מנעולן בלוד

צריכים מנעולן בלוד? ננעלתם מחוץ לבית? שכחתם את הסיסמה של המנעול? איבדתם את המפתח למנעול? אל דאגה, הגעתם למקום הנכון. אצלנו בחברת לוקינג, תוכלו למצוא שירותי מנעולנות מקצועיים, אשר יסייעו לכם בכל הקשור לפריצות מנעולים מכל הסוגים שהם.

להינעל מחוץ לבית או בתוך העסק זה לא חוויה נעימה כלל. על כן, במקרים כאלו אנו מנסים בכל דרך אפשרית לפתוח את המנעול ולצאת לחופשי. כמו כן, במקרים בהם אנו חושבים צעד אחד קדימה, האפשרות של מנעולן בלוד שיגיע ויסייע לנו, היא האפשרות הנבחרת והחכמה ביותר.

 

מה תפקידו בפועל של מנעולן בלוד?

השימוש במנעולים השונים במהלך חיינו הוא יום יומי. בין אם כאשר אנחנו נועלים בעת היציאה או הכניסה את דלת הבית או המשרד, בין אם אנחנו נועלים את התא האישי שלנו בעבודה, בין אם אנחנו נועלים את הרכב וכו’. ובכן בהתאם לכמות המנעולים הרבה בהם אנחנו משתמשים, כך גם כמות הבעיות העלולות להיווצר. וכאן בדיוק, נכנס לתמונה פועלו של מנעולן בלוד. מנעולן בלוד, אחראי למעשה על תיקון, תחזוקה החלפה והתקנה של מנעולים שונים, בהתאם לצורך.

קיצור דלתות

באילו מקרים נזדקק לשירותי מנעולנות בלוד?

הצורך בשירותיו של מנעולן בלוד יכול להתעורר במגוון של מקרים. בין אם במשרד, בבית, במחסן, ברחוב, בחדר הכושר או בכל מקום אחר בו ישנם מנעולים.

אובדן של מפתח או סיסמה במקרה של איבוד המפתח או הסיסמה, בהתאם לסוג המנעול, יהיה צורך בשירותיו של מנעולן בלוד, על מנת שיפתח את המנעול בין אם על ידי מפתח מאסטר ובין אם על ידי שיטות פריצה אחרות.
מנעולים תקועים כתוצאה מחלודה או לכלוך, חור המנעול או מנגנון הנעילה עלול להיתקע ולהיסתם, ובשל כך לא יהיה ניתן לפתוח אותו.
מנעולים שבורים במקרים רבים המנעול או מנגנון הנעילה שבו נשברים, ועקב כך לא ניתן לעשות בו שימוש.

 

כיצד מתבצע תהליך עבודתו של מנעולן בלוד?

על מנת שיוכל לבצע את עבודתו בצורה האיכותית, היעילה והמקצועית ביותר, מנעולן בלוד מחלק את תהליך העבודה לשני חלקים עיקריים.

 

חלק א’ – ההכנות

החלק הראשון בתהליך עבודתו של מנעולן בלוד הוא למעשה ההכנות לקראת העבודה הפיזית. במהלך חלק זה, מתבצעים שני דברים. ראשית, המנעולן מאבחן את הבעיה לרבות מה גורם לה, היכן היא נמצאת במנעול וכדומה. לאחר מכן, מתבצעות הכנות של כלי העבודה הדרושים וכו’.

 

חלק ב’ – ביצוע העבודה

החלק השני בתהליך העבודה, הוא למעשה הביצוע עצמו. חלק זה משתנה מאוד בין קריאת שירות אחת לאחרת, בהתאם כמובן לצורך בשירותי המנעולנות. לעיתים יהיה מדובר על צורך בהחלפת צילינדר, לעיתים בפריצת מנעולים, פריצת דלתות, פריצת מנעולים לרכב וכו’.

 

מנעולן כפורץ – הכל על פריצות שמבצע מנעולן

כפי שנאמר קודם לכן, מנעולן בלוד אינו מספק אך ורק סוג מסוים של שירותי מנעולנות, אלא את כלל הסוגים. על כן, לצד תחזוקה, החלפה והתקנת מנעולים, מנעולן בלוד משמש גם, ואולי בעיקר כפורץ מנעולים. אילו סוגי פריצות הוא מבצע? ובכן הרשימה החלקית, אך העיקרית, לפניכם:

פריצת כספות במקרים בהם אדם מאחסן דברים יקרי ערך בכספת, ייתכן כי הוא ישכח את הסיסמה לכספת או את המפתח (בהתאם לסוג הכספת). מקרים אלו, דורשים פריצה מבוקרת ומקצועית של מנעול הכספת, על מנת לשחרר את החפצים מבפנים ומבלי לגרום להם כל נזק.
פריצות לבית המנעול דלת הבית יכול להפסיק לתפקד בשל מגוון סיבות. כל אלו, יובילו לצורך בפריצת לבית.
פריצה לרכב במקרה שבו שלט הרכב אבד או הפסיק לעבוד, יש צורך לפרוץ לרכב. זאת, לצד מקרים של נעילת הרכב כאשר המפתחות בפנים ועוד.

 

מה חשוב לדעת לפני שפורצים מנעול?

כפי שנאמר קודם לכן, אחד מתפקידיו של מנעולן בלוד הוא לפרוץ מנעולים, ובכך גם לפרוץ למקומות פרטיים ככל הנראה. אי לכך, ישנם שני מסמכים שחשוב לוודא שהמנעולן מחזיק בהם:

  1. אישור עבודה – באותה מידה שאדם אשר מתעסק עם חשמל, זקוק לאישור עבודה עם חשמל, קרי תעודת חשמלאי מוסמך, כך גם מנעולן בלוד צריך אישור להתעסקות בפריצות.
  2. אישור מהמשטרה – מכיוון שעבודתו של מנעולן כפורץ, חודרת במידה כזו או אחרת לפרטיות של אנשים, ובהתאם לחוק יבש מדובר על פריצה לכל דבר ועניין, על המנעולן לאחוז באישור פריצה מהמשטרה.

פורץ רכבים

כמה עולה להזמין מנעולן בלוד?

מחיר שירותיו של מנעולן בלוד משתנה בין קריאת שירות אחת לאחרת. המחיר המדובר משתנה בהתאם לגורמים כגון חומרת המצב של המנעול, הצורך עצמו בגינו נקרא מנעולן בלוד, כלי העבודה הבאים לידי שימוש, וכן רמת ההערכה העצמית של המנעולן והחברה אצלה הוא עובד. אם כן, טווח המחירים הממוצע נע בין 300 ל 650 ש”ח. אך זהו טווח ממוצע, ועל כן המחירים יכולים להשתנות.

 

איך להזמין מנעולן בלוד?

על מנת להזמין מנעולן בלוד, שיהיה גם איכותי ומקצועי, מומלץ לבצע את שלושת השלבים הבאים:

  1. וודאות – מומלץ לוודא מהו הצורך, מדויק ככל הניתן, אשר בגינו אתם זקוקים לשירותיו של מנעולן מומלץ בלוד.
  2. חיפוש – בהתאם לסוג המנעולן אותו אתם מחפשים, התחילו בחיפושים בין אם בעזרת האינטרנט ובין אם בעזרת חברים.
  3. בחירה ויצירת קשר – לאחר שמצאתם מנעולן בלוד אותו בחרתם להיות המנעולן שלכם, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר איתו. במידה ומדובר על מקרה דחוף, הוא יגיע אליכם בהקדם האפשרי.

 

מחירון שירותי מנעולן בלוד

פריצת דלת בלוד החל מ-300₪
פריצת רכב בלוד החל מ-250₪
תיקון דלתות בלוד החל מ-450₪

 

אנו מספקים שירותי מנעולן בלוד

אצלנו בלוקינג תושבי לוד יוכלו למצוא את כל הפיתרונות לבעיות המנעולנות שלהם עם שירות מנעולן בלוד. השירות שלנו ללקוחותינו כולל הגעה מהירה לכל קריאה של לקוח בכל מקום בעיר ובכל שעה במהלך היום. המנעולנים שלנו מבצעים פריצות לכל סוגי המנעולים, דלתות ורכבים בצורה מקצועית ויסודית ללא גרימת נזק. הזמינו עכשיו את שירותיו של מנעולן בלוד דרך חברת לוקינג.

שירות מנעולנות הניתן על ידי מנעולן בלוד הוא שירות הנדרש במקרים מסוימים של פריצה לבית או במקרה של שכפול מפתחות. כיום ישנם פורצים רבים באזור לוד ולכן כדאי להיות עם היד על הדופק רגע לפני שאתם מזמינים שירות של מנעולן בעיר לוד. מנעולן מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום יגיע עם הציוד המתאים על מנת שאתם תוכלו ליהנות משקט נפשי.

 

שירותי מנעולן בלוד שסיפקנו לאחרונה

אנחנו בלוקינג מספקים שירותי מנעולן בלוד כבר למעלה מעשור, במהלך תקופת פעילותינו בעיר ביצענו פעולות מנעולנות רבות עבור לקוחותינו בלוד, משכפול מפתחות ועד פריצת כספות ופריצת מנעול בשעת לילה מאוחרת, תוך כדי הקפדה על הגעה מהירה לכל קריאה ושירות מעולה לכל לקוח. לפניכם טבלה המציגה חלק מפעולות המנעולנות שביצענו בלוד לאחרונה:

פעולות מנעולנות בלוד שביצענו:אופן הפעולה:עלות השירות:
פריצת מנעול דלת כניסה לדירה בלודהלקוח איבד את המפתח ולא יכל לחזור לדירה בשעת לילה, המנעולן שלנו הגיע תוך חצי שעה למקום ופרץ את מנעול הדלת.600 ₪
פריצה לרכב יוקרה בלודביצענו פריצה לרכב עם מערכת נעילת וואקום.750 ₪
שחזור מפתח רכב בלודביצענו שחזור מפתח לרכב ללקוח בלוד.1,200 ₪
פריצת כספת בבית עסק בלודמנגנון הנעילה של הכספת של בעל העסק נתקעה, פורץ הכספות שלנו הגיע במהירות ופרץ את הכספת תוך דקות ספורות.350 ₪

 

אילו סוגי פריצות קיימים?

מנעולן בלוד הינו איש מקצוע בעל השכלה רחבה בתחום אשר יש ביכולתו לסייע לכם בכל הקשור לפריצה של הבית או הרכב. במסגרת עבודתו הוא בקיא בסוגי הפריצות וכעת נפרט אודות הסוגים השונים:

פיקלים: במטרה להרים ולדחוף למקום את הפינים על המנעולן לעשות שימוש בכלים בשם פיקלים. מדובר בכלים המיועדים לפריצה באמצעות מנעולים פשוטים.

קידוח צילינדר: מדובר באחת השיטות הפופולריות ביותר לפריצה של מנעולים. באמצעות השיטה המנעולן מבצע קדיחה באמצעות שימוש בפצירת יהלום או באמצעות שימוש במקדח קייל לתוך הצילינדר. באמצעות הקדיחה הוא מוחק את הפינים על ידי הקדיחה וכך מגיע לגלגל של הצילינדר והתוצאה המתאפשרת היא פריצת המנעול בצורה נוחה. רק מנעולן מקצועי בעל ניסיון רב בתחום ידע לבצע את ההליך ולכן יש להיעזר בשירותיו.

 

למה להזמין מנעולן בלוד 24 שעות ביממה?

פעולות פריצה כמו פריצה באמצעות קידוח צילינדר או שימוש בפיקלים מיועדת למנעולן מקצועי בלבד. רק מנעולן בלוד אשר עבר הכשרה מקיפה תהיה באפשרותו לבצע את העבודה בצורה מקצועית ואיכותית.

שימוש בכלים ייעודיים:  לצורך פריצה של דלת, מנעולן מקצועי יעשה שימוש בכלים ייעודיים אשר הוא ידע לתפעל אותם בצורה מקצועית ביותר.

חוסך לכם זמן: נוסף על כך, הזמנת מנעולן מקצועי תאפשר לכם לחסוך זמן רב. כך לא תמצאו את עצמכם מבזבזים זמן יקר בניסיון לפרוץ את המנעול בכוחות עצמכם אלא נעזרים בשירות של מנעולן מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום.

הכשרה מתאימה: מנעולן מקצועי ובעל ניסיון רב עבר את המבחנים הדרושים לביצוע פעולת פריצה ולכן כאשר אתם מזמינים מנעולן בכל שעה משעות היום, אתם יכולים להיות בטוחים כי יש לו את ההשכלה הנחוצה לסייע לכם.

 

מה חשוב לדעת לפני פריצה לבית?

פריצה לבית תעשה רק על ידי מנעולן בלוד אשר עבר את ההכשרה המתאימה. הנה מספר דגשים חשובים לפני ביצוע פריצה לבית:

היכרות עם סוגי המנעולים השונים: מנעולן מקצועי בעיר לוד יכיר את סוגי המנעולים השונים על מנת לבצע את הפריצה לבית בהצלחה רבה. רק מנעולן מקצועי המכיר את סוגי המנעולים השונים ידע לבצע את הפריצה בצורה טובה.

שמירה  על ניקיון: על המנעולן לצמצם את האזורים בהם יהיה לכלוך ולכן הוא יגיע עם הכלים הדרושים לביצוע העבודה ברמה הגבוהה ביותר על מנת לא ללכלך את האזור. ככל שהוא יעבוד בצורה יסודית יותר, כך הוא יקפיד לשמור על הניקיון בסביבת העבודה ואתם לא תצטרכו לנקות אחרי סיום העבודה שלו.

זמינות: על מנעולן להיות זמין עבורכם גם בסופ”ש וגם בחגים. לעיתים ישנם מקרי חירום אשר לא ניתן לדחות אותם ולכן חשוב ביותר לקרוא למנעולן מקצועי אשר יגיע במהירות רבה על מנת לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

אישור מטעם משטרת ישראל לביצוע פריצה: במסגרת עבודתו, מנעולן מקצועי ישיג את האישור הדרוש מטעם משטרת ישראל לביצוע פריצה ברמה הגבוהה ביותר. כאשר אתם שוכרים את השירות של מנעולן מקצועי, אתם יכולים להיות בטוחים כי מדובר במנעולן המחזיק באישור מטעם משטרת ישראל.

שאלות ותשובות

כן, לכל סוג דלת בדרך כלל מתאים מנעול אחר. אך אתם יכולים לסמוך על המנעולן בלוד שהוא ידע להגיד לכם מה מתאים ויעשה את העבודה בצורה טובה ואיכותית.
בעיקרון כן, עליכם לשאול אותו מראש אך אין סיבה שהוא לא יוכל להגיע. המנעולנים רוצים להעניק שירות הוגן ומיטבי והם מגיעים בזמן ומסיימים את עבודתם במהרה.
מה היה לנו עד כאן?