מנעולן באילת

צריכים מנעולן באילת? ננעלתם מחוץ לבית? שכחתם את הסיסמה של המנעול? איבדתם את המפתח למנעול? אל דאגה, הגעתם למקום הנכון. אצלנו בחברת לוקינג, תוכלו למצוא שירותי מנעולנות מקצועיים, אשר יסייעו לכם בכל הקשור לפריצות מנעולים מכל הסוגים שהם.

להינעל מחוץ לבית או בתוך העסק זה לא חוויה נעימה כלל. על כן, במקרים כאלו אנו מנסים בכל דרך אפשרית לפתוח את המנעול ולצאת לחופשי. כמו כן, במקרים בהם אנו חושבים צעד אחד קדימה, האפשרות של מנעולן באילת שיגיע ויסייע לנו, היא האפשרות הנבחרת והחכמה ביותר.

 

מה תפקידו בפועל של מנעולן באילת?

השימוש במנעולים השונים במהלך חיינו הוא יום יומי. בין אם כאשר אנחנו נועלים בעת היציאה או הכניסה את דלת הבית או המשרד, בין אם אנחנו נועלים את התא האישי שלנו בעבודה, בין אם אנחנו נועלים את הרכב וכו’. ובכן בהתאם לכמות המנעולים הרבה בהם אנחנו משתמשים, כך גם כמות הבעיות העלולות להיווצר. וכאן בדיוק, נכנס לתמונה פועלו של מנעולן באילת. מנעולן באילת, אחראי למעשה על תיקון, תחזוקה החלפה והתקנה של מנעולים שונים, בהתאם לצורך.

קיצור דלתות

באילו מקרים נזדקק לשירותי מנעולנות באילת?

הצורך בשירותיו של מנעולן באילת יכול להתעורר במגוון של מקרים. בין אם במשרד, בבית, במחסן, ברחוב, בחדר הכושר או בכל מקום אחר בו ישנם מנעולים.

אובדן של מפתח או סיסמה במקרה של איבוד המפתח או הסיסמה, בהתאם לסוג המנעול, יהיה צורך בשירותיו של מנעולן באילת, על מנת שיפתח את המנעול בין אם על ידי מפתח מאסטר ובין אם על ידי שיטות פריצה אחרות.
מנעולים תקועים כתוצאה מחלודה או לכלוך, חור המנעול או מנגנון הנעילה עלול להיתקע ולהיסתם, ובשל כך לא יהיה ניתן לפתוח אותו.
מנעולים שבורים במקרים רבים המנעול או מנגנון הנעילה שבו נשברים, ועקב כך לא ניתן לעשות בו שימוש.

 

כיצד מתבצע תהליך עבודתו של מנעולן באילת?

על מנת שיוכל לבצע את עבודתו בצורה האיכותית, היעילה והמקצועית ביותר, מנעולן באילת מחלק את תהליך העבודה לשני חלקים עיקריים.

 

חלק א’ – ההכנות

החלק הראשון בתהליך עבודתו של מנעולן באילת הוא למעשה ההכנות לקראת העבודה הפיזית. במהלך חלק זה, מתבצעים שני דברים. ראשית, המנעולן מאבחן את הבעיה לרבות מה גורם לה, היכן היא נמצאת במנעול וכדומה. לאחר מכן, מתבצעות הכנות של כלי העבודה הדרושים וכו’.

 

חלק ב’ – ביצוע העבודה

החלק השני בתהליך העבודה, הוא למעשה הביצוע עצמו. חלק זה משתנה מאוד בין קריאת שירות אחת לאחרת, בהתאם כמובן לצורך בשירותי המנעולנות. לעיתים יהיה מדובר על צורך בהחלפת צילינדר, לעיתים בפריצת מנעולים, פריצת דלתות, פריצת מנעולים לרכב וכו’.

 

מנעולן כפורץ – הכל על פריצות שמבצע מנעולן

כפי שנאמר קודם לכן, מנעולן באילת אינו מספק אך ורק סוג מסוים של שירותי מנעולנות, אלא את כלל הסוגים. על כן, לצד תחזוקה, החלפה והתקנת מנעולים, מנעולן באילת משמש גם, ואולי בעיקר כפורץ מנעולים. אילו סוגי פריצות הוא מבצע? ובכן הרשימה החלקית, אך העיקרית, לפניכם:

פריצת כספות במקרים בהם אדם מאחסן דברים יקרי ערך בכספת, ייתכן כי הוא ישכח את הסיסמה לכספת או את המפתח (בהתאם לסוג הכספת). מקרים אלו, דורשים פריצה מבוקרת ומקצועית של מנעול הכספת, על מנת לשחרר את החפצים מבפנים ומבלי לגרום להם כל נזק.
פריצות לבית המנעול דלת הבית יכול להפסיק לתפקד בשל מגוון סיבות. כל אלו, יובילו לצורך בפריצת לבית.
פריצה לרכב במקרה שבו שלט הרכב אבד או הפסיק לעבוד, יש צורך לפרוץ לרכב. זאת, לצד מקרים של נעילת הרכב כאשר המפתחות בפנים ועוד.

 

מה חשוב לדעת לפני שפורצים מנעול?

כפי שנאמר קודם לכן, אחד מתפקידיו של מנעולן באילת הוא לפרוץ מנעולים, ובכך גם לפרוץ למקומות פרטיים ככל הנראה. אי לכך, ישנם שני מסמכים שחשוב לוודא שהמנעולן מחזיק בהם:

  1. אישור עבודה – באותה מידה שאדם אשר מתעסק עם חשמל, זקוק לאישור עבודה עם חשמל, קרי תעודת חשמלאי מוסמך, כך גם מנעולן באילת צריך אישור להתעסקות בפריצות.
  2. אישור מהמשטרה – מכיוון שעבודתו של מנעולן כפורץ, חודרת במידה כזו או אחרת לפרטיות של אנשים, ובהתאם לחוק יבש מדובר על פריצה לכל דבר ועניין, על המנעולן לאחוז באישור פריצה מהמשטרה.

פורץ רכבים

כמה עולה להזמין מנעולן באילת?

מחיר שירותיו של מנעולן באילת משתנה בין קריאת שירות אחת לאחרת. המחיר המדובר משתנה בהתאם לגורמים כגון חומרת המצב של המנעול, הצורך עצמו בגינו נקרא מנעולן באילת, כלי העבודה הבאים לידי שימוש, וכן רמת ההערכה העצמית של המנעולן והחברה אצלה הוא עובד. אם כן, טווח המחירים הממוצע נע בין 300 ל 650 ש”ח. אך זהו טווח ממוצע, ועל כן המחירים יכולים להשתנות.

 

איך להזמין מנעולן באילת?

על מנת להזמין מנעולן באילת, שיהיה גם איכותי ומקצועי, מומלץ לבצע את שלושת השלבים הבאים:

  1. וודאות – מומלץ לוודא מהו הצורך, מדויק ככל הניתן, אשר בגינו אתם זקוקים לשירותיו של מנעולן מומלץ באילת.
  2. חיפוש – בהתאם לסוג המנעולן אותו אתם מחפשים, התחילו בחיפושים בין אם בעזרת האינטרנט ובין אם בעזרת חברים.
  3. בחירה ויצירת קשר – לאחר שמצאתם מנעולן באילת אותו בחרתם להיות המנעולן שלכם, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר איתו. במידה ומדובר על מקרה דחוף, הוא יגיע אליכם בהקדם האפשרי.

 

מחירון שירותי מנעולן באילת

פריצת דלת באילת החל מ-300₪
פריצת רכב באילת החל מ-250₪
תיקון דלתות באילת החל מ-450₪

אנו מספקים שירותי מנעולן באילת

מצאתם את עצמכם במצב המצריך את השירות של מנעולן באילת? אנחנו בלוקינג נוכל לסייע לכם בכל נושא בתחום. בין אם אבד לכם המפתח לעסק או לבית, נעלתם את המפתח בתוך הרכב או שאתם רוצים לשכפל מפתח לרכב או לדירה, המנעולנים של לוקינג יבצעו את כל מה שתצטרכו, והכי חשוב יגיעו עד אליכם במהירות ויפתרו לכם כל בעיית מנעולנות. הזמינו עכשיו את שירותיו של מנעולן באילת.

אם מפתח הרכב שלכם נשבר ואין לכם כל יכולת להיכנס לרכב,הרי לא כדאי ולנסות לתקן זאת בכוחות עצמכם אלא להסתייע בשירות של מנעולן באילת. רק מנעולן מקצועי יגיע עם הכלים הטובים ביותר על מנת לסייע לכם ולאפשר לכם לנסוע שוב ברכב.

 

פעולות מנעולנות שביצענו באילת

אצלנו בלוקינג תוכלו למצוא מגוון רחב של שירותי מנעולנות באילת, משכפול מפתחות לרכב, למשאית או לאופנוע ועד פריצת רכבים ודלתות. לאורך השנים המנעולנים שלנו ביצעו פעולות רבות בעיר אילת וסיפקו לתושבי אילת פתרון יעיל לבעיות מנעולנות שונות.
לפניכם טבלה המציגה חלק משירותי מנעולן באילת שסיפקנו לאחרונה ומחירי השירות:

פעולות מנעולנות באילת שביצענו:אופן הפעולה:עלות השירות:
פריצת כספת ביתית באילתהלקוח התקשר מכיוון שמנגנון הנעילה בכספת הביתית שלו היה תקול, פורץ הכספות שלנו פרץ את הכספת והחליף את מנגנון הנעילה.450 ₪
תיקון דלת פנימית בדירה באילתתיקון דלת פנימית על ידי כיוון הצירים ושימונם.250 ₪
שכפול מפתחות למשאית באילתמנעולן הרכבים שלנו הגיע לבית הלקוח וביצע את שכפול המפתח ללקוח.300 ₪
פריצת מנעול דלת מחסן באילת דלת המחסן בבית המלון נתקעה, פורץ המנעולים הגיע וביצע פריצת מנעול סטנדרטית, לאחר מכן כיוון את צירי הדלת ושימן אותם.550 ₪

 

סיבות לשבירת המפתח

המפתח של הרכב שלכם נשבר? רגע לפני שאתם קוראים לשירות של מנעולן באילת, כדאי שתדעו את הסיבות השונות אשר הביאו לכך:

חוסר עמידות: ברוב המקרים המפתח של הרכב שלכם יהיה עשוי מפלדה או מתכת אחרת. אמנם פלדה נחשבת למתכת עמידה, אך לא לנצח ולכן חשוב ביותר להיעזר בשירותיו של מנעולן מקצועי.

עומס על המפתח: לעתים בלי להבחין יש אנשים שעושים שימוש במפתח בצורה מסיבית- תנועה אשר גורמת בסופו של דבר לעומס על המפתח וכתוצאה מכך עשוי להיגרם סדק במפתח והמפתח נחלש.

 

טיפים לשמירה על מפתחות הרכב שלכם

בשעה בה המפתח של הרכב נשבר ואין לכם יכולת להיכנס לרכב, אין ספק כי מדובר בסיטואציה לא נעימה למדי. מכאן, חשוב ביותר להשאיר את העבודה לידי מנעולן רכב באילת. מדובר במקצוען אמיתי אשר יגיע ויסייע לכם.

שמרו על המפתח: גם לאחר שהמנעולן מגיע ומבצע שכפול של המפתח, ההמלצה היא להקפיד ולשמור על המפתח. לא כדאי לזרוק את המפתח בכניסה לבית אלא להניחו בצורה טובה.

לא להעמיס על המפתח:  עוד דבר, לא כדאי להעמיס את מפתחות הרכב שלכם. צרור קל ישמור לכם על המפתח ויש להביא זאת בחשבון.  במידה ותבחרו להעמיס על המפתח, אתם לוקחים סיכון שמא לא תהיה לכם את היכולת לבצע את פתיחת הרכב בצורה חלקה אלא תמצאו את עצמכם מנסים לפתוח את הרכב בכוח.

 

למה לבחור מנעולן באילת?

אם אתם מתגוררים בעיר אילת, הרי זה רק מתבקש לבחור מנעולן בעיר המגורים שלכם. הנה מספר סיבות:

הגעה מידית: כאשר אתם מתגוררים באילת ואתם מזעיקים את השירות של מנעולן באילת, הוא יגיע מיד ולא יתעכב יתר על המידה. שירות

24 שעות ביממה: בין אם מדובר בשעות הבוקר או בשעות הערב, מנעולן מקצועי ידאג להגיע אליכם בכל שעות היממה ולספק לכם שירותי מנעולנות ברמה הגבוהה ביותר לא משנה מתי אתם תזמינו את הקריאה, מנעולן מקצועי יגיע אליכם במהירות.

התאמת סוגי המנעולים בהתאם לדלת או הרכב: מנעולן מקצועי יהיה בקיא בסוגים שונים של מנעולים והכל במטרה להתאים לכם את המנעול הטוב ביותר. מנעול לרכב אינו דומה למנעול לדלת הבית ולכן על המנעולן לדעת בדיוק איזה מנעול להתאים לכם.

תחושת ביטחון: כאשר אין לכם יכולת להיכנס לבית או לרכב, אתם מרגישים חוסר ביטחון ואי נוחות. הדבר מקשה עליכם להסתובב בצורה בטוחה. מכאן, חשוב ביותר להזעיק את השירות של איש מקצוע אשר יגיע ויבצע החלפה או התקנה של מנעול. כאשר מנעולן מומחה יבצע את הפעולה תרגישו תחושת בטחון.

מצויד בתעודת יושר: מנעולן אשר יגיע אליכם לצורך פריצת רכב או פריצת דלת ויהיה מצויד בתעודת יושר יהיה איש מקצוע אשר תוכלו לסמוך על שיקול דעתו.

הקפדה על משנה זהירות: נוסף על זאת, מנעולן מקצועי יבצע את העבודה תוך הקפדה על משנה זהירות. הכוונה היא כי הוא לא יפעיל כוח במסגרת העבודה שלו אלא יבצע את הפעולה בצורה חלקה וטובה. בניגוד אליכם, לו יש את הידע והניסיון לבצע פריצה או התקנה של מנעול תוך שמירה על משנה זהירות ולא לגרום נזק לדלת העשוי לבוא לידי ביטוי בשבירתה.

שאלות ותשובות

כן, לכל סוג דלת בדרך כלל מתאים מנעול אחר. אך אתם יכולים לסמוך על המנעולן באילת שהוא ידע להגיד לכם מה מתאים ויעשה את העבודה בצורה טובה ואיכותית.
בעיקרון כן, עליכם לשאול אותו מראש אך אין סיבה שהוא לא יוכל להגיע. המנעולנים רוצים להעניק שירות הוגן ומיטבי והם מגיעים בזמן ומסיימים את עבודתם במהרה.
מה היה לנו עד כאן?