מנעולן בדימונה

צריכים מנעולן בדימונה? ננעלתם מחוץ לבית? שכחתם את הסיסמה של המנעול? איבדתם את המפתח למנעול? אל דאגה, הגעתם למקום הנכון. אצלנו בחברת לוקינג, תוכלו למצוא שירותי מנעולנות מקצועיים, אשר יסייעו לכם בכל הקשור לפריצות מנעולים מכל הסוגים שהם.

להינעל מחוץ לבית או בתוך העסק זה לא חוויה נעימה כלל. על כן, במקרים כאלו אנו מנסים בכל דרך אפשרית לפתוח את המנעול ולצאת לחופשי. כמו כן, במקרים בהם אנו חושבים צעד אחד קדימה, האפשרות של מנעולן בדימונה שיגיע ויסייע לנו, היא האפשרות הנבחרת והחכמה ביותר.

 

מה תפקידו בפועל של מנעולן בדימונה?

השימוש במנעולים השונים במהלך חיינו הוא יום יומי. בין אם כאשר אנחנו נועלים בעת היציאה או הכניסה את דלת הבית או המשרד, בין אם אנחנו נועלים את התא האישי שלנו בעבודה, בין אם אנחנו נועלים את הרכב וכו’. ובכן בהתאם לכמות המנעולים הרבה בהם אנחנו משתמשים, כך גם כמות הבעיות העלולות להיווצר. וכאן בדיוק, נכנס לתמונה פועלו של מנעולן בדימונה. מנעולן בדימונה, אחראי למעשה על תיקון, תחזוקה החלפה והתקנה של מנעולים שונים, בהתאם לצורך.

קיצור דלתות

באילו מקרים נזדקק לשירותי מנעולנות בדימונה?

הצורך בשירותיו של מנעולן בדימונה יכול להתעורר במגוון של מקרים. בין אם במשרד, בבית, במחסן, ברחוב, בחדר הכושר או בכל מקום אחר בו ישנם מנעולים.

אובדן של מפתח או סיסמה במקרה של איבוד המפתח או הסיסמה, בהתאם לסוג המנעול, יהיה צורך בשירותיו של מנעולן בדימונה, על מנת שיפתח את המנעול בין אם על ידי מפתח מאסטר ובין אם על ידי שיטות פריצה אחרות.
מנעולים תקועים כתוצאה מחלודה או לכלוך, חור המנעול או מנגנון הנעילה עלול להיתקע ולהיסתם, ובשל כך לא יהיה ניתן לפתוח אותו.
מנעולים שבורים במקרים רבים המנעול או מנגנון הנעילה שבו נשברים, ועקב כך לא ניתן לעשות בו שימוש.

 

כיצד מתבצע תהליך עבודתו של מנעולן בדימונה?

על מנת שיוכל לבצע את עבודתו בצורה האיכותית, היעילה והמקצועית ביותר, מנעולן בדימונה מחלק את תהליך העבודה לשני חלקים עיקריים.

 

חלק א’ – ההכנות

החלק הראשון בתהליך עבודתו של מנעולן בדימונה הוא למעשה ההכנות לקראת העבודה הפיזית. במהלך חלק זה, מתבצעים שני דברים. ראשית, המנעולן מאבחן את הבעיה לרבות מה גורם לה, היכן היא נמצאת במנעול וכדומה. לאחר מכן, מתבצעות הכנות של כלי העבודה הדרושים וכו’.

 

חלק ב’ – ביצוע העבודה

החלק השני בתהליך העבודה, הוא למעשה הביצוע עצמו. חלק זה משתנה מאוד בין קריאת שירות אחת לאחרת, בהתאם כמובן לצורך בשירותי המנעולנות. לעיתים יהיה מדובר על צורך בהחלפת צילינדר, לעיתים בפריצת מנעולים, פריצת דלתות, פריצת מנעולים לרכב וכו’.

 

מנעולן כפורץ – הכל על פריצות שמבצע מנעולן

כפי שנאמר קודם לכן, מנעולן בדימונה אינו מספק אך ורק סוג מסוים של שירותי מנעולנות, אלא את כלל הסוגים. על כן, לצד תחזוקה, החלפה והתקנת מנעולים, מנעולן בדימונה משמש גם, ואולי בעיקר כפורץ מנעולים. אילו סוגי פריצות הוא מבצע? ובכן הרשימה החלקית, אך העיקרית, לפניכם:

פריצת כספות במקרים בהם אדם מאחסן דברים יקרי ערך בכספת, ייתכן כי הוא ישכח את הסיסמה לכספת או את המפתח (בהתאם לסוג הכספת). מקרים אלו, דורשים פריצה מבוקרת ומקצועית של מנעול הכספת, על מנת לשחרר את החפצים מבפנים ומבלי לגרום להם כל נזק.
פריצות לבית המנעול דלת הבית יכול להפסיק לתפקד בשל מגוון סיבות. כל אלו, יובילו לצורך בפריצת לבית.
פריצה לרכב במקרה שבו שלט הרכב אבד או הפסיק לעבוד, יש צורך לפרוץ לרכב. זאת, לצד מקרים של נעילת הרכב כאשר המפתחות בפנים ועוד.

 

מה חשוב לדעת לפני שפורצים מנעול?

כפי שנאמר קודם לכן, אחד מתפקידיו של מנעולן בדימונה הוא לפרוץ מנעולים, ובכך גם לפרוץ למקומות פרטיים ככל הנראה. אי לכך, ישנם שני מסמכים שחשוב לוודא שהמנעולן מחזיק בהם:

  1. אישור עבודה – באותה מידה שאדם אשר מתעסק עם חשמל, זקוק לאישור עבודה עם חשמל, קרי תעודת חשמלאי מוסמך, כך גם מנעולן בדימונה צריך אישור להתעסקות בפריצות.
  2. אישור מהמשטרה – מכיוון שעבודתו של מנעולן כפורץ, חודרת במידה כזו או אחרת לפרטיות של אנשים, ובהתאם לחוק יבש מדובר על פריצה לכל דבר ועניין, על המנעולן לאחוז באישור פריצה מהמשטרה.

פורץ רכבים

כמה עולה להזמין מנעולן בדימונה?

מחיר שירותיו של מנעולן בדימונה משתנה בין קריאת שירות אחת לאחרת. המחיר המדובר משתנה בהתאם לגורמים כגון חומרת המצב של המנעול, הצורך עצמו בגינו נקרא מנעולן בדימונה, כלי העבודה הבאים לידי שימוש, וכן רמת ההערכה העצמית של המנעולן והחברה אצלה הוא עובד. אם כן, טווח המחירים הממוצע נע בין 300 ל 650 ש”ח. אך זהו טווח ממוצע, ועל כן המחירים יכולים להשתנות.

 

איך להזמין מנעולן בדימונה?

על מנת להזמין מנעולן בדימונה, שיהיה גם איכותי ומקצועי, מומלץ לבצע את שלושת השלבים הבאים:

  1. וודאות – מומלץ לוודא מהו הצורך, מדויק ככל הניתן, אשר בגינו אתם זקוקים לשירותיו של מנעולן מומלץ בדימונה.
  2. חיפוש – בהתאם לסוג המנעולן אותו אתם מחפשים, התחילו בחיפושים בין אם בעזרת האינטרנט ובין אם בעזרת חברים.
  3. בחירה ויצירת קשר – לאחר שמצאתם מנעולן בדימונה אותו בחרתם להיות המנעולן שלכם, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר איתו. במידה ומדובר על מקרה דחוף, הוא יגיע אליכם בהקדם האפשרי.

 

מחירון שירותי מנעולן בדימונה

פריצת דלת בדימונה החל מ-300₪
פריצת רכב בדימונה החל מ-250₪
תיקון דלתות בדימונה החל מ-450₪

אנו מספקים שירותי מנעולן בדימונה

תושבי דימונה, נתקעתם מחוץ לבית או לעסק? זקוקים לשירותיו של מנעולן בדימונה ולא יודעים למי לפנות? ובכן, הגעתם למקום הנכון. המנעולנים של חברת המנעולנות לוקינג מגיעים לכל מקום בדימונה במהירות ובכל שעה. שירות מנעולן בדימונה מבוצע על ידי אנשי מקצוע מנוסים ובעלי ידע רב בתחום המנעולנות. הזמינו עכשיו שירות מנעולן בדימונה דרך חברת לוקינג.

מנעולן הוא איש מקצוע אשר חשוב ביותר לשכור את השירות שלו במקרה בו אתם צריכים לבצע החלפה של מנעול בבית או ברכב. ביכולתו של מנעולן בדימונה להקנות את הביטחון הדרוש ולתת לכם להרגיש מוגנים במקרה של מצוקה.

 

שירותי מנעולנות בדימונה שסיפקנו לאחרונה

אנו בלוקינג מספקים את כל שירותי המנעולנות הקיימים כיום בשוק המנעולנות בדימונה, משכפול מפתחות ועד פריצת כספות, לכל בעיית מנעולנות שתושבי העיר נקלעו אליה המנעולנים של חברת לוקינג יגיעו במהירות ובכל שעה. אנשי המקצוע שלנו יגיעו לכל מקום בעיר בכדי לסייע לתושבי דימונה. לפניכם טבלה הכוללת חלק מפעולות המנעולנות שביצענו בדימונה ומחיריהן:

פעולות מנעולנות בדימונה שביצענו:אופן הפעולה:עלות השירות:
החלפת צילינדר בדלת כניסה לדירה בדימונההלקוח ביקש לבצע החלפת צילינדר לאחר ניסיון פריצה לדירה, המנעולן שלנו ביצע את החלפת הצילינדר.400 ₪
פריצת רכב בדימונהמפתחות הרכב ננעלו בתוך הרכב, המנעולן שלנו הגיע במהירות וביצע פריצת רכב סטנדרטית.350 ₪
שכפול מפתחות משאית בדימונההמנעולן שלנו ביצע שכפול מפתחות משאית ללקוח בדימונה.400 ₪
תיקון דלת פנים בבית פרטי בדימונהתיקון הדלת התבצע על ידי כיוון הצירים ושימונם.300 ₪

 

מנעולן בדימונה ללא עבר פלילי

כאשר אתם שוכרים את שירותיו של מנעולן בדימונה, עליכם להביא בחשבון כי אין לו עבר פלילי. מנעולן בעיר דימונה צריך להיות בעל התכונות הבאות:

היעדר עבר פלילי: כפי שהוזכר, עליו להיות ללא עבר פלילי, כלומר עליו להיות איש ישר והגון על מנת לבצע פריצה לרכב או לבית ולהתקין מנעול חדש.

הכשרה מתאימה: נוסף על זאת, עליו להיות בעל הכשרה מתאימה בתחום. כאשר מנעולן יהיה בעל הכשרה בתחום תהיו בטוחים כי הוא יבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר בהתאם לשביעות הרצון שלכם.

מיומנות: נוסף על זאת, עליו להיות בעל מיומנות רבה בהתקנה של מנעולים. אם נזכיר את תחום הרכב, הרי ניתן לראות שינויים משמעותיים מבחינה טכנולוגית בתחום. מנעולן מקצועי צריך להפגין בקיאות רבה בתחום.

 

מיהו מנעולן רכב מוסמך בדימונה?

לשאלה מיהו מנעולן בדימונה אשר נחשב למוסמך, התשובה נחלקת למספר פרמטרים אשר נביא בפניכם כעת:

עבודה עם חברות ייצור מקוריות: במסגרת עבודתו, המנעולן צריך לעבוד עם חברות ייצור מקוריות על מנת לוודא כי הלקוחות יזכו לקבלת השירות המקצועי ביותר.

מידע רב: מנעולן בעיר דימונה יהיה בעל ידע רב. בשנים האחרונות חלו לא מעט שינויים וחידושים בתחום מנעולנות ולכן עליו לא לנוח על זרי הדפנה ולדעת לעבוד עם מערכות מתקדמות. אם ניקח למשל תפקיד של מנעולן רכב, הרי במרבית המפתחות יש שלט לפתיחת הרכב. מנעולן מקצועי ידע להבחין בסוג המערכת על מנת להעניק לכם שירות איכותי.

הצגת תעודת יושר: יתרה מזאת, מנעולן מקצועי יציג בפניכם תעודת יושר המעידה כי מדובר על אדם אמין אשר לו תעודה המעידה על יושרו וכי מדובר בבעל מקצוע אמין אשר ניתן לסמוך עליו. לא חסרים רמאים בתחום, ולכן בבואכם לשכור את השירות של מנעולן מקצועי, חשוב ביותר לוודא כי הוא בעל תעודת יושר.

 

מה חשוב לדעת בעת בחירת מנעולן בדימונה?

מתלבטים בבחירת מנעולן בדימונה? היום ישנם מנעולנים רבים והבחירה בהחלט אינה פשוטה. עם זאת, ריכזנו עבורכם מספר פרמטרים אשר יסייעו לכם בעת הבחירה:

עבודה עם מנעולן מוכר וידוע: ההמלצה היא לשכור את שירותיו של מנעולן מוכר וידוע בתחום. ככל שתבחרו לשכור את השירות של מנעולן ידוע בתחום, כך תדעו כי מדובר באיש מקצוע אשר לו ניסיון וידע רב. מאידך, אם תבחרו לעבוד עם מנעולן שאינו מוכר וידוע בתחום, אתם עשויים לשלם על כך מחיר- הוא לא יהיה מנוסה ולא יהיו מאחוריו שורה ארוכה של לקוחות אשר יעידו כי מדובר באיש מקצוע אמין.

מחיר הוגן: נוסף על זאת, כדאי לשכור את שירותיו של מנעולן המציע לכם מחיר הוגן. מנעולן אשר יציע לכם מחיר זול ויבחר להיעלם לאחר מכן לא יהיה איש המקצוע אשר תהיו מעוניינים לעבוד עימו והתוצאה תהיה מפח נפש. קרו כבר מקרים בהם מנעולן סיכם עם לקוחות על מחיר אחד ובעת העבודה הזכיר מחיר אחר, ולכן חשוב ביותר לבחון את המחיר לפני תחילת העבודה על מנת לא להיות מופתעים בשעת העבודה ולדעת בדיוק מה המחיר המוצע לכם. כאשר המחיר יהיה כתוב במסגרת הסכם תוכלו לדעת כמה בדיוק עליכם לשלם וכך תהיה לכם האפשרות להיערך בהתאם.

שאלות ותשובות

כן, לכל סוג דלת בדרך כלל מתאים מנעול אחר. אך אתם יכולים לסמוך על המנעולן בדימונה שהוא ידע להגיד לכם מה מתאים ויעשה את העבודה בצורה טובה ואיכותית.
בעיקרון כן, עליכם לשאול אותו מראש אך אין סיבה שהוא לא יוכל להגיע. המנעולנים רוצים להעניק שירות הוגן ומיטבי והם מגיעים בזמן ומסיימים את עבודתם במהרה.
מה היה לנו עד כאן?