מנעולן בקרית אונו

צריכים מנעולן בקרית אונו? ננעלתם מחוץ לבית? שכחתם את הסיסמה של המנעול? איבדתם את המפתח למנעול? אל דאגה, הגעתם למקום הנכון. אצלנו בחברת לוקינג, תוכלו למצוא שירותי מנעולנות מקצועיים, אשר יסייעו לכם בכל הקשור לפריצות מנעולים מכל הסוגים שהם.

להינעל מחוץ לבית או בתוך העסק זה לא חוויה נעימה כלל. על כן, במקרים כאלו אנו מנסים בכל דרך אפשרית לפתוח את המנעול ולצאת לחופשי. כמו כן, במקרים בהם אנו חושבים צעד אחד קדימה, האפשרות של מנעולן בקרית אונו שיגיע ויסייע לנו, היא האפשרות הנבחרת והחכמה ביותר.

 

מה תפקידו בפועל של מנעולן בקרית אונו?

השימוש במנעולים השונים במהלך חיינו הוא יום יומי. בין אם כאשר אנחנו נועלים בעת היציאה או הכניסה את דלת הבית או המשרד, בין אם אנחנו נועלים את התא האישי שלנו בעבודה, בין אם אנחנו נועלים את הרכב וכו’. ובכן בהתאם לכמות המנעולים הרבה בהם אנחנו משתמשים, כך גם כמות הבעיות העלולות להיווצר. וכאן בדיוק, נכנס לתמונה פועלו של מנעולן בקרית אונו. מנעולן בקרית אונו, אחראי למעשה על תיקון, תחזוקה החלפה והתקנה של מנעולים שונים, בהתאם לצורך.

קיצור דלתות

באילו מקרים נזדקק לשירותי מנעולנות בקרית אונו?

הצורך בשירותיו של מנעולן בקרית אונו יכול להתעורר במגוון של מקרים. בין אם במשרד, בבית, במחסן, ברחוב, בחדר הכושר או בכל מקום אחר בו ישנם מנעולים.

אובדן של מפתח או סיסמה במקרה של איבוד המפתח או הסיסמה, בהתאם לסוג המנעול, יהיה צורך בשירותיו של מנעולן בקרית אונו, על מנת שיפתח את המנעול בין אם על ידי מפתח מאסטר ובין אם על ידי שיטות פריצה אחרות.
מנעולים תקועים כתוצאה מחלודה או לכלוך, חור המנעול או מנגנון הנעילה עלול להיתקע ולהיסתם, ובשל כך לא יהיה ניתן לפתוח אותו.
מנעולים שבורים במקרים רבים המנעול או מנגנון הנעילה שבו נשברים, ועקב כך לא ניתן לעשות בו שימוש.

 

כיצד מתבצע תהליך עבודתו של מנעולן בקרית אונו?

על מנת שיוכל לבצע את עבודתו בצורה האיכותית, היעילה והמקצועית ביותר, מנעולן בקרית אונו מחלק את תהליך העבודה לשני חלקים עיקריים.

 

חלק א’ – ההכנות

החלק הראשון בתהליך עבודתו של מנעולן בקרית אונו הוא למעשה ההכנות לקראת העבודה הפיזית. במהלך חלק זה, מתבצעים שני דברים. ראשית, המנעולן מאבחן את הבעיה לרבות מה גורם לה, היכן היא נמצאת במנעול וכדומה. לאחר מכן, מתבצעות הכנות של כלי העבודה הדרושים וכו’.

 

חלק ב’ – ביצוע העבודה

החלק השני בתהליך העבודה, הוא למעשה הביצוע עצמו. חלק זה משתנה מאוד בין קריאת שירות אחת לאחרת, בהתאם כמובן לצורך בשירותי המנעולנות. לעיתים יהיה מדובר על צורך בהחלפת צילינדר, לעיתים בפריצת מנעולים, פריצת דלתות, פריצת מנעולים לרכב וכו’.

 

מנעולן כפורץ – הכל על פריצות שמבצע מנעולן

כפי שנאמר קודם לכן, מנעולן בקרית אונו אינו מספק אך ורק סוג מסוים של שירותי מנעולנות, אלא את כלל הסוגים. על כן, לצד תחזוקה, החלפה והתקנת מנעולים, מנעולן בקרית אונו משמש גם, ואולי בעיקר כפורץ מנעולים. אילו סוגי פריצות הוא מבצע? ובכן הרשימה החלקית, אך העיקרית, לפניכם:

פריצת כספות במקרים בהם אדם מאחסן דברים יקרי ערך בכספת, ייתכן כי הוא ישכח את הסיסמה לכספת או את המפתח (בהתאם לסוג הכספת). מקרים אלו, דורשים פריצה מבוקרת ומקצועית של מנעול הכספת, על מנת לשחרר את החפצים מבפנים ומבלי לגרום להם כל נזק.
פריצות לבית המנעול דלת הבית יכול להפסיק לתפקד בשל מגוון סיבות. כל אלו, יובילו לצורך בפריצת לבית.
פריצה לרכב במקרה שבו שלט הרכב אבד או הפסיק לעבוד, יש צורך לפרוץ לרכב. זאת, לצד מקרים של נעילת הרכב כאשר המפתחות בפנים ועוד.

 

מה חשוב לדעת לפני שפורצים מנעול?

כפי שנאמר קודם לכן, אחד מתפקידיו של מנעולן בקרית אונו הוא לפרוץ מנעולים, ובכך גם לפרוץ למקומות פרטיים ככל הנראה. אי לכך, ישנם שני מסמכים שחשוב לוודא שהמנעולן מחזיק בהם:

  1. אישור עבודה – באותה מידה שאדם אשר מתעסק עם חשמל, זקוק לאישור עבודה עם חשמל, קרי תעודת חשמלאי מוסמך, כך גם מנעולן בקרית אונו צריך אישור להתעסקות בפריצות.
  2. אישור מהמשטרה – מכיוון שעבודתו של מנעולן כפורץ, חודרת במידה כזו או אחרת לפרטיות של אנשים, ובהתאם לחוק יבש מדובר על פריצה לכל דבר ועניין, על המנעולן לאחוז באישור פריצה מהמשטרה.

פורץ רכבים

כמה עולה להזמין מנעולן בקרית אונו?

מחיר שירותיו של מנעולן בקרית אונו משתנה בין קריאת שירות אחת לאחרת. המחיר המדובר משתנה בהתאם לגורמים כגון חומרת המצב של המנעול, הצורך עצמו בגינו נקרא מנעולן בקרית אונו, כלי העבודה הבאים לידי שימוש, וכן רמת ההערכה העצמית של המנעולן והחברה אצלה הוא עובד. אם כן, טווח המחירים הממוצע נע בין 300 ל 650 ש”ח. אך זהו טווח ממוצע, ועל כן המחירים יכולים להשתנות.

 

איך להזמין מנעולן בקרית אונו?

על מנת להזמין מנעולן בקרית אונו, שיהיה גם איכותי ומקצועי, מומלץ לבצע את שלושת השלבים הבאים:

  1. וודאות – מומלץ לוודא מהו הצורך, מדויק ככל הניתן, אשר בגינו אתם זקוקים לשירותיו של מנעולן מומלץ בקרית אונו.
  2. חיפוש – בהתאם לסוג המנעולן אותו אתם מחפשים, התחילו בחיפושים בין אם בעזרת האינטרנט ובין אם בעזרת חברים.
  3. בחירה ויצירת קשר – לאחר שמצאתם מנעולן בקרית אונו אותו בחרתם להיות המנעולן שלכם, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר איתו. במידה ומדובר על מקרה דחוף, הוא יגיע אליכם בהקדם האפשרי.

 

מחירון שירותי מנעולן בקרית אונו

פריצת דלת בקרית אונו החל מ-300₪
פריצת רכב בקרית אונו החל מ-250₪
תיקון דלתות בקרית אונו החל מ-450₪

אנו מספקים שירותי מנעולן בקרית אונו

דלת הבית או העסק נתקעה ואתם לא מצליחים לפתוח אותה? מחפשים איש מקצוע שיבצע פריצת מנעול בכספת שלכם? ובכן, אנחנו כאן לשירותכם. אנחנו בלוקינג מספקים שירותי מנעולן בקרית אונו שידאג לבצע את כל פעולות המנעולנות הנדרשות בכדי לסייע ללקוחות שלנו לפתור את בעיות המנעולנות שלהם. אנו מבצעים את כל סוגי הפריצות לכל סוגי המנעולים, הדלתות והרכבים. הזמינו עכשיו שירות מנעולן בקרית אונו דרך לוקינג.

אנשים מזמינים את השירות של מנעולן בקרית אונו במטרה להחליף צילינדר או לשכפל מפתחות. באמצעות הזמנת מנעולן מקצועי בעיר קרית אונו ניתן ליהנות משירות איכותי ברמה גבוהה על מנת לחזור לשגרה כמה שיותר מהר. הזמנת מנעולן מקצועי עשויה לחסוך לכם כאב ראש בניסיון לתקן את הבעיה בכוחות עצמכם.

 

פעולות מנעולנות בקרית אונו שביצענו

אנו בלוקינג מספקים שירותי מנעולן בקרית אונו לכל בעיות המנעולנות, המנעולנים שלנו פועלים בקרית אונו כבר למעלה מ-15 שנים בהם ביצענו פעולות רבות לסייע לתושבי העיר בכל בעיות המנעולנות אליהם נקלעו. המנעולנים שלנו הם אנשי מקצוע מנוסים ומוסמכים לבצע את כל הפעולות הכרוכות בפריצות ובהחלפת מנעולים. לפניכם טבלה הכוללת חלק מפעולות המנעולנות שביצענו לאחרונה ועלויות השירות:

פעולות מנעולנות בקרית אונו שביצענו:אופן הפעולה:עלות השירות:
פריצת מנעול דלת כניסה בקרית אונופורץ המנעולים שלנו ביצע את הפריצה באמצעות שימוש באקדח באמפינג.350 ₪
החלפת מנעול לרכב יוקרה בקרית אונוהחלפנו מנעול מיוחד לרכב יוקרה לאחר ניסיון פריצה לרכב שפגע במנגנון הנעילה שלו.1,400 ₪
תיקון דלת עץ פנימית בדירה בקרית אונותיקון דלת פנימית על ידי החלפת המנעול וכיוון הצירים ושימונם.350 ₪
תיקון דלת הזזה בדירה בקרית אונוביצענו תיקון לדלת הזזה על ידי החלפת מנגנון הזזה בדלת לאחר שנשחק.400 ₪

 

מהו סוג המנעול הטוב ביותר?

על מנעולן בקרית אונו להבחין בין סוגים שונים של מנעולים על מנת לדעת לתקן את הבעיה בהקדם האפשרי. מנעולן מקצועי ובעל הבנה רחבה בתחום יבחין בין המנעולים השונים וידע כיצד להעניק את הסיוע המתאים ביותר.

מנעולים מסוג לשונית:  מנעול מסוג זה מותקן  בדלתות פנימיות של הבית. המנעול בנוי בצורה פשוטה וכל מה שאתם צריכים זה להכניס את המפתח אשר מסובב את הלשונית של המנעול וגורם לדלת להיצמד למקום ,כלומר לנעילה של הדלת. היתרון המשמעותי של מנעול זה בא לידי ביטוי במחיר הידידותי שלו- אין צורך לשלם מחיר רב על התקנת מנעול זה.

מנעול עליון: מנעול זה מוכר כמנעול הממוקם בגובה הכתפיים ומותקן בדלתות עץ. למעשה, המנעול משמש בתור אמצעי מיגון נוסף.

מנעול חבוי: מנעול חבוי נמצא בדלתות של מרפסות או חלונות וגם בדלתות הזזה – מדובר במנעול אשר אין אפשרות לפתוח אותו מהצד החיצוני אלא אך ורק מהצד הפנימי. מדובר במנעול אשר נחשב יעיל במיוחד במקרה בו יש לכם ילדים קטנים בבית וברצונכם למנוע מהם לפתוח את דלת הבית או את החלון.

 

מהי העלות של הזמנת מנעולן בקרית אונו?

אף אחד מאיתנו לא רוצה להיות במצב בו הוא לא יכול להיכנס לבית או לפתוח את מנעול הכספת. אין ספק כי מדובר בסיטואציה לא ממש נעימה ולכן חשוב ביותר לוודא כי מנעולן בקרית אונו יגיע ויסייע לכם בפתרון הבעיה באמצעות הכלים העומדים לרשותו.

באשר לעלות העבודה, אין מדובר על מחיר קבוע, אלא על מחיר אשר משתנה בהתאם לפרמטרים השונים אשר נציג כעת:

בהתאם לסוג העבודה: מנעולן מקצועי יגבה מכם סכום כסף שונה עבור פריצת דלת או עבור החלפת צילינדר. מכאן, לא תשלמו מחיר קבוע על העבודה אלא תשלמו מחיר שונה עבור כל עבודה.

כלים מתקדמים: שימו לב, ככל שהעבודה תעשה עם כלים מתקדמים יותר, הרי כך תשלמו יותר. בשנים האחרונות ניתן למצוא לא מעט כלים מתקדמים ולכן על המנעולן לבחור את הכלים המתאימים ביותר לביצוע העבודה.

ניסיון: נוסף על זאת, ככל שהניסיון של המנעולן יהיה מקצועי יותר, כך תשלמו יותר על העבודה.

 

איך תשמרו על דלת הכניסה לבית שלכם?

רגע לפני שאתם מזמינים מנעולן בקרית אונו, חשוב ביותר לדעת כיצד לשמור דלת הכניסה לבית שלכם. דלת הכניסה לבית נחשבת לאמצעי הגנה מצויין עבורכם ולכן חשוב ביותר להקפיד ולשמור על הדלת. הנה מספר טיפים לשמירה על הדלת:

שמן WD-40:  מדובר בשמן אשר באמצעותו אפשר לנקות את הדלת ולטפל בסימנים שונים של אבק או לכלוך רב. כדאי לרסס את השמן על מטלית ולעבור בצורה עדינה על האזורים המתאימים.

דלת עם חיפוי עץ: במידה ויש לכם דלת עם חיפוי עץ, הרי חשוב ביותר להקפיד על עדינות בעת השמירה על הדלת. עץ נחשב לחומר אשר לא יכול להתמודד עם חומרים חזקים במיוחד ולכן בחירה בחומרי ניקיון חזקים עשויה לגרום נזק לעץ. מכאן, ההמלצה היא לשמור על הדלת באמצעות שימוש במטלית לחה. שמירה על הדלת באמצעות מטלית לחה תאפשר לכם ליהנות מהדלת לאורך זמן רב.

שאלות ותשובות

כן, לכל סוג דלת בדרך כלל מתאים מנעול אחר. אך אתם יכולים לסמוך על המנעולן בקרית אונו שהוא ידע להגיד לכם מה מתאים ויעשה את העבודה בצורה טובה ואיכותית.
בעיקרון כן, עליכם לשאול אותו מראש אך אין סיבה שהוא לא יוכל להגיע. המנעולנים רוצים להעניק שירות הוגן ומיטבי והם מגיעים בזמן ומסיימים את עבודתם במהרה.
מה היה לנו עד כאן?