מנעולן באלעד

צריכים מנעולן באלעד? ננעלתם מחוץ לבית? שכחתם את הסיסמה של המנעול? איבדתם את המפתח למנעול? אל דאגה, הגעתם למקום הנכון. אצלנו בחברת לוקינג, תוכלו למצוא שירותי מנעולנות מקצועיים, אשר יסייעו לכם בכל הקשור לפריצות מנעולים מכל הסוגים שהם.

להינעל מחוץ לבית או בתוך העסק זה לא חוויה נעימה כלל. על כן, במקרים כאלו אנו מנסים בכל דרך אפשרית לפתוח את המנעול ולצאת לחופשי. כמו כן, במקרים בהם אנו חושבים צעד אחד קדימה, האפשרות של מנעולן באלעד שיגיע ויסייע לנו, היא האפשרות הנבחרת והחכמה ביותר.

 

מה תפקידו בפועל של מנעולן באלעד?

השימוש במנעולים השונים במהלך חיינו הוא יום יומי. בין אם כאשר אנחנו נועלים בעת היציאה או הכניסה את דלת הבית או המשרד, בין אם אנחנו נועלים את התא האישי שלנו בעבודה, בין אם אנחנו נועלים את הרכב וכו’. ובכן בהתאם לכמות המנעולים הרבה בהם אנחנו משתמשים, כך גם כמות הבעיות העלולות להיווצר. וכאן בדיוק, נכנס לתמונה פועלו של מנעולן באלעד. מנעולן באלעד, אחראי למעשה על תיקון, תחזוקה החלפה והתקנה של מנעולים שונים, בהתאם לצורך.

קיצור דלתות

באילו מקרים נזדקק לשירותי מנעולנות באלעד?

הצורך בשירותיו של מנעולן באלעד יכול להתעורר במגוון של מקרים. בין אם במשרד, בבית, במחסן, ברחוב, בחדר הכושר או בכל מקום אחר בו ישנם מנעולים.

אובדן של מפתח או סיסמה במקרה של איבוד המפתח או הסיסמה, בהתאם לסוג המנעול, יהיה צורך בשירותיו של מנעולן באלעד, על מנת שיפתח את המנעול בין אם על ידי מפתח מאסטר ובין אם על ידי שיטות פריצה אחרות.
מנעולים תקועים כתוצאה מחלודה או לכלוך, חור המנעול או מנגנון הנעילה עלול להיתקע ולהיסתם, ובשל כך לא יהיה ניתן לפתוח אותו.
מנעולים שבורים במקרים רבים המנעול או מנגנון הנעילה שבו נשברים, ועקב כך לא ניתן לעשות בו שימוש.

 

כיצד מתבצע תהליך עבודתו של מנעולן באלעד?

על מנת שיוכל לבצע את עבודתו בצורה האיכותית, היעילה והמקצועית ביותר, מנעולן באלעד מחלק את תהליך העבודה לשני חלקים עיקריים.

 

חלק א’ – ההכנות

החלק הראשון בתהליך עבודתו של מנעולן באלעד הוא למעשה ההכנות לקראת העבודה הפיזית. במהלך חלק זה, מתבצעים שני דברים. ראשית, המנעולן מאבחן את הבעיה לרבות מה גורם לה, היכן היא נמצאת במנעול וכדומה. לאחר מכן, מתבצעות הכנות של כלי העבודה הדרושים וכו’.

 

חלק ב’ – ביצוע העבודה

החלק השני בתהליך העבודה, הוא למעשה הביצוע עצמו. חלק זה משתנה מאוד בין קריאת שירות אחת לאחרת, בהתאם כמובן לצורך בשירותי המנעולנות. לעיתים יהיה מדובר על צורך בהחלפת צילינדר, לעיתים בפריצת מנעולים, פריצת דלתות, פריצת מנעולים לרכב וכו’.

 

מנעולן כפורץ – הכל על פריצות שמבצע מנעולן

כפי שנאמר קודם לכן, מנעולן באלעד אינו מספק אך ורק סוג מסוים של שירותי מנעולנות, אלא את כלל הסוגים. על כן, לצד תחזוקה, החלפה והתקנת מנעולים, מנעולן באלעד משמש גם, ואולי בעיקר כפורץ מנעולים. אילו סוגי פריצות הוא מבצע? ובכן הרשימה החלקית, אך העיקרית, לפניכם:

פריצת כספות במקרים בהם אדם מאחסן דברים יקרי ערך בכספת, ייתכן כי הוא ישכח את הסיסמה לכספת או את המפתח (בהתאם לסוג הכספת). מקרים אלו, דורשים פריצה מבוקרת ומקצועית של מנעול הכספת, על מנת לשחרר את החפצים מבפנים ומבלי לגרום להם כל נזק.
פריצות לבית המנעול דלת הבית יכול להפסיק לתפקד בשל מגוון סיבות. כל אלו, יובילו לצורך בפריצת לבית.
פריצה לרכב במקרה שבו שלט הרכב אבד או הפסיק לעבוד, יש צורך לפרוץ לרכב. זאת, לצד מקרים של נעילת הרכב כאשר המפתחות בפנים ועוד.

 

מה חשוב לדעת לפני שפורצים מנעול?

כפי שנאמר קודם לכן, אחד מתפקידיו של מנעולן באלעד הוא לפרוץ מנעולים, ובכך גם לפרוץ למקומות פרטיים ככל הנראה. אי לכך, ישנם שני מסמכים שחשוב לוודא שהמנעולן מחזיק בהם:

  1. אישור עבודה – באותה מידה שאדם אשר מתעסק עם חשמל, זקוק לאישור עבודה עם חשמל, קרי תעודת חשמלאי מוסמך, כך גם מנעולן באלעד צריך אישור להתעסקות בפריצות.
  2. אישור מהמשטרה – מכיוון שעבודתו של מנעולן כפורץ, חודרת במידה כזו או אחרת לפרטיות של אנשים, ובהתאם לחוק יבש מדובר על פריצה לכל דבר ועניין, על המנעולן לאחוז באישור פריצה מהמשטרה.

פורץ רכבים

כמה עולה להזמין מנעולן באלעד?

מחיר שירותיו של מנעולן באלעד משתנה בין קריאת שירות אחת לאחרת. המחיר המדובר משתנה בהתאם לגורמים כגון חומרת המצב של המנעול, הצורך עצמו בגינו נקרא מנעולן באלעד, כלי העבודה הבאים לידי שימוש, וכן רמת ההערכה העצמית של המנעולן והחברה אצלה הוא עובד. אם כן, טווח המחירים הממוצע נע בין 300 ל 650 ש”ח. אך זהו טווח ממוצע, ועל כן המחירים יכולים להשתנות.

 

איך להזמין מנעולן באלעד?

על מנת להזמין מנעולן באלעד, שיהיה גם איכותי ומקצועי, מומלץ לבצע את שלושת השלבים הבאים:

  1. וודאות – מומלץ לוודא מהו הצורך, מדויק ככל הניתן, אשר בגינו אתם זקוקים לשירותיו של מנעולן מומלץ באלעד.
  2. חיפוש – בהתאם לסוג המנעולן אותו אתם מחפשים, התחילו בחיפושים בין אם בעזרת האינטרנט ובין אם בעזרת חברים.
  3. בחירה ויצירת קשר – לאחר שמצאתם מנעולן באלעד אותו בחרתם להיות המנעולן שלכם, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר איתו. במידה ומדובר על מקרה דחוף, הוא יגיע אליכם בהקדם האפשרי.

 

מחירון שירותי מנעולן באלעד

פריצת דלת באלעד החל מ-300₪
פריצת רכב באלעד החל מ-250₪
תיקון דלתות באלעד החל מ-450₪

אנו מספקים שירותי מנעולן באלעד

נקלעתם למצב בו אתם זקוקים לשירותיו של מנעולן באלעד בדחיפות? הדלת נתקעה? הכספת לא נפתחת? לוקינג זה המקום בשבילכם. המנעולנים שלנו יגיעו אליכם במהירות בכל שעה במהלך היום ויספקו לכם פריצה נקייה לכל סוג מנעול, דלת או רכב. המנעולנים שלנו הם אנשי מקצוע אמינים ואיכותיים אשר עברו הסמכה לבצע כל סוג פריצה. הזמינו עכשיו את שירותיו של מנעולן באלעד.

שכחתם את המפתח של הבית בעבודה ואין לכם אפשרות להיכנס לבית? בדיוק במקרה הזה אתם צריכים את השירות של מנעולן באלעד. רק מנעולן מקצועי יגיע מצויד עם כל הכלים הדרושים על מנת לסייע לכם בצורה הטובה ביותר אשר באפשרותו.

 

פעולות מנעולנות שביצענו באלעד

אנחנו בלוקינג דואגים לספק את כל שירותי המנעולנות שלנו בזמינות 24/7 ובפריסה ארצית, בין המקומות בהם אנחנו מספקים את שירותינו נמצאת גם העיר אלעד. את שירות מנעולן באלעד אנו מספקים כבר מעל עשור ודואגים להגיע לכל מקום במהירות בכל קריאה של לקוח בכל שעה במהלך היום. בטבלה שלפניכם מופיעות חלק מפעולות המנעולנות שביצענו עבור תושבי אלעד בזמן האחרון:

פעולות מנעולנות באלעד שביצענו:אופן הפעולה:עלות השירות:
פריצת דלת טרוקה באלעדביצענו פריצת דלת טרוקה לדלת עם ידית קבועה לאחר שהמפתח של הלקוח אבד.300 ₪
החלפת מנעול לדלת פלדלת באלעדביצענו החלפת מנעול מקורי לדלת פלדלת לאחר שמפתחות הלקוח נגנבו.650 ₪
תיקון דלת אלומיניום באלעדביצענו תיקון לדלת אלומיניום באלעד לאחר שנפגעה ממכות בגוף הדלת.350 ₪

 

מקצועיות לאורך כל הדרך

מנעולן באלעד יסייע לכם במקרים שונים ומורכבים כמו למשל פריצה לבית או פריצה לרכב או במקרה של שכפול מפתחות. כך או אחרת, אין ספק כי עליכם לבחור את איש המקצוע הטוב ביותר בתחום אשר יפגין מקצועיות רבה. לשאלה מיהו מנעולן מקצועי? הנה התשובה:

שמירה על כללי הבטיחות: מנעולן מקצועי באלעד יקפיד על כל כללי הבטיחות ויבצע את העבודה בצורה הטובה והמקצועית ביותר על מנת לא לגרום נזק לרכב או לדלת.

ניסיון רב בתחום: נוסף על זאת, מנעולן מקצועי יהיה איש מקצוע אשר יהיה בעל ניסיון רב בתחום. המשמעות היא כי הוא יהיה בקיא בסוגי המנעולים השונים ויהיה ביכולתו לסייע לכם בהחלפה של שכפול של מפתחות בהתאם לניסיון אשר צבר במהלך השנים.

שירות אדיב: יתרה מכך, מנעולן מקצועי יקפיד על שירות אדיב לאורך כל הדרך- החל מהרגע הראשון אשר יכלול שיחה מקדימה עם הלקוח ועד הרגע האחרון בו הוא יצליח לפתור את הבעיה בצורה הטובה ביותר בהתאם לשביעות הרצון של הלקוח.

 

איך תבחרו מנעולן איכותי באלעד?

באלעד תמצאו לא מעט מנעולנים אשר מעניקים שירות איכותי מהמעלה הראשונה. עם זאת, על מנת לקבל את השירות הטוב ביותר אין מקום לפשרות ויש לבחור מנעולן באלעד אשר מציע את השירות הטוב ביותר. לשאלה כיצד תבחרו מנעולן איכותי, הנה מספר פרמטרים המעידים על איכות:

אפשרות להגן על הבית שלכם: מנעולן מקצועי יגיע עם כל הכלים הדרושים על מנת להגן על הבית שלכם. במצב של פריצה לבית, אין ספק כי מדובר בסיטואציה לא נעימה בכלל אשר מצריכה הגעה של איש מקצוע מומחה בתחום.

תעודות: נוסף על זאת, מנעולן איכותי יהיה מצויד בתעודות המעידות על ההשכלה שלו. כאשר מנעולן מקצועי יהיה מצויד בתעודות מתאימות תדעו כי מדובר בתו תקן המעיד על איכות.

אישור מטעם משטרת ישראל: נוסף על זאת, מנעולן איכותי יהיה איש מקצוע אשר יהיה מצויד באישור מטעם משטרת ישראל. כאשר הוא יציג בפניכם את האישור תהיה לכם האפשרות לדעת כי בחרתם את המקצוען הטוב ביותר.

 

אילו מצבי חירום מסייע מנעולן באלעד?

ישנם מספר מצבי חירום אשר מנעולן באלעד מסייע באמצעות הידע העומד לרשותו וכן באמצעות כלים שונים המאפשרים לו לבצע את העבודה ברמה הטובה ביותר.

הנה מספר מצבים אשר יש להזעיק מנעולן מקצועי:

פריצה לבית: במקרה בו פרצו לכם לבית, הרי חשוב ביותר להזעיק מנעולן מקצועי  על מנת לבצע החלפה של המנעול החדש בישן. כאשר מנעולן מקצועי יגיע לבית שלכם לצורך החלפת המנעולים תרגישו בטוחים יותר ותדעו כי לאף אחד אין גישה לבית שלכם . כאשר מנעולן מקצועי יגיע עם הכלים הדרושים, הרי תהיו רגועים יותר.

פריצה לרכב: שכחתם את הילד ברכב? אף אחד לא רוצה למצוא את עצמו בסיטואציה הקשה הנ”ל. במקרה בו הילד נשכח ברכב, חשוב ביותר לא לאבד את העשתונות ולהזעיק מנעולן לצורך פריצה מהירה של הרכב. שימו לב, כדאי להשאיר את העבודה לידי מנעולן ולא לנסות לפרוץ את הרכב בכוחות עצמכם, הדבר עשוי להוביל לתוצאה לא רצויה ואף פגיעה ברכב ולכן חשוב ביותר לא לנסות לבצע את הפריצה לבד אלא לקרוא למנעולן מקצועי.

שאלות ותשובות

כן, לכל סוג דלת בדרך כלל מתאים מנעול אחר. אך אתם יכולים לסמוך על המנעולן באלעד שהוא ידע להגיד לכם מה מתאים ויעשה את העבודה בצורה טובה ואיכותית.
בעיקרון כן, עליכם לשאול אותו מראש אך אין סיבה שהוא לא יוכל להגיע. המנעולנים רוצים להעניק שירות הוגן ומיטבי והם מגיעים בזמן ומסיימים את עבודתם במהרה.
מה היה לנו עד כאן?