מנעולן בעפולה

צריכים מנעולן בעפולה? ננעלתם מחוץ לבית? שכחתם את הסיסמה של המנעול? איבדתם את המפתח למנעול? אל דאגה, הגעתם למקום הנכון. אצלנו בחברת לוקינג, תוכלו למצוא שירותי מנעולנות מקצועיים, אשר יסייעו לכם בכל הקשור לפריצות מנעולים מכל הסוגים שהם.

להינעל מחוץ לבית או בתוך העסק זה לא חוויה נעימה כלל. על כן, במקרים כאלו אנו מנסים בכל דרך אפשרית לפתוח את המנעול ולצאת לחופשי. כמו כן, במקרים בהם אנו חושבים צעד אחד קדימה, האפשרות של מנעולן בעפולה שיגיע ויסייע לנו, היא האפשרות הנבחרת והחכמה ביותר.

 

מה תפקידו בפועל של מנעולן בעפולה?

השימוש במנעולים השונים במהלך חיינו הוא יום יומי. בין אם כאשר אנחנו נועלים בעת היציאה או הכניסה את דלת הבית או המשרד, בין אם אנחנו נועלים את התא האישי שלנו בעבודה, בין אם אנחנו נועלים את הרכב וכו’. ובכן בהתאם לכמות המנעולים הרבה בהם אנחנו משתמשים, כך גם כמות הבעיות העלולות להיווצר. וכאן בדיוק, נכנס לתמונה פועלו של מנעולן בעפולה. מנעולן בעפולה, אחראי למעשה על תיקון, תחזוקה החלפה והתקנה של מנעולים שונים, בהתאם לצורך.

קיצור דלתות

באילו מקרים נזדקק לשירותי מנעולנות בעפולה?

הצורך בשירותיו של מנעולן בעפולה יכול להתעורר במגוון של מקרים. בין אם במשרד, בבית, במחסן, ברחוב, בחדר הכושר או בכל מקום אחר בו ישנם מנעולים.

אובדן של מפתח או סיסמה במקרה של איבוד המפתח או הסיסמה, בהתאם לסוג המנעול, יהיה צורך בשירותיו של מנעולן בעפולה, על מנת שיפתח את המנעול בין אם על ידי מפתח מאסטר ובין אם על ידי שיטות פריצה אחרות.
מנעולים תקועים כתוצאה מחלודה או לכלוך, חור המנעול או מנגנון הנעילה עלול להיתקע ולהיסתם, ובשל כך לא יהיה ניתן לפתוח אותו.
מנעולים שבורים במקרים רבים המנעול או מנגנון הנעילה שבו נשברים, ועקב כך לא ניתן לעשות בו שימוש.

 

כיצד מתבצע תהליך עבודתו של מנעולן בעפולה?

על מנת שיוכל לבצע את עבודתו בצורה האיכותית, היעילה והמקצועית ביותר, מנעולן בעפולה מחלק את תהליך העבודה לשני חלקים עיקריים.

 

חלק א’ – ההכנות

החלק הראשון בתהליך עבודתו של מנעולן בעפולה הוא למעשה ההכנות לקראת העבודה הפיזית. במהלך חלק זה, מתבצעים שני דברים. ראשית, המנעולן מאבחן את הבעיה לרבות מה גורם לה, היכן היא נמצאת במנעול וכדומה. לאחר מכן, מתבצעות הכנות של כלי העבודה הדרושים וכו’.

 

חלק ב’ – ביצוע העבודה

החלק השני בתהליך העבודה, הוא למעשה הביצוע עצמו. חלק זה משתנה מאוד בין קריאת שירות אחת לאחרת, בהתאם כמובן לצורך בשירותי המנעולנות. לעיתים יהיה מדובר על צורך בהחלפת צילינדר, לעיתים בפריצת מנעולים, פריצת דלתות, פריצת מנעולים לרכב וכו’.

 

מנעולן כפורץ – הכל על פריצות שמבצע מנעולן

כפי שנאמר קודם לכן, מנעולן בעפולה אינו מספק אך ורק סוג מסוים של שירותי מנעולנות, אלא את כלל הסוגים. על כן, לצד תחזוקה, החלפה והתקנת מנעולים, מנעולן בעפולה משמש גם, ואולי בעיקר כפורץ מנעולים. אילו סוגי פריצות הוא מבצע? ובכן הרשימה החלקית, אך העיקרית, לפניכם:

פריצת כספות במקרים בהם אדם מאחסן דברים יקרי ערך בכספת, ייתכן כי הוא ישכח את הסיסמה לכספת או את המפתח (בהתאם לסוג הכספת). מקרים אלו, דורשים פריצה מבוקרת ומקצועית של מנעול הכספת, על מנת לשחרר את החפצים מבפנים ומבלי לגרום להם כל נזק.
פריצות לבית המנעול דלת הבית יכול להפסיק לתפקד בשל מגוון סיבות. כל אלו, יובילו לצורך בפריצת לבית.
פריצה לרכב במקרה שבו שלט הרכב אבד או הפסיק לעבוד, יש צורך לפרוץ לרכב. זאת, לצד מקרים של נעילת הרכב כאשר המפתחות בפנים ועוד.

 

מה חשוב לדעת לפני שפורצים מנעול?

כפי שנאמר קודם לכן, אחד מתפקידיו של מנעולן בעפולה הוא לפרוץ מנעולים, ובכך גם לפרוץ למקומות פרטיים ככל הנראה. אי לכך, ישנם שני מסמכים שחשוב לוודא שהמנעולן מחזיק בהם:

  1. אישור עבודה – באותה מידה שאדם אשר מתעסק עם חשמל, זקוק לאישור עבודה עם חשמל, קרי תעודת חשמלאי מוסמך, כך גם מנעולן בעפולה צריך אישור להתעסקות בפריצות.
  2. אישור מהמשטרה – מכיוון שעבודתו של מנעולן כפורץ, חודרת במידה כזו או אחרת לפרטיות של אנשים, ובהתאם לחוק יבש מדובר על פריצה לכל דבר ועניין, על המנעולן לאחוז באישור פריצה מהמשטרה.

פורץ רכבים

כמה עולה להזמין מנעולן בעפולה?

מחיר שירותיו של מנעולן בעפולה משתנה בין קריאת שירות אחת לאחרת. המחיר המדובר משתנה בהתאם לגורמים כגון חומרת המצב של המנעול, הצורך עצמו בגינו נקרא מנעולן בעפולה, כלי העבודה הבאים לידי שימוש, וכן רמת ההערכה העצמית של המנעולן והחברה אצלה הוא עובד. אם כן, טווח המחירים הממוצע נע בין 300 ל 650 ש”ח. אך זהו טווח ממוצע, ועל כן המחירים יכולים להשתנות.

 

איך להזמין מנעולן בעפולה?

על מנת להזמין מנעולן בעפולה, שיהיה גם איכותי ומקצועי, מומלץ לבצע את שלושת השלבים הבאים:

  1. וודאות – מומלץ לוודא מהו הצורך, מדויק ככל הניתן, אשר בגינו אתם זקוקים לשירותיו של מנעולן מומלץ בעפולה.
  2. חיפוש – בהתאם לסוג המנעולן אותו אתם מחפשים, התחילו בחיפושים בין אם בעזרת האינטרנט ובין אם בעזרת חברים.
  3. בחירה ויצירת קשר – לאחר שמצאתם מנעולן בעפולה אותו בחרתם להיות המנעולן שלכם, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר איתו. במידה ומדובר על מקרה דחוף, הוא יגיע אליכם בהקדם האפשרי.

 

מחירון שירותי מנעולן בעפולה

פריצת דלת בעפולה החל מ-300₪
פריצת רכב בעפולה החל מ-250₪
תיקון דלתות בעפולה החל מ-450₪

אנו מספקים שירותי מנעולן בעפולה

נתקעתם ללא יכולת לפתוח את דלת הבית או העסק? זקוקים לשירותיו של מנעולן בעפולה? אל תדאגו, לוקינג כאן בכדי לספק לכם את כל הפתרונות לבעיות המנעולנות שלכם. מנעולן בעפולה ידאג לספק לכם את כל הפתרונות הכי מתקדמים בכל הקשור לפריצת דלתות, מנעולים, כספות ושאר בעיות מנעולנות אחרות. הזמינו עכשיו את שירותיו של מנעולן בעפולה דרך חברת לוקינג.

פריצה של מנעולים בבית או ברכב אינה פעולה רגילה המתרחשת בחיינו ולכן במקרה של בעיה להיכנס לרכב או לבית, חשוב ביותר להיעזר בשירות של מנעולן בעפולה. לפי דוח של משטרת ישראל, כל כמה דקות מתבצעת פריצה לבית או לרכב ולכן חשוב ביותר להיות עם היד על הדופק.

 

פעולות מנעולנות בעפולה שביצענו

אצלנו בלוקינג תושבי עפולה יוכלו למצוא את כל שירותי המנעולנות הקיימים כיום זמינים באתר, אנו מספקים את שירותינו בעיר עפולה כבר שנים רבות, במהלך שנות פעילותינו בעיר המנעולנים שלנו ביצעו פעולות רבות עבור תושבי העיר, תמיד עם מתן שירות מקצועי והגעה מהירה לכל מקום בעיר. בטבלה שלפניכם מוצגות חלק מאותן פעולות שביצענו לאחרונה בעפולה:

פעולות מנעולנות בעפולה שביצענו:אופן הפעולה:עלות השירות:
תיקון דלת פנים בדירה בעפולההידית שבדלת נשברה, המנעולן שלנו הגיע לדירה וביצע החלפת ידית בדלת.300 ₪
פריצת מנעול מכונית בעפולהדווח לנו על תינוק שנשכח ברכב בחניון במתחם קניות בעפולה, פורץ המכוניות שלנו הגיע במהירות ופרץ את הרכב תוך דקות בכדי לחלץ את התינוק.400 ₪
תיקון דלת עץ פנימית בדירה בעפולההידית שבדלת נשברה, המנעולן שלנו הגיע לדירה וביצע החלפת ידית בדלת.300 ₪
פריצת כספת גדולה במשרד בעפולהבעל הכספת שכח את הקוד לכן היה צורך לבצע קדיחה על מנת לפרוץ את הכספת.400 ₪

 

סוגים של פריצת דלתות

מנעולן בעפולה יבחר לעשות שימוש במגוון שיטות פריצה על מנת לאפשר לכם לחזור לשגרת החיים שלכם כמה שיותר מהר. הנה מספר שיטות פריצה:

קידוח: באמצעות מקדחה המנעולן מבצע קדיחה ישירות בצילינדר במטרה לפתוח את הדלת בצורה טובה ומהירה.  לאחר מכן הוא מבצע החלפה של הצילינדר על מנת שתרגישו בטוחים יותר.

דגדוג: הפורץ עושה שימוש בכלים שונים כמו פיקלים וכך מצליח להזיז את הפינים המהווים חלק מהצילינדר. למעשה, הכלים מבצעים את העבודה של המפתח. המכשירים עשויים להיות חשמליים או מכניים על מנת לבצע את הפעולה בצורה טובה ובמהירות רבה.

העתקה של המפתח: במסגרת עבודתו, מנעולן מבצע גם העתקה של מפתח. אם מישהו ראה את המפתח שלכם, ייתכן כי הוא יעשה בו שימוש ולכן חשוב ביותר להיות עם היד על הדופק ולקרוא לשירות של מנעולן מקצועי בתחום.

שכפול המפתח: מנעולן מקצועי ידע לבצע גם פעולת שכפול המפתח. שכפול המפתח יאפשר לכם לישון בשקט בידיעה כי אתם יכולים להיכנס לבית שלכם בידיעה כי הפורצים לא יגיעו למקום.

 

למה כדאי להסתייע בשירותיו של מנעולן מקצועי בעפולה?

במסגרת עבודתו מנעולן בעפולה יבצע מספר פעולות אשר יגרמו לכם להבין כי בחרתם בבעל המקצוע המתאים ביותר לביצוע העבודה. שימו לב, אם תחליטו לנסות ולבצע את העבודה בכוחות עצמכם, הרי יגרם נזק משמעותי.

בחינת הסיטואציה בצורה מקיפה: מנעולן מקצועי בעיר עפולה יבחן את הסיטואציה בצורה מקיפה, בין אם מדובר על שכפול מפתחות או בין אם מדובר על פריצה לבית.

כלים מתקדמים: נוסף על זאת, מנעולן מקצועי יקפיד להגיע עם ארגז כלים מקצועי לביצוע הפריצה או תיקון הדלת שלכם וכך תדעו כי העבודה תתבצע בצורה הטובה ביותר בהתאם לשביעות הרצון שלכם.

מהירות עבודה: נוסף על זאת, מנעולן מקצועי ידאג לבצע את העבודה תוך הקפדה על מהירות רבה על מנת לאפשר לכם לחזור לשגרה כמה שיותר מהר.

 

למה כדאי לשכור את השירות של מנעולן איכותי?

לשאלה למה כדאי לכם לשכור את השירות של מנעולן בעפולה הנחשב איכותי במיוחד, הנה מספר סיבות עיקריות לכך:

אמינות: בבואכם לשכור את השירות של מנעולן מקצועי בעיר עפולה, אתם בוחרים את איש המקצוע האמין ביותר, זה אשר יציג בפניכם תעודת יושר. הצגת תעודת היושר על ידי המנעולן תאפשר לכם לדעת כי בחרתם את איש המקצוע הטוב ביותר למשימה.

העבודה תאפשר לכם להיות רגועים: כאשר אתם שוכרים את השירות של מנעולן מקצועי אתם יכולים להיות בטוחים כי הוא יבצע את העבודה בצורה מקצועית כך שהבעיה שלכם תיפתר במהרה ולא תצטרכו להזעיק אותו שוב.

אישור עבודה מטעם משטרת ישראל: כאשר אתם שוכרים את השירות של מנעולן איכותי, אתם יודעים כי מדובר באיש מקצוע משכיל אשר זכה לקבלת תעודה מטעם משטרת ישראל והדבר מעיד כי מדובר על איש מקצועי לכל דבר ולא רמאי. בשנים האחרונות לא חסרים רמאים אשר מגיעים לבתים במטרה לבצע פריצה ואין מדובר על מנעולנים. כאשר יש בידיו את האישור- אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים כי מדובר במנעולן מוסמך לביצוע העבודה.

שאלות ותשובות

כן, לכל סוג דלת בדרך כלל מתאים מנעול אחר. אך אתם יכולים לסמוך על המנעולן בעפולה שהוא ידע להגיד לכם מה מתאים ויעשה את העבודה בצורה טובה ואיכותית.
בעיקרון כן, עליכם לשאול אותו מראש אך אין סיבה שהוא לא יוכל להגיע. המנעולנים רוצים להעניק שירות הוגן ומיטבי והם מגיעים בזמן ומסיימים את עבודתם במהרה.
מה היה לנו עד כאן?