מנעולן בקרית גת

צריכים מנעולן בקרית גת? ננעלתם מחוץ לבית? שכחתם את הסיסמה של המנעול? איבדתם את המפתח למנעול? אל דאגה, הגעתם למקום הנכון. אצלנו בחברת לוקינג, תוכלו למצוא שירותי מנעולנות מקצועיים, אשר יסייעו לכם בכל הקשור לפריצות מנעולים מכל הסוגים שהם.

להינעל מחוץ לבית או בתוך העסק זה לא חוויה נעימה כלל. על כן, במקרים כאלו אנו מנסים בכל דרך אפשרית לפתוח את המנעול ולצאת לחופשי. כמו כן, במקרים בהם אנו חושבים צעד אחד קדימה, האפשרות של מנעולן בקרית גת שיגיע ויסייע לנו, היא האפשרות הנבחרת והחכמה ביותר.

 

מה תפקידו בפועל של מנעולן בקרית גת?

השימוש במנעולים השונים במהלך חיינו הוא יום יומי. בין אם כאשר אנחנו נועלים בעת היציאה או הכניסה את דלת הבית או המשרד, בין אם אנחנו נועלים את התא האישי שלנו בעבודה, בין אם אנחנו נועלים את הרכב וכו’. ובכן בהתאם לכמות המנעולים הרבה בהם אנחנו משתמשים, כך גם כמות הבעיות העלולות להיווצר. וכאן בדיוק, נכנס לתמונה פועלו של מנעולן בקרית גת. מנעולן בקרית גת, אחראי למעשה על תיקון, תחזוקה החלפה והתקנה של מנעולים שונים, בהתאם לצורך.

קיצור דלתות

באילו מקרים נזדקק לשירותי מנעולנות בקרית גת?

הצורך בשירותיו של מנעולן בקרית גת יכול להתעורר במגוון של מקרים. בין אם במשרד, בבית, במחסן, ברחוב, בחדר הכושר או בכל מקום אחר בו ישנם מנעולים.

אובדן של מפתח או סיסמה במקרה של איבוד המפתח או הסיסמה, בהתאם לסוג המנעול, יהיה צורך בשירותיו של מנעולן בקרית גת, על מנת שיפתח את המנעול בין אם על ידי מפתח מאסטר ובין אם על ידי שיטות פריצה אחרות.
מנעולים תקועים כתוצאה מחלודה או לכלוך, חור המנעול או מנגנון הנעילה עלול להיתקע ולהיסתם, ובשל כך לא יהיה ניתן לפתוח אותו.
מנעולים שבורים במקרים רבים המנעול או מנגנון הנעילה שבו נשברים, ועקב כך לא ניתן לעשות בו שימוש.

 

כיצד מתבצע תהליך עבודתו של מנעולן בקרית גת?

על מנת שיוכל לבצע את עבודתו בצורה האיכותית, היעילה והמקצועית ביותר, מנעולן בקרית גת מחלק את תהליך העבודה לשני חלקים עיקריים.

 

חלק א’ – ההכנות

החלק הראשון בתהליך עבודתו של מנעולן בקרית גת הוא למעשה ההכנות לקראת העבודה הפיזית. במהלך חלק זה, מתבצעים שני דברים. ראשית, המנעולן מאבחן את הבעיה לרבות מה גורם לה, היכן היא נמצאת במנעול וכדומה. לאחר מכן, מתבצעות הכנות של כלי העבודה הדרושים וכו’.

 

חלק ב’ – ביצוע העבודה

החלק השני בתהליך העבודה, הוא למעשה הביצוע עצמו. חלק זה משתנה מאוד בין קריאת שירות אחת לאחרת, בהתאם כמובן לצורך בשירותי המנעולנות. לעיתים יהיה מדובר על צורך בהחלפת צילינדר, לעיתים בפריצת מנעולים, פריצת דלתות, פריצת מנעולים לרכב וכו’.

 

מנעולן כפורץ – הכל על פריצות שמבצע מנעולן

כפי שנאמר קודם לכן, מנעולן בקרית גת אינו מספק אך ורק סוג מסוים של שירותי מנעולנות, אלא את כלל הסוגים. על כן, לצד תחזוקה, החלפה והתקנת מנעולים, מנעולן בקרית גת משמש גם, ואולי בעיקר כפורץ מנעולים. אילו סוגי פריצות הוא מבצע? ובכן הרשימה החלקית, אך העיקרית, לפניכם:

פריצת כספות במקרים בהם אדם מאחסן דברים יקרי ערך בכספת, ייתכן כי הוא ישכח את הסיסמה לכספת או את המפתח (בהתאם לסוג הכספת). מקרים אלו, דורשים פריצה מבוקרת ומקצועית של מנעול הכספת, על מנת לשחרר את החפצים מבפנים ומבלי לגרום להם כל נזק.
פריצות לבית המנעול דלת הבית יכול להפסיק לתפקד בשל מגוון סיבות. כל אלו, יובילו לצורך בפריצת לבית.
פריצה לרכב במקרה שבו שלט הרכב אבד או הפסיק לעבוד, יש צורך לפרוץ לרכב. זאת, לצד מקרים של נעילת הרכב כאשר המפתחות בפנים ועוד.

 

מה חשוב לדעת לפני שפורצים מנעול?

כפי שנאמר קודם לכן, אחד מתפקידיו של מנעולן בקרית גת הוא לפרוץ מנעולים, ובכך גם לפרוץ למקומות פרטיים ככל הנראה. אי לכך, ישנם שני מסמכים שחשוב לוודא שהמנעולן מחזיק בהם:

  1. אישור עבודה – באותה מידה שאדם אשר מתעסק עם חשמל, זקוק לאישור עבודה עם חשמל, קרי תעודת חשמלאי מוסמך, כך גם מנעולן בקרית גת צריך אישור להתעסקות בפריצות.
  2. אישור מהמשטרה – מכיוון שעבודתו של מנעולן כפורץ, חודרת במידה כזו או אחרת לפרטיות של אנשים, ובהתאם לחוק יבש מדובר על פריצה לכל דבר ועניין, על המנעולן לאחוז באישור פריצה מהמשטרה.

פורץ רכבים

כמה עולה להזמין מנעולן בקרית גת?

מחיר שירותיו של מנעולן בקרית גת משתנה בין קריאת שירות אחת לאחרת. המחיר המדובר משתנה בהתאם לגורמים כגון חומרת המצב של המנעול, הצורך עצמו בגינו נקרא מנעולן בקרית גת, כלי העבודה הבאים לידי שימוש, וכן רמת ההערכה העצמית של המנעולן והחברה אצלה הוא עובד. אם כן, טווח המחירים הממוצע נע בין 300 ל 650 ש”ח. אך זהו טווח ממוצע, ועל כן המחירים יכולים להשתנות.

 

איך להזמין מנעולן בקרית גת?

על מנת להזמין מנעולן בקרית גת, שיהיה גם איכותי ומקצועי, מומלץ לבצע את שלושת השלבים הבאים:

  1. וודאות – מומלץ לוודא מהו הצורך, מדויק ככל הניתן, אשר בגינו אתם זקוקים לשירותיו של מנעולן מומלץ בקרית גת.
  2. חיפוש – בהתאם לסוג המנעולן אותו אתם מחפשים, התחילו בחיפושים בין אם בעזרת האינטרנט ובין אם בעזרת חברים.
  3. בחירה ויצירת קשר – לאחר שמצאתם מנעולן בקרית גת אותו בחרתם להיות המנעולן שלכם, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר איתו. במידה ומדובר על מקרה דחוף, הוא יגיע אליכם בהקדם האפשרי.

 

מחירון שירותי מנעולן בקרית גת

פריצת דלת בקרית גת החל מ-300₪
פריצת רכב בקרית גת החל מ-250₪
תיקון דלתות בקרית גת החל מ-450₪

אנו מספקים שירותי מנעולן בקרית גת

מחפשים מנעולן מקצועי שיספק שירות מקצועי ואיכותי? זקוקים לשירותי פריצה כמה שיותר מהר? זה הזמן להזמין את שירותיו של מנעולן בקרית גת דרך לוקינג. כל שירותי המנעולנות שלנו בלוקינג מסופקים לתושבי קרית גת בזמינות תמידית ולכל מקום בעיר ומבוצעים על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בתחום המנעולנות. הזמינו עכשיו מנעולן בקרית גת דרך חברת לוקינג.

שירותי מנעולנות בעיר קרית גת נחשבים יעילים במיוחד במקרים של פריצה לרכב או לבית. אם אין לכם את האפשרות להיכנס לרכב או לבית או שמא יש לכם בעיה עם הקוד של הכספת, הרי זה התפקיד של מנעולן בקרית גת. מנעולן מקצועי בקרית גת יגיע אליכם תוך זמן קצר לטובת ביצוע העבודה הכוללת שימוש בכלים מתקדמים לטובת ביצוע העבודה.

 

דוגמאות לשירותי מנעולן בקרית גת שסיפקנו

אנחנו בלוקינג מספקים את כל שירותי המנעולנות בקרית גת, מפריצת רכבים והחלפת מנעולים ועד פריצת ותיקון דלתות מכל הסוגים המנעולנים שלנו ביצעו מגוון רחב של פעולות מנעולנות עבור תושבי קרית גת במהלך שנות הפעילות שלנו בעיר וסייעו להיפטר מכל בעיית מנעולנות שנתקלו בה. לפניכם טבלה עם חלק מפעולות המנעולנות שביצענו בקרית גת ועלויות השירותים השונים:

פעולות מנעולנות בקרית גת שביצענו:אופן הפעולה:עלות השירות:
החלפת מנעול ברכב בקרית גתמנעולן הרכבים שלנו ביצע החלפת מנעול ללקוחה שרכבה נפרץ מכיוון שנגרם נזק לחור המנעול עקב הפריצה.850 ₪
החלפת צילינדר בקרית גתהלקוח שעמד להיכנס לדירה החדשה הזמין שירות החלפת צילינדר על מנת לקחת מקדם ביטחון. המנעולן שלנו החליף את הצילינדר ושכפל את המפתח.400 ₪
פריצת מנעול שער בקרית גתמנעול השער התקלקל, פורץ המנעולים שלנו ביצע את הפריצה במהירות.300 ₪
תיקון דלת אלומיניום בבית פרטי בקרית גתתיקון דלת האלומיניום בוצע על ידי שימון וכיוון הצירים.350 ₪

 

איך מנעולן יבחר את שיטת הפריצה המתאימה ביותר?

ישנן שיטות פריצה שונות וחשוב ביותר כי מנעולן בקרית גת ידע לבחור את שיטת הפריצה המתאימה ביותר בהתאם למקרה העומד לנגד עיניו.

הנה מספר שיטות פריצה בהן מנעולן מקצועי יבחר לעשות שימוש בהתאם למקרה:

קידוח: במקרה בו יש צורך לבצע תיקונים שונים בדלת, הרי מנעולן מקצועי יבחר בשיטה הנ”ל. מדובר בשיטה במסגרתה המנעולן יבצע קידוח באמצעות מקדחה חשמלית או מקדחה נטענת- כך או אחרת, תהיה זו מקדחה איכותית המאפשרת לו לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. הוא יבצע את פעולת הקדיחה על מנת לבצע את הפריצה לדלת בצורה חלקה ככל הניתן. פעולת הקידוח באמצעות שימוש במקדחה איכותית תאפשר לכם לדעת כי מדובר באיש מקצוע בעל ניסיון רב בתחום הבקיא בחידושים האחרונים בתחום.

דיגדוג: מדובר בפעולה פופולרית ביותר אשר במסגרתה המנעולן יעשה שימוש בפיקלים אשר באמצעותם הוא יזיז את הפינים הכוללים את הצילינדר. למעשה אותם כלים מחליפים את הפעולה של המפתח. כאשר יש קושי לפתוח את הדלת מסיבות שונות, המנעולן יעשה שימוש בכלים הנ”ל. בין אם מדובר על מכשיר מכני או מכשיר חשמלי, מנעולן מקצועי ידע לבחור את המכשיר המתאים ביותר לביצוע הפעולה.

פריצה לכספת: פריצה לכספת מתבצעת באמצעות שימוש במוט ייחודי המאפשר לפתוח את הדלת ללא פגיעה בדלת או בתוכן הכספת. רק מנעולן מקצועי אשר למד את רזי הפריצה ידע לבצע את הפעולה.

 

איך להתכונן להגעה של מנעולן בעיר קרית גת?

כאשר אתם מתמודדים במצב של חוסר יכולת להיכנס לרכב או לדירה שלכם, אתם זקוקים לשירות של מנעולן בקרית גת. מנעולן מקצועי יגיע אליכם תוך זמן קצר ויסייע לכם להיכנס לרכב או לדירה בדרך הטובה והמהירה ביותר.

ישנם מספר שלבים חשובים שכדאי להקפיד עליהם טרם ההגעה של מנעולן מקצועי:

שיחה מקדימה: חשוב ביותר להקפיד על שיחה מקדימה עם המנעולן טרם הגעתו. השיחה המקדימה תאפשר לכם להסביר לו את הבעיה תוך פירוט מקיף. כדאי מאוד לנסות ולהסביר לו את הבעיה בצורה  מקיפה וכך לתת לו אפשרות להגיע מצויד בכלים מתאימים.

לא לנסות לפרוץ את הדלת לבד: חשוב ביותר לא לנסות לפרוץ את הדלת לבד אלא לחכות להגעה שלו. שימו לב, במידה ותנסו לבצע פריצה עצמית, הרי ייתכן ותשלמו על כך מחיר יקר ולא תהיה לכם האפשרות ליהנות מכניסה חלקה לרכב או לבית שלכם.

מוזמנים לחפש המלצות של השירות: נוסף על זאת, כדאי לכם לחפש המלצות על השירות מטעם לקוחות קודמים אשר נעזרו בשירות של מנעולן מקצועי.

 

פריצה על ידי כוחות הביטחון באמצעות ג’ק הידראולי

ישנם מקרים הנחשבים מסוכנים לבריאות כמו למשל שריפה בבית המצריכה קריאה לכוחות הביטחון. אם קראתם לאיש מקצוע כמו מנעולן בקרית גת ואתם זקוקים לסיוע של כוחות הביטחון, הרי במקרה של שריפה קריאה לכוחות הביטחון המשמעות היא שימוש בכלים מאסיביים כמו למשל ג’ק הידראולי – מדובר בכלי כבד למדי אשר גורם לעיקום של הדלת ולעיתים גם אחראי על עיקום של המשקוף.

שאלות ותשובות

כן, לכל סוג דלת בדרך כלל מתאים מנעול אחר. אך אתם יכולים לסמוך על המנעולן בקרית גת שהוא ידע להגיד לכם מה מתאים ויעשה את העבודה בצורה טובה ואיכותית.
בעיקרון כן, עליכם לשאול אותו מראש אך אין סיבה שהוא לא יוכל להגיע. המנעולנים רוצים להעניק שירות הוגן ומיטבי והם מגיעים בזמן ומסיימים את עבודתם במהרה.
מה היה לנו עד כאן?