מנעולן בבאר שבע

צריכים מנעולן בבאר שבע? ננעלתם מחוץ לבית? שכחתם את הסיסמה של המנעול? איבדתם את המפתח למנעול? אל דאגה, הגעתם למקום הנכון. אצלנו בחברת לוקינג, תוכלו למצוא שירותי מנעולנות מקצועיים, אשר יסייעו לכם בכל הקשור לפריצות מנעולים מכל הסוגים שהם.

להינעל מחוץ לבית או בתוך העסק זה לא חוויה נעימה כלל. על כן, במקרים כאלו אנו מנסים בכל דרך אפשרית לפתוח את המנעול ולצאת לחופשי. כמו כן, במקרים בהם אנו חושבים צעד אחד קדימה, האפשרות של מנעולן בבאר שבע שיגיע ויסייע לנו, היא האפשרות הנבחרת והחכמה ביותר.

 

מה תפקידו בפועל של מנעולן בבאר שבע?

השימוש במנעולים השונים במהלך חיינו הוא יום יומי. בין אם כאשר אנחנו נועלים בעת היציאה או הכניסה את דלת הבית או המשרד, בין אם אנחנו נועלים את התא האישי שלנו בעבודה, בין אם אנחנו נועלים את הרכב וכו’. ובכן בהתאם לכמות המנעולים הרבה בהם אנחנו משתמשים, כך גם כמות הבעיות העלולות להיווצר. וכאן בדיוק, נכנס לתמונה פועלו של מנעולן בבאר שבע. מנעולן בבאר שבע, אחראי למעשה על תיקון, תחזוקה החלפה והתקנה של מנעולים שונים, בהתאם לצורך.

קיצור דלתות

באילו מקרים נזדקק לשירותי מנעולנות בבאר שבע?

הצורך בשירותיו של מנעולן בבאר שבע יכול להתעורר במגוון של מקרים. בין אם במשרד, בבית, במחסן, ברחוב, בחדר הכושר או בכל מקום אחר בו ישנם מנעולים.

אובדן של מפתח או סיסמה במקרה של איבוד המפתח או הסיסמה, בהתאם לסוג המנעול, יהיה צורך בשירותיו של מנעולן בבאר שבע, על מנת שיפתח את המנעול בין אם על ידי מפתח מאסטר ובין אם על ידי שיטות פריצה אחרות.
מנעולים תקועים כתוצאה מחלודה או לכלוך, חור המנעול או מנגנון הנעילה עלול להיתקע ולהיסתם, ובשל כך לא יהיה ניתן לפתוח אותו.
מנעולים שבורים במקרים רבים המנעול או מנגנון הנעילה שבו נשברים, ועקב כך לא ניתן לעשות בו שימוש.

 

כיצד מתבצע תהליך עבודתו של מנעולן בבאר שבע?

על מנת שיוכל לבצע את עבודתו בצורה האיכותית, היעילה והמקצועית ביותר, מנעולן בבאר שבע מחלק את תהליך העבודה לשני חלקים עיקריים.

 

חלק א’ – ההכנות

החלק הראשון בתהליך עבודתו של מנעולן בבאר שבע הוא למעשה ההכנות לקראת העבודה הפיזית. במהלך חלק זה, מתבצעים שני דברים. ראשית, המנעולן מאבחן את הבעיה לרבות מה גורם לה, היכן היא נמצאת במנעול וכדומה. לאחר מכן, מתבצעות הכנות של כלי העבודה הדרושים וכו’.

 

חלק ב’ – ביצוע העבודה

החלק השני בתהליך העבודה, הוא למעשה הביצוע עצמו. חלק זה משתנה מאוד בין קריאת שירות אחת לאחרת, בהתאם כמובן לצורך בשירותי המנעולנות. לעיתים יהיה מדובר על צורך בהחלפת צילינדר, לעיתים בפריצת מנעולים, פריצת דלתות, פריצת מנעולים לרכב וכו’.

 

מנעולן כפורץ – הכל על פריצות שמבצע מנעולן

כפי שנאמר קודם לכן, מנעולן בבאר שבע אינו מספק אך ורק סוג מסוים של שירותי מנעולנות, אלא את כלל הסוגים. על כן, לצד תחזוקה, החלפה והתקנת מנעולים, מנעולן בבאר שבע משמש גם, ואולי בעיקר כפורץ מנעולים. אילו סוגי פריצות הוא מבצע? ובכן הרשימה החלקית, אך העיקרית, לפניכם:

פריצת כספות במקרים בהם אדם מאחסן דברים יקרי ערך בכספת, ייתכן כי הוא ישכח את הסיסמה לכספת או את המפתח (בהתאם לסוג הכספת). מקרים אלו, דורשים פריצה מבוקרת ומקצועית של מנעול הכספת, על מנת לשחרר את החפצים מבפנים ומבלי לגרום להם כל נזק.
פריצות לבית המנעול דלת הבית יכול להפסיק לתפקד בשל מגוון סיבות. כל אלו, יובילו לצורך בפריצת לבית.
פריצה לרכב במקרה שבו שלט הרכב אבד או הפסיק לעבוד, יש צורך לפרוץ לרכב. זאת, לצד מקרים של נעילת הרכב כאשר המפתחות בפנים ועוד.

 

מה חשוב לדעת לפני שפורצים מנעול?

כפי שנאמר קודם לכן, אחד מתפקידיו של מנעולן בבאר שבע הוא לפרוץ מנעולים, ובכך גם לפרוץ למקומות פרטיים ככל הנראה. אי לכך, ישנם שני מסמכים שחשוב לוודא שהמנעולן מחזיק בהם:

  1. אישור עבודה – באותה מידה שאדם אשר מתעסק עם חשמל, זקוק לאישור עבודה עם חשמל, קרי תעודת חשמלאי מוסמך, כך גם מנעולן בבאר שבע צריך אישור להתעסקות בפריצות.
  2. אישור מהמשטרה – מכיוון שעבודתו של מנעולן כפורץ, חודרת במידה כזו או אחרת לפרטיות של אנשים, ובהתאם לחוק יבש מדובר על פריצה לכל דבר ועניין, על המנעולן לאחוז באישור פריצה מהמשטרה.

פורץ רכבים

כמה עולה להזמין מנעולן בבאר שבע?

מחיר שירותיו של מנעולן בבאר שבע משתנה בין קריאת שירות אחת לאחרת. המחיר המדובר משתנה בהתאם לגורמים כגון חומרת המצב של המנעול, הצורך עצמו בגינו נקרא מנעולן בבאר שבע, כלי העבודה הבאים לידי שימוש, וכן רמת ההערכה העצמית של המנעולן והחברה אצלה הוא עובד. אם כן, טווח המחירים הממוצע נע בין 300 ל 650 ש”ח. אך זהו טווח ממוצע, ועל כן המחירים יכולים להשתנות.

 

איך להזמין מנעולן בבאר שבע?

על מנת להזמין מנעולן בבאר שבע, שיהיה גם איכותי ומקצועי, מומלץ לבצע את שלושת השלבים הבאים:

  1. וודאות – מומלץ לוודא מהו הצורך, מדויק ככל הניתן, אשר בגינו אתם זקוקים לשירותיו של מנעולן מומלץ בבאר שבע.
  2. חיפוש – בהתאם לסוג המנעולן אותו אתם מחפשים, התחילו בחיפושים בין אם בעזרת האינטרנט ובין אם בעזרת חברים.
  3. בחירה ויצירת קשר – לאחר שמצאתם מנעולן בבאר שבע אותו בחרתם להיות המנעולן שלכם, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר איתו. במידה ומדובר על מקרה דחוף, הוא יגיע אליכם בהקדם האפשרי.

 

מחירון שירותי מנעולן בבאר שבע

פריצת דלת בבאר שבע החל מ-300₪
פריצת רכב בבאר שבע החל מ-250₪
תיקון דלתות בבאר שבע החל מ-450₪

 

אנו מספקים שירותי מנעולן בבאר שבע

נתקעתם במחסן העסק? המפתח לא מסתובב עד הסוף בדלת? מפתח הרכב לא עובד? שירותיו של מנעולן בבאר שבע יכולים להיות הפיתרון לבעיה שלכם בסיטואציות לא נעימות אלו. שירות המנעולנים של לוקינג נמצא בשורה הראשונה בתחום המנעולנות בארץ, הגעה מהירה לכל מקום ברחבי הארץ, שירותי איכותי ומקצועי על ידי מנעולנים מוסמכים וביצוע מגוון שירותי מנעולנות באמצעות הכלים המתקדמים ביותר. הזמינו עכשיו מנעולן בבאר שבע.

ביתו של אדם הוא מבצרו. בשנים האחרונות בשל ריבוי מקרי הפריצות חשוב ביותר להקפיד על בחירת מנעולן בבאר שבע אשר יהיה ביכולתו להתאים עבורכם את המנעול המתאים ביותר בהתאם לפרמטרים שונים כמו סגנון חיים ולהבטיח כי תשמרו על איכות חיים גבוהה.

 

שירותי מנעולנות בבאר שבע שסיפקנו לאחרונה

אנו בלוקינג מספקים מגוון רחב של שירותי מנעולנות בכל הארץ, גם בבאר שבע. המנעולנים שלנו סייעו לתושבי העיר באר שבע פעמים רבות בבעיות שהם נקלעו אליהן. במהלך יותר מעשור אנו מספקים את כל סוגי שירותי המנעולנות לרכב, לדירה או לעסק תוך מתן שירות מקצועי ואיכותי והגעה מהירה לכל מקום בבאר שבע. לפניכם טבלה הכוללת חלק משירותי מנעולן בבאר שבע שסיפקנו וגם את מחיר השירות:

פעולות מנעולנות בבאר שבע שביצענו:אופן הפעולה:עלות השירות:
פריצת מנעול בדירה בבאר שבעאחד מבני הבית נתקע בחדר האמבטיה, פורץ המנעולים שלנו הגיע לדירה ופרץ את המנעול תוך דקות ספורות מבלי לגרום נזק לדלת.300 ₪
פריצת רכב בבאר שבעדווח לנו על תינוק שנשכח ברכב, פורץ הרכבים שלנו הגיע למקום במהירות ופרץ את מנעול הרכב על מנת לחלץ את התינוק.400 ₪
פריצת דלת מחסן בבר בבאר שבעדלת המחסן של הבר נתקעה ולא היה ניתן לפתוח אותה, המנעולן שלנו הגיע למקום וביצע פריצה עם החלפת מנעול. 500 ₪
החלפת צילינדר בדירה בבאר שבעהמפתח שבדלת הפלדלת של הדירה לא הסתובב עד הסוף, המנעולן שלנו הגיע למקום וביצע החלפת צילינדר.450 ₪
פריצת דלת פנימית בבאר שבעהלקוח שנתקע בשירותים הזמין את שירותי פורץ הדלתות שלנו, הפורץ הגיע תוך כחצי שעה למקום ופרץ את הדלת בדקות ספורות.300 ₪

 

בחירת מנעול בהתאם לאזור המגורים

מנעולן בבאר שבע הוא איש מקצוע אשר למד את רזי המקצוע ויש ביכולתו לבצע בחירה מושכלת של מנעול לבית שלכם בהתאם לאזור המגורים שלכם:

אזור מוכה פריצות: אם אתם מתגוררים באזור מועד לפריצות ואתם שומעים מדי יום על מקרי פריצות, הרי על המנעולן לבחור עבורכם מנעול מקצועי אשר באמצעות תוכלו לנעול את הדלת בצורה בטוחה ולהרגיש מוגנים. ייתכן שאף תזדקקו למערכת אזעקה משוכללת כולל מצלמות אבטחה על מנת להרגיש בטוחים יותר.

המנעול יהיה החוליה החזקה: הרעיון אשר עומד מאחורי הבחירה של מנעול הוא בחירה במנעול אשר יהיה החוליה החזקה על מנת לא לאפשר לפורצים להיכנס לבית שלכם. מאידך, כאשר המנעול יהיה החוליה החלשה, הרי הפורצים ינצלו זאת ויבצעו פריצה בצורה קלה. מנעול חזק הכולל נעילה חשמלית או ממוחשבת עדיף במקרה זה במטרה למנוע מקרה פריצה ולאפשר לכם להמשיך בשגרת החיים בלי לפגוש בפורצים.

 

התחשבות ברכוש בעת בחירת מנעול

בשנים האחרונות אנו שומעים על ריבוי מקרי פריצות רבים ,זאת בשל העלייה ברמת החיים. העלייה ברמת החיים גרמה לפורצים לחפש מוקדי פריצות חדשים ולבחור את המקומות בהם ניתן למצוא רכוש רב. בעידן בו אנו חיים ניתן לראות אנשים מצוידים במכשור מתקדם הקורץ לפורצים. אף אחד אשר לו רכוש יקר לא רוצה שיגיעו פורצים לבית שלו ולכן חשוב ביותר לא לקחת את הסיכון.

לראייה, חשוב ביותר לבחור גם מנעול בהתאם לרכוש אשר יש לכם בבית. לצורך כך מנעולן בבאר שבע יקפיד להגיע לבית שלכם במטרה לראות את הרכוש שלכם. אם יש לכם חפצים יקרי ערך, הרי חשוב ביותר להקפיד ולבחור מנעול איכותי, כזה אשר יגרום לפורצים לעבוד קשה יותר בעת הפריצה וללא הצלחה. מנעול אשר יפריע לפורצים לבצע את עבודתם יהיה מנעול מתכת או מנעול קומבינציה אשר אינו מאפשר פריצה בקלות. כאשר אתם רוצים לשמור על החפצים שלכם, הרי אין אפשרות מלבד בחירה במנעול איכותי אשר יבטיח לכם שקט נפשי ויאפשר לכם ליהנות מתחושת בטחון לאורך כל הזמן.

 

בחירת מנעול בהתאם לאורח החיים שלכם

נוסף על זאת, מנעולן בבאר שבע יבחר עבורכם את המנעול המתאים ביותר בהתאם לאורח החיים שלכם. מה הכוונה? במידה ויש לכם ילדים קטנים בבית, ייתכן והם יאבדו את המפתחות וכתוצאה מכך תפגע תחושת הביטחון שלכם. בשנים האחרונות ניתן לראות כי תחום המנעולנות התפתח ולראייה ניתן להבחין כיום בסוגים שונים של מנעולים המאפשרים לכם לשוב ולהרגיש תחושת ביטחון.

התקנת מנעול אלקטרוני: במקרה הזה, אפשר לבקש מהמנעולן להתקין עבורכם מנעול אלקטרוני אשר קולט את טביעות האצבעות שלכם. כל מה שצריך לעשות זה להעביר את היד הנכונה על המנעול על מנת שהדלת תיפתח ותכנסו הביתה.

התקנת מנעול פרפר: מנעול נוסף אשר ניתן להתקין זה מנעול פרפר המכונה גם חצי צילינדר. מנעול זה מאפשר את פתיחת הדלת מהצד הפנימי ללא מפתח. מדובר במנעול הנחשב לפתרון טוב בקרב ילדים או קשישים, כאשר אין יכולת לטרוק את הדלת כאשר יש מפתח מהצד השני.

רגע לפני בחירת המנעול, הקפידו להיוועץ עם המנעולן ולבחור את המנעול האיכותי והטוב ביותר תוך התחשבות בסגנון חיים וכמובן בגילאים של בני המשפחה.

שאלות ותשובות

כן, לכל סוג דלת בדרך כלל מתאים מנעול אחר. אך אתם יכולים לסמוך על המנעולן בבאר שבע שהוא ידע להגיד לכם מה מתאים ויעשה את העבודה בצורה טובה ואיכותית.
בעיקרון כן, עליכם לשאול אותו מראש אך אין סיבה שהוא לא יוכל להגיע. המנעולנים רוצים להעניק שירות הוגן ומיטבי והם מגיעים בזמן ומסיימים את עבודתם במהרה.
מה היה לנו עד כאן?