מנעולן בגבעתיים

צריכים מנעולן בגבעתיים? ננעלתם מחוץ לבית? שכחתם את הסיסמה של המנעול? איבדתם את המפתח למנעול? אל דאגה, הגעתם למקום הנכון. אצלנו בחברת לוקינג, תוכלו למצוא שירותי מנעולנות מקצועיים, אשר יסייעו לכם בכל הקשור לפריצות מנעולים מכל הסוגים שהם.

להינעל מחוץ לבית או בתוך העסק זה לא חוויה נעימה כלל. על כן, במקרים כאלו אנו מנסים בכל דרך אפשרית לפתוח את המנעול ולצאת לחופשי. כמו כן, במקרים בהם אנו חושבים צעד אחד קדימה, האפשרות של מנעולן בגבעתיים שיגיע ויסייע לנו, היא האפשרות הנבחרת והחכמה ביותר.

 

מה תפקידו בפועל של מנעולן בגבעתיים?

השימוש במנעולים השונים במהלך חיינו הוא יום יומי. בין אם כאשר אנחנו נועלים בעת היציאה או הכניסה את דלת הבית או המשרד, בין אם אנחנו נועלים את התא האישי שלנו בעבודה, בין אם אנחנו נועלים את הרכב וכו’. ובכן בהתאם לכמות המנעולים הרבה בהם אנחנו משתמשים, כך גם כמות הבעיות העלולות להיווצר. וכאן בדיוק, נכנס לתמונה פועלו של מנעולן בגבעתיים. מנעולן בגבעתיים, אחראי למעשה על תיקון, תחזוקה החלפה והתקנה של מנעולים שונים, בהתאם לצורך.

קיצור דלתות

באילו מקרים נזדקק לשירותי מנעולנות בגבעתיים?

הצורך בשירותיו של מנעולן בגבעתיים יכול להתעורר במגוון של מקרים. בין אם במשרד, בבית, במחסן, ברחוב, בחדר הכושר או בכל מקום אחר בו ישנם מנעולים.

אובדן של מפתח או סיסמה במקרה של איבוד המפתח או הסיסמה, בהתאם לסוג המנעול, יהיה צורך בשירותיו של מנעולן בגבעתיים, על מנת שיפתח את המנעול בין אם על ידי מפתח מאסטר ובין אם על ידי שיטות פריצה אחרות.
מנעולים תקועים כתוצאה מחלודה או לכלוך, חור המנעול או מנגנון הנעילה עלול להיתקע ולהיסתם, ובשל כך לא יהיה ניתן לפתוח אותו.
מנעולים שבורים במקרים רבים המנעול או מנגנון הנעילה שבו נשברים, ועקב כך לא ניתן לעשות בו שימוש.

 

כיצד מתבצע תהליך עבודתו של מנעולן בגבעתיים?

על מנת שיוכל לבצע את עבודתו בצורה האיכותית, היעילה והמקצועית ביותר, מנעולן בגבעתיים מחלק את תהליך העבודה לשני חלקים עיקריים.

 

חלק א’ – ההכנות

החלק הראשון בתהליך עבודתו של מנעולן בגבעתיים הוא למעשה ההכנות לקראת העבודה הפיזית. במהלך חלק זה, מתבצעים שני דברים. ראשית, המנעולן מאבחן את הבעיה לרבות מה גורם לה, היכן היא נמצאת במנעול וכדומה. לאחר מכן, מתבצעות הכנות של כלי העבודה הדרושים וכו’.

 

חלק ב’ – ביצוע העבודה

החלק השני בתהליך העבודה, הוא למעשה הביצוע עצמו. חלק זה משתנה מאוד בין קריאת שירות אחת לאחרת, בהתאם כמובן לצורך בשירותי המנעולנות. לעיתים יהיה מדובר על צורך בהחלפת צילינדר, לעיתים בפריצת מנעולים, פריצת דלתות, פריצת מנעולים לרכב וכו’.

 

מנעולן כפורץ – הכל על פריצות שמבצע מנעולן

כפי שנאמר קודם לכן, מנעולן בגבעתיים אינו מספק אך ורק סוג מסוים של שירותי מנעולנות, אלא את כלל הסוגים. על כן, לצד תחזוקה, החלפה והתקנת מנעולים, מנעולן בגבעתיים משמש גם, ואולי בעיקר כפורץ מנעולים. אילו סוגי פריצות הוא מבצע? ובכן הרשימה החלקית, אך העיקרית, לפניכם:

פריצת כספות במקרים בהם אדם מאחסן דברים יקרי ערך בכספת, ייתכן כי הוא ישכח את הסיסמה לכספת או את המפתח (בהתאם לסוג הכספת). מקרים אלו, דורשים פריצה מבוקרת ומקצועית של מנעול הכספת, על מנת לשחרר את החפצים מבפנים ומבלי לגרום להם כל נזק.
פריצות לבית המנעול דלת הבית יכול להפסיק לתפקד בשל מגוון סיבות. כל אלו, יובילו לצורך בפריצת לבית.
פריצה לרכב במקרה שבו שלט הרכב אבד או הפסיק לעבוד, יש צורך לפרוץ לרכב. זאת, לצד מקרים של נעילת הרכב כאשר המפתחות בפנים ועוד.

 

מה חשוב לדעת לפני שפורצים מנעול?

כפי שנאמר קודם לכן, אחד מתפקידיו של מנעולן בגבעתיים הוא לפרוץ מנעולים, ובכך גם לפרוץ למקומות פרטיים ככל הנראה. אי לכך, ישנם שני מסמכים שחשוב לוודא שהמנעולן מחזיק בהם:

  1. אישור עבודה – באותה מידה שאדם אשר מתעסק עם חשמל, זקוק לאישור עבודה עם חשמל, קרי תעודת חשמלאי מוסמך, כך גם מנעולן בגבעתיים צריך אישור להתעסקות בפריצות.
  2. אישור מהמשטרה – מכיוון שעבודתו של מנעולן כפורץ, חודרת במידה כזו או אחרת לפרטיות של אנשים, ובהתאם לחוק יבש מדובר על פריצה לכל דבר ועניין, על המנעולן לאחוז באישור פריצה מהמשטרה.

פורץ רכבים

כמה עולה להזמין מנעולן בגבעתיים?

מחיר שירותיו של מנעולן בגבעתיים משתנה בין קריאת שירות אחת לאחרת. המחיר המדובר משתנה בהתאם לגורמים כגון חומרת המצב של המנעול, הצורך עצמו בגינו נקרא מנעולן בגבעתיים, כלי העבודה הבאים לידי שימוש, וכן רמת ההערכה העצמית של המנעולן והחברה אצלה הוא עובד. אם כן, טווח המחירים הממוצע נע בין 300 ל 650 ש”ח. אך זהו טווח ממוצע, ועל כן המחירים יכולים להשתנות.

 

איך להזמין מנעולן בגבעתיים?

על מנת להזמין מנעולן בגבעתיים, שיהיה גם איכותי ומקצועי, מומלץ לבצע את שלושת השלבים הבאים:

  1. וודאות – מומלץ לוודא מהו הצורך, מדויק ככל הניתן, אשר בגינו אתם זקוקים לשירותיו של מנעולן מומלץ בגבעתיים.
  2. חיפוש – בהתאם לסוג המנעולן אותו אתם מחפשים, התחילו בחיפושים בין אם בעזרת האינטרנט ובין אם בעזרת חברים.
  3. בחירה ויצירת קשר – לאחר שמצאתם מנעולן בגבעתיים אותו בחרתם להיות המנעולן שלכם, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר איתו. במידה ומדובר על מקרה דחוף, הוא יגיע אליכם בהקדם האפשרי.

 

מחירון שירותי מנעולן בגבעתיים

פריצת דלת בגבעתיים החל מ-300₪
פריצת רכב בגבעתיים החל מ-250₪
תיקון דלתות בגבעתיים החל מ-450₪

אנו מספקים שירותי מנעולן בגבעתיים

נתקעתם מחוץ לבית או לעסק? המפתח לא מסתובב עד הסוף? שכחתם את המפתח ברכב? זה המקום בשבילכם להזמין את שירותיו של מנעולן בגבעתיים. אצלנו בלוקינג תוכלו למצוא מגוון שירותי מנעולנות בגבעתיים כאן באתר. המנעולנים שלנו מקצועיים ובעלי ניסיון ויספקו שירות יעיל ואיכותי וכמובן, יגיעו במהירות לכל קריאה של לקוח בזמינות 24/7. הזמינו עכשיו מנעולן בגבעתיים דרך לוקינג.

כולנו היינו במצב הזה בו הדלת של הבית או הרכב  לא נפתחת והתוצאה היא חוסר אונים משמעותי. במקרה בו הדלת לא נפתחת אתם צריכים להזדקק לסיוע של מנעולן בגבעתיים רק מנעולן מיומן אשר עבר הכשרה  מקצועית יכול לסייע לכם בפריצה של הדלת ולהשיב לכם את תחושת הביטחון.

 

פעולות מנעולנות בגבעתיים שביצענו

אנו בלוקינג מספקים שירותי מנעולנות גם בגבעתיים, המנעולנים שלנו פועלים בעיר כבר למעלה מ-10 שנים וביצעו למען תושבי העיר מספר רב של פעולות מנעולנות, בין אם שכפול מפתח פשוט או פריצת דירה לאדם שאיבד את המפתח ועוד פעולות רבות ומגוונות. את שירותי מנעולן בגבעתיים אנו מספקים תוך מתן שירות איכותי והגעה מהירה כך שאין לכם מה לדאוג בכל הנוגע לבעיה שנקלעתם אליה.

לפניכם טבלה המציגה חלק מבעיות המנעולנות שפתרנו בגבעתיים עם אופן הפעולה ומחיר השירות:

פעולות מנעולנות בגבעתיים שביצענו:אופן הפעולה:עלות השירות:
פריצת דלת טרוקה בדירה בגבעתייםהמנעולן הגיע לבית הלקוח במהירות, ופרץ את הדלת שהייתה תקועה והמפתח לא הסתובב בצילינדר.300 ₪
החלפת צילינדר בדלת כניסה לבניין בגבעתייםדלת הבניין חרקה במשך זמן רב ובסופו של דבר נתקעה, המנעולן שלנו הגיע לבניין במהירות וביצע החלפת מנעול צילינדר ובכך פתר את הבעיה.400 ₪
פריצת מנעול שער בית ספר בגבעתייםמנעול שער בית הספר נתקע, פורץ המנעולים שלנו הגיע למקום ופרץ את המנעול תוך דקות ספורות.300 ₪
שכפול מפתחות לרכב בגבעתייםמנעולן הרכבים שלנו ביצע שכפול מפתח אימובילייזר כולל שבב ושלט רכב.1,000 ₪
פריצת קטנוע בגבעתייםלטענת בעל הקטנוע ניסו לפרוץ לו לרכב, פורץ הקטנועים שלנו הגיע למקום וביצע החלפת מנעולים לקטנוע שלו.450 ₪

 

פריצת דלתות עצמאית

שימו לב, אם אתם תנסו לפרוץ את הדלת בכוחות עצמכם, הרי הדבר עשוי לעלות לכם ביוקר. מכאן, קיימת חשיבות רבה לבצע את הפריצה אך ורק באמצעות מנעולן בגבעתיים. פריצת דלתות בגבעתיים  תאפשר לכם לדעת כי איש מקצוע מוסמך ביצע את הפריצה. למה לא כדאי לכם לנסות לפרוץ את הדלת בכוחות עצמכם:

הפעלת כוח: על ידי הפעלת כוח אתם יכולים לגרום נזק משמעותי ביותר לדלת. דלת יכולה להינעל בשל סיבות שונות אשר מרבית הסיבות קשורות לפגם או בשל אי תקינות של הדלת. כאשר אתם מפעילים כוח ומנסים לפרוץ את הדלת בכוחות עצמכם אתם גורמים נזק רב והדבר עשוי להסתיים בפציעה שלכם. בשנים האחרונות ניתן לראות דלתות חזקות הנחשבות עוצמתיות ביותר ולא ניתן לפרוץ את הדלתות באמצעות כוח.

העדר כלים מתאימים: נוסף על זאת, לכם בניגוד למנעולן אין את הכלים המתאימים ביותר לביצוע הפריצה ולכן לא כדאי לכם לנסות ולפרוץ את הדלת בכוחות עצמכם.

 

למה חשוב למצוא מנעולן מקצועי בגבעתיים?

אם הדלת שלכם לא נפתחת ואתם חוששים כי לא תהיה לכם האפשרות להיכנס הביתה, הרי חשוב ביותר לקרוא לשירות של מנעולן בגבעתיים.

היום ניתן למצוא אנשי מקצוע רבים ולכן חשוב ביותר לשים לב לנקודות הבאות:

מהירות: חשוב ביותר להיעזר בשירות של מנעולן מיומן אשר יבצע את העבודה במהירות האפשרית. ביצוע עבודה מהירה יאפשר לכם לחזור לשגרה כמה שיותר מהר.

אישור לביצוע פריצה: עוד נציין כי על המנעולן  להיות בעל אישור לביצוע פריצה. כאשר יהיה בידיו את האישור המתאים לביצוע פריצה, אז העבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר.

אמינות: בבואו של המנעולן בקשו ממנו להציג את האישור וכך תדעו כי מדובר בבעל מקצוע אמין אשר שכרתם לעבודה.

מקצועיות: נוסף על כך, מנעולן מקצועי ידע לעשות שימוש בכלים מתקדמים לצורך ביצוע פריצה של הדלתות בצורה טובה ביותר.

 

איך תבחרו מנעולן בגבעתיים?

אם אתם גרים בגבעתיים ומחפשים שירות של מנעולן בגבעתיים עליכם להביא בחשבון את הפרמטרים הבאים אשר יסייעו לכם בבחירה:

ניסיון: חשוב ביותר לגלות אחריות ולבחור מנעולן מקצועי אשר לו ניסיון רב בתחום. אחרי הכל, לא הייתם רוצים להזמין איש מקצוע שאין לו את הניסיון הדרוש בתחום והוא לא יבצע את הפריצה בצורה טובה.

המלצות של לקוחות קודמים: נוסף על כך, חשוב ביותר לבחור מנעולן אשר זכה לקבלת המלצות מטעם לקוחות קודמים. ככל שהוא יהיה בעל המלצות רבות, הרי תוכלו לדעת כי מדובר במקצוען אמיתי ותבינו כי עשיתם את הבחירה הנכונה ביותר.

שיחה מקדימה: נוסף על זאת, חשוב ביותר לנהל עמו שיחה מקדימה אשר תאפשר לכם לבחון את הרקע שלו ולדעת כי אכן מדובר באיש מקצוע בעל ניסיון רב בתחום. באמצעות שיחה מקדימה עמו תהיה לכם הזדמנות לברר סוגיות חשובות כמו השכלה או ניסיון וכך תוכלו להיות רגועים יותר.

מחיר: יתרה מכך, חשוב לבחון את המחיר ולדעת כי מדובר במחיר מקובל בשוק ולא במחיר גבוה או נמוך יתר על המידה. מחיר נמוך מדי צריך להדליק לכם נורה אדומה.

 

שאלות ותשובות

כן, לכל סוג דלת בדרך כלל מתאים מנעול אחר. אך אתם יכולים לסמוך על המנעולן בגבעתיים שהוא ידע להגיד לכם מה מתאים ויעשה את העבודה בצורה טובה ואיכותית.
בעיקרון כן, עליכם לשאול אותו מראש אך אין סיבה שהוא לא יוכל להגיע. המנעולנים רוצים להעניק שירות הוגן ומיטבי והם מגיעים בזמן ומסיימים את עבודתם במהרה.
מה היה לנו עד כאן?