מנעולן בעכו

צריכים מנעולן בעכו? ננעלתם מחוץ לבית? שכחתם את הסיסמה של המנעול? איבדתם את המפתח למנעול? אל דאגה, הגעתם למקום הנכון. אצלנו בחברת לוקינג, תוכלו למצוא שירותי מנעולנות מקצועיים, אשר יסייעו לכם בכל הקשור לפריצות מנעולים מכל הסוגים שהם.

להינעל מחוץ לבית או בתוך העסק זה לא חוויה נעימה כלל. על כן, במקרים כאלו אנו מנסים בכל דרך אפשרית לפתוח את המנעול ולצאת לחופשי. כמו כן, במקרים בהם אנו חושבים צעד אחד קדימה, האפשרות של מנעולן בעכו שיגיע ויסייע לנו, היא האפשרות הנבחרת והחכמה ביותר.

 

מה תפקידו בפועל של מנעולן בעכו?

השימוש במנעולים השונים במהלך חיינו הוא יום יומי. בין אם כאשר אנחנו נועלים בעת היציאה או הכניסה את דלת הבית או המשרד, בין אם אנחנו נועלים את התא האישי שלנו בעבודה, בין אם אנחנו נועלים את הרכב וכו’. ובכן בהתאם לכמות המנעולים הרבה בהם אנחנו משתמשים, כך גם כמות הבעיות העלולות להיווצר. וכאן בדיוק, נכנס לתמונה פועלו של מנעולן בעכו. מנעולן בעכו, אחראי למעשה על תיקון, תחזוקה החלפה והתקנה של מנעולים שונים, בהתאם לצורך.

קיצור דלתות

באילו מקרים נזדקק לשירותי מנעולנות בעכו?

הצורך בשירותיו של מנעולן בעכו יכול להתעורר במגוון של מקרים. בין אם במשרד, בבית, במחסן, ברחוב, בחדר הכושר או בכל מקום אחר בו ישנם מנעולים.

אובדן של מפתח או סיסמה במקרה של איבוד המפתח או הסיסמה, בהתאם לסוג המנעול, יהיה צורך בשירותיו של מנעולן בעכו, על מנת שיפתח את המנעול בין אם על ידי מפתח מאסטר ובין אם על ידי שיטות פריצה אחרות.
מנעולים תקועים כתוצאה מחלודה או לכלוך, חור המנעול או מנגנון הנעילה עלול להיתקע ולהיסתם, ובשל כך לא יהיה ניתן לפתוח אותו.
מנעולים שבורים במקרים רבים המנעול או מנגנון הנעילה שבו נשברים, ועקב כך לא ניתן לעשות בו שימוש.

 

כיצד מתבצע תהליך עבודתו של מנעולן בעכו?

על מנת שיוכל לבצע את עבודתו בצורה האיכותית, היעילה והמקצועית ביותר, מנעולן בעכו מחלק את תהליך העבודה לשני חלקים עיקריים.

 

חלק א’ – ההכנות

החלק הראשון בתהליך עבודתו של מנעולן בעכו הוא למעשה ההכנות לקראת העבודה הפיזית. במהלך חלק זה, מתבצעים שני דברים. ראשית, המנעולן מאבחן את הבעיה לרבות מה גורם לה, היכן היא נמצאת במנעול וכדומה. לאחר מכן, מתבצעות הכנות של כלי העבודה הדרושים וכו’.

 

חלק ב’ – ביצוע העבודה

החלק השני בתהליך העבודה, הוא למעשה הביצוע עצמו. חלק זה משתנה מאוד בין קריאת שירות אחת לאחרת, בהתאם כמובן לצורך בשירותי המנעולנות. לעיתים יהיה מדובר על צורך בהחלפת צילינדר, לעיתים בפריצת מנעולים, פריצת דלתות, פריצת מנעולים לרכב וכו’.

 

מנעולן כפורץ – הכל על פריצות שמבצע מנעולן

כפי שנאמר קודם לכן, מנעולן בעכו אינו מספק אך ורק סוג מסוים של שירותי מנעולנות, אלא את כלל הסוגים. על כן, לצד תחזוקה, החלפה והתקנת מנעולים, מנעולן בעכו משמש גם, ואולי בעיקר כפורץ מנעולים. אילו סוגי פריצות הוא מבצע? ובכן הרשימה החלקית, אך העיקרית, לפניכם:

פריצת כספות במקרים בהם אדם מאחסן דברים יקרי ערך בכספת, ייתכן כי הוא ישכח את הסיסמה לכספת או את המפתח (בהתאם לסוג הכספת). מקרים אלו, דורשים פריצה מבוקרת ומקצועית של מנעול הכספת, על מנת לשחרר את החפצים מבפנים ומבלי לגרום להם כל נזק.
פריצות לבית המנעול דלת הבית יכול להפסיק לתפקד בשל מגוון סיבות. כל אלו, יובילו לצורך בפריצת לבית.
פריצה לרכב במקרה שבו שלט הרכב אבד או הפסיק לעבוד, יש צורך לפרוץ לרכב. זאת, לצד מקרים של נעילת הרכב כאשר המפתחות בפנים ועוד.

 

מה חשוב לדעת לפני שפורצים מנעול?

כפי שנאמר קודם לכן, אחד מתפקידיו של מנעולן בעכו הוא לפרוץ מנעולים, ובכך גם לפרוץ למקומות פרטיים ככל הנראה. אי לכך, ישנם שני מסמכים שחשוב לוודא שהמנעולן מחזיק בהם:

  1. אישור עבודה – באותה מידה שאדם אשר מתעסק עם חשמל, זקוק לאישור עבודה עם חשמל, קרי תעודת חשמלאי מוסמך, כך גם מנעולן בעכו צריך אישור להתעסקות בפריצות.
  2. אישור מהמשטרה – מכיוון שעבודתו של מנעולן כפורץ, חודרת במידה כזו או אחרת לפרטיות של אנשים, ובהתאם לחוק יבש מדובר על פריצה לכל דבר ועניין, על המנעולן לאחוז באישור פריצה מהמשטרה.

פורץ רכבים

כמה עולה להזמין מנעולן בעכו?

מחיר שירותיו של מנעולן בעכו משתנה בין קריאת שירות אחת לאחרת. המחיר המדובר משתנה בהתאם לגורמים כגון חומרת המצב של המנעול, הצורך עצמו בגינו נקרא מנעולן בעכו, כלי העבודה הבאים לידי שימוש, וכן רמת ההערכה העצמית של המנעולן והחברה אצלה הוא עובד. אם כן, טווח המחירים הממוצע נע בין 300 ל 650 ש”ח. אך זהו טווח ממוצע, ועל כן המחירים יכולים להשתנות.

 

איך להזמין מנעולן בעכו?

על מנת להזמין מנעולן בעכו, שיהיה גם איכותי ומקצועי, מומלץ לבצע את שלושת השלבים הבאים:

  1. וודאות – מומלץ לוודא מהו הצורך, מדויק ככל הניתן, אשר בגינו אתם זקוקים לשירותיו של מנעולן מומלץ בעכו.
  2. חיפוש – בהתאם לסוג המנעולן אותו אתם מחפשים, התחילו בחיפושים בין אם בעזרת האינטרנט ובין אם בעזרת חברים.
  3. בחירה ויצירת קשר – לאחר שמצאתם מנעולן בעכו אותו בחרתם להיות המנעולן שלכם, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר איתו. במידה ומדובר על מקרה דחוף, הוא יגיע אליכם בהקדם האפשרי.

 

מחירון שירותי מנעולן בעכו

פריצת דלת בעכו החל מ-300₪
פריצת רכב בעכו החל מ-250₪
תיקון דלתות בעכו החל מ-450₪

אנו מספקים שירותי מנעולן בעכו

אנחנו בחברת המנעולנות לוקינג מספקים עבור תושבי עכו את כל שירותי המנעולנות הקיימים כיום בתחום. שירות מנעולן בעכו מבוצע על ידי אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בתחום המנעולנות אשר מוסמכים לבצע כל סוג פריצת מנעול, דלת או רכב. השירות שלנו כולל הגעה מהירה לכל מקום בעיר ובכל שעה במהלך היום. הזמינו עכשיו את שירותיו של מנעולן בעכו דרך חברת לוקינג.

מנעולן בעכו יכול לסייע לכם במקרים בהם אתם זקוקים לו בין אם מדובר במפתח אשר נעלם ואתם לא מוצאים אותו או בין אם אין לכם את היכולת לפתוח את המנעול של הכספת. איש מקצוע בעל ניסיון רב בתחום יסייע לכם בנידון. באמצעות הידע העומד לרשותו תהיה לכם אפשרות להשיב את תחושת הביטחון.

 

שירותי מנעולן בעכו שסיפקנו לאחרונה

אנחנו בלוקינג מספקים לתושבי עכו את שירותיהם של מנעולנים מוסמכים ובעלי ניסיון בכל סוגי הפריצות, בעכו אנחנו פועלים כבר מעל 15 שנה וסיפקנו מגוון שירותי מנעולנות לכל בעיה שתושבי העיר נתקלו בה, בין אם בפריצת דלת טרוקה ובין אם היה צורך לפרוץ כספת גדולה שננעלה. בטבלה הבאה מוצגות חלק מפעולות המנעולנות שביצענו בעכו בשנים האחרונות ומחירי השירות השונים:

פעולות מנעולנות בעכו שביצענו:אופן הפעולה:עלות השירות:
פריצת מנעול דלת של דירה בעכוהלקוחה איבדה את המפתח ולא יכלה להיכנס לביתה, פורץ המנעולים שלנו הגיע במהירות ופרץ את מנעול הדלת.500 ₪
התקנת עינית בדלת פלדה בעכוביצענו התקנת עינית בדלת פלדה בבית בעכו.350 ₪
החלפת צילינדר בדירה בעכוהלקוח שבדיוק נכנס לדירה החדשה רצה להחליף את הצילינדר כמקדם ביטחון.450 ₪
החלפת מנעול בדלת רב בריח בבית בבית פרטי בעכומנעול הדלת נפגם עקב ניסיון פריצה לבית, ביצענו החלפת מנעול בדלת על מנת לפתור את הבעיה.650 ₪

 

כיצד מנעולן מקצועי יכול לסייע לכם?

מנעולן בעכו הינו איש מקצוע אשר למד את רזי המקצוע במקום מוכר ויש ביכולתו לסייע לכם בנידון באמצעות ידע רב וכלים מקצועיים. באילו מצבים תזדקקו לו- כעת נפרט על המצבים השונים:

המפתח תקוע במנעול: מקרה בו המפתח תקוע במנעול ואין לכם יכולת להיכנס לבית והמפתח לא זז- זה בדיוק מסוג המקרים אשר תקראו למנעולן מקצועי ובעל ידע רב בתחום. מנעולן מקצועי יסייע לכם ללא הפעלת כוח מיותר ובאמצעות הכלים העומדים לרשותו.

מקרה בו איבדתם את המפתח: במקרה בו איבדתם את המפתח שלכם ואין לכם יכולת להיכנס לבית, אז כדאי להסתייע בשירותיו של מנעולן מקצועי. שירות אשר ניתן לכם על ידי מנעולן מקצועי יהיה שירות במסגרתו תהיה לכם האפשרות להיכנס לבית בצורה טובה.

 

מנעולן מומחה בפריצה של כספות

במקרה בו יש לכם כספת ובה חפצים יקרי ערך, ישנם מקרים בהם תזדקקו לשירות של מנעולן מקצועי. כעת נפרט את המקרים השונים:

אובדן הקוד: אם אתם לא זוכרים את הקוד של הכספת, הרי זה בדיוק הזמן לקרוא לשירות של מנעולן מקצועי מהמעלה הראשונה. מנעולן מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום יסייע לכם ויהיה באפשרות שלכם לא לדאוג לגבי החפצים היקרים המצויים בכספת.

מנעול שבור: במקרה בו המפתח שבור ואין לכם יכולת לפתוח את הכספת, הרי חשוב ביותר להסתייע בשירותיו של מנעולן בעכו המפגין מקצועיות בתחום אשר יהיה ביכולתו לפתור עבורכם את הבעיה בצורה מהירה ביותר.

 

למה כדאי לבחור מנעולן מומחה בעכו?

בעיר עכו תמצאו לא מעט מנעולנים אבל חשוב ביותר להקפיד על בחירת מנעולן מקצועי בתחום. מנעולן בעכו בעל מומחיות ידע לסייע לכם בכל הקשור לסיטואציות שונות הקשורות במנעול של הבית של הכספת.

הנה מספר מקרים בהם חשוב לבחור מנעולן מומחה בעיר עכו:

כלים איכותיים: מנעולן מקצועי בעכו עושה שימוש בכלים מתקדמים על מנת לבצע את עבודתו בצורה הטובה ביותר. שימוש בכלים איכותיים יסייע לכם לדעת כי הוא פתר את הבעיה בצורה הטובה ביותר.

לא יבזבז לכם כסף: מנעולן מקצועי לא יבזבז לכם כסף רב על תיקון שאינו מקצועי אלא יבצע את העבודה בהתאם לסטנדרטים גבוהים במיוחד.  מנעולן מקצועי יקפיד לפתור את הבעיה תוך ידע מקדים ובחינת הבעיה בהתאם לניסיון העומד לרשותו וכך יבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר.

ותק רב בתחום:  נוסף על זאת מנעולן מקצועי יהיה מומחה בתחום במשך תקופה ארוכה. ותק רב בתחום יאפשר לו לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. כתוצאה מהותק הרב תהיה לו אפשרות לטפל בבעיות שונות בצורה טובה ומקצועית.

ישירות: יתרה מזאת, מנעולן מומחה הינו מנעולן אשר יקפיד להיות גלוי וישר אתכם לאורך כל הדרך ולהסביר לכם בדיוק מה הוא עומד לעשות על מנת שתהיו עם היד על הדופק.

מחיר הוגן: זאת ועוד, מנעולן מקצועי יציע לכם את השירות שלו תוך התבססות על מחיר הוגן. כאשר מנעולן יציע לכם מחיר הוגן עבור העבודה שלו, תוכלו לדעת כי הוא בעל ניסיון רב בתחום ויש ביכולתו להציע לכם מחיר בהתאם לעבודה שלו.

שאלות ותשובות

כן, לכל סוג דלת בדרך כלל מתאים מנעול אחר. אך אתם יכולים לסמוך על המנעולן בעכו שהוא ידע להגיד לכם מה מתאים ויעשה את העבודה בצורה טובה ואיכותית.
בעיקרון כן, עליכם לשאול אותו מראש אך אין סיבה שהוא לא יוכל להגיע. המנעולנים רוצים להעניק שירות הוגן ומיטבי והם מגיעים בזמן ומסיימים את עבודתם במהרה.
מה היה לנו עד כאן?