מנעולן בחדרה

צריכים מנעולן בחדרה? ננעלתם מחוץ לבית? שכחתם את הסיסמה של המנעול? איבדתם את המפתח למנעול? אל דאגה, הגעתם למקום הנכון. אצלנו בחברת לוקינג, תוכלו למצוא שירותי מנעולנות מקצועיים, אשר יסייעו לכם בכל הקשור לפריצות מנעולים מכל הסוגים שהם.

להינעל מחוץ לבית או בתוך העסק זה לא חוויה נעימה כלל. על כן, במקרים כאלו אנו מנסים בכל דרך אפשרית לפתוח את המנעול ולצאת לחופשי. כמו כן, במקרים בהם אנו חושבים צעד אחד קדימה, האפשרות של מנעולן בחדרה שיגיע ויסייע לנו, היא האפשרות הנבחרת והחכמה ביותר.

 

מה תפקידו בפועל של מנעולן בחדרה?

השימוש במנעולים השונים במהלך חיינו הוא יום יומי. בין אם כאשר אנחנו נועלים בעת היציאה או הכניסה את דלת הבית או המשרד, בין אם אנחנו נועלים את התא האישי שלנו בעבודה, בין אם אנחנו נועלים את הרכב וכו’. ובכן בהתאם לכמות המנעולים הרבה בהם אנחנו משתמשים, כך גם כמות הבעיות העלולות להיווצר. וכאן בדיוק, נכנס לתמונה פועלו של מנעולן בחדרה. מנעולן בחדרה, אחראי למעשה על תיקון, תחזוקה החלפה והתקנה של מנעולים שונים, בהתאם לצורך.

קיצור דלתות

באילו מקרים נזדקק לשירותי מנעולנות בחדרה?

הצורך בשירותיו של מנעולן בחדרה יכול להתעורר במגוון של מקרים. בין אם במשרד, בבית, במחסן, ברחוב, בחדר הכושר או בכל מקום אחר בו ישנם מנעולים.

אובדן של מפתח או סיסמה במקרה של איבוד המפתח או הסיסמה, בהתאם לסוג המנעול, יהיה צורך בשירותיו של מנעולן בחדרה, על מנת שיפתח את המנעול בין אם על ידי מפתח מאסטר ובין אם על ידי שיטות פריצה אחרות.
מנעולים תקועים כתוצאה מחלודה או לכלוך, חור המנעול או מנגנון הנעילה עלול להיתקע ולהיסתם, ובשל כך לא יהיה ניתן לפתוח אותו.
מנעולים שבורים במקרים רבים המנעול או מנגנון הנעילה שבו נשברים, ועקב כך לא ניתן לעשות בו שימוש.

 

כיצד מתבצע תהליך עבודתו של מנעולן בחדרה?

על מנת שיוכל לבצע את עבודתו בצורה האיכותית, היעילה והמקצועית ביותר, מנעולן בחדרה מחלק את תהליך העבודה לשני חלקים עיקריים.

 

חלק א’ – ההכנות

החלק הראשון בתהליך עבודתו של מנעולן בחדרה הוא למעשה ההכנות לקראת העבודה הפיזית. במהלך חלק זה, מתבצעים שני דברים. ראשית, המנעולן מאבחן את הבעיה לרבות מה גורם לה, היכן היא נמצאת במנעול וכדומה. לאחר מכן, מתבצעות הכנות של כלי העבודה הדרושים וכו’.

 

חלק ב’ – ביצוע העבודה

החלק השני בתהליך העבודה, הוא למעשה הביצוע עצמו. חלק זה משתנה מאוד בין קריאת שירות אחת לאחרת, בהתאם כמובן לצורך בשירותי המנעולנות. לעיתים יהיה מדובר על צורך בהחלפת צילינדר, לעיתים בפריצת מנעולים, פריצת דלתות, פריצת מנעולים לרכב וכו’.

 

מנעולן כפורץ – הכל על פריצות שמבצע מנעולן

כפי שנאמר קודם לכן, מנעולן בחדרה אינו מספק אך ורק סוג מסוים של שירותי מנעולנות, אלא את כלל הסוגים. על כן, לצד תחזוקה, החלפה והתקנת מנעולים, מנעולן בחדרה משמש גם, ואולי בעיקר כפורץ מנעולים. אילו סוגי פריצות הוא מבצע? ובכן הרשימה החלקית, אך העיקרית, לפניכם:

פריצת כספות במקרים בהם אדם מאחסן דברים יקרי ערך בכספת, ייתכן כי הוא ישכח את הסיסמה לכספת או את המפתח (בהתאם לסוג הכספת). מקרים אלו, דורשים פריצה מבוקרת ומקצועית של מנעול הכספת, על מנת לשחרר את החפצים מבפנים ומבלי לגרום להם כל נזק.
פריצות לבית המנעול דלת הבית יכול להפסיק לתפקד בשל מגוון סיבות. כל אלו, יובילו לצורך בפריצת לבית.
פריצה לרכב במקרה שבו שלט הרכב אבד או הפסיק לעבוד, יש צורך לפרוץ לרכב. זאת, לצד מקרים של נעילת הרכב כאשר המפתחות בפנים ועוד.

 

מה חשוב לדעת לפני שפורצים מנעול?

כפי שנאמר קודם לכן, אחד מתפקידיו של מנעולן בחדרה הוא לפרוץ מנעולים, ובכך גם לפרוץ למקומות פרטיים ככל הנראה. אי לכך, ישנם שני מסמכים שחשוב לוודא שהמנעולן מחזיק בהם:

  1. אישור עבודה – באותה מידה שאדם אשר מתעסק עם חשמל, זקוק לאישור עבודה עם חשמל, קרי תעודת חשמלאי מוסמך, כך גם מנעולן בחדרה צריך אישור להתעסקות בפריצות.
  2. אישור מהמשטרה – מכיוון שעבודתו של מנעולן כפורץ, חודרת במידה כזו או אחרת לפרטיות של אנשים, ובהתאם לחוק יבש מדובר על פריצה לכל דבר ועניין, על המנעולן לאחוז באישור פריצה מהמשטרה.

פורץ רכבים

כמה עולה להזמין מנעולן בחדרה?

מחיר שירותיו של מנעולן בחדרה משתנה בין קריאת שירות אחת לאחרת. המחיר המדובר משתנה בהתאם לגורמים כגון חומרת המצב של המנעול, הצורך עצמו בגינו נקרא מנעולן בחדרה, כלי העבודה הבאים לידי שימוש, וכן רמת ההערכה העצמית של המנעולן והחברה אצלה הוא עובד. אם כן, טווח המחירים הממוצע נע בין 300 ל 650 ש”ח. אך זהו טווח ממוצע, ועל כן המחירים יכולים להשתנות.

 

איך להזמין מנעולן בחדרה?

על מנת להזמין מנעולן בחדרה, שיהיה גם איכותי ומקצועי, מומלץ לבצע את שלושת השלבים הבאים:

  1. וודאות – מומלץ לוודא מהו הצורך, מדויק ככל הניתן, אשר בגינו אתם זקוקים לשירותיו של מנעולן מומלץ בחדרה.
  2. חיפוש – בהתאם לסוג המנעולן אותו אתם מחפשים, התחילו בחיפושים בין אם בעזרת האינטרנט ובין אם בעזרת חברים.
  3. בחירה ויצירת קשר – לאחר שמצאתם מנעולן בחדרה אותו בחרתם להיות המנעולן שלכם, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר איתו. במידה ומדובר על מקרה דחוף, הוא יגיע אליכם בהקדם האפשרי.

 

מחירון שירותי מנעולן בחדרה

פריצת דלת בחדרה החל מ-300₪
פריצת רכב בחדרה החל מ-250₪
תיקון דלתות בחדרה החל מ-450₪

אנו מספקים שירותי מנעולן בחדרה

עוד פעם המנעול עושה בעיות? נתקעתם מחוץ לרכב? זה הזמן להזמין את שירותיו של מנעולן בחדרה דרך חברת לוקינג. מנעולן בחדרה יידע לטפל בכל בעיית מנעולנות שנתקלתם בה, המנעולנים של חברת לוקינג מיומנים ומוסמכים לבצע כל סוג פריצה או החלפת מנעול שתזדקקו לה ויספקו לכם שירות מעולה מעבר לפריצה נקייה ועבודה יסודית. הזמינו עכשיו את שירותיו של מנעולן בחדרה דרך לוקינג.

מנעולן בחדרה נדרש בשעה בה אנשים עוברים דירה או מעוניינים להחליף את המנעול בדירה הקיימת. כך או אחרת חשוב ביותר להזמין מנעולן מקצועי בעיר חדרה ולקבל שירות איכותי מהמעלה הראשונה. הזמנת מנעולן מקצועי תבטיח לכם כי השירות יהיה מצויין מהמעלה הראשונה.

 

פעולות מנעולנות שביצענו בחדרה

אנחנו בלוקינג פועלים בעיר חדרה כבר שנים רבות וביצענו פעולות מנעולנות רבות עבור תושבי העיר, בין אם לקוחותינו הזדקקו לפריצת רכב או פריצת דלת כניסה לעסק, בין אם ביום או בשעת לילה מאוחרת המנעולנים שלנו נענו לכל קריאה והתייצבו במהירות בכדי לסייע בכל בעיית מנעולנות שתושבי חדרה נתקלו בה. לפניכם בטבלה מופיעות חלק מפעולות המנעולנות שסיפקנו לאחרונה בחדרה ועלויות השירות השונות:

פעולות מנעולנות בחדרה שביצענו:אופן הפעולה:עלות השירות:
התקנת מנעול עליון בבית פרטי בחדרההגענו והתקנו לבית הלקוח והתקנו מנעול עליון מסוג "ג'ואל" בדלת הכניסה לבית.500 ₪
החלפת מנעול בדירה בחדרההלקוח שנכנס לדירה ביקש להחליף מנעול כמקדם ביטחון.350 ₪
תיקון דלת רב בריח בעסק בחדרהמנגנון הנעילה שבדלת היה תקול, המנעולן ביצע החלפת מנגנון נעילה למנגנון מתקדם יותר.450 ₪
תיקון דלת ממ"ד בחדרהתיקון דלת הממ"ד התבצע על ידי סידור 2 צירים והחלפת הגומייה שהתנתקה ממקומה.500 ₪

 

חשיבות תעודת מנעולן בחדרה

הזמנתם מנעולן בחדרה? חשוב ביותר לערוך עימו שיחה מקדימה ולוודא כי יש לו תעודת מנעולן מטעם מוסד ותיק בתחום. כאשר מנעולן מקצועי יהיה מצויד בתעודה מטעם מוסד מוכר כך תהיה לכם האפשרות לדעת כי מדובר באיש מקצוע מומחה בתחום. שימו לב ללא הצגת תעודה לא תהיה לכם אפשרות לדעת במי מדובר וייתכן כי לא יהיה מדובר במנעולן כלל אלא בנוכל ולכן חשוב ביותר להיות עם היד על הדופק על מנת לוודא כי מי שעומד מולכם זה איש מקצוע.

 

מה חשוב לבדוק בעת הזמנת מנעולן בעיר חדרה?

כאשר אתם מזמינים מנעולן בחדרה חשוב ביותר לבדוק מספר דברים אשר נפרט בפניכם כעת:

אחריות: על המנעולן להעניק לכם אחריות על ביצוע העבודה. כאשר המנעולן יעניק לכם אחריות על ביצוע העבודה כך תהיה לכם האפשרות לדעת כי מדובר באיש מקצוע אשר מאפשר לכם ליצור עימו קשר במקרה של בעיה. המשמעות היא כי תהיה לכם כתובת מקצועית אליה תוכלו לפנות בכל שאלה.

שימוש בכלים מקצועיים: במסגרת עבודתו מנעולן מקצועי יקפיד לעשות שימוש במגוון כלים איכותיים כמו מברג וכלים אחרים משוכללים יותר לביצוע העבודה. עליו להצטייד בארגז כלים משוכלל כמה שיותר במטרה לעשות את עבודתו על הצד הטוב ביותר.

שיחה מקדימה עם הלקוחות: יתרה מכך, על המנעולן לערוך עימכם שיחה מקדימה ולדעת בדיוק מהם הצרכים שלכם. ככל שהוא ידע מה בדיוק הבעיה שלכם, כך הוא יוכל לסייע לכם כמה שיותר. כאשר תערכו עימו שיחה מקדימה תמסרו לו את כל הפרטים החשובים ביותר.

המלצות: יתרה מזאת, חשוב ביותר לבדוק המלצות מטעם לקוחות עבר אשר שכרו את השירות שלו. כאשר אתם שוכרים את השירות של המנעולן אתם רוצים להיות בטוחים כי מדובר באיש מקצוע מהמעלה הראשונה ולכן חשוב ביותר להתייעץ עם לקוחות נוספים. אל תהססו לשאול אותם כמה שיותר שאלות. ככל שתשאלו אותם יותר שאלות, כך תהיה לכם האפשרות לדעת בדיוק מי האדם אשר יבצע עבורכם את העבודה.

 

שירותי מנעולנות 24 שעות ביממה

כאשר אתם שוכרים שירות של מנעולן בחדרה 24 שעות ביממה- אתם צריכים להיות עם היד על הדופק ולדעת כי אכן יהיה זה איש מקצוע אשר יגיע אליכם בכל שעות היממה, בין אם מדובר בשעות הבוקר או בין אם בשעות הלילה המאוחרות. כאשר מנעולן מקצועי ובעל ניסיון רב יגיע אליכם בכל שעות היממה, תהיה לכם האפשרות לדעת כי הוא מגן עליכם וכך תרגישו בטוחים יותר.

שירות בשישי שבת: מצאתם את עצמכם תקועים מחוץ לבית בסופש לאחר שחזרתם מבילוי? בדיוק בשביל זה אתם צריכים שיהיה לצדכם מספר טלפון של מנעולן מקצועי אשר יגיע עם הכלים המתאימים ויסייע לכם להיכנס לבית בצורה בטוחה.

שירות בחגים: אף אחד לא מתכנן להיתקע מחוץ לבית בעונת החגים, אבל כאשר זה קורה, חשוב ביותר שיהיה לכם מספר טלפון של מנעולן מקצועי אליו תוכלו לחייג בכל שעות היממה. לא משנה האם מדובר בשעות הבוקר המוקדמות או המאוחרות- מנעולן מקצועי ובעל הבנה רחבה בתחום יגיע ויעמוד לצידכם ויהיה שם עבורכם על מנת לסייע לכם בדרך הטובה ביותר אשר ביכולתו.

שאלות ותשובות

כן, לכל סוג דלת בדרך כלל מתאים מנעול אחר. אך אתם יכולים לסמוך על המנעולן בחדרה שהוא ידע להגיד לכם מה מתאים ויעשה את העבודה בצורה טובה ואיכותית.
בעיקרון כן, עליכם לשאול אותו מראש אך אין סיבה שהוא לא יוכל להגיע. המנעולנים רוצים להעניק שירות הוגן ומיטבי והם מגיעים בזמן ומסיימים את עבודתם במהרה.
מה היה לנו עד כאן?