מנעולן באור עקיבא

צריכים מנעולן באור עקיבא? ננעלתם מחוץ לבית? שכחתם את הסיסמה של המנעול? איבדתם את המפתח למנעול? אל דאגה, הגעתם למקום הנכון. אצלנו בחברת לוקינג, תוכלו למצוא שירותי מנעולנות מקצועיים, אשר יסייעו לכם בכל הקשור לפריצות מנעולים מכל הסוגים שהם.

להינעל מחוץ לבית או בתוך העסק זה לא חוויה נעימה כלל. על כן, במקרים כאלו אנו מנסים בכל דרך אפשרית לפתוח את המנעול ולצאת לחופשי. כמו כן, במקרים בהם אנו חושבים צעד אחד קדימה, האפשרות של מנעולן באור עקיבא שיגיע ויסייע לנו, היא האפשרות הנבחרת והחכמה ביותר.

 

מה תפקידו בפועל של מנעולן באור עקיבא?

השימוש במנעולים השונים במהלך חיינו הוא יום יומי. בין אם כאשר אנחנו נועלים בעת היציאה או הכניסה את דלת הבית או המשרד, בין אם אנחנו נועלים את התא האישי שלנו בעבודה, בין אם אנחנו נועלים את הרכב וכו’. ובכן בהתאם לכמות המנעולים הרבה בהם אנחנו משתמשים, כך גם כמות הבעיות העלולות להיווצר. וכאן בדיוק, נכנס לתמונה פועלו של מנעולן באור עקיבא. מנעולן באור עקיבא, אחראי למעשה על תיקון, תחזוקה החלפה והתקנה של מנעולים שונים, בהתאם לצורך.

קיצור דלתות

באילו מקרים נזדקק לשירותי מנעולנות באור עקיבא?

הצורך בשירותיו של מנעולן באור עקיבא יכול להתעורר במגוון של מקרים. בין אם במשרד, בבית, במחסן, ברחוב, בחדר הכושר או בכל מקום אחר בו ישנם מנעולים.

אובדן של מפתח או סיסמה במקרה של איבוד המפתח או הסיסמה, בהתאם לסוג המנעול, יהיה צורך בשירותיו של מנעולן באור עקיבא, על מנת שיפתח את המנעול בין אם על ידי מפתח מאסטר ובין אם על ידי שיטות פריצה אחרות.
מנעולים תקועים כתוצאה מחלודה או לכלוך, חור המנעול או מנגנון הנעילה עלול להיתקע ולהיסתם, ובשל כך לא יהיה ניתן לפתוח אותו.
מנעולים שבורים במקרים רבים המנעול או מנגנון הנעילה שבו נשברים, ועקב כך לא ניתן לעשות בו שימוש.

 

כיצד מתבצע תהליך עבודתו של מנעולן באור עקיבא?

על מנת שיוכל לבצע את עבודתו בצורה האיכותית, היעילה והמקצועית ביותר, מנעולן באור עקיבא מחלק את תהליך העבודה לשני חלקים עיקריים.

 

חלק א’ – ההכנות

החלק הראשון בתהליך עבודתו של מנעולן באור עקיבא הוא למעשה ההכנות לקראת העבודה הפיזית. במהלך חלק זה, מתבצעים שני דברים. ראשית, המנעולן מאבחן את הבעיה לרבות מה גורם לה, היכן היא נמצאת במנעול וכדומה. לאחר מכן, מתבצעות הכנות של כלי העבודה הדרושים וכו’.

 

חלק ב’ – ביצוע העבודה

החלק השני בתהליך העבודה, הוא למעשה הביצוע עצמו. חלק זה משתנה מאוד בין קריאת שירות אחת לאחרת, בהתאם כמובן לצורך בשירותי המנעולנות. לעיתים יהיה מדובר על צורך בהחלפת צילינדר, לעיתים בפריצת מנעולים, פריצת דלתות, פריצת מנעולים לרכב וכו’.

 

מנעולן כפורץ – הכל על פריצות שמבצע מנעולן

כפי שנאמר קודם לכן, מנעולן באור עקיבא אינו מספק אך ורק סוג מסוים של שירותי מנעולנות, אלא את כלל הסוגים. על כן, לצד תחזוקה, החלפה והתקנת מנעולים, מנעולן באור עקיבא משמש גם, ואולי בעיקר כפורץ מנעולים. אילו סוגי פריצות הוא מבצע? ובכן הרשימה החלקית, אך העיקרית, לפניכם:

פריצת כספות במקרים בהם אדם מאחסן דברים יקרי ערך בכספת, ייתכן כי הוא ישכח את הסיסמה לכספת או את המפתח (בהתאם לסוג הכספת). מקרים אלו, דורשים פריצה מבוקרת ומקצועית של מנעול הכספת, על מנת לשחרר את החפצים מבפנים ומבלי לגרום להם כל נזק.
פריצות לבית המנעול דלת הבית יכול להפסיק לתפקד בשל מגוון סיבות. כל אלו, יובילו לצורך בפריצת לבית.
פריצה לרכב במקרה שבו שלט הרכב אבד או הפסיק לעבוד, יש צורך לפרוץ לרכב. זאת, לצד מקרים של נעילת הרכב כאשר המפתחות בפנים ועוד.

 

מה חשוב לדעת לפני שפורצים מנעול?

כפי שנאמר קודם לכן, אחד מתפקידיו של מנעולן באור עקיבא הוא לפרוץ מנעולים, ובכך גם לפרוץ למקומות פרטיים ככל הנראה. אי לכך, ישנם שני מסמכים שחשוב לוודא שהמנעולן מחזיק בהם:

  1. אישור עבודה – באותה מידה שאדם אשר מתעסק עם חשמל, זקוק לאישור עבודה עם חשמל, קרי תעודת חשמלאי מוסמך, כך גם מנעולן באור עקיבא צריך אישור להתעסקות בפריצות.
  2. אישור מהמשטרה – מכיוון שעבודתו של מנעולן כפורץ, חודרת במידה כזו או אחרת לפרטיות של אנשים, ובהתאם לחוק יבש מדובר על פריצה לכל דבר ועניין, על המנעולן לאחוז באישור פריצה מהמשטרה.

פורץ רכבים

כמה עולה להזמין מנעולן באור עקיבא?

מחיר שירותיו של מנעולן באור עקיבא משתנה בין קריאת שירות אחת לאחרת. המחיר המדובר משתנה בהתאם לגורמים כגון חומרת המצב של המנעול, הצורך עצמו בגינו נקרא מנעולן באור עקיבא, כלי העבודה הבאים לידי שימוש, וכן רמת ההערכה העצמית של המנעולן והחברה אצלה הוא עובד. אם כן, טווח המחירים הממוצע נע בין 300 ל 650 ש”ח. אך זהו טווח ממוצע, ועל כן המחירים יכולים להשתנות.

 

איך להזמין מנעולן באור עקיבא?

על מנת להזמין מנעולן באור עקיבא, שיהיה גם איכותי ומקצועי, מומלץ לבצע את שלושת השלבים הבאים:

  1. וודאות – מומלץ לוודא מהו הצורך, מדויק ככל הניתן, אשר בגינו אתם זקוקים לשירותיו של מנעולן מומלץ באור עקיבא.
  2. חיפוש – בהתאם לסוג המנעולן אותו אתם מחפשים, התחילו בחיפושים בין אם בעזרת האינטרנט ובין אם בעזרת חברים.
  3. בחירה ויצירת קשר – לאחר שמצאתם מנעולן באור עקיבא אותו בחרתם להיות המנעולן שלכם, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר איתו. במידה ומדובר על מקרה דחוף, הוא יגיע אליכם בהקדם האפשרי.

 

מחירון שירותי מנעולן באור עקיבא

פריצת דלת באור עקיבא החל מ-300₪
פריצת רכב באור עקיבא החל מ-250₪
תיקון דלתות באור עקיבא החל מ-450₪

אנו מספקים שירותי מנעולן באור עקיבא

מצאתם את עצמכם נעולים מחוץ לדלת הבית? זקוקים לפריצת מנעול בשעת לילה מאוחרת? הגעתם למקום הנכון. לוקינג מספקת שירותי מנעולן באור עקיבא, השירות כולל הגעה מהירה לבית הלקוח וביצוע כל סוג פריצה שתזדקקו לו בכל שעה במהלך היום. השירות מבוצע על ידי מנעולן מקצועי ומוסמך לביצוע הפריצות. הזמינו עכשיו שירות מנעולן באור עקיבא דרך חברת לוקינג.

מצאתם את עצמכם תקועים מחוץ לבית או לרכב? במקרה הזה חשוב ביותר להיעזר בשירות של מנעולן באור עקיבא. מנעולן מקצועי בתחום יגיע אליכם במהירות רבה ויסייע לכם רבות. כאשר תזמינו מנעולן מקצועי בתחום תוכלו ליהנות משקט נפשי.

 

פעולות מנעולנות שביצענו באור עקיבא

אנו בלוקינג מספקים שירותי מנעולנות רבים ברחבי הארץ, בין היתר גם באור עקיבא. אנחנו מספקים מגוון רחב של שירותי מנעולנות לתושבי העיר אור עקיבא כבר מעל עשור. במהלך תקופת פעילותינו באור עקיבא אנשי המקצוע שלנו ביצעו פעולות מנעולנות רבות עבור לקוחותינו, משכפול מפתחות לרכב ועד פריצת דלתות בשעות הלילה.

לפניכם טבלה המציגה חלק מפעולות המנעולנות שביצענו באור עקיבא, כמו גם עלות השירות ואופן הפעולה:

פעולות מנעולנות באור עקיבא שביצענו:אופן הפעולה:עלות השירות:
החלפת מנעול לדלת פלדלת באור עקיבאביצענו החלפת מנעול לדלת פלדלת שנפגעה עקב ניסיון פריצה, לאחר השירות שכפלנו את המפתח ללקוח.800 ₪
שחזור מפתחות לרכב באור עקיבאמנעולן הרכבים שלנו ביצע שחזור מפתח ללקוח שאיבד את המפתח לרכב שלו.1,000 ₪
פריצת משאית באור עקיבאביצענו פריצה למשאית לאחר שמנגנון הנעילה בדלת המשאית נפגע, השירות כלל החלפת מנעול בדלת המשאית.600 ₪
תיקון דלת פלדלת בעסק באור עקיבאביצענו תיקון לדלת פלדלת על ידי כיוון ושימון הצירים של הדלת.350 ₪

 

למה חשוב להזמין מנעולן בעל אישור משטרה?

מנעולן באור עקיבא נחשב איש מקצוע מבוקש ביותר בעיר ולכן בבואכם להזמין את השירות חשוב ביותר להקפיד על אישור משטרה.

הנה מספר פרמטרים חשובים להצגת תעודת משטרה:

מקצועיות: בבואו של מנעולן מקצועי להציג בפניכם אישור מטעם המשטרה, אתם יכולים לדעת כי מדובר במקצוען אמיתי אשר קיבל אישור מטעם המשטרה. כאשר יעמוד לפניכם איש מקצוע, תדעו כי אתם יכולים לסמוך עליו שהוא יבצע את העבודה בצורה טובה בהתאם לשביעות הרצון שלכם.

הסמכה מטעם מקום מוכר: נוסף על זאת, כאשר אתם רואים מנעולן המציג אישור מטעם המשטרה, מדובר בבעל מקצוע אשר זכה לקבלת הסמכה מטעם מקום לימודים מוכר.

 

זמינות של מנעולן באור עקיבא

מנעולן באור עקיבא זמין עבורכם 24 שעות ביממה, בין אם מדובר באמצע היום או בין אם מדובר בסוף היום. לא משנה מהי השעה, מנעולן מקצועי יהיה זמין עבורכם בכל שעות היממה. כאשר מנעולן יהיה זמין עבורכם 24 שעות יהיה ביכולתו לסייע לכם במקרים הבאים:

פריצה לדירה: במקרה בו אתם נשארתם מחוץ לדירה, הרי חשוב ביותר להיכנס לדירה רק באמצעות מנעולן מקצועי. מנעולן מקצועי יגיע עם כלים מתאימים לפריצה ויאפשר לכם להיכנס לבית ללא כל דאגות.

פריצה לרכב: כאשר אין לכם יכולת להיכנס לרכב, הרי חשוב ביותר להזעיק מנעולן מקצועי אשר יגיע עם מוט במטרה לבצע את הפריצה של הרכב בצורה הטובה ביותר.  אם אין לכם יכולת להיכנס לרכב שלכם, הרי זה בדיוק המקום להזעיק מנעולן מקצועי בתחום על מנת לקבל שירות מקצועי. אל תנסו לפתור את הבעיה בכוחות עצמכם, זה עשוי להיגמר בנזק משמעותי ביותר לרכב שלכם ואתם ממש לא רוצים שזה יקרה, זאת בשל העובדה כי לא יתאפשר לכם לעשות שימוש ברכב בצורה תקינה.

שכפול של מפתחות הדירה: ישנם מקרים בהם אתם זקוקים לשירות של שכפול מפתחות, הרי חשוב ביותר לפנות לשירות של מנעולן מקצועי בתחום. כאשר תפנו לשירות של מנעולן מקצועי בתחום, תהיה לכם האפשרות לדעת כי אתם נמצאים בידיים טובות.

 

מיהו מנעולן מקצועי באור עקיבא?

באור עקיבא תמצאו לא מעט מנעולנים, אך על מנת לבחור מנעולן באור עקיבא  חשוב ביותר לתת דגש על פרמטרים מסוימים. כעת נדגיש בפניכם מהם הפרמטרים החשובים ביותר בבחירת מנעולן מקצועי:

ללא גרימת נזק: מנעולן מקצועי יבצע את עבודת הפריצה ללא כל גרימת נזק, כך תהיה לכם האפשרות לדעת כי בחרתם את האדם המתאים ביותר לביצוע עבודת הפריצה.

המלצות של חברים או בני משפחה: נוסף על כך, ניתן לבקש המלצות מטעם בני משפחה או חברים על מנת לבחון את ההיצע. כאשר תבקשו המלצות כדאי לברר כמה שיותר פרטים על המנעולן על מנת שתבחרו את איש המקצוע הטוב ביותר.

בדקו את אתר האינטרנט: יתרה מכך, חשוב ביותר גם לבחון את אתרי האינטרנט של המנעולן. כאשר תבחנו את אתרי האינטרנט השונים, תהיה לכם האפשרות לדעת כי מדובר במקצוען אמיתי.

שיחה מקדימה עם המנעולן: חשוב ביותר לערוך שיחה עם המנעולן על מנת לוודא כי לפניכם עומד איש מקצוע. כאשר תוודאו כי אכן מדובר בבן אדם מקצועי, תהיה לכם האפשרות לדעת כי בחרתם את איש המקצוע המתאים ביותר.

שאלות ותשובות

כן, לכל סוג דלת בדרך כלל מתאים מנעול אחר. אך אתם יכולים לסמוך על המנעולן באור עקיבא שהוא ידע להגיד לכם מה מתאים ויעשה את העבודה בצורה טובה ואיכותית.
בעיקרון כן, עליכם לשאול אותו מראש אך אין סיבה שהוא לא יוכל להגיע. המנעולנים רוצים להעניק שירות הוגן ומיטבי והם מגיעים בזמן ומסיימים את עבודתם במהרה.
מה היה לנו עד כאן?