מנעולן בראש העין

צריכים מנעולן בראש העין? ננעלתם מחוץ לבית? שכחתם את הסיסמה של המנעול? איבדתם את המפתח למנעול? אל דאגה, הגעתם למקום הנכון. אצלנו בחברת לוקינג, תוכלו למצוא שירותי מנעולנות מקצועיים, אשר יסייעו לכם בכל הקשור לפריצות מנעולים מכל הסוגים שהם.

להינעל מחוץ לבית או בתוך העסק זה לא חוויה נעימה כלל. על כן, במקרים כאלו אנו מנסים בכל דרך אפשרית לפתוח את המנעול ולצאת לחופשי. כמו כן, במקרים בהם אנו חושבים צעד אחד קדימה, האפשרות של מנעולן בראש העין שיגיע ויסייע לנו, היא האפשרות הנבחרת והחכמה ביותר.

 

מה תפקידו בפועל של מנעולן בראש העין?

השימוש במנעולים השונים במהלך חיינו הוא יום יומי. בין אם כאשר אנחנו נועלים בעת היציאה או הכניסה את דלת הבית או המשרד, בין אם אנחנו נועלים את התא האישי שלנו בעבודה, בין אם אנחנו נועלים את הרכב וכו’. ובכן בהתאם לכמות המנעולים הרבה בהם אנחנו משתמשים, כך גם כמות הבעיות העלולות להיווצר. וכאן בדיוק, נכנס לתמונה פועלו של מנעולן בראש העין. מנעולן בראש העין, אחראי למעשה על תיקון, תחזוקה החלפה והתקנה של מנעולים שונים, בהתאם לצורך.

קיצור דלתות

באילו מקרים נזדקק לשירותי מנעולנות בראש העין?

הצורך בשירותיו של מנעולן בראש העין יכול להתעורר במגוון של מקרים. בין אם במשרד, בבית, במחסן, ברחוב, בחדר הכושר או בכל מקום אחר בו ישנם מנעולים.

אובדן של מפתח או סיסמה במקרה של איבוד המפתח או הסיסמה, בהתאם לסוג המנעול, יהיה צורך בשירותיו של מנעולן בראש העין, על מנת שיפתח את המנעול בין אם על ידי מפתח מאסטר ובין אם על ידי שיטות פריצה אחרות.
מנעולים תקועים כתוצאה מחלודה או לכלוך, חור המנעול או מנגנון הנעילה עלול להיתקע ולהיסתם, ובשל כך לא יהיה ניתן לפתוח אותו.
מנעולים שבורים במקרים רבים המנעול או מנגנון הנעילה שבו נשברים, ועקב כך לא ניתן לעשות בו שימוש.

 

כיצד מתבצע תהליך עבודתו של מנעולן בראש העין?

על מנת שיוכל לבצע את עבודתו בצורה האיכותית, היעילה והמקצועית ביותר, מנעולן בראש העין מחלק את תהליך העבודה לשני חלקים עיקריים.

 

חלק א’ – ההכנות

החלק הראשון בתהליך עבודתו של מנעולן בראש העין הוא למעשה ההכנות לקראת העבודה הפיזית. במהלך חלק זה, מתבצעים שני דברים. ראשית, המנעולן מאבחן את הבעיה לרבות מה גורם לה, היכן היא נמצאת במנעול וכדומה. לאחר מכן, מתבצעות הכנות של כלי העבודה הדרושים וכו’.

 

חלק ב’ – ביצוע העבודה

החלק השני בתהליך העבודה, הוא למעשה הביצוע עצמו. חלק זה משתנה מאוד בין קריאת שירות אחת לאחרת, בהתאם כמובן לצורך בשירותי המנעולנות. לעיתים יהיה מדובר על צורך בהחלפת צילינדר, לעיתים בפריצת מנעולים, פריצת דלתות, פריצת מנעולים לרכב וכו’.

 

מנעולן כפורץ – הכל על פריצות שמבצע מנעולן

כפי שנאמר קודם לכן, מנעולן בראש העין אינו מספק אך ורק סוג מסוים של שירותי מנעולנות, אלא את כלל הסוגים. על כן, לצד תחזוקה, החלפה והתקנת מנעולים, מנעולן בראש העין משמש גם, ואולי בעיקר כפורץ מנעולים. אילו סוגי פריצות הוא מבצע? ובכן הרשימה החלקית, אך העיקרית, לפניכם:

פריצת כספות במקרים בהם אדם מאחסן דברים יקרי ערך בכספת, ייתכן כי הוא ישכח את הסיסמה לכספת או את המפתח (בהתאם לסוג הכספת). מקרים אלו, דורשים פריצה מבוקרת ומקצועית של מנעול הכספת, על מנת לשחרר את החפצים מבפנים ומבלי לגרום להם כל נזק.
פריצות לבית המנעול דלת הבית יכול להפסיק לתפקד בשל מגוון סיבות. כל אלו, יובילו לצורך בפריצת לבית.
פריצה לרכב במקרה שבו שלט הרכב אבד או הפסיק לעבוד, יש צורך לפרוץ לרכב. זאת, לצד מקרים של נעילת הרכב כאשר המפתחות בפנים ועוד.

 

מה חשוב לדעת לפני שפורצים מנעול?

כפי שנאמר קודם לכן, אחד מתפקידיו של מנעולן בראש העין הוא לפרוץ מנעולים, ובכך גם לפרוץ למקומות פרטיים ככל הנראה. אי לכך, ישנם שני מסמכים שחשוב לוודא שהמנעולן מחזיק בהם:

  1. אישור עבודה – באותה מידה שאדם אשר מתעסק עם חשמל, זקוק לאישור עבודה עם חשמל, קרי תעודת חשמלאי מוסמך, כך גם מנעולן בראש העין צריך אישור להתעסקות בפריצות.
  2. אישור מהמשטרה – מכיוון שעבודתו של מנעולן כפורץ, חודרת במידה כזו או אחרת לפרטיות של אנשים, ובהתאם לחוק יבש מדובר על פריצה לכל דבר ועניין, על המנעולן לאחוז באישור פריצה מהמשטרה.

פורץ רכבים

כמה עולה להזמין מנעולן בראש העין?

מחיר שירותיו של מנעולן בראש העין משתנה בין קריאת שירות אחת לאחרת. המחיר המדובר משתנה בהתאם לגורמים כגון חומרת המצב של המנעול, הצורך עצמו בגינו נקרא מנעולן בראש העין, כלי העבודה הבאים לידי שימוש, וכן רמת ההערכה העצמית של המנעולן והחברה אצלה הוא עובד. אם כן, טווח המחירים הממוצע נע בין 300 ל 650 ש”ח. אך זהו טווח ממוצע, ועל כן המחירים יכולים להשתנות.

 

איך להזמין מנעולן בראש העין?

על מנת להזמין מנעולן בראש העין, שיהיה גם איכותי ומקצועי, מומלץ לבצע את שלושת השלבים הבאים:

  1. וודאות – מומלץ לוודא מהו הצורך, מדויק ככל הניתן, אשר בגינו אתם זקוקים לשירותיו של מנעולן מומלץ בראש העין.
  2. חיפוש – בהתאם לסוג המנעולן אותו אתם מחפשים, התחילו בחיפושים בין אם בעזרת האינטרנט ובין אם בעזרת חברים.
  3. בחירה ויצירת קשר – לאחר שמצאתם מנעולן בראש העין אותו בחרתם להיות המנעולן שלכם, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר איתו. במידה ומדובר על מקרה דחוף, הוא יגיע אליכם בהקדם האפשרי.

 

מחירון שירותי מנעולן בראש העין

פריצת דלת בראש העין החל מ-300₪
פריצת רכב בראש העין החל מ-250₪
תיקון דלתות בראש העין החל מ-450₪

אנו מספקים שירותי מנעולן בראש העין

מחפשים איש מקצוע שיספק לכם פריצת רכב יעילה ובמהירות? זקוקים לשירותי שכפול מפתחות בדחיפות? לוקינג כאן כדי לספק לכם מנעולן בראש העין שיבצע את כל שירותי המנעולנות הקיימים כיום בשוק המנעולנות. המנעולנים שלנו ידאגו לטפל בכל בעיה שנקלעתם אליה ולבצע כל משימה ביעילות ועל הצד הטוב ביותר. הזמינו עכשיו שירות מנעולן בראש העין דרך חברת לוקינג.

אף אחד מאיתנו לא רוצה לדמיין את הרגע בו הוא יזדקק לשירות של מנעולן בראש העין, אבל לפעמים יש צורך להזמין איש מקצוע. הרגע בו אנו זקוקים למנעולן מגיע ללא הכנה מוקדמת. בין אם איבדתם את המפתחות של הרכב או אין לכם את האפשרות לפתוח את הדלת של הבית- אתם זקוקים לסיוע מקצועי.

 

פעולות מנעולנות שביצענו בראש העין

אנו בלוקינג מספקים שירותי מנעולנות רבים ברחבי הארץ, בין היתר גם בראש העין. אנו מספקים את כל שירותי המנעולנות לתושבי העיר ראש העין כבר שנים רבות. במהלך תקופת פעילותינו בעיר המנעולנים שלנו ביצעו פעולות מנעולנות רבות לתושבי ראש העין מתיקון דלתות ועד פריצתן של דלתות מכל הסוגים ושירותי מנעולנות לרכב.

לפניכם טבלה הכוללת חלק מאותן פעולות המנעולנות שביצענו בראש העין, כמו גם עלות השירות ואופן הפעולה:

פעולות מנעולנות בראש העין שביצענו:אופן הפעולה:עלות השירות:
פריצת דלת פלדלת במחסן מפעל בראש העיןדלת הפלדלת נתקעה, המנעולן שלנו הגיע למפעל וביצע פריצה ללא גרימת נזק לדלת.450 ₪
תיקון דלת פנדור בבית פרטי בראש העיןמנגנון הנעילה המיוחד של הדלת התקלקל, המנעולן שלנו ביצע החלפה למנגנון הנעילה ובכך פתר את הבעיה.400 ₪
החלפת מנעול בשער כניסה בראש העיןהמנעול הישן שהותקן בשער כבר הפך חלוד, המנעולן שלנו הסיר את המנעול הישן והתקין מנעול חדש.350 ₪
פריצת מנעול דלת בעסק בראש העיןדלת העסק לא נפתחה, המנעולן שלנו פרץ את המנעול על ידי שימוש באקדח באמפינג.350 ₪

 

מהם תחומי ההתמחות של מנעולן בראש העין?

מנעולן בראש העין הוא איש מקצוע מהמעלה הראשונה אשר תחום ההתמחות שלו רחב והוא מציע מספר שירותים. הנה מספר התמחויות של מנעולן באזור ראש העין:

מנעולנות רכב: מנעולן רכב ידע לבצע פריצה לרכבים תוך שחזור ושכפול של מפתחות והתאמה של מפתחות חכמים.

מנעולן לבית: יתרה מזאת, מנעולן לבית ידע לבצע החלפה של דלתות, החלפה של צילינדרים וכן התקנה והחלפה של מנעולים לבית בהתאם לצורך.

מנעולן לעסק: באזור ראש העין קיימים לא מעט בתי עסק אשר שוכרים את השירות של מנעולן מקצועי לצרכים שונים כמו למשל מנעולים לעסק או התקנה של דלתות.

 

איך תבחרו מנעולן בראש העין?

העיר ראש העין נחשבת לאחת הערים המבוקשות ביותר למגורים. בשנים האחרונות העיר התפתחה וניתן לראות בה שכונות חדשות. כאשר  רוצים להתחדש במנעול חדש לדירה כדאי לבצע בחירה מושכלת של מנעולן בראש העין. לשאלה כיצד תבחרו את המנעולן הטוב ביותר, הנה מספר דגשים:

חיפוש מקיף: בבואכם לבחור מנעולן באזור ראש העין,עליכם לבצע חיפוש מקיף ובין היתר להסתכל באתר האינטרנט של המנעולן. היום לכל בעל עסק יש אתר אינטרנט ובו ניתן לראות את היצע העבודות והמלצות של לקוחות קודמים.

מקצועיות: יתרה מזאת, עליכם לבחור מנעולן בהתאם למקצועיות שלו. שימו לב, לא כל מנעולן יודע לבצע פריצה לרכב או פריצה לבית. מכאן, כאשר אתם בוחרים מנעולן מקצועי חשוב  ביותר לחפש את המנעולן בהתאם לתחום ההתמחות שלו על מנת לקבל את התוצאה  הטובה ביותר.

ניסיון: נוסף על זאת, חשוב ביותר לבחור מנעולן מקצועי בהתאם לשנות הניסיון שלו. על מנת לבצע פריצה לבית, תהיו מעוניינים לשכור את שירותיו של מנעולן מקצועי אשר לו ניסיון רב בתחום.

אמינות: על  המנעולן להציג בפניכם תעודת יושר. באמצעות התעודה תבינו כי עומד מולכם איש מקצוע אשר קיבל תעודה מטעם משטרת ישראל.  כאשר מנעולן אינו מציג לכם תעודת יושר, צריכה להידלק לכם נורה אדומה.

 

בחירת מנעולן מיומן

חשוב ביותר לבצע בחירה מושכלת של מנעולן בראש העין על מנת שתהיה לכם האפשרות להיכנס לבית או לרכב בצורה טובה. בחירת מנעולן מיומן כוללת מספר היבטים אשר נדגיש כעת:

התפתחות הטכנולוגיה: מנעולן מקצועי אינו יכול לנוח על זרי הדפנה אלא נדרש להפגין בקיאות רבה בכל הקשור לחידושים הטכנולוגיים במקצוע שלו. מקצוע מנעולנות מתקדם במהירות רבה ועל המנעולן לשלוט בכל סוגי המנעולים החדשים.

הכרת מנעולים חדשים: כאשר מנעולן נאלץ לבצע פריצה של דלת במטרה להחליף מנעולים עליו להכיר כי יש מנעולים חדשים בשוק כמו מנעול ביומטרי.

מכשור מתקדם נוסף על זאת, מנעולן מקצועי חייב להגיע מצויד בארגז כלים מתקדם הכולל כלי עבודה שונים על מנת לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר. אם למשל או מבצע דגדוג של המנעול עליו להחזיק בארגז הכלים המיועדים להזזה של הפינים על מנת לפתוח את הדלת בצורה נוחה ומהירה. שיטה אחרת היא קידוח צילינדר אשר במסגרתה מבצעים קידוח בדלת באמצעות שימוש במקדחה איכותית על מנת להבטיח תוצאה טובה.

שאלות ותשובות

כן, לכל סוג דלת בדרך כלל מתאים מנעול אחר. אך אתם יכולים לסמוך על המנעולן בראש העין שהוא ידע להגיד לכם מה מתאים ויעשה את העבודה בצורה טובה ואיכותית.
בעיקרון כן, עליכם לשאול אותו מראש אך אין סיבה שהוא לא יוכל להגיע. המנעולנים רוצים להעניק שירות הוגן ומיטבי והם מגיעים בזמן ומסיימים את עבודתם במהרה.
מה היה לנו עד כאן?