מנעולן בנס ציונה

צריכים מנעולן בנס ציונה? ננעלתם מחוץ לבית? שכחתם את הסיסמה של המנעול? איבדתם את המפתח למנעול? אל דאגה, הגעתם למקום הנכון. אצלנו בחברת לוקינג, תוכלו למצוא שירותי מנעולנות מקצועיים, אשר יסייעו לכם בכל הקשור לפריצות מנעולים מכל הסוגים שהם.

להינעל מחוץ לבית או בתוך העסק זה לא חוויה נעימה כלל. על כן, במקרים כאלו אנו מנסים בכל דרך אפשרית לפתוח את המנעול ולצאת לחופשי. כמו כן, במקרים בהם אנו חושבים צעד אחד קדימה, האפשרות של מנעולן בנס ציונה שיגיע ויסייע לנו, היא האפשרות הנבחרת והחכמה ביותר.

 

מה תפקידו בפועל של מנעולן בנס ציונה?

השימוש במנעולים השונים במהלך חיינו הוא יום יומי. בין אם כאשר אנחנו נועלים בעת היציאה או הכניסה את דלת הבית או המשרד, בין אם אנחנו נועלים את התא האישי שלנו בעבודה, בין אם אנחנו נועלים את הרכב וכו’. ובכן בהתאם לכמות המנעולים הרבה בהם אנחנו משתמשים, כך גם כמות הבעיות העלולות להיווצר. וכאן בדיוק, נכנס לתמונה פועלו של מנעולן בנס ציונה. מנעולן בנס ציונה, אחראי למעשה על תיקון, תחזוקה החלפה והתקנה של מנעולים שונים, בהתאם לצורך.

קיצור דלתות

באילו מקרים נזדקק לשירותי מנעולנות בנס ציונה?

הצורך בשירותיו של מנעולן בנס ציונה יכול להתעורר במגוון של מקרים. בין אם במשרד, בבית, במחסן, ברחוב, בחדר הכושר או בכל מקום אחר בו ישנם מנעולים.

אובדן של מפתח או סיסמה במקרה של איבוד המפתח או הסיסמה, בהתאם לסוג המנעול, יהיה צורך בשירותיו של מנעולן בנס ציונה, על מנת שיפתח את המנעול בין אם על ידי מפתח מאסטר ובין אם על ידי שיטות פריצה אחרות.
מנעולים תקועים כתוצאה מחלודה או לכלוך, חור המנעול או מנגנון הנעילה עלול להיתקע ולהיסתם, ובשל כך לא יהיה ניתן לפתוח אותו.
מנעולים שבורים במקרים רבים המנעול או מנגנון הנעילה שבו נשברים, ועקב כך לא ניתן לעשות בו שימוש.

 

כיצד מתבצע תהליך עבודתו של מנעולן בנס ציונה?

על מנת שיוכל לבצע את עבודתו בצורה האיכותית, היעילה והמקצועית ביותר, מנעולן בנס ציונה מחלק את תהליך העבודה לשני חלקים עיקריים.

 

חלק א’ – ההכנות

החלק הראשון בתהליך עבודתו של מנעולן בנס ציונה הוא למעשה ההכנות לקראת העבודה הפיזית. במהלך חלק זה, מתבצעים שני דברים. ראשית, המנעולן מאבחן את הבעיה לרבות מה גורם לה, היכן היא נמצאת במנעול וכדומה. לאחר מכן, מתבצעות הכנות של כלי העבודה הדרושים וכו’.

 

חלק ב’ – ביצוע העבודה

החלק השני בתהליך העבודה, הוא למעשה הביצוע עצמו. חלק זה משתנה מאוד בין קריאת שירות אחת לאחרת, בהתאם כמובן לצורך בשירותי המנעולנות. לעיתים יהיה מדובר על צורך בהחלפת צילינדר, לעיתים בפריצת מנעולים, פריצת דלתות, פריצת מנעולים לרכב וכו’.

 

מנעולן כפורץ – הכל על פריצות שמבצע מנעולן

כפי שנאמר קודם לכן, מנעולן בנס ציונה אינו מספק אך ורק סוג מסוים של שירותי מנעולנות, אלא את כלל הסוגים. על כן, לצד תחזוקה, החלפה והתקנת מנעולים, מנעולן בנס ציונה משמש גם, ואולי בעיקר כפורץ מנעולים. אילו סוגי פריצות הוא מבצע? ובכן הרשימה החלקית, אך העיקרית, לפניכם:

פריצת כספות במקרים בהם אדם מאחסן דברים יקרי ערך בכספת, ייתכן כי הוא ישכח את הסיסמה לכספת או את המפתח (בהתאם לסוג הכספת). מקרים אלו, דורשים פריצה מבוקרת ומקצועית של מנעול הכספת, על מנת לשחרר את החפצים מבפנים ומבלי לגרום להם כל נזק.
פריצות לבית המנעול דלת הבית יכול להפסיק לתפקד בשל מגוון סיבות. כל אלו, יובילו לצורך בפריצת לבית.
פריצה לרכב במקרה שבו שלט הרכב אבד או הפסיק לעבוד, יש צורך לפרוץ לרכב. זאת, לצד מקרים של נעילת הרכב כאשר המפתחות בפנים ועוד.

 

מה חשוב לדעת לפני שפורצים מנעול?

כפי שנאמר קודם לכן, אחד מתפקידיו של מנעולן בנס ציונה הוא לפרוץ מנעולים, ובכך גם לפרוץ למקומות פרטיים ככל הנראה. אי לכך, ישנם שני מסמכים שחשוב לוודא שהמנעולן מחזיק בהם:

  1. אישור עבודה – באותה מידה שאדם אשר מתעסק עם חשמל, זקוק לאישור עבודה עם חשמל, קרי תעודת חשמלאי מוסמך, כך גם מנעולן בנס ציונה צריך אישור להתעסקות בפריצות.
  2. אישור מהמשטרה – מכיוון שעבודתו של מנעולן כפורץ, חודרת במידה כזו או אחרת לפרטיות של אנשים, ובהתאם לחוק יבש מדובר על פריצה לכל דבר ועניין, על המנעולן לאחוז באישור פריצה מהמשטרה.

פורץ רכבים

כמה עולה להזמין מנעולן בנס ציונה?

מחיר שירותיו של מנעולן בנס ציונה משתנה בין קריאת שירות אחת לאחרת. המחיר המדובר משתנה בהתאם לגורמים כגון חומרת המצב של המנעול, הצורך עצמו בגינו נקרא מנעולן בנס ציונה, כלי העבודה הבאים לידי שימוש, וכן רמת ההערכה העצמית של המנעולן והחברה אצלה הוא עובד. אם כן, טווח המחירים הממוצע נע בין 300 ל 650 ש”ח. אך זהו טווח ממוצע, ועל כן המחירים יכולים להשתנות.

 

איך להזמין מנעולן בנס ציונה?

על מנת להזמין מנעולן בנס ציונה, שיהיה גם איכותי ומקצועי, מומלץ לבצע את שלושת השלבים הבאים:

  1. וודאות – מומלץ לוודא מהו הצורך, מדויק ככל הניתן, אשר בגינו אתם זקוקים לשירותיו של מנעולן מומלץ בנס ציונה.
  2. חיפוש – בהתאם לסוג המנעולן אותו אתם מחפשים, התחילו בחיפושים בין אם בעזרת האינטרנט ובין אם בעזרת חברים.
  3. בחירה ויצירת קשר – לאחר שמצאתם מנעולן בנס ציונה אותו בחרתם להיות המנעולן שלכם, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר איתו. במידה ומדובר על מקרה דחוף, הוא יגיע אליכם בהקדם האפשרי.

 

מחירון שירותי מנעולן בנס ציונה

פריצת דלת בנס ציונה החל מ-300₪
פריצת רכב בנס ציונה החל מ-250₪
תיקון דלתות בנס ציונה החל מ-450₪

 

אנו מספקים שירותי מנעולן בנס ציונה

נתקעתם מחוץ לרכב? ננעלתם מחוץ לבית? בין אם אתם זקוקים לפריצת מנעולים ובין אם אתם זקוקים לשכפול מפתחות, שירותי מנעולן בנס ציונה יעזרו לכם לפתור את כל בעיות המנעולנות שלכם. המנעולנים של לוקינג ידאגו להגיע מהר לכל קריאה בכל מקום בעיר, עם זמינות 24/7 ושירות איכותי ומקצועי. הזמינו עכשיו שירותי מנעולן בנס ציונה.

זקוקים להחלפה של מנעול בנס ציונה? בדיוק בשביל זה כדאי לכם להזמין את השירות של מנעולן בנס ציונה. מנעולן מקצועי ובעל ניסיון רב ידע לבצע את ההחלפה בצורה טובה בלי גרימת נזק. ככל שתקדימו ותחייגו למנעולן מקצועי, כך תיהנו משקט נפשי.

 

פעולות מנעולנות שביצענו בנס ציונה

אנו בלוקינג מספקים שירותי מנעולנות רבים ברחבי הארץ, בין היתר גם בנס ציונה. אנו מספקים את כל שירותי המנעולנות לתושבי העיר נס ציונה כבר מעל 15 שנים. במהלך תקופה זו המנעולנים שלנו ביצעו פעולות מנעולנות רבות לתושבי העיר משכפול מפתחות ועד פריצת דלתות ושירותי מנעולנות לרכב.

לפניכם טבלה המציגה חלק מפעולות המנעולנות שביצענו בנס ציונה, כמו גם עלות השירות ואופן הפעולה:

פעולות מנעולנות בנס ציונה שביצענו:אופן הפעולה:עלות השירות:
פריצת אופנוע בנס ציונהמנגנון הנעילה באופנוע היה תקוע, פורץ האופנועים שלנו הגיע למקום במהירות וטיפל בבעיה.300 ₪
תיקון דלת זכוכית במשרד בנס ציונהתיקון דלת הזכוכית התבצע על ידי החלפת משאבה רצפתית וכיוון הצירים.500 ₪
החלפת צילינדר בדלת כניסה לדירה בנס ציונההלקוח נכנס לדירה חדשה ורצה להחליף את המפתח, המנעולן שלנו הגיע למקום וביצע החלפת צילינדר בדלת הכניסה של הדירה.400 ₪
שכפול מפתחות משאית בנס ציונהנהג המשאית איבד את המפתח, פורץ המשאיות שלנו ביצע פריצה למשאית, החלפת מנעול ושכפול מפתחות ובכך פתר את הבעיה.600 ₪

 

מיהו מנעולן מוסמך בנס ציונה?

זקוקים להחלפה של המנעול בדלת ? במידה והבחנתם בבעיה במנעול ואין לכם את היכולת להיכנס לבית, הרי זה הזמן לקרוא לאיש מקצוע כמו מנעולן בנס ציונה. מנעולן מוסמך יהיה בעל מספר תכונות הדרושות לעבודתו:

בעל השכלה מתאימה בתחום: מנעולן מוסמך יהיה בעל השכלה מתאימה בתחום. הוא יהיה בוגר בית ספר בתחום ויקפיד ללמוד ולרכוש השכלה במקום מקצועי ובו מורים ותיקים בתחום מנעולנות.

הצגת תעודת יושר מטעם משטרת ישראל: נוסף על זאת, מנעולן מקצועי יהיה בעל תעודת יושר מטעם משטרת ישראל. התעודה מטעם משטרת ישראל תאפשר לכם לדעת כי שכרתם את השירות של מקצוען אמיתי אשר יש ביכולתו להעניק לכם שירות איכותי הכולל תעודת יושר המעידה על היותו בעל מקצוע אמין ולא רמאי.

 

סיבות להחלפת מנעול

בין אם אתם צריכים לבצע החלפה של מנעול בבית או במשרד שלכם, חשוב ביותר לקרוא לשירות של מנעולן בנס ציונה. מנעולן מקצועי יבצע את ההחלפה של המנעול בצורה מקצועית תוך הקפדה על שימוש בכלי עבודה איכותיים.

הנה מספר סיבות להחלפה של מנעולים:

המפתח נתקע בחור המנעול: במידה והמפתח נתקע בחור המנעול ואין לכם כל יכולת להיכנס לבית, הרי חשוב ביותר לקרוא לשירות של מנעולן מקצועי. רק מנעולן מקצועי יבצע את הפעולה בלי לגרום נזק לצילינדר.

המנעול אינו פועל כראוי: במקרה בו המנעול לא פועל כראוי חשוב ביותר לקרוא לשירות של מנעולן מקצועי. אם אתם לא יכולים לנעול את דלת הבית או המשרד בצורה טובה ולהרגיש בטחון, הרי זה הזמן להסתייע בשירות של מנעולן מקצועי.

שדרוג מנעול: במקרה בו אתם מעוניינים לבצע שדרוג של מנעול ולהחליף את המנעול הישן בחדש, הרי חשוב לקרוא לשירות של מנעולן מקצועי.

כך או אחרת, חשוב ביותר לקרוא למנעולן מורשה בתחום אשר בקיא בסוגי המנעולים השונים ויהיה ביכולתו לבצע את ההחלפה בצורה טובה ללא כל בעיות. באמצעות שירות של מנעולן מקצועי תהיה לכם האפשרות להתחדש במנעול חדש ולהרגיש בטוחים יותר.

 

הזמנת מנעולן 24 שעות ביממה בנס ציונה

בניגוד לבעלי מקצוע אחרים, מנעולן בנס ציונה נדרש לעבוד במשך 24 שעות ביממה כולל שבתות וחגים על מנת להעניק שירות מהיר ואיכותי לקהל הלקוחות. גם אם מדובר בסופ”ש או בחגים, תמיד תמצאו מנעולן אשר יעניק לכם שירות מקצועי ומהיר. באילו מקרים יש להזעיק מנעולן מסביב לשעון.

אין יכולת להיכנס לבית: כאשר אין לכם יכולת להיכנס לבית בשעת לילה מאוחרת ואין לכם דרך ליצור קשר עם קרובי משפחה על מנת לבקש מהם לעשות שימוש במפתח רזרבי, זה הזמן ליצור קשר עם מנעולן מקצועי. מנעולן בעל ניסיון רב יגיע אליכם בכל שעה.

מקרה בו ילד נשכח בדירה: אף הורה לא רוצה לדמיין את הסיטואציה בה הילד שלו נשכח בדירה והוא לא יכול לגשת אליו. זה יכול לקרות כתוצאה מחוסר תשומת לב או חוסר זמן, אבל במקרה הזה חשוב ביותר לקרוא לשירות של מנעולן מקצועי אשר יגיע לטובת פריצת הדלת. כאשר מנעולן מקצועי יגיע למקום תהיו בטוחים כי הוא יבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר ותהיה לכם אפשרות להרגיש בטוחים.

שאלות ותשובות

כן, לכל סוג דלת בדרך כלל מתאים מנעול אחר. אך אתם יכולים לסמוך על המנעולן בנס ציונה שהוא ידע להגיד לכם מה מתאים ויעשה את העבודה בצורה טובה ואיכותית.
בעיקרון כן, עליכם לשאול אותו מראש אך אין סיבה שהוא לא יוכל להגיע. המנעולנים רוצים להעניק שירות הוגן ומיטבי והם מגיעים בזמן ומסיימים את עבודתם במהרה.
מה היה לנו עד כאן?