מנעולן במעלה אדומים

צריכים מנעולן במעלה אדומים? ננעלתם מחוץ לבית? שכחתם את הסיסמה של המנעול? איבדתם את המפתח למנעול? אל דאגה, הגעתם למקום הנכון. אצלנו בחברת לוקינג, תוכלו למצוא שירותי מנעולנות מקצועיים, אשר יסייעו לכם בכל הקשור לפריצות מנעולים מכל הסוגים שהם.

להינעל מחוץ לבית או בתוך העסק זה לא חוויה נעימה כלל. על כן, במקרים כאלו אנו מנסים בכל דרך אפשרית לפתוח את המנעול ולצאת לחופשי. כמו כן, במקרים בהם אנו חושבים צעד אחד קדימה, האפשרות של מנעולן במעלה אדומים שיגיע ויסייע לנו, היא האפשרות הנבחרת והחכמה ביותר.

 

מה תפקידו בפועל של מנעולן במעלה אדומים?

השימוש במנעולים השונים במהלך חיינו הוא יום יומי. בין אם כאשר אנחנו נועלים בעת היציאה או הכניסה את דלת הבית או המשרד, בין אם אנחנו נועלים את התא האישי שלנו בעבודה, בין אם אנחנו נועלים את הרכב וכו’. ובכן בהתאם לכמות המנעולים הרבה בהם אנחנו משתמשים, כך גם כמות הבעיות העלולות להיווצר. וכאן בדיוק, נכנס לתמונה פועלו של מנעולן במעלה אדומים. מנעולן במעלה אדומים, אחראי למעשה על תיקון, תחזוקה החלפה והתקנה של מנעולים שונים, בהתאם לצורך.

קיצור דלתות

באילו מקרים נזדקק לשירותי מנעולנות במעלה אדומים?

הצורך בשירותיו של מנעולן במעלה אדומים יכול להתעורר במגוון של מקרים. בין אם במשרד, בבית, במחסן, ברחוב, בחדר הכושר או בכל מקום אחר בו ישנם מנעולים.

אובדן של מפתח או סיסמה במקרה של איבוד המפתח או הסיסמה, בהתאם לסוג המנעול, יהיה צורך בשירותיו של מנעולן במעלה אדומים, על מנת שיפתח את המנעול בין אם על ידי מפתח מאסטר ובין אם על ידי שיטות פריצה אחרות.
מנעולים תקועים כתוצאה מחלודה או לכלוך, חור המנעול או מנגנון הנעילה עלול להיתקע ולהיסתם, ובשל כך לא יהיה ניתן לפתוח אותו.
מנעולים שבורים במקרים רבים המנעול או מנגנון הנעילה שבו נשברים, ועקב כך לא ניתן לעשות בו שימוש.

 

כיצד מתבצע תהליך עבודתו של מנעולן במעלה אדומים?

על מנת שיוכל לבצע את עבודתו בצורה האיכותית, היעילה והמקצועית ביותר, מנעולן במעלה אדומים מחלק את תהליך העבודה לשני חלקים עיקריים.

 

חלק א’ – ההכנות

החלק הראשון בתהליך עבודתו של מנעולן במעלה אדומים הוא למעשה ההכנות לקראת העבודה הפיזית. במהלך חלק זה, מתבצעים שני דברים. ראשית, המנעולן מאבחן את הבעיה לרבות מה גורם לה, היכן היא נמצאת במנעול וכדומה. לאחר מכן, מתבצעות הכנות של כלי העבודה הדרושים וכו’.

 

חלק ב’ – ביצוע העבודה

החלק השני בתהליך העבודה, הוא למעשה הביצוע עצמו. חלק זה משתנה מאוד בין קריאת שירות אחת לאחרת, בהתאם כמובן לצורך בשירותי המנעולנות. לעיתים יהיה מדובר על צורך בהחלפת צילינדר, לעיתים בפריצת מנעולים, פריצת דלתות, פריצת מנעולים לרכב וכו’.

 

מנעולן כפורץ – הכל על פריצות שמבצע מנעולן

כפי שנאמר קודם לכן, מנעולן במעלה אדומים אינו מספק אך ורק סוג מסוים של שירותי מנעולנות, אלא את כלל הסוגים. על כן, לצד תחזוקה, החלפה והתקנת מנעולים, מנעולן במעלה אדומים משמש גם, ואולי בעיקר כפורץ מנעולים. אילו סוגי פריצות הוא מבצע? ובכן הרשימה החלקית, אך העיקרית, לפניכם:

פריצת כספות במקרים בהם אדם מאחסן דברים יקרי ערך בכספת, ייתכן כי הוא ישכח את הסיסמה לכספת או את המפתח (בהתאם לסוג הכספת). מקרים אלו, דורשים פריצה מבוקרת ומקצועית של מנעול הכספת, על מנת לשחרר את החפצים מבפנים ומבלי לגרום להם כל נזק.
פריצות לבית המנעול דלת הבית יכול להפסיק לתפקד בשל מגוון סיבות. כל אלו, יובילו לצורך בפריצת לבית.
פריצה לרכב במקרה שבו שלט הרכב אבד או הפסיק לעבוד, יש צורך לפרוץ לרכב. זאת, לצד מקרים של נעילת הרכב כאשר המפתחות בפנים ועוד.

 

מה חשוב לדעת לפני שפורצים מנעול?

כפי שנאמר קודם לכן, אחד מתפקידיו של מנעולן במעלה אדומים הוא לפרוץ מנעולים, ובכך גם לפרוץ למקומות פרטיים ככל הנראה. אי לכך, ישנם שני מסמכים שחשוב לוודא שהמנעולן מחזיק בהם:

  1. אישור עבודה – באותה מידה שאדם אשר מתעסק עם חשמל, זקוק לאישור עבודה עם חשמל, קרי תעודת חשמלאי מוסמך, כך גם מנעולן במעלה אדומים צריך אישור להתעסקות בפריצות.
  2. אישור מהמשטרה – מכיוון שעבודתו של מנעולן כפורץ, חודרת במידה כזו או אחרת לפרטיות של אנשים, ובהתאם לחוק יבש מדובר על פריצה לכל דבר ועניין, על המנעולן לאחוז באישור פריצה מהמשטרה.

פורץ רכבים

כמה עולה להזמין מנעולן במעלה אדומים?

מחיר שירותיו של מנעולן במעלה אדומים משתנה בין קריאת שירות אחת לאחרת. המחיר המדובר משתנה בהתאם לגורמים כגון חומרת המצב של המנעול, הצורך עצמו בגינו נקרא מנעולן במעלה אדומים, כלי העבודה הבאים לידי שימוש, וכן רמת ההערכה העצמית של המנעולן והחברה אצלה הוא עובד. אם כן, טווח המחירים הממוצע נע בין 300 ל 650 ש”ח. אך זהו טווח ממוצע, ועל כן המחירים יכולים להשתנות.

 

איך להזמין מנעולן במעלה אדומים?

על מנת להזמין מנעולן במעלה אדומים, שיהיה גם איכותי ומקצועי, מומלץ לבצע את שלושת השלבים הבאים:

  1. וודאות – מומלץ לוודא מהו הצורך, מדויק ככל הניתן, אשר בגינו אתם זקוקים לשירותיו של מנעולן מומלץ במעלה אדומים.
  2. חיפוש – בהתאם לסוג המנעולן אותו אתם מחפשים, התחילו בחיפושים בין אם בעזרת האינטרנט ובין אם בעזרת חברים.
  3. בחירה ויצירת קשר – לאחר שמצאתם מנעולן במעלה אדומים אותו בחרתם להיות המנעולן שלכם, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר איתו. במידה ומדובר על מקרה דחוף, הוא יגיע אליכם בהקדם האפשרי.

 

מחירון שירותי מנעולן במעלה אדומים

פריצת דלת במעלה אדומים החל מ-300₪
פריצת רכב במעלה אדומים החל מ-250₪
תיקון דלתות במעלה אדומים החל מ-450₪

אנו מספקים שירותי מנעולן במעלה אדומים

המנעולנים של לוקינג מגיעים גם למעלה אדומים. אתם תקועים מחוץ לבית או לעסק? מחפשים פורץ רכבים מקצועי שיגיע במהירות ויסייע לכם? אל חשש, אצלנו באתר תמצאו שירות מנעולן במעלה אדומים. המנעולנים שלנו הם אנשי מקצוע מנוסים בתחום אשר מוסמכים לבצע את כל סוגי פריצות המנעולים לדלתות או רכבים. הזמינו עכשיו שירות מנעולן במעלה אדומים.

זקוקים לשירות של מנעולן במעלה אדומים? בין אם מדובר על פריצה לבית או התקנה של מנעול חדש, חשוב ביותר להזעיק את השירות של בעל מקצוע מיומן בתחום. מנעולן מקצועי אשר רכש השכלה בתחום יעמוד לשירותכם בכל זמן על מנת לספק לכם שירות ברמה גבוהה.

 

דוגמאות לשירותי מנעולן במעלה אדומים שסיפקנו

אצלנו בלוקינג תושבי מעלה אדומים יכולים לקבל את כל פיתרונות המנעולנות במקום אחד. המנעולנים שלנו ביצעו פעולות מנעולנות רבות במעלה אדומים לאורך שנות פעילותינו וסייענו ללקוחותינו בכל בעיות המנעולנות בהם נתקלו, מתיקון דלתות ועד התקנת מנעולים ביומטריים.

לפניכם טבלה המציגה את חלק מפעולות המנעולנות שביצענו לאחרונה עבור לקוחותינו תושבי מעלה אדומים.

פעולות מנעולנות במעלה אדומים שביצענו:אופן הפעולה:עלות השירות:
פריצת רכב במעלה אדומיםבעל הרכב נעל את המפתח בתוך הרכב, פורץ הרכבים שלנו הגיע במהירות ופרץ את הרכב.350 ₪
החלפת צילינדר בדירה במעלה אדומיםביצענו החלפת צילינדר ללקוח שעבר לדירה חדשה.450 ₪
תיקון דלת פנדור במעלה אדומיםביצענו תיקון דלת פנדור על ידי החלפת ידית הדלת שנפגעה.300 ₪

 

סוגי פריצות מנעולים

בבואכם להזמין שירות של מנעולן במעלה אדומים, חשוב ביותר לוודא כי ביכולתו לבצע את הפריצה על הצד הטוב ביותר. במסגרת זאת, עליו להכיר את סוגי הפריצות. כעת נמנה בפניכם את הסוגים השונים:

פיקלים: על מנת להרים ולדחוף את הפינים בדלת על מנעולן מקצועי לעשות שימוש בפיקלים. מדובר בכלים של פריצה הדומים לברזל ומאפשרים פריצה במהירות האפשרית ובקלות יתרה.

קידוח צילינדר: קידוח צילינדר נחשבת לפעולה פופולרית במיוחד בקרב מנעולנים רבים. באמצעות השיטה מתבצע קידוח של המנעול באמצעות שימוש בפצירת יהלום ובאמצעות שימוש במקדח קייל. למעשה, מתבצעת פעולה הכוללת מחיקה של הפינים באמצעות פעולת הקדיחה וכך מגיעים אל גלגל הצילינדר לצורך פתיחה של המנעול.

 

אילו כלים לפריצה קיימים?

מנעולן במעלה אדומים יעשה שימוש במגוון רחב של כלים לצורך ביצוע פריצה. כעת נציג את הכלים השונים:

דגדוג המנעול: פעולה של דגדוג המנעול כוללת שימוש בכלים בשם פיקלים. מדובר בכלים אשר המנעולן מחדיר אותם לחור המנעול ומזיז במטרה לחקות את הפעולה של המנעול. רק מנעולן מקצועי ובעל ידע רב בתחום יכול לבצע את פעולת הפריצה הכוללת שימוש בפיקלים ולכן חשוב ביותר לבחור מנעולן מקצועי לצורך כך.

הקפצה: שיטה נוספת מכונה בשם הקפצה ומיועדת בעיקר למנעולים של דלתות כניסה. באמצעות שימוש בכלים מתאימים ניתן לפרוץ את המנעול. המנעולן מרעיד את המנעול עד להקפצה של הפינים של הצילינדר על מנת לפתוח את המנעול בצורה הטובה ביותר. מדובר בשיטה הדורשת זריזות ומיומנות רבה מצידו של המנעולן.

 

המלצות על מנעולן במעלה אדומים

מחפשים מנעולן איכותי במעלה אדומים? מנעולן במעלה אדומים אשר זכה להמלצות רבות על השירות זה איש המקצוע אשר אתם צריכים לצידכם. מכאן, חשוב  ביותר להתייעץ עם הלקוחות על מנת לבחור את המנעולן הטוב ביותר.

מה כדאי לבחון? הנה מספר פרמטרים:

ניסיון: חשוב ביותר לשכור את השירות של מנעולן מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום. רק מנעולן מקצועי ידע לבצע סוגי פריצות בהתאם לידע העומד לרשותו.  רק מנעולן בעל ניסיון רב בתחום יבצע את העבודה בצורה מקצועית ביותר. מנעולן אשר בקיא בסוגי המנעולים השונים ויש לו ידע רב, יהיה ביכולתו לאפשר לכם להרגיש בנוח בידיעה כי יש לו את הידע המתאים.

אמינות: נוסף על זאת, כדאי לבחור מנעולן אמין, כזה אשר יסביר לכם בדיוק מה מתרחש בעת הפריצה לרכב או לבית. במקרה של אי יכולת להיכנס לרכב או לבית,אתם רוצים שיהיה לצידכם מישהו שתרגישו  עימו בנוח.

תעודת יושר: נוסף על זאת, חשוב ביותר לבדוק כי מנעולן בעיר מעלה אדומים הוא בעל תעודת יושר מטעם המשטרה. תעודת יושר מטעם המשטרה מעידה כי מדובר בבעל מקצוע מיומן אשר קיבל אישור מטעם המשטרה לעסוק בפריצה.

אתר אינטרנט: למרבית המנעולנים יש היום אתר אינטרנט המהווה את כרטיס הביקור שלהם ולכן חשוב ביותר לבחון את אתרי האינטרנט השונים במטרה לבחון את ההיצע.

שיחה מקדימה עם המנעולן: נוסף על זאת, חשוב ביותר לערוך שיחה מקדימה עם המנעולן על מנת ללמוד ממנו כמה פרטים אודותיו. באמצעות שיחה מקדימה תהיה לכם האפשרות לדעת כמה שיותר פרטים.

שאלות ותשובות

כן, לכל סוג דלת בדרך כלל מתאים מנעול אחר. אך אתם יכולים לסמוך על המנעולן במעלה אדומים שהוא ידע להגיד לכם מה מתאים ויעשה את העבודה בצורה טובה ואיכותית.
בעיקרון כן, עליכם לשאול אותו מראש אך אין סיבה שהוא לא יוכל להגיע. המנעולנים רוצים להעניק שירות הוגן ומיטבי והם מגיעים בזמן ומסיימים את עבודתם במהרה.
מה היה לנו עד כאן?