מנעולן ביבנה

צריכים מנעולן ביבנה? ננעלתם מחוץ לבית? שכחתם את הסיסמה של המנעול? איבדתם את המפתח למנעול? אל דאגה, הגעתם למקום הנכון. אצלנו בחברת לוקינג, תוכלו למצוא שירותי מנעולנות מקצועיים, אשר יסייעו לכם בכל הקשור לפריצות מנעולים מכל הסוגים שהם.

להינעל מחוץ לבית או בתוך העסק זה לא חוויה נעימה כלל. על כן, במקרים כאלו אנו מנסים בכל דרך אפשרית לפתוח את המנעול ולצאת לחופשי. כמו כן, במקרים בהם אנו חושבים צעד אחד קדימה, האפשרות של מנעולן ביבנה שיגיע ויסייע לנו, היא האפשרות הנבחרת והחכמה ביותר.

 

מה תפקידו בפועל של מנעולן ביבנה?

השימוש במנעולים השונים במהלך חיינו הוא יום יומי. בין אם כאשר אנחנו נועלים בעת היציאה או הכניסה את דלת הבית או המשרד, בין אם אנחנו נועלים את התא האישי שלנו בעבודה, בין אם אנחנו נועלים את הרכב וכו’. ובכן בהתאם לכמות המנעולים הרבה בהם אנחנו משתמשים, כך גם כמות הבעיות העלולות להיווצר. וכאן בדיוק, נכנס לתמונה פועלו של מנעולן ביבנה. מנעולן ביבנה, אחראי למעשה על תיקון, תחזוקה החלפה והתקנה של מנעולים שונים, בהתאם לצורך.

קיצור דלתות

באילו מקרים נזדקק לשירותי מנעולנות ביבנה?

הצורך בשירותיו של מנעולן ביבנה יכול להתעורר במגוון של מקרים. בין אם במשרד, בבית, במחסן, ברחוב, בחדר הכושר או בכל מקום אחר בו ישנם מנעולים.

אובדן של מפתח או סיסמה במקרה של איבוד המפתח או הסיסמה, בהתאם לסוג המנעול, יהיה צורך בשירותיו של מנעולן ביבנה, על מנת שיפתח את המנעול בין אם על ידי מפתח מאסטר ובין אם על ידי שיטות פריצה אחרות.
מנעולים תקועים כתוצאה מחלודה או לכלוך, חור המנעול או מנגנון הנעילה עלול להיתקע ולהיסתם, ובשל כך לא יהיה ניתן לפתוח אותו.
מנעולים שבורים במקרים רבים המנעול או מנגנון הנעילה שבו נשברים, ועקב כך לא ניתן לעשות בו שימוש.

 

כיצד מתבצע תהליך עבודתו של מנעולן ביבנה?

על מנת שיוכל לבצע את עבודתו בצורה האיכותית, היעילה והמקצועית ביותר, מנעולן ביבנה מחלק את תהליך העבודה לשני חלקים עיקריים.

 

חלק א’ – ההכנות

החלק הראשון בתהליך עבודתו של מנעולן ביבנה הוא למעשה ההכנות לקראת העבודה הפיזית. במהלך חלק זה, מתבצעים שני דברים. ראשית, המנעולן מאבחן את הבעיה לרבות מה גורם לה, היכן היא נמצאת במנעול וכדומה. לאחר מכן, מתבצעות הכנות של כלי העבודה הדרושים וכו’.

 

חלק ב’ – ביצוע העבודה

החלק השני בתהליך העבודה, הוא למעשה הביצוע עצמו. חלק זה משתנה מאוד בין קריאת שירות אחת לאחרת, בהתאם כמובן לצורך בשירותי המנעולנות. לעיתים יהיה מדובר על צורך בהחלפת צילינדר, לעיתים בפריצת מנעולים, פריצת דלתות, פריצת מנעולים לרכב וכו’.

 

מנעולן כפורץ – הכל על פריצות שמבצע מנעולן

כפי שנאמר קודם לכן, מנעולן ביבנה אינו מספק אך ורק סוג מסוים של שירותי מנעולנות, אלא את כלל הסוגים. על כן, לצד תחזוקה, החלפה והתקנת מנעולים, מנעולן ביבנה משמש גם, ואולי בעיקר כפורץ מנעולים. אילו סוגי פריצות הוא מבצע? ובכן הרשימה החלקית, אך העיקרית, לפניכם:

פריצת כספות במקרים בהם אדם מאחסן דברים יקרי ערך בכספת, ייתכן כי הוא ישכח את הסיסמה לכספת או את המפתח (בהתאם לסוג הכספת). מקרים אלו, דורשים פריצה מבוקרת ומקצועית של מנעול הכספת, על מנת לשחרר את החפצים מבפנים ומבלי לגרום להם כל נזק.
פריצות לבית המנעול דלת הבית יכול להפסיק לתפקד בשל מגוון סיבות. כל אלו, יובילו לצורך בפריצת לבית.
פריצה לרכב במקרה שבו שלט הרכב אבד או הפסיק לעבוד, יש צורך לפרוץ לרכב. זאת, לצד מקרים של נעילת הרכב כאשר המפתחות בפנים ועוד.

 

מה חשוב לדעת לפני שפורצים מנעול?

כפי שנאמר קודם לכן, אחד מתפקידיו של מנעולן ביבנה הוא לפרוץ מנעולים, ובכך גם לפרוץ למקומות פרטיים ככל הנראה. אי לכך, ישנם שני מסמכים שחשוב לוודא שהמנעולן מחזיק בהם:

  1. אישור עבודה – באותה מידה שאדם אשר מתעסק עם חשמל, זקוק לאישור עבודה עם חשמל, קרי תעודת חשמלאי מוסמך, כך גם מנעולן ביבנה צריך אישור להתעסקות בפריצות.
  2. אישור מהמשטרה – מכיוון שעבודתו של מנעולן כפורץ, חודרת במידה כזו או אחרת לפרטיות של אנשים, ובהתאם לחוק יבש מדובר על פריצה לכל דבר ועניין, על המנעולן לאחוז באישור פריצה מהמשטרה.

פורץ רכבים

כמה עולה להזמין מנעולן ביבנה?

מחיר שירותיו של מנעולן ביבנה משתנה בין קריאת שירות אחת לאחרת. המחיר המדובר משתנה בהתאם לגורמים כגון חומרת המצב של המנעול, הצורך עצמו בגינו נקרא מנעולן ביבנה, כלי העבודה הבאים לידי שימוש, וכן רמת ההערכה העצמית של המנעולן והחברה אצלה הוא עובד. אם כן, טווח המחירים הממוצע נע בין 300 ל 650 ש”ח. אך זהו טווח ממוצע, ועל כן המחירים יכולים להשתנות.

 

איך להזמין מנעולן ביבנה?

על מנת להזמין מנעולן ביבנה, שיהיה גם איכותי ומקצועי, מומלץ לבצע את שלושת השלבים הבאים:

  1. וודאות – מומלץ לוודא מהו הצורך, מדויק ככל הניתן, אשר בגינו אתם זקוקים לשירותיו של מנעולן מומלץ ביבנה.
  2. חיפוש – בהתאם לסוג המנעולן אותו אתם מחפשים, התחילו בחיפושים בין אם בעזרת האינטרנט ובין אם בעזרת חברים.
  3. בחירה ויצירת קשר – לאחר שמצאתם מנעולן ביבנה אותו בחרתם להיות המנעולן שלכם, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר איתו. במידה ומדובר על מקרה דחוף, הוא יגיע אליכם בהקדם האפשרי.

 

מחירון שירותי מנעולן ביבנה

פריצת דלת ביבנה החל מ-300₪
פריצת רכב ביבנה החל מ-250₪
תיקון דלתות ביבנה החל מ-450₪

 

אנו מספקים שירותי מנעולן ביבנה

נקלעתם לסיטואציה שאתם זקוקים לשירותיו של מנעולן מקצועי? זקוקים לבעל מקצוע שיגיע אליכם כמה שיותר מהר? אנחנו בלוקינג מספקים שירותי מנעולן ביבנה לכל בעיית מנעולנות שתושבי יבנה ייקלעו אליה. השירות שלנו כולל פריצת כל סוגי הדלתות, מנעולים והרכבים בכל שעה ביום ובכל מקום בעיר. אז הזמינו עכשיו את שירותיו של מנעולן ביבנה דרך חברת לוקינג.

בעיר יבנה תמצאו שירות של מנעולנים רבים המבצעים עבודות שונות כמו פריצה או התקנת מנעולים לרכב. אם מצאתם את עצמכם תקועים מחוץ לבית או לרכב, הרי כדאי להזמין את השירות של מנעולן ביבנה על מנת להיחלץ מהמצב הבעייתי אליו נקלעתם. מנעולן מקצועי יגיע עם הציוד המתאים ויאפשר לכם לחזור לחיי השגרה.

 

פעולות מנעולנות שביצענו ביבנה לאחרונה:

אנחנו בלוקינג מספקים שירותי מנעולנות בפריסה ארצית, בין היתר גם בעיר יבנה. תושבי יבנה יוכלו ליהנות ממגוון רחב של שירותי מנעולנות, החל משכפול מפתחות לכל סוגי הרכבים וכלה בפריצת כל סוגי הדלתות והמנעולים. אנו פועלים ביבנה כבר מעל עשור וביצענו מאות פעולות מנעולנות עבור התושבים בעיר. בטבלה הבאה תוכלו לראות את חלק מפעולות המנעולנות שביצענו ביבנה לאחרונה:

פעולות מנעולנות ביבנה שביצענו:אופן הפעולה:עלות השירות:
החלפת מנעול פלדלת בדירה ביבנה בעל הדירה איבד את המפתח, המנעולן שלנו הגיע במהירות וביצע החלפת מנעול בדלת הפלדלת שבכניסה לדירה.400 ₪
החלפת מנעול לתיבת דואר בבניין ביבנההלקוח שנכנס לדירה החדשה הזמין את המנעולן שלנו בכדי להחליף את המנעול בדירה ובתיבת הדואר.
המנעולן הגיע וביצע את החלפות המנעולים ביעילות ובמקצועיות.
500 ₪
החלפת מנעול לרכב ביבנהביצענו החלפת מנעול לרכב שמנגנון הנעילה שלו נפגע.750 ₪
קיצור דלת פנים של פנדור בדירה ביבנהקיצור הדלת התבצע על ידי ניסור החלק התחתון של הדלת.500 ₪

 

מיהו מנעולן איכותי בעיר יבנה?

בעיר יבנה תמצאו לא מעט מנעולנים, אבל חשוב ביותר לבחור מנעולן ביבנה הנחשב איכותי. מיהו מנעולן איכותי? כעת נמנה את הפרמטרים השונים:

ניסיון רב בתחום: מנעולן מקצועי יהיה בעל ניסיון רב בתחום. מנעולן אשר יש לו ניסיון רב בפריצה של דלתות וכספות ידע לבצע את העבודה בהצלחה רבה ותוך זמן קצר וכך לא לגרום לנזקים רבים.

עדכון בחידושים האחרונים בתחום: תחום המנעולנות זהו תחום ובו ניתן לראות לא מעט חידושים בשנים האחרונות, דבר הבא לידי ביטוי במנעולים שונים וכספות הכוללות מנעולים מורכבים יותר. על המנעולן להפגין ידע רב בתחום.

תודעת שירות גבוהה: מנעולן מקצועי יפגין במסגרת עבודתו תודעת שירות גבוהה ביותר. כאשר תשכרו את השירות של בעל מקצוע אשר לו תודעת שירות גבוהה תדעו כי אתם בידיים טובות והוא יבצע את הפעולה תוך שהוא מפגין תודעת שירות גבוהה.

זמינות רבה בכל שעות היממה: במסגרת העבודה שלו מנעולן מקצועי יפגין זמינות רבה ויהיה זמין לכל קהל הלקוחות שלו במשך 24 שעות ביממה. בין אם אתם זקוקים לשירות של מנעולן בכל שעה משעות היממה, הרי תהיה לכם האפשרות לשכור את השירות שלו ולדעת כי הוא יגיע בכל זמן נתון.

 

אמינות של מנעולן ביבנה

מנעולן  ביבנה איכותי יהיה איש מקצוע אמין אשר תוכלו לסמוך עליו ולדעת כי מדובר באיש מקצוע אשר יעדכן אתכם בכל הנעשה.  בבואכם לשכור את שירותו של מנעולן בעיר יבנה חשוב ביותר לוודא כי מדובר באיש מקצוע אשר מפגין אמינות וכך תרגישו בטוחים יותר. כיצד תדעו כי מדובר באיש מקצוע אמין?

תעודת יושר: רגע לפני שהמנעולן יגיע אליכם עליו להציג תעודת יושר מטעם המשטרה.  כאשר המנעולן יציג בפניכם תעודת יושר תדעו כי מדובר באיש מקצוע אשר לו מיומנות בתחום ולא ברמאי.

אחריות: במסגרת עבודתו, מנעולן מקצועי יעניק לכם אחריות על הפריצה או על שכפול המפתחות וכך תהיה לכם כתובת מקצועית לפנות אליה במידת הצורך.

 

המלצות על מנעולן ביבנה

מחפשים מנעולן ביבנה? חשוב ביותר לחפש המלצות מטעם לקוחות אשר שכרו את השירות שלו. מה חשוב לבדוק בעת חיפוש המלצות? כעת נפרט לכם את הפרמטרים החשובים ביותר:

כלים מתקדמים: מנעולן מקצועי יבצע את עבודתו תוך שימוש בכלים מתקדמים. שימוש בכלים מתקדמים יאפשרו לכם להיות בטוחים כי העבודה תתבצע בצורה הטובה ביותר.

בטיחות: נוסף על זאת, מנעולן מקצועי יבצע את העבודה בצורה מקצועית תוך הקפדה על בטיחות לטובת קהל הלקוחות.

שיחה מקדימה: רגע לפני שאתם בוחרים  מנעולן בעיר יבנה, כדאי לשוחח עימו שיחה מקדימה על מנת להבין מיהו איש המקצוע אשר אתם עתידים להכניס לבית שלכם. בשל העובדה כי מדובר באיש מקצוע אשר נכנס לבית הפרטי שלכם, חשוב ביותר לדעת מיהו אותו איש מקצוע על מנת להיות בטוחים כי מדובר במקצוען אמיתי ולא ברמאי.

בחינת אתר האינטרנט: כיום מנעולנים רבים נוהגים לתחזק אתרי אינטרנט בהם ניתן לראות המלצות וכן תמונות והסברים מקיפים על השירות שלהם. כאשר תכנסו לאתר האינטרנט ותבחנו את ההיצע, תוכלו להיות בטוחים כי בחרתם את איש המקצוע הטוב ביותר.

שאלות ותשובות

כן, לכל סוג דלת בדרך כלל מתאים מנעול אחר. אך אתם יכולים לסמוך על המנעולן ביבנה שהוא ידע להגיד לכם מה מתאים ויעשה את העבודה בצורה טובה ואיכותית.
בעיקרון כן, עליכם לשאול אותו מראש אך אין סיבה שהוא לא יוכל להגיע. המנעולנים רוצים להעניק שירות הוגן ומיטבי והם מגיעים בזמן ומסיימים את עבודתם במהרה.
מה היה לנו עד כאן?