מנעולן בנתניה

צריכים מנעולן בנתניה? ננעלתם מחוץ לבית? שכחתם את הסיסמה של המנעול? איבדתם את המפתח למנעול? אל דאגה, הגעתם למקום הנכון. אצלנו בחברת לוקינג, תוכלו למצוא שירותי מנעולנות מקצועיים, אשר יסייעו לכם בכל הקשור לפריצות מנעולים מכל הסוגים שהם.

להינעל מחוץ לבית או בתוך העסק זה לא חוויה נעימה כלל. על כן, במקרים כאלו אנו מנסים בכל דרך אפשרית לפתוח את המנעול ולצאת לחופשי. כמו כן, במקרים בהם אנו חושבים צעד אחד קדימה, האפשרות של מנעולן בנתניה שיגיע ויסייע לנו, היא האפשרות הנבחרת והחכמה ביותר.

 

מה תפקידו בפועל של מנעולן בנתניה?

השימוש במנעולים השונים במהלך חיינו הוא יום יומי. בין אם כאשר אנחנו נועלים בעת היציאה או הכניסה את דלת הבית או המשרד, בין אם אנחנו נועלים את התא האישי שלנו בעבודה, בין אם אנחנו נועלים את הרכב וכו’. ובכן בהתאם לכמות המנעולים הרבה בהם אנחנו משתמשים, כך גם כמות הבעיות העלולות להיווצר. וכאן בדיוק, נכנס לתמונה פועלו של מנעולן בנתניה. מנעולן בנתניה, אחראי למעשה על תיקון, תחזוקה החלפה והתקנה של מנעולים שונים, בהתאם לצורך.

קיצור דלתות

באילו מקרים נזדקק לשירותי מנעולנות בנתניה?

הצורך בשירותיו של מנעולן בנתניה יכול להתעורר במגוון של מקרים. בין אם במשרד, בבית, במחסן, ברחוב, בחדר הכושר או בכל מקום אחר בו ישנם מנעולים.

אובדן של מפתח או סיסמה במקרה של איבוד המפתח או הסיסמה, בהתאם לסוג המנעול, יהיה צורך בשירותיו של מנעולן בנתניה, על מנת שיפתח את המנעול בין אם על ידי מפתח מאסטר ובין אם על ידי שיטות פריצה אחרות.
מנעולים תקועים כתוצאה מחלודה או לכלוך, חור המנעול או מנגנון הנעילה עלול להיתקע ולהיסתם, ובשל כך לא יהיה ניתן לפתוח אותו.
מנעולים שבורים במקרים רבים המנעול או מנגנון הנעילה שבו נשברים, ועקב כך לא ניתן לעשות בו שימוש.

 

כיצד מתבצע תהליך עבודתו של מנעולן בנתניה?

על מנת שיוכל לבצע את עבודתו בצורה האיכותית, היעילה והמקצועית ביותר, מנעולן בנתניה מחלק את תהליך העבודה לשני חלקים עיקריים.

 

חלק א’ – ההכנות

החלק הראשון בתהליך עבודתו של מנעולן בנתניה הוא למעשה ההכנות לקראת העבודה הפיזית. במהלך חלק זה, מתבצעים שני דברים. ראשית, המנעולן מאבחן את הבעיה לרבות מה גורם לה, היכן היא נמצאת במנעול וכדומה. לאחר מכן, מתבצעות הכנות של כלי העבודה הדרושים וכו’.

 

חלק ב’ – ביצוע העבודה

החלק השני בתהליך העבודה, הוא למעשה הביצוע עצמו. חלק זה משתנה מאוד בין קריאת שירות אחת לאחרת, בהתאם כמובן לצורך בשירותי המנעולנות. לעיתים יהיה מדובר על צורך בהחלפת צילינדר, לעיתים בפריצת מנעולים, פריצת דלתות, פריצת מנעולים לרכב וכו’.

 

מנעולן כפורץ – הכל על פריצות שמבצע מנעולן

כפי שנאמר קודם לכן, מנעולן בנתניה אינו מספק אך ורק סוג מסוים של שירותי מנעולנות, אלא את כלל הסוגים. על כן, לצד תחזוקה, החלפה והתקנת מנעולים, מנעולן בנתניה משמש גם, ואולי בעיקר כפורץ מנעולים. אילו סוגי פריצות הוא מבצע? ובכן הרשימה החלקית, אך העיקרית, לפניכם:

פריצת כספות במקרים בהם אדם מאחסן דברים יקרי ערך בכספת, ייתכן כי הוא ישכח את הסיסמה לכספת או את המפתח (בהתאם לסוג הכספת). מקרים אלו, דורשים פריצה מבוקרת ומקצועית של מנעול הכספת, על מנת לשחרר את החפצים מבפנים ומבלי לגרום להם כל נזק.
פריצות לבית המנעול דלת הבית יכול להפסיק לתפקד בשל מגוון סיבות. כל אלו, יובילו לצורך בפריצת לבית.
פריצה לרכב במקרה שבו שלט הרכב אבד או הפסיק לעבוד, יש צורך לפרוץ לרכב. זאת, לצד מקרים של נעילת הרכב כאשר המפתחות בפנים ועוד.

 

מה חשוב לדעת לפני שפורצים מנעול?

כפי שנאמר קודם לכן, אחד מתפקידיו של מנעולן בנתניה הוא לפרוץ מנעולים, ובכך גם לפרוץ למקומות פרטיים ככל הנראה. אי לכך, ישנם שני מסמכים שחשוב לוודא שהמנעולן מחזיק בהם:

  1. אישור עבודה – באותה מידה שאדם אשר מתעסק עם חשמל, זקוק לאישור עבודה עם חשמל, קרי תעודת חשמלאי מוסמך, כך גם מנעולן בנתניה צריך אישור להתעסקות בפריצות.
  2. אישור מהמשטרה – מכיוון שעבודתו של מנעולן כפורץ, חודרת במידה כזו או אחרת לפרטיות של אנשים, ובהתאם לחוק יבש מדובר על פריצה לכל דבר ועניין, על המנעולן לאחוז באישור פריצה מהמשטרה.

פורץ רכבים

כמה עולה להזמין מנעולן בנתניה?

מחיר שירותיו של מנעולן בנתניה משתנה בין קריאת שירות אחת לאחרת. המחיר המדובר משתנה בהתאם לגורמים כגון חומרת המצב של המנעול, הצורך עצמו בגינו נקרא מנעולן בנתניה, כלי העבודה הבאים לידי שימוש, וכן רמת ההערכה העצמית של המנעולן והחברה אצלה הוא עובד. אם כן, טווח המחירים הממוצע נע בין 300 ל 650 ש”ח. אך זהו טווח ממוצע, ועל כן המחירים יכולים להשתנות.

 

איך להזמין מנעולן בנתניה?

על מנת להזמין מנעולן בנתניה, שיהיה גם איכותי ומקצועי, מומלץ לבצע את שלושת השלבים הבאים:

  1. וודאות – מומלץ לוודא מהו הצורך, מדויק ככל הניתן, אשר בגינו אתם זקוקים לשירותיו של מנעולן מומלץ בנתניה.
  2. חיפוש – בהתאם לסוג המנעולן אותו אתם מחפשים, התחילו בחיפושים בין אם בעזרת האינטרנט ובין אם בעזרת חברים.
  3. בחירה ויצירת קשר – לאחר שמצאתם מנעולן בנתניה אותו בחרתם להיות המנעולן שלכם, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר איתו. במידה ומדובר על מקרה דחוף, הוא יגיע אליכם בהקדם האפשרי.

 

מחירון שירותי מנעולן בנתניה

פריצת דלת בנתניה החל מ-300₪
פריצת רכב בנתניה החל מ-250₪
תיקון דלתות בנתניה החל מ-450₪

אנו מספקים שירותי מנעולן בנתניה

נקלעתם לסיטואציה לא נעימה ואתם זקוקים לשירותי של מנעולן בנתניה? בין אם איבדתם את המפתח ובין אם הוא נשבר או שהמנעול בדלת תקול אנחנו בלוקינג נמצאים בשבילכם בזמינות 24/7 לספק לכם את שירותיהם של המנעולנים הטובים בתחום שיסייעו לכם בכל בעיה אליה נקלעתם. הזמינו עכשיו את שירותיו של מנעולן בנתניה.

מנעולן בנתניה מעניק שירותים רבים מלבד פריצה לבית. אין ספק כי כאשר אין לכם יכולת להיכנס הביתה כי שכחתם את המפתח, זה איש המקצוע אשר אתם רוצים שיהיה לצידכם. עם זאת, תוכלו גם להזמין מנעולן גם במקרים של שכפול מפתחות או החלפת צילינדר.

 

דוגמאות לשירותי מנעולן בנתניה שסיפקנו

אנחנו בלוקינג מספקים שירותי מנעולנות בפריסה ארצית, בין היתר גם בעיר נתניה. המנעולנים שלנו נקראו לבצע מספר רב של פעולות בנתניה וביצעו את כולן תוך מתן שירות מקצועי ואיכותי. אנו מספקים את שירותיהם של אנשי המקצוע הטובים בתחום המבצעים את עבודתם בעזרת המכשור והציוד המתקדם ביותר. לפניכם טבלה המציגה חלק מפעולות המנעולנות שאנשי המקצוע שלנו ביצעו לתושבי נתניה:

פעולות מנעולנות בנתניה שביצענו:אופן הפעולה:עלות השירות:
פריצת דלת למתחם משרדי בנתניהדלת הפלדלת בכניסה למקום היתה תקועה, המנעולן שלנו הגיע למקום ופרץ אותה על ידי שימוש במקדחה ובמסור דיסק, לאחר מכן החליף את המנעול.600 ₪
פריצת דלת כניסה לדירה בנתניההלקוח איבד את המפתח לדירה שלו, המנעולן שלנו הגיע במהירות בשעה מאוחרת ופרץ את הדלת תוך דקות ספורות.450 ₪
שכפול מפתחות לאופנוע בנתניהבעל האופנוע רצה לשכפל את המפתחות שברשותו ליתר ביטחון, המנעולן שלנו הגיע לביתו וביצע את שכפול המפתחות300 ₪
החלפת מנעול בדירה בנתניההלקוח שעבר בדיוק דירה שכר את שירותינו להחלפת המנעול בדירה החדשה שלו, המנעולן שלנו הגיע למקום וביצע החלפת מנעול סטנדרטית.350 ₪

 

למה להזמין מנעולן בנתניה?

ישנן סיבות רבות למה להזמין מנעולן בנתניה וכעת נציג בפניכם את הסיבות השונות:

דירה שכורה:  כאשר אתם נכנסים להתגורר בדירה שכורה אתם צריכים להחליף את המפתח על מנת להרגיש בטוחים בבית החדש שלכם. זאת בדיוק הסיבה המתאימה ביותר להזמין מנעולן מקצועי אשר יגיע למקום ויחליף את המקומות.

אובדן של צרור המפתחות: במקרה של אובדן צרור המפתחות, אין מדובר בסיטואציה נעימה למדי. אם אתם חוששים כי אנשים עשויים למצוא את המפתחות שלכם, הרי זה בדיוק הזמן לדאוג לשכפול המפתחות שלכם.

פריצת רכבים: במקרה בו אין לכם את היכולת להיכנס לרכב שלכם, הרי זה בדיוק הזמן להזמין את השירות של מנעולן מומחה אשר יהיה ביכולתו לבצע פריצה לרכב שלכם בצורה בטוחה.

החלפת מנעולים בדירה: אם אתם רוצים להרגיש בטוחים יותר בבית, הרי חשוב לקרוא לשירות של מנעולן מומחה אשר ידע בדיוק להתאים לכם את המנעול הטוב ביותר וכך תרגישו בטחון.

 

למה להיעזר בשירותיו של מנעולן בנתניה?

השירות של מנעולן בנתניה נחשב רלוונטי מתמיד בשל סיבות שונות ולכן חשוב ביותר להקפיד לבחור מנעולן מומחה:

מקצועיות: בניגוד אליכם, מנעולן מקצועי ידע לבצע את העבודה על הצד הטוב ולכן לא כדאי לכם לנסות ולפרוץ את הדלת בכוחות עצמכם אלא להיעזר בשירות של מומחה בתחום.

ניסיון: לצד מקצועיות, חשוב ביותר לבחור מנעולן מנוסה בתחום, כזה אשר יהיה ביכולתו לבצע את הפעולות השונות תוך ניסיון רב.

ללא חדירה של פורצים: כאשר אתם מפקידים את העבודה בידי מומחה בתחום אתם יכולים להיות בטוחים כי הפורצים לא יתקרבו אליכם הביתה.

אמינות: נוסף על זאת, מנעולן מקצועי יבצע את הפריצה  תוך שהוא יציג בפניכם תעודת יושר מטעם משטרת ישראל וכך תדעו כי מדובר באיש מקצוע מיומן אשר רכש את השכלתו במקום מוכר וקיבל תעודת יושר במטרה לבצע פריצות. בשנים האחרונות קרו מקרים בהם אנשים לא ביקשו מהמנעולן להציג תעודת יושר והתוצאה הייתה עבודה גרועה ולכן חשוב ביותר לבקש את התעודה.

התייעצות עם מנעולן מומחה: כאשר קיבלתם שירות מטעם מנעולן מומחה, תוכלו להתייעץ עמו בכל שאלה שיש לכם ולדעת כי מדובר באיש מקצוע אשר יעניק לכם שירותי ייעוץ ברמה הגבוהה ביותר.

 

איך תבחרו מנעולן איכותי?

לשאלה כיצד תבחרו מנעולן  בנתניה בעל איכות  התשובה היא באמצעות דגש על הבנה בתחום. בדיוק כפי שאתם בוחרים רופא מומחה, כך תבחרו מנעולן מקצועי.

שימוש בכלים מתקדמים: על המנעולן לדעת להבחין בין המנעולים השונים ולבצע את הפריצה באמצעות כלים מתקדמים.

לימודים: בשל העובדה כי מדובר בתחום אשר מתחדש לעיתים קרובות, הרי חשוב ביותר לבחור איש מקצוע אשר ידע להיות עם היד על הדופק.

הכרת הדגמים השונים: על המנעולנים להכיר את הדגמים השונים של המנעולנים של כל החברות בין אם מדובר על חברות קטנות או חברות גדולות.

הצעת מחיר משתלמת: מנעולן באיכות גבוהה יהיה גם איש מקצוע אשר נוסף על יתרונותיו הרבים יציע לכם את הצעת המחיר המשתלמת ביותר. אם קרה לכם בעבר כי הוצעה לכם הצעת מחיר נמוכה יתר על המידה, כאשר תבחרו מנעולן מומחה הוא יציע לכם הצעת מחיר טובה.

שאלות ותשובות

כן, לכל סוג דלת בדרך כלל מתאים מנעול אחר. אך אתם יכולים לסמוך על המנעולן בנתניה שהוא ידע להגיד לכם מה מתאים ויעשה את העבודה בצורה טובה ואיכותית.
בעיקרון כן, עליכם לשאול אותו מראש אך אין סיבה שהוא לא יוכל להגיע. המנעולנים רוצים להעניק שירות הוגן ומיטבי והם מגיעים בזמן ומסיימים את עבודתם במהרה.
מה היה לנו עד כאן?