מנעולן בפתח תקווה

צריכים מנעולן בפתח תקווה? ננעלתם מחוץ לבית? שכחתם את הסיסמה של המנעול? איבדתם את המפתח למנעול? אל דאגה, הגעתם למקום הנכון. אצלנו בחברת לוקינג, תוכלו למצוא שירותי מנעולנות מקצועיים, אשר יסייעו לכם בכל הקשור לפריצות מנעולים מכל הסוגים שהם.

להינעל מחוץ לבית או בתוך העסק זה לא חוויה נעימה כלל. על כן, במקרים כאלו אנו מנסים בכל דרך אפשרית לפתוח את המנעול ולצאת לחופשי. כמו כן, במקרים בהם אנו חושבים צעד אחד קדימה, האפשרות של מנעולן בפתח תקווה שיגיע ויסייע לנו, היא האפשרות הנבחרת והחכמה ביותר.

 

מה תפקידו בפועל של מנעולן בפתח תקווה?

השימוש במנעולים השונים במהלך חיינו הוא יום יומי. בין אם כאשר אנחנו נועלים בעת היציאה או הכניסה את דלת הבית או המשרד, בין אם אנחנו נועלים את התא האישי שלנו בעבודה, בין אם אנחנו נועלים את הרכב וכו’. ובכן בהתאם לכמות המנעולים הרבה בהם אנחנו משתמשים, כך גם כמות הבעיות העלולות להיווצר. וכאן בדיוק, נכנס לתמונה פועלו של מנעולן בפתח תקווה. מנעולן בפתח תקווה, אחראי למעשה על תיקון, תחזוקה החלפה והתקנה של מנעולים שונים, בהתאם לצורך.

קיצור דלתות

באילו מקרים נזדקק לשירותי מנעולנות בפתח תקווה?

הצורך בשירותיו של מנעולן בפתח תקווה יכול להתעורר במגוון של מקרים. בין אם במשרד, בבית, במחסן, ברחוב, בחדר הכושר או בכל מקום אחר בו ישנם מנעולים.

אובדן של מפתח או סיסמה במקרה של איבוד המפתח או הסיסמה, בהתאם לסוג המנעול, יהיה צורך בשירותיו של מנעולן בפתח תקווה, על מנת שיפתח את המנעול בין אם על ידי מפתח מאסטר ובין אם על ידי שיטות פריצה אחרות.
מנעולים תקועים כתוצאה מחלודה או לכלוך, חור המנעול או מנגנון הנעילה עלול להיתקע ולהיסתם, ובשל כך לא יהיה ניתן לפתוח אותו.
מנעולים שבורים במקרים רבים המנעול או מנגנון הנעילה שבו נשברים, ועקב כך לא ניתן לעשות בו שימוש.

 

כיצד מתבצע תהליך עבודתו של מנעולן בפתח תקווה?

על מנת שיוכל לבצע את עבודתו בצורה האיכותית, היעילה והמקצועית ביותר, מנעולן בפתח תקווה מחלק את תהליך העבודה לשני חלקים עיקריים.

 

חלק א’ – ההכנות

החלק הראשון בתהליך עבודתו של מנעולן בפתח תקווה הוא למעשה ההכנות לקראת העבודה הפיזית. במהלך חלק זה, מתבצעים שני דברים. ראשית, המנעולן מאבחן את הבעיה לרבות מה גורם לה, היכן היא נמצאת במנעול וכדומה. לאחר מכן, מתבצעות הכנות של כלי העבודה הדרושים וכו’.

 

חלק ב’ – ביצוע העבודה

החלק השני בתהליך העבודה, הוא למעשה הביצוע עצמו. חלק זה משתנה מאוד בין קריאת שירות אחת לאחרת, בהתאם כמובן לצורך בשירותי המנעולנות. לעיתים יהיה מדובר על צורך בהחלפת צילינדר, לעיתים בפריצת מנעולים, פריצת דלתות, פריצת מנעולים לרכב וכו’.

 

מנעולן כפורץ – הכל על פריצות שמבצע מנעולן

כפי שנאמר קודם לכן, מנעולן בפתח תקווה אינו מספק אך ורק סוג מסוים של שירותי מנעולנות, אלא את כלל הסוגים. על כן, לצד תחזוקה, החלפה והתקנת מנעולים, מנעולן בפתח תקווה משמש גם, ואולי בעיקר כפורץ מנעולים. אילו סוגי פריצות הוא מבצע? ובכן הרשימה החלקית, אך העיקרית, לפניכם:

פריצת כספות במקרים בהם אדם מאחסן דברים יקרי ערך בכספת, ייתכן כי הוא ישכח את הסיסמה לכספת או את המפתח (בהתאם לסוג הכספת). מקרים אלו, דורשים פריצה מבוקרת ומקצועית של מנעול הכספת, על מנת לשחרר את החפצים מבפנים ומבלי לגרום להם כל נזק.
פריצות לבית המנעול דלת הבית יכול להפסיק לתפקד בשל מגוון סיבות. כל אלו, יובילו לצורך בפריצת לבית.
פריצה לרכב במקרה שבו שלט הרכב אבד או הפסיק לעבוד, יש צורך לפרוץ לרכב. זאת, לצד מקרים של נעילת הרכב כאשר המפתחות בפנים ועוד.

 

מה חשוב לדעת לפני שפורצים מנעול?

כפי שנאמר קודם לכן, אחד מתפקידיו של מנעולן בפתח תקווה הוא לפרוץ מנעולים, ובכך גם לפרוץ למקומות פרטיים ככל הנראה. אי לכך, ישנם שני מסמכים שחשוב לוודא שהמנעולן מחזיק בהם:

  1. אישור עבודה – באותה מידה שאדם אשר מתעסק עם חשמל, זקוק לאישור עבודה עם חשמל, קרי תעודת חשמלאי מוסמך, כך גם מנעולן בפתח תקווה צריך אישור להתעסקות בפריצות.
  2. אישור מהמשטרה – מכיוון שעבודתו של מנעולן כפורץ, חודרת במידה כזו או אחרת לפרטיות של אנשים, ובהתאם לחוק יבש מדובר על פריצה לכל דבר ועניין, על המנעולן לאחוז באישור פריצה מהמשטרה.

פורץ רכבים

כמה עולה להזמין מנעולן בפתח תקווה?

מחיר שירותיו של מנעולן בפתח תקווה משתנה בין קריאת שירות אחת לאחרת. המחיר המדובר משתנה בהתאם לגורמים כגון חומרת המצב של המנעול, הצורך עצמו בגינו נקרא מנעולן בפתח תקווה, כלי העבודה הבאים לידי שימוש, וכן רמת ההערכה העצמית של המנעולן והחברה אצלה הוא עובד. אם כן, טווח המחירים הממוצע נע בין 300 ל 650 ש”ח. אך זהו טווח ממוצע, ועל כן המחירים יכולים להשתנות.

 

איך להזמין מנעולן בפתח תקווה?

על מנת להזמין מנעולן בפתח תקווה, שיהיה גם איכותי ומקצועי, מומלץ לבצע את שלושת השלבים הבאים:

  1. וודאות – מומלץ לוודא מהו הצורך, מדויק ככל הניתן, אשר בגינו אתם זקוקים לשירותיו של מנעולן מומלץ בפתח תקווה.
  2. חיפוש – בהתאם לסוג המנעולן אותו אתם מחפשים, התחילו בחיפושים בין אם בעזרת האינטרנט ובין אם בעזרת חברים.
  3. בחירה ויצירת קשר – לאחר שמצאתם מנעולן בפתח תקווה אותו בחרתם להיות המנעולן שלכם, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר איתו. במידה ומדובר על מקרה דחוף, הוא יגיע אליכם בהקדם האפשרי.

 

מחירון שירותי מנעולן בפתח תקווה

פריצת דלת בפתח תקווה החל מ-300₪
פריצת רכב בפתח תקווה החל מ-250₪
תיקון דלתות בפתח תקווה החל מ-450₪

אנו מספקים שירותי מנעולן בפתח תקווה

נתקעתם מחוץ לבית? לא מוצאים את המפתח? המנעול לא עובד? זה הזמן להזמין את שירותיו של מנעולן בפתח תקווה. אצלנו בלוקינג תוכלו למצוא שירות זה באתר, המנעולנים שלנו יבצעו את העבודה ביעילות ובמקצועיות והכי חשוב יגיעו מהר לכל קריאה של לקוח בכל שעה ובכל מקום. הזמינו עכשיו שירות מנעולן בפתח תקווה.

אם מצאתם את עצמכם מחוץ לבית ואין לכם אפשרות להיכנס פנימה, הרי ההמלצה היא לא להיכנס לפניקה. אם אתם מתגוררים בפתח תקווה חשוב ביותר לבחור מנעולן בפתח תקווה אשר יגיע במהירות האפשרית ויבצע את החלפת המנעול על מנת לאפשר לכם להיכנס הביתה כמה שיותר מהר.

 

דוגמאות לפעולות מנעולנות בפתח תקווה שביצענו

אנחנו בלוקינג ביצענו בעיר פתח תקווה מגוון רחב של פעולות מנעולנות במשך שנות פעילותינו בעיר, המנעולנים שלנו תמיד יגיעו מהר לכל קריאה של תושבי פתח תקווה ויספקו להם שירות איכותי ויעיל.
לפניכם טבלה המציגה חלק מפעולות המנעולנות שביצענו בעיר פתח תקווה בשנים האחרונות, אופן הפעולה ומחיר השירות:

פעולות מנעולנות בפתח תקווה שביצענו:אופן הפעולה:עלות השירות:
פריצת דלת טרוקה בדירה בפתח תקווההמנעולן הגיע לבית הלקוח במהירות, ופרץ את הדלת שהייתה תקועה והמפתח לא הסתובב בצילינדר.250 ₪
שכפול מפתחות לרכב בפתח תקווהביצענו שכפול מפתחות לרכב מסוג מיצובישי, כולל שבב אך לא כולל שלט.450 ₪
פריצת דלת פלדלת במחסן עסק בפתח תקווההמנעולן הגיע לבית העסק, וביצע את הפריצה ביעילות, כולל התקנת צילינדר סטנדרטי.550 ₪
פריצה לרכב במרכז קניות בפתח תקווהקיבלנו דיווח על תינוק שנשכח ברכב בחניון של מרכז הקניות, פורץ הרכבים שלנו הגיע במהרה למקום וחילץ את התינוק מהרכב.350 ₪
פריצת מנעול והחלפת צילינדר במחסן של עסק בפתח תקווהבעל העסק איבד את המפתח, פורץ המנעולים ביצע פריצת מנעול סטנדרטית והחלפת צילינדר לדלת.650 ₪

 

איך תבחרו מנעולן בפתח תקווה?

בעיר פתח תקווה תמצאו שלל מנעולנים ולכן חשוב ביותר לתת את הדעת על מספר פרמטרים אשר יסייעו לכם בבחירת מנעולן בפתח תקווה.

כדאי לשים לב שיהיה זה מנעולן מקצועי ואמין.

הצגת תעודת יושר: מנעולן מקצועי צריך להציג בפניכם תעודת יושר המאפשרת לכם לדעת כי מדובר באיש מקצוע אשר עובד בתחום. שימו לב, ללא הצגה של תעודת יושר לא תהיה לכם האפשרות לדעת כי אכן מדובר במנעולן מומחה בתחום. בראש ובראשונה עליכם לדעת כי מדובר באיש מקצוע אשר מחזיק ברשותו תעודת יושר.

בחנו את המוניטין שלו: היבט נוסף הוא בדיקת המוניטין של המנעולן. חשוב ביותר לבחון את התדמית של המנעולן אשר עוסק בתחום.  מוניטין חיובי הוא בעל חשיבות רבה כאשר מדובר על עבודתו של מנעולן ולכן חשוב ביותר לבחון את המוניטין על מנת לוודא כי אין מדובר על מוניטין שלילי. רגע לפני שאתם מזמינים מנעולן, חשוב ביותר לבחון את המוניטין ולוודא כי אכן מדובר במוניטין חיובי.

ערכו סקר מקיף: נוסף על זאת, כדאי לערוך סקר מקיף אשר במסגרתו תהיה לכם האפשרות להתייעץ עם לקוחות קודמים. ככל שתקדימו ותתייעצו עם לקוחות קודמים, כך תהיה לכם האפשרות לדעת כי מדובר באיש מקצוע.

 

האם המנעולן משתייך לארגון המנעולנים?

עוד פרמטר אשר יש לתת עליו את הדעת במסגרת בחירת מנעולן  בפתח תקווה הוא האם המנעולן משתייך לארגון המנעולנים. בבואכם להיעזר בשירותיו של מנעולן חשוב ביותר לדעת כי מדובר במנעולן אשר יש מאחוריו ארגון מקצועי. ישנם מספר יתרונות בהשתייכות לארגון המנעולנים:

מקצועיות: מנעולן שאינו מקצועי לא יכול להשתייך לארגון. מכאן, כאשר אתם בוחרים מנעולן השייך לארגון מנעולנים יש לכם אפשרות לדעת כי מדובר בבעל מקצוע אשר מפגין מקצועיות בתחום ושייך לארגון.

ניסיון: נוסף על זאת: כאשר מנעולן משתייך לארגון המנעולנים אתם יכולים לדעת כי בבעל מקצוע אשר לו ניסיון רב בתחום.

איכות השירות: יתרה מכך, כאשר מנעולן משתייך לארגון המנעולנים, תוכלו לדעת כי מדובר במנעולן אשר לו תודעת שירות גבוהה, זאת בשל העובדה כי הוא משתייך לארגון ובו בוחנים את תודעת השירות.

בדיקות פרטניות: יתרה מזאת, כאשר מנעולן משתייך לארגון המנעולנים, אתם יכולים להיות בטוחים כי מדובר בבעל מקצוע אמין. בעל מקצוע אשר עובר בדיקות פרטניות מטעם ארגון המנעולנים. במסגרת הבדיקות נבדקת אישיותו של המנעולן במטרה לוודא כי ביכולתו לבצע את העבודה בצורה מקצועית. רק לאחר שהנציגים מטעם ארגון המנעולנות הבינו כי מדובר באדם אשר לו יכולות מקצועיות ברמה גבוהה הוא יכול להשתייך לארגון.

 

בחנו את תחום ההתמחות של המנעולן

האם אתם מעוניינים בשירות של מנעולן רכב או מנעולן המומחה בפריצה של דלתות? כך או אחרת, בעת בחירת מנעולן בפתח תקווה חשוב ביותר לבחור את תחום ההתמחות של המנעולן במטרה לקבל את השירות הטוב ביותר. שימו לב, בחירת מנעולן רכב אינה זהה לפורץ דלתות ולכן חשוב לתת את הדעת בעת הבחירה.

בחירת תחום ההתמחות של המנעולן תאפשר לכם לקבל את השירות המקצועי ביותר בהתאם להכשרה שלו וכך לקבל את השירות האיכותי ביותר בתחום, כזה אשר יאפשר לכם לשוב לשגרה כמה שיותר מהר.

שאלות ותשובות

כן, לכל סוג דלת בדרך כלל מתאים מנעול אחר. אך אתם יכולים לסמוך על המנעולן בפתח תקווה שהוא ידע להגיד לכם מה מתאים ויעשה את העבודה בצורה טובה ואיכותית.
בעיקרון כן, עליכם לשאול אותו מראש אך אין סיבה שהוא לא יוכל להגיע. המנעולנים רוצים להעניק שירות הוגן ומיטבי והם מגיעים בזמן ומסיימים את עבודתם במהרה.
מה היה לנו עד כאן?