מנעולן במודיעין-מכבים-רעות

צריכים מנעולן במודיעין-מכבים-רעות? ננעלתם מחוץ לבית? שכחתם את הסיסמה של המנעול? איבדתם את המפתח למנעול? אל דאגה, הגעתם למקום הנכון. אצלנו בחברת לוקינג, תוכלו למצוא שירותי מנעולנות מקצועיים, אשר יסייעו לכם בכל הקשור לפריצות מנעולים מכל הסוגים שהם.

להינעל מחוץ לבית או בתוך העסק זה לא חוויה נעימה כלל. על כן, במקרים כאלו אנו מנסים בכל דרך אפשרית לפתוח את המנעול ולצאת לחופשי. כמו כן, במקרים בהם אנו חושבים צעד אחד קדימה, האפשרות של מנעולן במודיעין-מכבים-רעות שיגיע ויסייע לנו, היא האפשרות הנבחרת והחכמה ביותר.

 

מה תפקידו בפועל של מנעולן במודיעין-מכבים-רעות?

השימוש במנעולים השונים במהלך חיינו הוא יום יומי. בין אם כאשר אנחנו נועלים בעת היציאה או הכניסה את דלת הבית או המשרד, בין אם אנחנו נועלים את התא האישי שלנו בעבודה, בין אם אנחנו נועלים את הרכב וכו’. ובכן בהתאם לכמות המנעולים הרבה בהם אנחנו משתמשים, כך גם כמות הבעיות העלולות להיווצר. וכאן בדיוק, נכנס לתמונה פועלו של מנעולן במודיעין-מכבים-רעות. מנעולן במודיעין-מכבים-רעות, אחראי למעשה על תיקון, תחזוקה החלפה והתקנה של מנעולים שונים, בהתאם לצורך.

קיצור דלתות

באילו מקרים נזדקק לשירותי מנעולנות במודיעין-מכבים-רעות?

הצורך בשירותיו של מנעולן במודיעין-מכבים-רעות יכול להתעורר במגוון של מקרים. בין אם במשרד, בבית, במחסן, ברחוב, בחדר הכושר או בכל מקום אחר בו ישנם מנעולים.

אובדן של מפתח או סיסמה במקרה של איבוד המפתח או הסיסמה, בהתאם לסוג המנעול, יהיה צורך בשירותיו של מנעולן במודיעין-מכבים-רעות, על מנת שיפתח את המנעול בין אם על ידי מפתח מאסטר ובין אם על ידי שיטות פריצה אחרות.
מנעולים תקועים כתוצאה מחלודה או לכלוך, חור המנעול או מנגנון הנעילה עלול להיתקע ולהיסתם, ובשל כך לא יהיה ניתן לפתוח אותו.
מנעולים שבורים במקרים רבים המנעול או מנגנון הנעילה שבו נשברים, ועקב כך לא ניתן לעשות בו שימוש.

 

כיצד מתבצע תהליך עבודתו של מנעולן במודיעין-מכבים-רעות?

על מנת שיוכל לבצע את עבודתו בצורה האיכותית, היעילה והמקצועית ביותר, מנעולן במודיעין-מכבים-רעות מחלק את תהליך העבודה לשני חלקים עיקריים.

 

חלק א’ – ההכנות

החלק הראשון בתהליך עבודתו של מנעולן במודיעין-מכבים-רעות הוא למעשה ההכנות לקראת העבודה הפיזית. במהלך חלק זה, מתבצעים שני דברים. ראשית, המנעולן מאבחן את הבעיה לרבות מה גורם לה, היכן היא נמצאת במנעול וכדומה. לאחר מכן, מתבצעות הכנות של כלי העבודה הדרושים וכו’.

 

חלק ב’ – ביצוע העבודה

החלק השני בתהליך העבודה, הוא למעשה הביצוע עצמו. חלק זה משתנה מאוד בין קריאת שירות אחת לאחרת, בהתאם כמובן לצורך בשירותי המנעולנות. לעיתים יהיה מדובר על צורך בהחלפת צילינדר, לעיתים בפריצת מנעולים, פריצת דלתות, פריצת מנעולים לרכב וכו’.

 

מנעולן כפורץ – הכל על פריצות שמבצע מנעולן

כפי שנאמר קודם לכן, מנעולן במודיעין-מכבים-רעות אינו מספק אך ורק סוג מסוים של שירותי מנעולנות, אלא את כלל הסוגים. על כן, לצד תחזוקה, החלפה והתקנת מנעולים, מנעולן במודיעין-מכבים-רעות משמש גם, ואולי בעיקר כפורץ מנעולים. אילו סוגי פריצות הוא מבצע? ובכן הרשימה החלקית, אך העיקרית, לפניכם:

פריצת כספות במקרים בהם אדם מאחסן דברים יקרי ערך בכספת, ייתכן כי הוא ישכח את הסיסמה לכספת או את המפתח (בהתאם לסוג הכספת). מקרים אלו, דורשים פריצה מבוקרת ומקצועית של מנעול הכספת, על מנת לשחרר את החפצים מבפנים ומבלי לגרום להם כל נזק.
פריצות לבית המנעול דלת הבית יכול להפסיק לתפקד בשל מגוון סיבות. כל אלו, יובילו לצורך בפריצת לבית.
פריצה לרכב במקרה שבו שלט הרכב אבד או הפסיק לעבוד, יש צורך לפרוץ לרכב. זאת, לצד מקרים של נעילת הרכב כאשר המפתחות בפנים ועוד.

 

מה חשוב לדעת לפני שפורצים מנעול?

כפי שנאמר קודם לכן, אחד מתפקידיו של מנעולן במודיעין-מכבים-רעות הוא לפרוץ מנעולים, ובכך גם לפרוץ למקומות פרטיים ככל הנראה. אי לכך, ישנם שני מסמכים שחשוב לוודא שהמנעולן מחזיק בהם:

  1. אישור עבודה – באותה מידה שאדם אשר מתעסק עם חשמל, זקוק לאישור עבודה עם חשמל, קרי תעודת חשמלאי מוסמך, כך גם מנעולן במודיעין-מכבים-רעות צריך אישור להתעסקות בפריצות.
  2. אישור מהמשטרה – מכיוון שעבודתו של מנעולן כפורץ, חודרת במידה כזו או אחרת לפרטיות של אנשים, ובהתאם לחוק יבש מדובר על פריצה לכל דבר ועניין, על המנעולן לאחוז באישור פריצה מהמשטרה.

פורץ רכבים

כמה עולה להזמין מנעולן במודיעין-מכבים-רעות?

מחיר שירותיו של מנעולן במודיעין-מכבים-רעות משתנה בין קריאת שירות אחת לאחרת. המחיר המדובר משתנה בהתאם לגורמים כגון חומרת המצב של המנעול, הצורך עצמו בגינו נקרא מנעולן במודיעין-מכבים-רעות, כלי העבודה הבאים לידי שימוש, וכן רמת ההערכה העצמית של המנעולן והחברה אצלה הוא עובד. אם כן, טווח המחירים הממוצע נע בין 300 ל 650 ש”ח. אך זהו טווח ממוצע, ועל כן המחירים יכולים להשתנות.

 

איך להזמין מנעולן במודיעין-מכבים-רעות?

על מנת להזמין מנעולן במודיעין-מכבים-רעות, שיהיה גם איכותי ומקצועי, מומלץ לבצע את שלושת השלבים הבאים:

  1. וודאות – מומלץ לוודא מהו הצורך, מדויק ככל הניתן, אשר בגינו אתם זקוקים לשירותיו של מנעולן מומלץ במודיעין-מכבים-רעות.
  2. חיפוש – בהתאם לסוג המנעולן אותו אתם מחפשים, התחילו בחיפושים בין אם בעזרת האינטרנט ובין אם בעזרת חברים.
  3. בחירה ויצירת קשר – לאחר שמצאתם מנעולן במודיעין-מכבים-רעות אותו בחרתם להיות המנעולן שלכם, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר איתו. במידה ומדובר על מקרה דחוף, הוא יגיע אליכם בהקדם האפשרי.

 

מחירון שירותי מנעולן במודיעין-מכבים-רעות

פריצת דלת במודיעין-מכבים-רעות החל מ-300₪
פריצת רכב במודיעין-מכבים-רעות החל מ-250₪
תיקון דלתות במודיעין-מכבים-רעות החל מ-450₪

אנו מספקים שירותי מנעולן במודיעין-מכבים-רעות

הדלת נעולה ואתם לא מצליחים לפתוח? זקוקים לאיש מקצוע שיודע לבצע פריצות על הצד הטוב ביותר? הגעתם למקום הנכון. מנעולן במודיעין של חברת לוקינג יספק לכם את השירות הטוב ביותר בתחום עם פריצת מנעולים מכל הסוגים לכל סוגי הדלתות, הרכבים והכספות. בזמינות 24/7 עם הגעה מהירה לכל מקום בעיר, המנעולנים שלנו יפתרו לכם כל בעיית מנעולנות. הזמינו עכשיו מנעולן במודיעין-מכבים-רעות דרך לוקינג.

עבודת מנעולנות במודיעין מתבצעת במקרים בהם אין אפשרות להיכנס לבית או לרכב והברירה היא לקרוא לשירות של מנעולן במודיעין. מנעולן בעיר מודיעין מספק שירותי מנעולנות ברמה גבוהה ואינו מתפשר על ארגז כלים איכותי על מנת לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. במידה ואתם זקוקים לשירות של מנעולן בעיר מודיעין, אל תהססו ליצור קשר בהקדם האפשרי לטובת טיפול בבעיה בהקדם האפשרי.

 

שירותי מנעולנות במודיעין שסיפקנו לאחרונה

אנו בלוקינג מספקים שירותי מנעולן במודיעין-מכבים-רעות לכל סוגי הלקוחות, פרטיים עסקיים ומוסדיים, את שירותינו אנו מספקים במודיעין כבר למעלה מעשור, במהלך תקופה זו המנעולנים שלנו סייעו לתושבי עיר בכל בעיית מנעולנות שנקלעו אליה, תמיד עם הגעה מהירה ושירות מקצועי. לפניכם טבלה המציגה את פעולות המנעולנות שביצענו לאחרונה במודיעין ומחיריהן:

פעולות מנעולנות במודיעין שביצענו:אופן הפעולה:עלות השירות:
תיקון דלת זכוכית במשרד במודיעיןתיקון דלת הזכוכית התבצע על ידי החלפת המשאבה הרצפתית וכיוון הצירים של הדלת.550 ₪
פריצת מנעול דלת פלדלת בעסק במודיעיןהפריצה התבצעה על ידי שבירת המנעול והחלפתו לאחר מכן.500 ₪
החלפת מנעול ברכב במודיעיןביצענו החלפת מנעול ללקוחה לאחר שבוצע ניסיון פריצה לרכב שגרם נזק לחור המנעול של הרכב.900 ₪
פריצת מנעול רכב במודיעיןהלקוח נעל את המפתחות בתוך הרכב, פורץ הרכבים שלנו הגיע במהירות וביצע את הפריצה תוך זמן קצר.300 ₪

 

מנעולן מקצועי לומד על סוגי המנעולים השונים

במסגרת עבודתו מנעולן במודיעין-מכבים-רעות לומד את רזי המקצוע לרבות למידה על סוגי המנעולים השונים. בשנים האחרונות חלה התפתחות רבה בענף המנעולנות ומנעולן מקצועי לא יכול להישאר מחוץ לתחום ולכן עליו ללמוד את רזי התחום על מנת לסייע לאנשים במהירות ובדרך הטובה ביותר.

מנעול צילינדר: מדובר באחד המנעולים הפופולריים ביותר. כל מנעולן צריך להיות בקיא במנעול מסוג זה. מדובר במנעול שכיח . המנעול מוחזק באמצעות כמה פינים אשר המפתח מזיז אותם במטרה לאפשר לצילינדר את השלמת הסיבוב על מנת לפתוח את הדלת.

מנעול צירופים: מנעול זה מוכר יותר בשם מנעול קוד- מדובר במנעול אשר לצורך הפתיחה שלו לא צריך לעשות שימוש במפתח. עבור רבים מדובר ביתרון משמעותי למדי וכך אנשים לא מפחדים לאבד את המפתחות של הבית. עם זאת, כאשר בעל הדירה עשוי לשכוח את הקוד, הרי יש להזעיק שירות של מנעולן מקצועי בתחום על מנת לפתוח את הנעילה.

מנעול ביומטרי: מנעול מסוג זה מבוסס על יכולת להבחין במאפיינים הפיזיים של בעל הדירה כמו למשל טביעת אצבעות או זיהוי באמצעות קול.לצורך אבחנה מדויקת על המנעולן להפגין ידע רב בתחום ולדעת לקרוא את הנתונים ברמה גבוהה.

 

איך מתבצעת החלפת צילינדר בעיר מודיעין-מכבים-רעות?

פריצה של מנעולים המתבצעת על ידי מנעולן במודיעין כוללת מספר שלבים:

שחרור הברגים: בשלב הראשון על מנעולן לדאוג לשחרור של הברגים האחראים על לוח המגן של המנעול. שחרור הברגים יעשה באמצעות שימוש במברג ולאחר מכן יהיה ניתן לשלוף את הברגים החוצה.

שחרור הבורג האמצעי: בשלב הבא יהיה צורך לפנות למקום בו נמצא הבריח. לצורך כך, המנעולן ידאג לשחרר את הבורג האמצעי אשר התפקידו שלו הוא לקבע את הצילינדר לדלת.

הכנסת צילינדר חדש:  לאחר שהצילינדר משוחרר, המנעולן יכול להכניס צילינדר חדש. על המנעולן להכניס את הצילינדר לדלת בצורה עדינה ביותר ולבצע התאמה לגלגל השיניים של המנעול.

 

מנעולן במודיעין שירות הכולל המלצות של לקוחות

זקוקים לשירות של מנעולן במודיעין-מכבים-רעות?  בין אם מדובר בפריצה לבית או פריצה לרכב, ראוי לבחור את המנעולן הטוב ביותר. אחת הדרכים לבחור מנעולן איכותי בעיר מודיעין היא באמצעות המלצות של לקוחות. הנה מספר דברים אשר יש להביא בחשבון רגע לפני שאתם בוחרים מנעולן מקצועי בעיר מודיעין:

אמינות: כאשר אתם מתייעצים עם לקוחות קודמים, הקפידו לשאול אותם לגבי אמינותו של המנעולן. שאלו אותם האם הוא הגיע עם תעודת יושר על מנת לבצע את הפריצה בצורה הטובה ביותר.

כלים מתקדמים: נוסף על כך, מנעולן מקצועי צריך להיות מצויד בכלים מתקדמים על מנת לבצע את הפריצה או החלפת הצילינדר בצורה הטובה ביותר. לצורך כך, יש להתייעץ עם לקוחות קודמים. התייעצות עם לקוחות קודמים תסייע לכם להבין האם יש לו כלים מתקדמים לביצוע העבודה.

תעודת אחריות: יתרה מכך, על המנעולן לספק לכם אחריות על העבודה. הקפידו לשאול את הלקוחות הקודמים האם ניתנה להם תעודת אחריות עבור הפעולה. האחריות מאפשרת לכם ליצור קשר עם המנעולן ולדעת כי יש לכם כתובת לפנות אליה.

שאלות ותשובות

כן, לכל סוג דלת בדרך כלל מתאים מנעול אחר. אך אתם יכולים לסמוך על המנעולן במודיעין-מכבים-רעות שהוא ידע להגיד לכם מה מתאים ויעשה את העבודה בצורה טובה ואיכותית.
בעיקרון כן, עליכם לשאול אותו מראש אך אין סיבה שהוא לא יוכל להגיע. המנעולנים רוצים להעניק שירות הוגן ומיטבי והם מגיעים בזמן ומסיימים את עבודתם במהרה.
מה היה לנו עד כאן?