.

מנעולי רב בריח: מדובר בסוג נוסף של מנעולים המותקנים על ידי מנעולן מקצועי בעיר אופקים. מנעולים מסוג זה נחשבים איכותיים במיוחד ומאפשרים נעילה איכותית של הלת באמצעות בריחים שמתחברים לדלת.

 

היכן ניתן למצוא מנעולן 24 שעות ביממה באופקים?

אין לכם אפשרות להיכנס לבית או זקוקים להחלפת מנעול ישן בחדש? מנעולן באופקים מגיע אליכם בכל שעות היממה, בין אם בשעות הבוקר או בין אם בשעות הערב. מנעולן 24 שעות ביממה יציע לכם שירות מקצועי ויהיה זמין עבורכם ויגיע במהירות רבה, בייחוד כאשר מדובר על מקרי חירום כמו שריפה בבית או אי יכולת לצאת מהרכב.

היכן אפשר למצוא מנעולן 24 שעות ביממה ? הנה מספר דרכים:

המלצות של לקוחות: קיימת אפשרות למצוא שירות של מנעולן בעיר אופקים לאורך 24 שעות ביממה באמצעות המלצות של לקוחות. המלצות של לקוחות לגבי השירות של מנעולן יסייע לכם לבחור את איש המקצוע הטוב ביותר.

שיחה מקדימה: יתרה מזאת, כדאי לשוחח עם מנעולן על מנת לוודא כי זה איש המקצוע אשר אתם רוצים לצידכם במקרה של קריאה בשעות הבוקר או בערב.

אתר האינטרנט של המנעולן: אתרי אינטרנט נחשבים לכרטיסי ביקור של בעלי עסקים רבים וביניהם גם מנעולנים.

 

שכפול מפתחות על ידי מנעולן באופקים

זוכרים את הרגע בו נכנסתם לבית החדש או המשרד? אין ספק כי מדובר באחד הרגעים המרגשים ביותר. עם זאת, חשוב ביותר לדאוג לנושא של שכפול מפתחות על ידי מנעולן באופקים. ישנם מקרים בהם אתם מחפשים את המפתח ולא מוצאים? בדיוק בשביל זה חשוב ביותר להיעזר בשירותיו של מנעולן מוסמך אשר יהיה ביכולתו לבצע את פעולת השכפול של המפתחות. למה כדאי לבצע שכפול מפתחות?

תחושת ביטחון: כאשר אתם בוחרים לבצע שכפול מפתחות אתם בוחרים להרגיש בטוחים יותר בבית או במשרד.

סדר יום תקין: כאשר אינכם מוצאים את המפתחות, הרי סדר היום שלכם אינו תקין. מאידך, כאשר אתם בוחרים לשכפל את המפתחות, אתם יכולים להמשיך את סדר היום בידיעה שיש לכם עוד זוג מפתחות.

עבודה עם כלים מקצועיים: לצורך הפעולה של שכפול המפתחות המנעולן יגיע מצויד בארגז כלים איכותי ובו הכלים המתאימים לשכפול מפתחות. הליך השכפול כולל מספר שלבים הכוללים בין היתר קידוד של שבב המפתח במטרה שהרכב ילמד את המפתח ויכיר במפתח בתור מפתח מורשה. במסגרת השלב הזה יש לעשות שימוש במחשב נייד אשר מחובר ליחידה המרכזית של הרכב במטרה לבצע את הפעולה בצורה הטובה והמקצועית ביותר לטובת שכפול המפתחות עבור הנהג.

שאלות ותשובות

כן, לכל סוג דלת בדרך כלל מתאים מנעול אחר. אך אתם יכולים לסמוך על המנעולן באופקים שהוא ידע להגיד לכם מה מתאים ויעשה את העבודה בצורה טובה ואיכותית.
בעיקרון כן, עליכם לשאול אותו מראש אך אין סיבה שהוא לא יוכל להגיע. המנעולנים רוצים להעניק שירות הוגן ומיטבי והם מגיעים בזמן ומסיימים את עבודתם במהרה.
מה היה לנו עד כאן?