מנעולן ברחובות

צריכים מנעולן ברחובות? ננעלתם מחוץ לבית? שכחתם את הסיסמה של המנעול? איבדתם את המפתח למנעול? אל דאגה, הגעתם למקום הנכון. אצלנו בחברת לוקינג, תוכלו למצוא שירותי מנעולנות מקצועיים, אשר יסייעו לכם בכל הקשור לפריצות מנעולים מכל הסוגים שהם.

להינעל מחוץ לבית או בתוך העסק זה לא חוויה נעימה כלל. על כן, במקרים כאלו אנו מנסים בכל דרך אפשרית לפתוח את המנעול ולצאת לחופשי. כמו כן, במקרים בהם אנו חושבים צעד אחד קדימה, האפשרות של מנעולן ברחובות שיגיע ויסייע לנו, היא האפשרות הנבחרת והחכמה ביותר.

 

מה תפקידו בפועל של מנעולן ברחובות?

השימוש במנעולים השונים במהלך חיינו הוא יום יומי. בין אם כאשר אנחנו נועלים בעת היציאה או הכניסה את דלת הבית או המשרד, בין אם אנחנו נועלים את התא האישי שלנו בעבודה, בין אם אנחנו נועלים את הרכב וכו’. ובכן בהתאם לכמות המנעולים הרבה בהם אנחנו משתמשים, כך גם כמות הבעיות העלולות להיווצר. וכאן בדיוק, נכנס לתמונה פועלו של מנעולן ברחובות. מנעולן ברחובות, אחראי למעשה על תיקון, תחזוקה החלפה והתקנה של מנעולים שונים, בהתאם לצורך.

קיצור דלתות

באילו מקרים נזדקק לשירותי מנעולנות ברחובות?

הצורך בשירותיו של מנעולן ברחובות יכול להתעורר במגוון של מקרים. בין אם במשרד, בבית, במחסן, ברחוב, בחדר הכושר או בכל מקום אחר בו ישנם מנעולים.

אובדן של מפתח או סיסמה במקרה של איבוד המפתח או הסיסמה, בהתאם לסוג המנעול, יהיה צורך בשירותיו של מנעולן ברחובות, על מנת שיפתח את המנעול בין אם על ידי מפתח מאסטר ובין אם על ידי שיטות פריצה אחרות.
מנעולים תקועים כתוצאה מחלודה או לכלוך, חור המנעול או מנגנון הנעילה עלול להיתקע ולהיסתם, ובשל כך לא יהיה ניתן לפתוח אותו.
מנעולים שבורים במקרים רבים המנעול או מנגנון הנעילה שבו נשברים, ועקב כך לא ניתן לעשות בו שימוש.

 

כיצד מתבצע תהליך עבודתו של מנעולן ברחובות?

על מנת שיוכל לבצע את עבודתו בצורה האיכותית, היעילה והמקצועית ביותר, מנעולן ברחובות מחלק את תהליך העבודה לשני חלקים עיקריים.

 

חלק א’ – ההכנות

החלק הראשון בתהליך עבודתו של מנעולן ברחובות הוא למעשה ההכנות לקראת העבודה הפיזית. במהלך חלק זה, מתבצעים שני דברים. ראשית, המנעולן מאבחן את הבעיה לרבות מה גורם לה, היכן היא נמצאת במנעול וכדומה. לאחר מכן, מתבצעות הכנות של כלי העבודה הדרושים וכו’.

 

חלק ב’ – ביצוע העבודה

החלק השני בתהליך העבודה, הוא למעשה הביצוע עצמו. חלק זה משתנה מאוד בין קריאת שירות אחת לאחרת, בהתאם כמובן לצורך בשירותי המנעולנות. לעיתים יהיה מדובר על צורך בהחלפת צילינדר, לעיתים בפריצת מנעולים, פריצת דלתות, פריצת מנעולים לרכב וכו’.

 

מנעולן כפורץ – הכל על פריצות שמבצע מנעולן

כפי שנאמר קודם לכן, מנעולן ברחובות אינו מספק אך ורק סוג מסוים של שירותי מנעולנות, אלא את כלל הסוגים. על כן, לצד תחזוקה, החלפה והתקנת מנעולים, מנעולן ברחובות משמש גם, ואולי בעיקר כפורץ מנעולים. אילו סוגי פריצות הוא מבצע? ובכן הרשימה החלקית, אך העיקרית, לפניכם:

פריצת כספות במקרים בהם אדם מאחסן דברים יקרי ערך בכספת, ייתכן כי הוא ישכח את הסיסמה לכספת או את המפתח (בהתאם לסוג הכספת). מקרים אלו, דורשים פריצה מבוקרת ומקצועית של מנעול הכספת, על מנת לשחרר את החפצים מבפנים ומבלי לגרום להם כל נזק.
פריצות לבית המנעול דלת הבית יכול להפסיק לתפקד בשל מגוון סיבות. כל אלו, יובילו לצורך בפריצת לבית.
פריצה לרכב במקרה שבו שלט הרכב אבד או הפסיק לעבוד, יש צורך לפרוץ לרכב. זאת, לצד מקרים של נעילת הרכב כאשר המפתחות בפנים ועוד.

 

מה חשוב לדעת לפני שפורצים מנעול?

כפי שנאמר קודם לכן, אחד מתפקידיו של מנעולן ברחובות הוא לפרוץ מנעולים, ובכך גם לפרוץ למקומות פרטיים ככל הנראה. אי לכך, ישנם שני מסמכים שחשוב לוודא שהמנעולן מחזיק בהם:

  1. אישור עבודה – באותה מידה שאדם אשר מתעסק עם חשמל, זקוק לאישור עבודה עם חשמל, קרי תעודת חשמלאי מוסמך, כך גם מנעולן ברחובות צריך אישור להתעסקות בפריצות.
  2. אישור מהמשטרה – מכיוון שעבודתו של מנעולן כפורץ, חודרת במידה כזו או אחרת לפרטיות של אנשים, ובהתאם לחוק יבש מדובר על פריצה לכל דבר ועניין, על המנעולן לאחוז באישור פריצה מהמשטרה.

פורץ רכבים

כמה עולה להזמין מנעולן ברחובות?

מחיר שירותיו של מנעולן ברחובות משתנה בין קריאת שירות אחת לאחרת. המחיר המדובר משתנה בהתאם לגורמים כגון חומרת המצב של המנעול, הצורך עצמו בגינו נקרא מנעולן ברחובות, כלי העבודה הבאים לידי שימוש, וכן רמת ההערכה העצמית של המנעולן והחברה אצלה הוא עובד. אם כן, טווח המחירים הממוצע נע בין 300 ל 650 ש”ח. אך זהו טווח ממוצע, ועל כן המחירים יכולים להשתנות.

 

איך להזמין מנעולן ברחובות?

על מנת להזמין מנעולן ברחובות, שיהיה גם איכותי ומקצועי, מומלץ לבצע את שלושת השלבים הבאים:

  1. וודאות – מומלץ לוודא מהו הצורך, מדויק ככל הניתן, אשר בגינו אתם זקוקים לשירותיו של מנעולן מומלץ ברחובות.
  2. חיפוש – בהתאם לסוג המנעולן אותו אתם מחפשים, התחילו בחיפושים בין אם בעזרת האינטרנט ובין אם בעזרת חברים.
  3. בחירה ויצירת קשר – לאחר שמצאתם מנעולן ברחובות אותו בחרתם להיות המנעולן שלכם, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר איתו. במידה ומדובר על מקרה דחוף, הוא יגיע אליכם בהקדם האפשרי.

 

מחירון שירותי מנעולן ברחובות

פריצת דלת ברחובות החל מ-300₪
פריצת רכב ברחובות החל מ-250₪
תיקון דלתות ברחובות החל מ-450₪

אנו מספקים שירותי מנעולן ברחובות

זקוקים לשירותיו של מנעולן מוסמך ומקצועי ברחובות? אנחנו בלוקינג מספקים מגוון רחב של שירותי מנעולנות המבוצעים על ידי אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בתחום. שירות מנעולן ברחובות יפתור לכם את כל בעיות המנעולנות שנקלעתם אליהם ללא קשר למיקום שלכם ולשעה ויבוצע בצורה איכותית על הצד הטוב ביותר. הזמינו עכשיו את שירותיו של מנעולן ברחובות דרך חברת לוקינג.

עברתם דירה או יש לכם בעיה להיכנס לרכב? כאן נכנס לתפקידו מנעולן ברחובות. מנעולן מקצועי יהיה זמין עבורכם בכל שעות היממה ויציע לכם את המחירים המשתלמים ביותר. נוסף על זאת, מנעולן מקצועי יציע לכם את המחירים המשתלמים ביותר ותהנו משירות של מנעולן מומלץ בעיר רחובות.

 

פעולות מנעולנות ברחובות שביצענו

חברת לוקינג מספקת את כל שירותי המנעולנות הקיימים כיום בשוק עבור תושבי רחובות, אם יש לכם צורך בתיקון דלת בבית או בעסק, פריצת רכב, מנעול או כספת, המנעולנים שלנו כאן בשביל לבצע זאת עבורכם. עם זמינות תמידית שירות איכותי ומקצועי והגעה מהירה, מנעולן ברחובות יטפל בכל הבעיות שלכם. לפניכם טבלה הכוללת את פעולות המנעולנות האחרונות שביצענו ברחובות ומחיריהן:

פעולות מנעולנות ברחובות שביצענו:אופן הפעולה:עלות השירות:
תיקון דלת ממ"ד בבית ספר ברחובותתיקון הדלת התבצע על ידי החלפת שני צירים.350 ₪
פריצת קטנוע ברחובותהמפתחות של בעלת הקטנוע ננעלו בגלל מנגנון הנעילה האוטומטי שבקטנוע, פורץ הקטנועים שלנו הגיע למקום וטיפל בבעיה תוך דקות ספורות.300 ₪
פריצת מכונית ברחובותהלקוח שאיבד את המפתח לרכבו התקשר לפורץ המכוניות שלנו, הפורץ הגיע למקום פרץ את הרכב, החליף את המנעול וביצע שכפול מפתחות ללקוח.600 ₪
קיצור דלת פנדור בעסק ברחובותקיצור הדלת התבצע על מנת להתאים את הדלת לגובה הריצוף החדש.600 ₪

 

שירותי מנעולנות במחירים משתלמים

מנעולן ברחובות יציע לכם שירותי מנעולנות במחירים משתלמים ביותר. כעת נפרט לכם את השירותים השונים אשר מנעולן יספק עבורכם:

שכפול מפתחות: מנעולן מקצועי יספק לכם שירות של שכפול מפתחות. אם אתם רוצים להרגיש תחושת בטחון, הרי חשוב ביותר לדאוג לשכפול של המפתחות. מנעולן מקצועי יבצע את פעולת שכפול המפתחות באמצעות כלים העומדים לרשותו על מנת שיהיה לכם מפתח נוסף.

תיקון דלתות: במידה והדלת של הבית נטרקת ואתם מעוניינים לתקן את הדלת,הרי ניתן לפנות למנעולן מקצועי אשר יגיע עם כלים מתאימים לתיקון הדלת.

החלפת מנעולים: נוסף על זאת, מנעולן מקצועי בעיר רחובות יציע לכם שירות של החלפת מנעולים. אם אתם צריכים להחליף את המנעול שלכם לאחר מספר שנים, הרי מנעולן מקצועי יעמוד לשירותכם.

 

כמה עולים שירותי מנעולנות ברחובות?

שירות של מנעולן ברחובות אינו קבוע מבחינת המחיר, אלא משתנה. המחיר אינו זהה ומשתנה בהתאם למספר פרמטרים אשר נדגיש כעת:

סוג התיקון: בין אם מדובר על שכפול מפתחות או החלפת צילינדר- אין מדובר על מחיר אחיד אלא על מחיר משתנה בהתאם לבעיה.

שיטת התיקון: ישנם כלי עבודה המצויים בארגז הכלים של המנעולן אשר בהם הוא יבחר לעשות שימוש לטובת החלפת צילינדר או שכפול מפתחות. אין מדובר על מחיר אחיד אלא משתנה בהתאם לבעיה.

האם מדובר ברכב או בבית: החלפת מנעול ברכב לעומת החלפת מנעול בבית אינה זהה ומשתנה בהתאם למקום.

כאמור, ניתן להבין כי אין מדובר על מחירים זהים אלא מחירים משתנים ולכן חשוב ביותר לבצע השוואת מחירים בין מנעולנים שונים על מנת לבחור את המנעולן המציע את המחירים הטובים והמשתלמים ביותר. כדאי לבחור גם מנעולן מנוסה בתחום על מנת שיהיה לכם שקט נפשי.

 

מיהו מנעולן מומלץ ברחובות?

בעיר רחובות תמצאו לא מעט מנעולנים ולכן חשוב ביותר לבחור מנעולן ברחובות אשר נחשב פופולרי ומומלץ בקרב הלקוחות. הנה מספר פרמטרים אשר יסייעו לכם להבין מיהו מנעולן מומלץ?

אחוזי הצלחה גבוהים: מנעולן מקצועי יציג לכם אחוזי הצלחה גבוהים במסגרת עבודות קודמות שלו. אם אתם יכולים להזמין אותו שוב ושוב לביצוע תיקון מנעול, הרי מדובר באיש מקצוע אשר זכה לאחוזי הצלחה גבוהים במיוחד.

מחיר: נוסף על כך, חשוב לוודא כי המנעולן יגבה מכם מחיר מקובל עבור טיפול בבעיה ולא מחיר גבוה יתר על המידה כך שלא תהיה לכם אפשרות לשלם לו. שימו לב, כאשר מנעולן מציע לכם מחיר גבוה יתר על המידה, הדבר צריך לעורר בכם חשד.

מוזמנים לקרוא המלצות על השירות של המנעולן: נוסף על כך, חשוב ביותר לקרוא המלצות על המנעולן מטעם לקוחות קודמים. ככל שתאספו יותר המלצות על השירות של המנעולן תהיה לכם האפשרות ליהנות משירות איכותי ותדעו כי בחרתם את איש המקצוע המתאים ביותר אודות להמלצות של לקוחות אשר נעזרו במנעולן מקצועי ובעל ידע רב.

כלי עבודה מתקדמים: נוסף על זאת, מנעולן מקצועי יגיע מצויד עם כלי עבודה מתקדמים לטובת טיפול מקצועי. בין אם מדובר על פטיש או כל כלי אחר, יהיה זה כלי מתקדם לטובת עבודה מקצועית ברמה גבוהה במיוחד.

שאלות ותשובות

כן, לכל סוג דלת בדרך כלל מתאים מנעול אחר. אך אתם יכולים לסמוך על המנעולן ברחובות שהוא ידע להגיד לכם מה מתאים ויעשה את העבודה בצורה טובה ואיכותית.
בעיקרון כן, עליכם לשאול אותו מראש אך אין סיבה שהוא לא יוכל להגיע. המנעולנים רוצים להעניק שירות הוגן ומיטבי והם מגיעים בזמן ומסיימים את עבודתם במהרה.
מה היה לנו עד כאן?