מנעולן בכפר סבא

צריכים מנעולן בכפר סבא? ננעלתם מחוץ לבית? שכחתם את הסיסמה של המנעול? איבדתם את המפתח למנעול? אל דאגה, הגעתם למקום הנכון. אצלנו בחברת לוקינג, תוכלו למצוא שירותי מנעולנות מקצועיים, אשר יסייעו לכם בכל הקשור לפריצות מנעולים מכל הסוגים שהם.

להינעל מחוץ לבית או בתוך העסק זה לא חוויה נעימה כלל. על כן, במקרים כאלו אנו מנסים בכל דרך אפשרית לפתוח את המנעול ולצאת לחופשי. כמו כן, במקרים בהם אנו חושבים צעד אחד קדימה, האפשרות של מנעולן בכפר סבא שיגיע ויסייע לנו, היא האפשרות הנבחרת והחכמה ביותר.

 

מה תפקידו בפועל של מנעולן בכפר סבא?

השימוש במנעולים השונים במהלך חיינו הוא יום יומי. בין אם כאשר אנחנו נועלים בעת היציאה או הכניסה את דלת הבית או המשרד, בין אם אנחנו נועלים את התא האישי שלנו בעבודה, בין אם אנחנו נועלים את הרכב וכו’. ובכן בהתאם לכמות המנעולים הרבה בהם אנחנו משתמשים, כך גם כמות הבעיות העלולות להיווצר. וכאן בדיוק, נכנס לתמונה פועלו של מנעולן בכפר סבא. מנעולן בכפר סבא, אחראי למעשה על תיקון, תחזוקה החלפה והתקנה של מנעולים שונים, בהתאם לצורך.

קיצור דלתות

באילו מקרים נזדקק לשירותי מנעולנות בכפר סבא?

הצורך בשירותיו של מנעולן בכפר סבא יכול להתעורר במגוון של מקרים. בין אם במשרד, בבית, במחסן, ברחוב, בחדר הכושר או בכל מקום אחר בו ישנם מנעולים.

אובדן של מפתח או סיסמה במקרה של איבוד המפתח או הסיסמה, בהתאם לסוג המנעול, יהיה צורך בשירותיו של מנעולן בכפר סבא, על מנת שיפתח את המנעול בין אם על ידי מפתח מאסטר ובין אם על ידי שיטות פריצה אחרות.
מנעולים תקועים כתוצאה מחלודה או לכלוך, חור המנעול או מנגנון הנעילה עלול להיתקע ולהיסתם, ובשל כך לא יהיה ניתן לפתוח אותו.
מנעולים שבורים במקרים רבים המנעול או מנגנון הנעילה שבו נשברים, ועקב כך לא ניתן לעשות בו שימוש.

 

כיצד מתבצע תהליך עבודתו של מנעולן בכפר סבא?

על מנת שיוכל לבצע את עבודתו בצורה האיכותית, היעילה והמקצועית ביותר, מנעולן בכפר סבא מחלק את תהליך העבודה לשני חלקים עיקריים.

 

חלק א’ – ההכנות

החלק הראשון בתהליך עבודתו של מנעולן בכפר סבא הוא למעשה ההכנות לקראת העבודה הפיזית. במהלך חלק זה, מתבצעים שני דברים. ראשית, המנעולן מאבחן את הבעיה לרבות מה גורם לה, היכן היא נמצאת במנעול וכדומה. לאחר מכן, מתבצעות הכנות של כלי העבודה הדרושים וכו’.

 

חלק ב’ – ביצוע העבודה

החלק השני בתהליך העבודה, הוא למעשה הביצוע עצמו. חלק זה משתנה מאוד בין קריאת שירות אחת לאחרת, בהתאם כמובן לצורך בשירותי המנעולנות. לעיתים יהיה מדובר על צורך בהחלפת צילינדר, לעיתים בפריצת מנעולים, פריצת דלתות, פריצת מנעולים לרכב וכו’.

 

מנעולן כפורץ – הכל על פריצות שמבצע מנעולן

כפי שנאמר קודם לכן, מנעולן בכפר סבא אינו מספק אך ורק סוג מסוים של שירותי מנעולנות, אלא את כלל הסוגים. על כן, לצד תחזוקה, החלפה והתקנת מנעולים, מנעולן בכפר סבא משמש גם, ואולי בעיקר כפורץ מנעולים. אילו סוגי פריצות הוא מבצע? ובכן הרשימה החלקית, אך העיקרית, לפניכם:

פריצת כספות במקרים בהם אדם מאחסן דברים יקרי ערך בכספת, ייתכן כי הוא ישכח את הסיסמה לכספת או את המפתח (בהתאם לסוג הכספת). מקרים אלו, דורשים פריצה מבוקרת ומקצועית של מנעול הכספת, על מנת לשחרר את החפצים מבפנים ומבלי לגרום להם כל נזק.
פריצות לבית המנעול דלת הבית יכול להפסיק לתפקד בשל מגוון סיבות. כל אלו, יובילו לצורך בפריצת לבית.
פריצה לרכב במקרה שבו שלט הרכב אבד או הפסיק לעבוד, יש צורך לפרוץ לרכב. זאת, לצד מקרים של נעילת הרכב כאשר המפתחות בפנים ועוד.

 

מה חשוב לדעת לפני שפורצים מנעול?

כפי שנאמר קודם לכן, אחד מתפקידיו של מנעולן בכפר סבא הוא לפרוץ מנעולים, ובכך גם לפרוץ למקומות פרטיים ככל הנראה. אי לכך, ישנם שני מסמכים שחשוב לוודא שהמנעולן מחזיק בהם:

  1. אישור עבודה – באותה מידה שאדם אשר מתעסק עם חשמל, זקוק לאישור עבודה עם חשמל, קרי תעודת חשמלאי מוסמך, כך גם מנעולן בכפר סבא צריך אישור להתעסקות בפריצות.
  2. אישור מהמשטרה – מכיוון שעבודתו של מנעולן כפורץ, חודרת במידה כזו או אחרת לפרטיות של אנשים, ובהתאם לחוק יבש מדובר על פריצה לכל דבר ועניין, על המנעולן לאחוז באישור פריצה מהמשטרה.

פורץ רכבים

כמה עולה להזמין מנעולן בכפר סבא?

מחיר שירותיו של מנעולן בכפר סבא משתנה בין קריאת שירות אחת לאחרת. המחיר המדובר משתנה בהתאם לגורמים כגון חומרת המצב של המנעול, הצורך עצמו בגינו נקרא מנעולן בכפר סבא, כלי העבודה הבאים לידי שימוש, וכן רמת ההערכה העצמית של המנעולן והחברה אצלה הוא עובד. אם כן, טווח המחירים הממוצע נע בין 300 ל 650 ש”ח. אך זהו טווח ממוצע, ועל כן המחירים יכולים להשתנות.

 

איך להזמין מנעולן בכפר סבא?

על מנת להזמין מנעולן בכפר סבא, שיהיה גם איכותי ומקצועי, מומלץ לבצע את שלושת השלבים הבאים:

  1. וודאות – מומלץ לוודא מהו הצורך, מדויק ככל הניתן, אשר בגינו אתם זקוקים לשירותיו של מנעולן מומלץ בכפר סבא.
  2. חיפוש – בהתאם לסוג המנעולן אותו אתם מחפשים, התחילו בחיפושים בין אם בעזרת האינטרנט ובין אם בעזרת חברים.
  3. בחירה ויצירת קשר – לאחר שמצאתם מנעולן בכפר סבא אותו בחרתם להיות המנעולן שלכם, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר איתו. במידה ומדובר על מקרה דחוף, הוא יגיע אליכם בהקדם האפשרי.

 

מחירון שירותי מנעולן בכפר סבא

פריצת דלת בכפר סבא החל מ-300₪
פריצת רכב בכפר סבא החל מ-250₪
תיקון דלתות בכפר סבא החל מ-450₪

 

אנו מספקים שירותי מנעולן בכפר סבא

הדלת לא נפתחת? איבדתם את המפתח לדלת הבית או העסק? ייתכן שאתם זקוקים לשירותיו של מנעולן בכפר סבא. אנחנו בחברת לוקינג מספקים את כל שירותי המנעולנות לתושבי כפר סבא. מנעולן בכפר סבא ידאג לטפל בכל בעיית מנעולנות שנקלעתם אליה עם הגעה מהירה לכל מקום בעיר וזמינות 24/7, המנעולנים שלנו יבצעו עבודה איכותית על הצד הטוב ביותר. הזמינו עכשיו מנעולן בכפר סבא דרך לוקינג.

צריכים להחליף מנעול לדלת בבית ? מנעולים נחשבים לאמצעי שמירה בטוח בבית. מדי יום אנו עושים שימוש במנעולים שונים והתקנה של מנעול איכותי מאפשרת לנו לשמור על הבית בצורה טובה ביותר. כאשר ההתקנה תתבצע על ידי מנעולן בכפר סבא תדעו כי אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים.

 

שירותי מנעולנות בכפר סבא שסיפקנו לאחרונה

אנו בלוקינג מספקים שירותי מנעולן בכפר סבא כבר למעלה מ-15 שנים, במהלך תקופת פעילותינו בעיר סיפקנו לתושבי כפר סבא מגוון פתרונות מנעולנות מתקדמים בזמינות מיידית בכל שעה ביום ובלילה, המנעולנים שלנו מבצעים פריצות לכל סוגי מנעולי הדלתות והרכבים. לפניכם טבלה הכוללת חלק מפעולות המנעולנות שביצענו לאחרונה בכפר סבא ומחיריהן:

פעולות מנעולנות בכפר סבא שביצענו:אופן הפעולה:עלות השירות:
תיקון דלת עץ בעסק בכפר סבאתיקון הדלת התבצע על ידי שימון הצירים החלודים אשר לא אפשרו לפתוח את הדלת בצורה טובה.300 ₪
החלפת צילינדר בדירת 3 חדרים בכפר סבאהלקוח שנכנס לדירה חדשה הזמין שירות החלפת צילינדר, המנעולן ביצע החלפת צילינדר ושכפל ללקוח את המפתח.400 ₪
החלפת מנעול רב בריח בכפר סבאהלקוחה איבדה את המפתח לדירתה, המנעולן שלנו הגיע אליה במהירות, החליף את מנעול רב הבריח שלה וביצע שכפול מפתחות.500 ₪
שירות מנעולן רכבים בכפר סבאהמנעולן הגיע ללקוח שרכבו נפרץ לפני כן והחליף את מנעול הרכב, לאחר מכן הוסיף ושכפל לו את המפתח.400 ₪

 

אילו סוגי מנעולים קיימים?

קיימים מספר סוגים של מנעולים אשר מנעולן בכפר סבא צריך להכיר וכעת נפרט את הסוגים השונים:

מנעול לשונית: מנעול זה כולל מנגנון פשוט למדי הכולל סיבוב של מפתח בחור של המנעול הגורם לסיבוב הלשונית. הלשונית מצמידה את הדלת למקום ומונעת את הפתיחה. מנעולים מסוג זה נחשבים קלים לפריצה ומיועדים בעיקר לדלתות של מגירות שולחן או דלת של ארון ציוד. מדובר במנעולים זולים במיוחד וזמינים בחנויות השונות.

מנעול צילינדר:  מנעול זה נחשב פופולרי ביותר לנעילה של הבית. מנעול צילינדר נחשב לחזק במיוחד וקשה לפריצה.  לעיתים מדובר על מנעול חסין מפני שכפול. מדובר במנעולים אשר המחירים שלהם גבוהים במיוחד ונחשבים אמינים. אין ספק כי מדובר בהשקעה משמעותית ביותר במטרה למנוע פריצה.

מנעול חבוי: מדובר על מנעול המצוי בדלתות הזזה או חלונות. מנעולים מסוג זה מופעלים באמצעות כפתור או לשונית ייחודית אשר ניתנת להזזה מעלה ומטה. מדובר במנעול הכולל יתרונות רבים ונחשב אידיאלי כאשר ישנם ילדים קטנים בבית אשר מגלים קושי בפתיחת המנגנון וכך ניתן למנוע אסונות שונים.

 

איך תבחרו מנעול מתאים לבית?

בחירת מנעול לבית מצריכה התייעצות עם מנעולן בכפר סבא אשר ימנה בפניכם את מערכת השיקולים בבחירת מנעול מתאים. כעת נפרט את השיקולים השונים אשר יש להביא בחשבון לפני בחירת מנעול:

בהתאם לצרכים שלכם: חשוב ביותר לבחור מנעול בהתאם לצרכים שלכם. יש לכם ילדים קטנים בבית ואתם רוצים להגן עליהם? בחרו מנעול אשר יהיה קשה לפרוץ אותו.

הגנה מפני פריצות: אם אתם רוצים להגן על דיירי הבית מפני פריצות, כיום יש שורה מתקדמת של מנעולים המאפשרים הגנה מפני פריצות.

מחירון: נוסף על זאת, חשוב ביותר לוודא את המחיר. לכל מנעול מחיר אחר ובבואכם להזמין מנעולן לצורך החלפה או התקנה של מנעול, כדאי לשים לב למחיר. באמצעות שיחה מקדימה עם המנעולן תהיה לכם האפשרות לשאול אותו לגבי המחיר ולדעת וכך להימנע ממצב בו תהיו מופתעים כאשר הוא יאמר לכם את המחיר.

 

למה כדאי לשכור את השירות של מנעולן מקצועי?

כון, היום יש אפשרות לראות סרטונים ביוטיוב על מנת לפרוץ את הדלת של הבית או הרכב, אבל הנה כמה סיבות לשכור את השירות של מנעולן בכפר סבא:

שימוש בכלים איכותיים: מנעולן בכפר סבא יבצע את העבודה תוך דגש על בחירת כלים מתאימים וייחודיים. בין אם מדובר על פריצה לבית או פריצה לרכב הוא יבחר את הכלים המתאימים ביותר לביצוע העבודה.

אין גרימת נזק: עבודת מנעולנות איכותית תכלול עבודה ללא כל גרימת נזק. כאשר העבודה תתבצע ללא כל נזק תהיה אפשרות להיכנס לבית או לרכב בצורה בטוחה. לעומת זאת, כאשר תנסו לפרוץ את הדלת בכוחות עצמכם, אתם צריכים להיות מוכנים לנזק אשר ייגרם כתוצאה מחוסר הניסיון שלכם. על מנת לא לגרום נזק מיותר, כדאי לכם לחסוך את הבלגן ולפנות לקבלת שירות מטעם מנעולן מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום.

אמינות: מנעולן מקצועי יציג בפניכם תעודה המוכיחה כי מדובר בבעל מקצוע אשר רכש השכלה בתחום ויש ביכולתו לבצע את העבודה ברמה מקצועית מהמעלה הראשונה תוך בחירת כלים מתאימים לצורך פריצה.

שאלות ותשובות

כן, לכל סוג דלת בדרך כלל מתאים מנעול אחר. אך אתם יכולים לסמוך על המנעולן בכפר סבא שהוא ידע להגיד לכם מה מתאים ויעשה את העבודה בצורה טובה ואיכותית.
בעיקרון כן, עליכם לשאול אותו מראש אך אין סיבה שהוא לא יוכל להגיע. המנעולנים רוצים להעניק שירות הוגן ומיטבי והם מגיעים בזמן ומסיימים את עבודתם במהרה.
מה היה לנו עד כאן?