מנעולן בבת ים

צריכים מנעולן בבת ים? ננעלתם מחוץ לבית? שכחתם את הסיסמה של המנעול? איבדתם את המפתח למנעול? אל דאגה, הגעתם למקום הנכון. אצלנו בחברת לוקינג, תוכלו למצוא שירותי מנעולנות מקצועיים, אשר יסייעו לכם בכל הקשור לפריצות מנעולים מכל הסוגים שהם.

להינעל מחוץ לבית או בתוך העסק זה לא חוויה נעימה כלל. על כן, במקרים כאלו אנו מנסים בכל דרך אפשרית לפתוח את המנעול ולצאת לחופשי. כמו כן, במקרים בהם אנו חושבים צעד אחד קדימה, האפשרות של מנעולן בבת ים שיגיע ויסייע לנו, היא האפשרות הנבחרת והחכמה ביותר.

 

מה תפקידו בפועל של מנעולן בבת ים?

השימוש במנעולים השונים במהלך חיינו הוא יום יומי. בין אם כאשר אנחנו נועלים בעת היציאה או הכניסה את דלת הבית או המשרד, בין אם אנחנו נועלים את התא האישי שלנו בעבודה, בין אם אנחנו נועלים את הרכב וכו’. ובכן בהתאם לכמות המנעולים הרבה בהם אנחנו משתמשים, כך גם כמות הבעיות העלולות להיווצר. וכאן בדיוק, נכנס לתמונה פועלו של מנעולן בבת ים. מנעולן בבת ים, אחראי למעשה על תיקון, תחזוקה החלפה והתקנה של מנעולים שונים, בהתאם לצורך.

קיצור דלתות

באילו מקרים נזדקק לשירותי מנעולנות בבת ים?

הצורך בשירותיו של מנעולן בבת ים יכול להתעורר במגוון של מקרים. בין אם במשרד, בבית, במחסן, ברחוב, בחדר הכושר או בכל מקום אחר בו ישנם מנעולים.

אובדן של מפתח או סיסמה במקרה של איבוד המפתח או הסיסמה, בהתאם לסוג המנעול, יהיה צורך בשירותיו של מנעולן בבת ים, על מנת שיפתח את המנעול בין אם על ידי מפתח מאסטר ובין אם על ידי שיטות פריצה אחרות.
מנעולים תקועים כתוצאה מחלודה או לכלוך, חור המנעול או מנגנון הנעילה עלול להיתקע ולהיסתם, ובשל כך לא יהיה ניתן לפתוח אותו.
מנעולים שבורים במקרים רבים המנעול או מנגנון הנעילה שבו נשברים, ועקב כך לא ניתן לעשות בו שימוש.

 

כיצד מתבצע תהליך עבודתו של מנעולן בבת ים?

על מנת שיוכל לבצע את עבודתו בצורה האיכותית, היעילה והמקצועית ביותר, מנעולן בבת ים מחלק את תהליך העבודה לשני חלקים עיקריים.

 

חלק א’ – ההכנות

החלק הראשון בתהליך עבודתו של מנעולן בבת ים הוא למעשה ההכנות לקראת העבודה הפיזית. במהלך חלק זה, מתבצעים שני דברים. ראשית, המנעולן מאבחן את הבעיה לרבות מה גורם לה, היכן היא נמצאת במנעול וכדומה. לאחר מכן, מתבצעות הכנות של כלי העבודה הדרושים וכו’.

 

חלק ב’ – ביצוע העבודה

החלק השני בתהליך העבודה, הוא למעשה הביצוע עצמו. חלק זה משתנה מאוד בין קריאת שירות אחת לאחרת, בהתאם כמובן לצורך בשירותי המנעולנות. לעיתים יהיה מדובר על צורך בהחלפת צילינדר, לעיתים בפריצת מנעולים, פריצת דלתות, פריצת מנעולים לרכב וכו’.

 

מנעולן כפורץ – הכל על פריצות שמבצע מנעולן

כפי שנאמר קודם לכן, מנעולן בבת ים אינו מספק אך ורק סוג מסוים של שירותי מנעולנות, אלא את כלל הסוגים. על כן, לצד תחזוקה, החלפה והתקנת מנעולים, מנעולן בבת ים משמש גם, ואולי בעיקר כפורץ מנעולים. אילו סוגי פריצות הוא מבצע? ובכן הרשימה החלקית, אך העיקרית, לפניכם:

פריצת כספות במקרים בהם אדם מאחסן דברים יקרי ערך בכספת, ייתכן כי הוא ישכח את הסיסמה לכספת או את המפתח (בהתאם לסוג הכספת). מקרים אלו, דורשים פריצה מבוקרת ומקצועית של מנעול הכספת, על מנת לשחרר את החפצים מבפנים ומבלי לגרום להם כל נזק.
פריצות לבית המנעול דלת הבית יכול להפסיק לתפקד בשל מגוון סיבות. כל אלו, יובילו לצורך בפריצת לבית.
פריצה לרכב במקרה שבו שלט הרכב אבד או הפסיק לעבוד, יש צורך לפרוץ לרכב. זאת, לצד מקרים של נעילת הרכב כאשר המפתחות בפנים ועוד.

 

מה חשוב לדעת לפני שפורצים מנעול?

כפי שנאמר קודם לכן, אחד מתפקידיו של מנעולן בבת ים הוא לפרוץ מנעולים, ובכך גם לפרוץ למקומות פרטיים ככל הנראה. אי לכך, ישנם שני מסמכים שחשוב לוודא שהמנעולן מחזיק בהם:

  1. אישור עבודה – באותה מידה שאדם אשר מתעסק עם חשמל, זקוק לאישור עבודה עם חשמל, קרי תעודת חשמלאי מוסמך, כך גם מנעולן בבת ים צריך אישור להתעסקות בפריצות.
  2. אישור מהמשטרה – מכיוון שעבודתו של מנעולן כפורץ, חודרת במידה כזו או אחרת לפרטיות של אנשים, ובהתאם לחוק יבש מדובר על פריצה לכל דבר ועניין, על המנעולן לאחוז באישור פריצה מהמשטרה.

פורץ רכבים

כמה עולה להזמין מנעולן בבת ים?

מחיר שירותיו של מנעולן בבת ים משתנה בין קריאת שירות אחת לאחרת. המחיר המדובר משתנה בהתאם לגורמים כגון חומרת המצב של המנעול, הצורך עצמו בגינו נקרא מנעולן בבת ים, כלי העבודה הבאים לידי שימוש, וכן רמת ההערכה העצמית של המנעולן והחברה אצלה הוא עובד. אם כן, טווח המחירים הממוצע נע בין 300 ל 650 ש”ח. אך זהו טווח ממוצע, ועל כן המחירים יכולים להשתנות.

 

איך להזמין מנעולן בבת ים?

על מנת להזמין מנעולן בבת ים, שיהיה גם איכותי ומקצועי, מומלץ לבצע את שלושת השלבים הבאים:

  1. וודאות – מומלץ לוודא מהו הצורך, מדויק ככל הניתן, אשר בגינו אתם זקוקים לשירותיו של מנעולן מומלץ בבת ים.
  2. חיפוש – בהתאם לסוג המנעולן אותו אתם מחפשים, התחילו בחיפושים בין אם בעזרת האינטרנט ובין אם בעזרת חברים.
  3. בחירה ויצירת קשר – לאחר שמצאתם מנעולן בבת ים אותו בחרתם להיות המנעולן שלכם, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר איתו. במידה ומדובר על מקרה דחוף, הוא יגיע אליכם בהקדם האפשרי.

 

מחירון שירותי מנעולן בבת ים

פריצת דלת בבת ים החל מ-300₪
פריצת רכב בבת ים החל מ-250₪
תיקון דלתות בבת ים החל מ-450₪

 

אנו מספקים שירותי מנעולן בבת ים

ננעלתם מחוץ לדלת הבית או העסק ואין לכם איך להיכנס? המפתח נכנס לחור המנעול אבל לא מסתובב עד הסוף? אל חשש, מנעולן בבת ים דרך חברת לוקינג יוכל להגיע אליכם במהירות ולסייע לכם לצאת מהמצב המייאש הזה. המנעולנים שלנו יבצעו כל סוג פריצה בכל מקום ובכל שעה ביום ובלילה. הזמינו עכשיו את שירותיו של מנעולן בבת ים דרך חברת לוקינג.

כולנו מכירים את הסיטואציה הבאה: חזרתם הביתה אחרי שעות העבודה או ניסיתם להיכנס לרכב לאחר בילוי, אך לא הצלחתם? במקרים מהסוג זה חשוב ביותר לא לנסות ולטפל בבעיה בכוחות עצמכם אלא להזעיק מנעולן בבת ים. רק מנעולן מקצועי אשר יש לו את הכלים המתקדמים ביותר יהיה מסוגל לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר תוך שימוש במכשור המתאים.

 

שירותי מנעולנות בבת ים שסיפקנו לאחרונה

אצלנו בלוקינג תוכלו למצוא מגוון רחב של שירותי מנעולנות מכל הסוגים, את כל שירותינו אנחנו מספקים בפריסה ארצית על מנת לסייע ללקוחות מכל חלקי הארץ עם בעיות המנעולנות שלהם. אחד המקומות בהם אנו פועלים כבר זמן רב זו העיר בת ים שם טיפלנו פעמים רבות לאורך השנים בבעיות המנעולנות של תושבי העיר. לפניכם טבלה הכוללת את חלק מפעולות המנעולנות שביצענו בבת ים בתקופה האחרונה:

פעולות מנעולנות בבת ים שביצענו:אופן הפעולה:עלות השירות:
פריצת דלת פלדלת במסעדה בבת יםדלת הפלדלת בכניסה האחורית נתקעה והיה צורך בשימוש במקדחה על מנת לפרוץ אותה, לאחר מכן התקין המנעולן קודן חדש בדלת. 1,300 ₪
התקנת מנעול עליון בדלת כניסה בבית פרטי בבת יםביצענו התקנה של מנעול עליון בדלת כניסה.500 ₪
פריצת מנעול דלת כניסה לעסק בבת יםמנגנון הנעילה בדלת התקלקל, המנעולן הגיע לעסק וביצע החלפת מנעול בדלת.450 ₪
תיקון דלת פנדור בדירה בבת יםידית הדלת נפגעה עקב טריקת הדלת לכן היה צורך לבצע החלפת ידית בדלת פנדור.300 ₪

 

מתי יש להזעיק את השירות של מנעולן בעיר בת ים?

ישנם מספר מקרים בהם נזדקק מנעולן בבת ים וכעת נמנה את המקרים השונים בהם יש צורך להיעזר באיש מקצוע בעל ניסיון רב בתחום:

סגירה של דלת הרכב ושכחה של המפתח בתוך הרכב: במקרה בו סגרתם את הדלת של המכונית כאשר המפתח נמצא בפנים ואין לכם יכולת להיכנס לרכב, הרי חשוב ביותר להיעזר בשירות של מנעולן מקצועי ובעל ניסיון רב.

איבדתם את המפתח של הבית: מקרה בו איבדתם את המפתח של הבית ואין לכם כל יכולת להיכנס לבית מצריך מכם הזמנה של מנעולן מקצועי.

שכפול מפתחות: אם ברצונכם לשכפל את המפתחות וכך לא לדאוג לאובדן של מפתחות הרכב או הבית, גם במקרה הזה יהיה צורך להיעזר בשירות של מנעולן מקצועי בתחום.

 

איך מתבצעת פריצה לרכב בבת ים?

אף אחד לא רוצה להיות חלק בסיטואציה במסגרתה אין לו כל יכולת להיכנס לרכב, בטח כאשר מדובר על שעת לילה מאוחרת אחרי בילוי לילי. במקרה הזה יש להזמין איש מקצוע כמו מנעולן בבת ים. מנעולן מקצועי בעיר בת ים יגיע עם הציוד הדרוש לצורך ביצוע הפריצה. הנה מספר פעולות אשר הוא יבצע:

כלים מתאימים: מנעולן מקצועי יגיע עם כלים מתאימים לביצוע הפעולה על מנת לבצע את הפריצה על הצד הטוב ביותר. ניתן לפרוץ את הרכב באמצעות כלים שונים החל מכרית ניפוח ועד מוט ברזל ייחודי. בשלב הראשון המנעולן יכניס כרית ניפוח ייחודית אשר מחוברת למשאבה .את הכרית הוא ימקם בין הקצה העליון של הדלת לגג הדלת על מנת לבצע את הפריצה.

כניסה של מוט ברזל: בשלב הבא כאשר הכרית ממוקמת בצורה טובה, יש להכניס את המוט ברווח הנוצר בטרה לשחרר את כפתור הנעילה.

 

כמה תעלה לכם פריצה על ידי מנעולן בבת ים?

רבים שואלים כמה תעלה לכם פריצה של רכב בעיר בת ים. התשובה היא כי אין מחיר אחיד והמחיר תלוי בהתאם לשיטת הפריצה. מנעולן בבת ים יבחר את שיטת הפריצה המתאימה בהתאם לסיטואציה והמחיר יהיה בהתאם.

דגדוג המנעול: כאשר מדובר על פריצת באמצעות השיטה הנ”ל לרכב תשלמו החל מ-800 ש”ח. מדובר בשיטה במסגרתה נעשה פריצה דרך המנעול על מנת להוביל לתוצאה הרצויה ביותר.

מוט וכרית ניפוח: לעומת זאת, כאשר מדובר על שימוש במוט וכרית ניפוח, הרי תשלמו בין 100- 300 ש”ח.

גישה: אם אתם נעולים במקום מרכזי, בין אם אין לכם יכולת לפתוח את הדלת של הרכב או הבית, כך תשלמו מחיר זול יותר. עם זאת, כאשר אתם נמצאים במקום מרוחק יותר הדורש מהמנעולן זמן הגעה ארוך יתר על המידה, הרי תשלמו יותר.

ניסיון: יתרה מכך, ככל שהניסיון של המנעולן יהיה רב יותר, כך תשלמו סכום גבוה יותר. מנעולן בעל ניסיון שנות רבות יגבה מכם סכום גבוה של כסף עבור עבודתו, זאת בהשוואה למנעולן בתחילת הדרך.

השוואת מחירים: על מנת לא למצוא את עצמכם במצב בו אתם משלמים מחיר יקר מאוד, ההמלצה היא לבצע השוואת מחירים מקיפה.

שאלות ותשובות

כן, לכל סוג דלת בדרך כלל מתאים מנעול אחר. אך אתם יכולים לסמוך על המנעולן בבת ים שהוא ידע להגיד לכם מה מתאים ויעשה את העבודה בצורה טובה ואיכותית.
בעיקרון כן, עליכם לשאול אותו מראש אך אין סיבה שהוא לא יוכל להגיע. המנעולנים רוצים להעניק שירות הוגן ומיטבי והם מגיעים בזמן ומסיימים את עבודתם במהרה.
מה היה לנו עד כאן?