מנעולן בחולון

צריכים מנעולן בחולון? ננעלתם מחוץ לבית? שכחתם את הסיסמה של המנעול? איבדתם את המפתח למנעול? אל דאגה, הגעתם למקום הנכון. אצלנו בחברת לוקינג, תוכלו למצוא שירותי מנעולנות מקצועיים, אשר יסייעו לכם בכל הקשור לפריצות מנעולים מכל הסוגים שהם.

להינעל מחוץ לבית או בתוך העסק זה לא חוויה נעימה כלל. על כן, במקרים כאלו אנו מנסים בכל דרך אפשרית לפתוח את המנעול ולצאת לחופשי. כמו כן, במקרים בהם אנו חושבים צעד אחד קדימה, האפשרות של מנעולן בחולון שיגיע ויסייע לנו, היא האפשרות הנבחרת והחכמה ביותר.

 

מה תפקידו בפועל של מנעולן בחולון?

השימוש במנעולים השונים במהלך חיינו הוא יום יומי. בין אם כאשר אנחנו נועלים בעת היציאה או הכניסה את דלת הבית או המשרד, בין אם אנחנו נועלים את התא האישי שלנו בעבודה, בין אם אנחנו נועלים את הרכב וכו’. ובכן בהתאם לכמות המנעולים הרבה בהם אנחנו משתמשים, כך גם כמות הבעיות העלולות להיווצר. וכאן בדיוק, נכנס לתמונה פועלו של מנעולן בחולון. מנעולן בחולון, אחראי למעשה על תיקון, תחזוקה החלפה והתקנה של מנעולים שונים, בהתאם לצורך.

קיצור דלתות

באילו מקרים נזדקק לשירותי מנעולנות בחולון?

הצורך בשירותיו של מנעולן בחולון יכול להתעורר במגוון של מקרים. בין אם במשרד, בבית, במחסן, ברחוב, בחדר הכושר או בכל מקום אחר בו ישנם מנעולים.

אובדן של מפתח או סיסמה במקרה של איבוד המפתח או הסיסמה, בהתאם לסוג המנעול, יהיה צורך בשירותיו של מנעולן בחולון, על מנת שיפתח את המנעול בין אם על ידי מפתח מאסטר ובין אם על ידי שיטות פריצה אחרות.
מנעולים תקועים כתוצאה מחלודה או לכלוך, חור המנעול או מנגנון הנעילה עלול להיתקע ולהיסתם, ובשל כך לא יהיה ניתן לפתוח אותו.
מנעולים שבורים במקרים רבים המנעול או מנגנון הנעילה שבו נשברים, ועקב כך לא ניתן לעשות בו שימוש.

 

כיצד מתבצע תהליך עבודתו של מנעולן בחולון?

על מנת שיוכל לבצע את עבודתו בצורה האיכותית, היעילה והמקצועית ביותר, מנעולן בחולון מחלק את תהליך העבודה לשני חלקים עיקריים.

 

חלק א’ – ההכנות

החלק הראשון בתהליך עבודתו של מנעולן בחולון הוא למעשה ההכנות לקראת העבודה הפיזית. במהלך חלק זה, מתבצעים שני דברים. ראשית, המנעולן מאבחן את הבעיה לרבות מה גורם לה, היכן היא נמצאת במנעול וכדומה. לאחר מכן, מתבצעות הכנות של כלי העבודה הדרושים וכו’.

 

חלק ב’ – ביצוע העבודה

החלק השני בתהליך העבודה, הוא למעשה הביצוע עצמו. חלק זה משתנה מאוד בין קריאת שירות אחת לאחרת, בהתאם כמובן לצורך בשירותי המנעולנות. לעיתים יהיה מדובר על צורך בהחלפת צילינדר, לעיתים בפריצת מנעולים, פריצת דלתות, פריצת מנעולים לרכב וכו’.

 

מנעולן כפורץ – הכל על פריצות שמבצע מנעולן

כפי שנאמר קודם לכן, מנעולן בחולון אינו מספק אך ורק סוג מסוים של שירותי מנעולנות, אלא את כלל הסוגים. על כן, לצד תחזוקה, החלפה והתקנת מנעולים, מנעולן בחולון משמש גם, ואולי בעיקר כפורץ מנעולים. אילו סוגי פריצות הוא מבצע? ובכן הרשימה החלקית, אך העיקרית, לפניכם:

פריצת כספות במקרים בהם אדם מאחסן דברים יקרי ערך בכספת, ייתכן כי הוא ישכח את הסיסמה לכספת או את המפתח (בהתאם לסוג הכספת). מקרים אלו, דורשים פריצה מבוקרת ומקצועית של מנעול הכספת, על מנת לשחרר את החפצים מבפנים ומבלי לגרום להם כל נזק.
פריצות לבית המנעול דלת הבית יכול להפסיק לתפקד בשל מגוון סיבות. כל אלו, יובילו לצורך בפריצת לבית.
פריצה לרכב במקרה שבו שלט הרכב אבד או הפסיק לעבוד, יש צורך לפרוץ לרכב. זאת, לצד מקרים של נעילת הרכב כאשר המפתחות בפנים ועוד.

 

מה חשוב לדעת לפני שפורצים מנעול?

כפי שנאמר קודם לכן, אחד מתפקידיו של מנעולן בחולון הוא לפרוץ מנעולים, ובכך גם לפרוץ למקומות פרטיים ככל הנראה. אי לכך, ישנם שני מסמכים שחשוב לוודא שהמנעולן מחזיק בהם:

  1. אישור עבודה – באותה מידה שאדם אשר מתעסק עם חשמל, זקוק לאישור עבודה עם חשמל, קרי תעודת חשמלאי מוסמך, כך גם מנעולן בחולון צריך אישור להתעסקות בפריצות.
  2. אישור מהמשטרה – מכיוון שעבודתו של מנעולן כפורץ, חודרת במידה כזו או אחרת לפרטיות של אנשים, ובהתאם לחוק יבש מדובר על פריצה לכל דבר ועניין, על המנעולן לאחוז באישור פריצה מהמשטרה.

פורץ רכבים

כמה עולה להזמין מנעולן בחולון?

מחיר שירותיו של מנעולן בחולון משתנה בין קריאת שירות אחת לאחרת. המחיר המדובר משתנה בהתאם לגורמים כגון חומרת המצב של המנעול, הצורך עצמו בגינו נקרא מנעולן בחולון, כלי העבודה הבאים לידי שימוש, וכן רמת ההערכה העצמית של המנעולן והחברה אצלה הוא עובד. אם כן, טווח המחירים הממוצע נע בין 300 ל 650 ש”ח. אך זהו טווח ממוצע, ועל כן המחירים יכולים להשתנות.

 

איך להזמין מנעולן בחולון?

על מנת להזמין מנעולן בחולון, שיהיה גם איכותי ומקצועי, מומלץ לבצע את שלושת השלבים הבאים:

  1. וודאות – מומלץ לוודא מהו הצורך, מדויק ככל הניתן, אשר בגינו אתם זקוקים לשירותיו של מנעולן מומלץ בחולון.
  2. חיפוש – בהתאם לסוג המנעולן אותו אתם מחפשים, התחילו בחיפושים בין אם בעזרת האינטרנט ובין אם בעזרת חברים.
  3. בחירה ויצירת קשר – לאחר שמצאתם מנעולן בחולון אותו בחרתם להיות המנעולן שלכם, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר איתו. במידה ומדובר על מקרה דחוף, הוא יגיע אליכם בהקדם האפשרי.

 

מחירון שירותי מנעולן בחולון

פריצת דלת בחולון החל מ-300₪
פריצת רכב בחולון החל מ-250₪
תיקון דלתות בחולון החל מ-450₪

 

אנו מספקים שירותי מנעולן בחולון

נעלתם את עצמכם במחסן? לא מצליחים לפתוח את הדלת לעסק? איבדתם את המפתח לבית? שירותיו של מנעולן בחולון יכולים לעזור לכם בכל מיני מצבים. המנעולנים של לוקינג הם אנשי מקצוע מנוסים שביצעו אלפי עבודות מנעולנות מכל הסוגים ויגיעו במהירות לכל מקום בארץ בכדי לעזור ללקוחות שלנו בכל מצב. הזמינו עכשיו מנעולן בחולון.

בישראל של היום יש למעלה מ-40 פריצות מדי שנה. חלק מהפריצות מתבצעות דרך החלון, אחרות מתבצעות דרך הדלת. ישנן פריצות שאינן מדווחות למשטרה כי לאזרח אין יכולת או ביטוח לפנות למשטרה. אם אתם מתגוררים בעיר חולון  וזקוקים לשירות של מנעולן  בחולון, כדאי לכם לבצע סקר מקיף במטרה לבחור את המנעולן האיכות ביותר.

 

פעולות מנעולנות בחולון שביצענו

אנו בלוקינג מספקים לתושבי חולון את כל שירותי המנעולנות שהם זקוקים להם, משכפול מפתחות לרכב ועד לפריצת והחלפת מנעולים בבית או בעסק. המנעולנים שלנו פועלים בעיר חולון כבר מעל עשור ומספקים לתושבי העיר את כל הפתרונות לבעיות המנעולנות שהם נקלעו אליהם תוך מתן שירות מקצועי והגעה מהירה לכל מקום בעיר. לפניכם טבלה המציגה חלק משירותי מנעולן בחולון שסיפקנו ועלות השירות:

פעולות מנעולנות בחולון שביצענו:אופן הפעולה:עלות השירות:
שכפול מפתחות למשאית בחולוןהשכפול בוצע על ידי קידוד קוד חדש של השלט.450 ₪
פריצת דלת במכון כושר בחולוןדלת הכניסה למכון נתקעה, פורץ הדלתות שלנו הגיע למכון במהירות ופרץ את הדלת.400 ₪
פריצת כספת בבית פרטי בחולוןפורץ הכספות שלנו הגיע לבית וביצע פריצה בכספת אחת והחליף את המנעול של הכספת ושל כספת נוספת.500 ₪

 

סוגים של פריצת דלתות

מהי פריצת דלתות שקטה?

מנעולן בחולון  מכיר את המונח פריצה שקטה. מונח זה מתייחס לתיאור האמצעים בהם הפורץ  לבית שלכם יבחר לבצע את הפריצה- מדובר באמצעים קרים ולא חשמליים.

פריצה באמצעות ג’ק: כאשר הפורץ מחליט לפרוץ את הדלת באמצעות ג’ק ניתן לעשות שימוש בג’ק מכני או הידראולי- הג’ק נתפס על החריץ המצוי בין הדלת והמשקוף ודוחק את הדלת החוצה.

פריצה באמצעות לום: נוסף על כך פריצה באמצעות לום ניתן לבצע באמצעות כוח הזרוע. כאשר מדובר על מוט ארוך ניתן להפעיל לחץ רב על מנת לכופף את מנגנון הנעילה של הדלת.

פריצה של הצילינדר: יתרה מכך, ניתן לבצע פריצה של הצילינדר. רוב הצילינדרים ניתנים לפריצה על ידי פורץ מיומן אשר יש ביכולתו להגיע עם הכלים האיכותיים לצורך ביצוע הפריצה.

פריצת דלתות חמה: השוואה לפריצת דלתות קרה, מנעולן בעיר חולון  מכיר גם את השיטה של פריצה חמה באמצעות שימוש במקדחה. המקדחה חודרת לצילינדר ולא מאפשרת לעשות בו שימוש. לאחר פעולת הקידוח הפורץ יכול לפתור את הדלת באמצעות מברג. נוסף על זאת יש אפשרות לעבוד עם פטישים אך מדובר בעבודה הכוללת מאמץ רב ורעש.

 

מהי פריצת דלת טרוקה?

מצב של דלת טרוקה זה מצב בו הדלת סגורה על ידי הלשונית ויש אפשרות לפרוץ את הדלת ללא גרימת נזק. ישנם מקרים בהם תהיו זקוקים לשירות של פריצת דלת טרוקה על ידי מנעולן בחולון.

במידה ושכחתם את המפתח בצד הפנימי: אם שכחתם את המפתח ואין לכם יכולת לפתוח את הדלת, הרי אתם צריכים את השירות של מנעולן מקצועי.

במקרה של אובדן מפתח: במקרה בו איבדתם מפתח ואין לכם יכולת להיכנס לבית.

במקרה בו אין לכם מפתח נוסף: במקרה בו אין לכם מפתח נוסף, הרי לא תוכלו להיכנס לבית ותזדקקו לשירות של מנעולן.

 

שירות של מנעולן בחולון 24 שעות ביממה

לעתים אתם עשויים למצוא את עצמכם תקועים מחוץ לדלת בשעות הבוקר או בשעות הלילה המאוחרות. במקרה הזה, אין להסס אלא לקרוא לשירות של מנעולן בחולון אשר יעניק לכם שירות ויהיה זמין עבורכם 24 שעות ביממה. אם אתם תנסו לפרוץ את הדלת בכוחות עצמכם, הרי הדבר עשוי להסתיים בפגיעה חמורה והזדקקות לטיפול רפואי ולכן רצוי להשאיר את העבודה למומחה בתחום.

מנעולן  מקצועי מבין כי הלקוחות שלו זקוקים לשירות שלו 24 שעות ביממה, בין אם מדובר בבית פרטי או בית עסק ולכן יגיע במהירות האפשרית. נוסף על זאת, מנעולן בעיר חולון יקפיד לשמור על תודעת שירות גבוהה על מנת לסייע לקהל הלקוחות ולאפשר להם להרגיש בטוחים. ככל שהם ירגישו בטוחים יותר, כך הוא ידע כי העבודה בוצעה על הצד הטוב ביותר.

על מנת לבחור את המנעולן  הטוב ביותר בחולון עליכם לוודא כי הוא רכש את השכלתו במקום מוכר וכי הוא יציג בפניכם תעודת יושר המעידה כי מדובר על בעל מקצוע אשר פעיל בתחום. הצגת תעודת יושר מעידה כי מדובר על איש מקצוע אמין אשר ניתן לשכור את שירותיו ולא לחשוש כי מדובר במתחזה.

שאלות ותשובות

כן, לכל סוג דלת בדרך כלל מתאים מנעול אחר. אך אתם יכולים לסמוך על המנעולן בחולון שהוא ידע להגיד לכם מה מתאים ויעשה את העבודה בצורה טובה ואיכותית.
בעיקרון כן, עליכם לשאול אותו מראש אך אין סיבה שהוא לא יוכל להגיע. המנעולנים רוצים להעניק שירות הוגן ומיטבי והם מגיעים בזמן ומסיימים את עבודתם במהרה.
מה היה לנו עד כאן?