מנעולן בראשון לציון

צריכים מנעולן בראשון לציון? ננעלתם מחוץ לבית? שכחתם את הסיסמה של המנעול? איבדתם את המפתח למנעול? אל דאגה, הגעתם למקום הנכון. אצלנו בחברת לוקינג, תוכלו למצוא שירותי מנעולנות מקצועיים, אשר יסייעו לכם בכל הקשור לפריצות מנעולים מכל הסוגים שהם.

להינעל מחוץ לבית או בתוך העסק זה לא חוויה נעימה כלל. על כן, במקרים כאלו אנו מנסים בכל דרך אפשרית לפתוח את המנעול ולצאת לחופשי. כמו כן, במקרים בהם אנו חושבים צעד אחד קדימה, האפשרות של מנעולן בראשון לציון שיגיע ויסייע לנו, היא האפשרות הנבחרת והחכמה ביותר.

 

מה תפקידו בפועל של מנעולן בראשון לציון?

השימוש במנעולים השונים במהלך חיינו הוא יום יומי. בין אם כאשר אנחנו נועלים בעת היציאה או הכניסה את דלת הבית או המשרד, בין אם אנחנו נועלים את התא האישי שלנו בעבודה, בין אם אנחנו נועלים את הרכב וכו’. ובכן בהתאם לכמות המנעולים הרבה בהם אנחנו משתמשים, כך גם כמות הבעיות העלולות להיווצר. וכאן בדיוק, נכנס לתמונה פועלו של מנעולן בראשון לציון. מנעולן בראשון לציון, אחראי למעשה על תיקון, תחזוקה החלפה והתקנה של מנעולים שונים, בהתאם לצורך.

קיצור דלתות

באילו מקרים נזדקק לשירותי מנעולנות בראשון לציון?

הצורך בשירותיו של מנעולן בראשון לציון יכול להתעורר במגוון של מקרים. בין אם במשרד, בבית, במחסן, ברחוב, בחדר הכושר או בכל מקום אחר בו ישנם מנעולים.

אובדן של מפתח או סיסמה במקרה של איבוד המפתח או הסיסמה, בהתאם לסוג המנעול, יהיה צורך בשירותיו של מנעולן בראשון לציון, על מנת שיפתח את המנעול בין אם על ידי מפתח מאסטר ובין אם על ידי שיטות פריצה אחרות.
מנעולים תקועים כתוצאה מחלודה או לכלוך, חור המנעול או מנגנון הנעילה עלול להיתקע ולהיסתם, ובשל כך לא יהיה ניתן לפתוח אותו.
מנעולים שבורים במקרים רבים המנעול או מנגנון הנעילה שבו נשברים, ועקב כך לא ניתן לעשות בו שימוש.

 

כיצד מתבצע תהליך עבודתו של מנעולן בראשון לציון?

על מנת שיוכל לבצע את עבודתו בצורה האיכותית, היעילה והמקצועית ביותר, מנעולן בראשון לציון מחלק את תהליך העבודה לשני חלקים עיקריים.

 

חלק א’ – ההכנות

החלק הראשון בתהליך עבודתו של מנעולן בראשון לציון הוא למעשה ההכנות לקראת העבודה הפיזית. במהלך חלק זה, מתבצעים שני דברים. ראשית, המנעולן מאבחן את הבעיה לרבות מה גורם לה, היכן היא נמצאת במנעול וכדומה. לאחר מכן, מתבצעות הכנות של כלי העבודה הדרושים וכו’.

 

חלק ב’ – ביצוע העבודה

החלק השני בתהליך העבודה, הוא למעשה הביצוע עצמו. חלק זה משתנה מאוד בין קריאת שירות אחת לאחרת, בהתאם כמובן לצורך בשירותי המנעולנות. לעיתים יהיה מדובר על צורך בהחלפת צילינדר, לעיתים בפריצת מנעולים, פריצת דלתות, פריצת מנעולים לרכב וכו’.

 

מנעולן כפורץ – הכל על פריצות שמבצע מנעולן

כפי שנאמר קודם לכן, מנעולן בראשון לציון אינו מספק אך ורק סוג מסוים של שירותי מנעולנות, אלא את כלל הסוגים. על כן, לצד תחזוקה, החלפה והתקנת מנעולים, מנעולן בראשון לציון משמש גם, ואולי בעיקר כפורץ מנעולים. אילו סוגי פריצות הוא מבצע? ובכן הרשימה החלקית, אך העיקרית, לפניכם:

פריצת כספות במקרים בהם אדם מאחסן דברים יקרי ערך בכספת, ייתכן כי הוא ישכח את הסיסמה לכספת או את המפתח (בהתאם לסוג הכספת). מקרים אלו, דורשים פריצה מבוקרת ומקצועית של מנעול הכספת, על מנת לשחרר את החפצים מבפנים ומבלי לגרום להם כל נזק.
פריצות לבית המנעול דלת הבית יכול להפסיק לתפקד בשל מגוון סיבות. כל אלו, יובילו לצורך בפריצת לבית.
פריצה לרכב במקרה שבו שלט הרכב אבד או הפסיק לעבוד, יש צורך לפרוץ לרכב. זאת, לצד מקרים של נעילת הרכב כאשר המפתחות בפנים ועוד.

 

מה חשוב לדעת לפני שפורצים מנעול?

כפי שנאמר קודם לכן, אחד מתפקידיו של מנעולן בראשון לציון הוא לפרוץ מנעולים, ובכך גם לפרוץ למקומות פרטיים ככל הנראה. אי לכך, ישנם שני מסמכים שחשוב לוודא שהמנעולן מחזיק בהם:

  1. אישור עבודה – באותה מידה שאדם אשר מתעסק עם חשמל, זקוק לאישור עבודה עם חשמל, קרי תעודת חשמלאי מוסמך, כך גם מנעולן בראשון לציון צריך אישור להתעסקות בפריצות.
  2. אישור מהמשטרה – מכיוון שעבודתו של מנעולן כפורץ, חודרת במידה כזו או אחרת לפרטיות של אנשים, ובהתאם לחוק יבש מדובר על פריצה לכל דבר ועניין, על המנעולן לאחוז באישור פריצה מהמשטרה.

פורץ רכבים

כמה עולה להזמין מנעולן בראשון לציון?

מחיר שירותיו של מנעולן בראשון לציון משתנה בין קריאת שירות אחת לאחרת. המחיר המדובר משתנה בהתאם לגורמים כגון חומרת המצב של המנעול, הצורך עצמו בגינו נקרא מנעולן בראשון לציון, כלי העבודה הבאים לידי שימוש, וכן רמת ההערכה העצמית של המנעולן והחברה אצלה הוא עובד. אם כן, טווח המחירים הממוצע נע בין 300 ל 650 ש”ח. אך זהו טווח ממוצע, ועל כן המחירים יכולים להשתנות.

 

איך להזמין מנעולן בראשון לציון?

על מנת להזמין מנעולן בראשון לציון, שיהיה גם איכותי ומקצועי, מומלץ לבצע את שלושת השלבים הבאים:

  1. וודאות – מומלץ לוודא מהו הצורך, מדויק ככל הניתן, אשר בגינו אתם זקוקים לשירותיו של מנעולן מומלץ בראשון לציון.
  2. חיפוש – בהתאם לסוג המנעולן אותו אתם מחפשים, התחילו בחיפושים בין אם בעזרת האינטרנט ובין אם בעזרת חברים.
  3. בחירה ויצירת קשר – לאחר שמצאתם מנעולן בראשון לציון אותו בחרתם להיות המנעולן שלכם, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר איתו. במידה ומדובר על מקרה דחוף, הוא יגיע אליכם בהקדם האפשרי.

 

מחירון שירותי מנעולן בראשון לציון

פריצת דלת בראשון לציון החל מ-300₪
פריצת רכב בראשון לציון החל מ-250₪
תיקון דלתות בראשון לציון החל מ-450₪

אנו מספקים שירותי מנעולן בראשון לציון

תושבי ראשון לציון, זקוקים לשירותי מנעולן מקצועי על ידי חברת הדברה, בין אם נתקעתם ברכב או בעסק ובין אם שכחתם את המפתח ברכב, המנעולנים שלנו יטפלו בכל בעיה שנקלעתם אליה. אנו מספקים את שירותיהם של אנשי מקצוע מנוסים שביצעו למען תושבי ראשון לציון מספר רב של פעולות מנעולנים. הזמינו עכשיו מנעולן בראשון לציון

כאשר קרה מקרה והכספת שלכם ננעלה ואתם לא ממש זוכרים את הקוד, הרי תזדקקו לשירות של מנעולן בראשון לציון אשר יפתח עבורכם את הכספת בצורה הטובה ביותר. רק מנעולן מקצועי בעיר ראשון לציון יגיע עם הציוד המתאים במטרה להשיב לכם את תחושת הביטחון.

 

פעולות מנעולנות בראשון לציון שביצענו

אנו בלוקינג מספקים שירותי מנעולנות בראשון לציון כבר למעלה מ-10 שנים, המנעולנים שלנו ביצעו אלפי פעולות מנעולנות ברחבי העיר, משכפול מפתחות פשוט ועד פריצות לרכב או לדירה. המנעולנים שלנו מספקים את השירות המקצועי ביותר ודואגים שכל בעיית מנעולנות של תושב ראשון לציון תיפתר במהירות. לפניכם בטבלה פעולו מנעולנות בראשון לציון שבוצעו על יד המנעולנים שלנו והמחיר שלהן:

פעולות מנעולנות בראשון לציון שביצענו:אופן הפעולה:עלות השירות:
התקנת מנעול עליון בבית פרטי בראשון לציוןהגענו והתקנו בבית הלקוח מנעול עליון מסוג מתקדם.500 ₪
פריצת רכב בראשון לציוןמנעולן הרכבים שלנו הגיע במהירות למקום, ופרץ את הרכב ללקוח ששכח את המפתח בתוך הרכב.300 ₪
תיקון דלת כניסה לבית בראשון לציוןתיקון הדלת התבצע על ידי התקנת צילינדר תקין בדלת.350 ₪
פריצת דלת כניסה לגן ילדים בראשון לציוןהמפתח לדלת הכניסה לגן אבד, פורץ הדלתות הגיע במהירות, פרץ את הדלת והחליף את הצילינדר.400 ₪

 

איך לפתוח כספת נעולה?

במידה והכספת שלכם נעולה ואין לכם את הכלים לפתוח אותה, הרי שירות של מנעולן  בראשון לציון יסייע לכם רבות.

מנעולן מקצועי יהיה בעל התכונות הבאות:

הכרה של כל סוגי המנעולים: מנעולן מקצועי ידע להבחין בין סוגי הכספות השונות בין אם מדובר על כספת דיגיטלית או כספת הכוללת נעילה מכנית על מנת לבצע את הפריצה של המנעול בצורה הטובה ביותר.

הזמנת מומחה: לכם אין את הידע המורשה בתחום ולכן אל תנסו לפרוץ את המנעול בכוחות עצמכם, זאת בשל העובדה כי מדובר על נזק משמעותי. בניגוד אליכם, מנעולן מקצועי מצויד בידע רב ביותר. רק מנעולן  בעל ניסיון רב בתחום יצליח לפתוח את המנעול של הכספת ולאפשר לכם להרגיש טוב ביותר.

 

מיהו מנעולן מוסמך בראשון לציון?

כאשר אינכם מצליחים לפתוח את הדלת, חשוב ביותר לקרוא לאיש מקצוע בעל ניסיון רב בתחום אשר ביכולתו לבצע את הפריצה בצורה טובה.

מנעולן בראשון לציון  מוסמך הוא איש מקצוע בעל התכונות הבאות:

פריצה ללא גרימת נזק: מנעולן בעיר ראשון לציון  הוא איש מקצוע אשר מקפיד לבצע את הפריצה ללא כל גרימת נזק. שימו לב, ניסיון לבצע פריצה של המנעול בכוחות עצמכם עשויה לגרום נזק רב ולכן אין להשתהות אלא להזמין מקצוען אמיתי.

הצגת אישורי עבודה: טרם ההגעה לביתכם, מנעולן מוסמך יציג לכם את המסמכים והאישורים הדרושים לביצוע העבודה על הצד הטוב ביותר. האישורים כוללים בין היתר הצגת תעודת יושר מטעם משטרת ישראל על מנת שתדעו כי מדובר במקצוען ולא חובבן. קרו כבר מקרים בעבר בהם אנשים לא טרחו לבקש תעודת יושר והתוצאה  הייתה כי לא מדובר בפורץ מוסמך.

שירות ברמה גבוהה: מנעולן  מקצועי יעניק לכם שירות ברמה הגבוהה ביותר. הדבר יבוא לידי ביטוי במתן שירות לכל סוגי הכספות וכן הענקת שירות למגוון אנשים החל מאנשים פרטיים ועד אנשי עסקים.

פתרון יעיל במיוחד: לצד שירות ברמה גבוהה, על מנעולן מקצועי לדעת להעניק שירות יעיל במיוחד. כאשר מדובר על פריצה של כספת ובה דברי ערך יקרים, חשוב ביותר לבחור את איש המקצוע אשר יבצע את העבודה בצורה איכותית ויציג בפניכם פתרון יעיל במיוחד.

 

מחיר פריצת מנעולים

מחיר של פריצת כספת אינו דומה אלא משתנה בהתאם לפרמטרים שונים. טרם הזמנת מנעולן בראשון לציון חשוב ביותר להביא בחשבון מספר פרמטרים:

הצגת תמונה: רגע לפני שאתם מתקשרים לשירות, חשוב ביותר להציג תמונה ברורה של המקרה על מנת שהמנעולן  יבין במה מדובר.

שיחה טלפונית: נוסף על זאת, חשוב ביותר לברר את כל הפרטים באמצעות שיחה טלפונית עם המנעולן במסגרת השיחה חשוב ביותר לתת את כל הפרטים.

דגם הכספת: מנעולן  מקצועי ידע לזהות את דגם הכספת על מנת לפרוץ את המנעול בצורה טובה ביותר.

פריצה מקצועית: יתרה מכך, מנעולן מקצועי ידע לבצע את הפריצה בצורה מקצועית ביותר ללא גרימת נזק ובמהירות האפשרית.

המלצות של לקוחות קודמים: נוסף על זאת, חשוב ביותר לברר בקרב לקוחות קודמים את כל הפרטים אודות מנעולן  על מנת לוודא כי בחרתם את איש המקצוע הטוב ביותר. כאשר תשוחחו עם  הלקוחות הקודמים תהיה לכם האפשרות לברר כמה שיותר פרטים על המחיר ותדעו האם מדובר במחיר מתאים לכם.

שאלות ותשובות

כן, לכל סוג דלת בדרך כלל מתאים מנעול אחר. אך אתם יכולים לסמוך על המנעולן בראשון לציון שהוא ידע להגיד לכם מה מתאים ויעשה את העבודה בצורה טובה ואיכותית.
בעיקרון כן, עליכם לשאול אותו מראש אך אין סיבה שהוא לא יוכל להגיע. המנעולנים רוצים להעניק שירות הוגן ומיטבי והם מגיעים בזמן ומסיימים את עבודתם במהרה.
מה היה לנו עד כאן?