מנעולן ברמת גן

צריכים מנעולן ברמת גן? ננעלתם מחוץ לבית? שכחתם את הסיסמה של המנעול? איבדתם את המפתח למנעול? אל דאגה, הגעתם למקום הנכון. אצלנו בחברת לוקינג, תוכלו למצוא שירותי מנעולנות מקצועיים, אשר יסייעו לכם בכל הקשור לפריצות מנעולים מכל הסוגים שהם.

להינעל מחוץ לבית או בתוך העסק זה לא חוויה נעימה כלל. על כן, במקרים כאלו אנו מנסים בכל דרך אפשרית לפתוח את המנעול ולצאת לחופשי. כמו כן, במקרים בהם אנו חושבים צעד אחד קדימה, האפשרות של מנעולן ברמת גן שיגיע ויסייע לנו, היא האפשרות הנבחרת והחכמה ביותר.

 

מה תפקידו בפועל של מנעולן ברמת גן?

השימוש במנעולים השונים במהלך חיינו הוא יום יומי. בין אם כאשר אנחנו נועלים בעת היציאה או הכניסה את דלת הבית או המשרד, בין אם אנחנו נועלים את התא האישי שלנו בעבודה, בין אם אנחנו נועלים את הרכב וכו’. ובכן בהתאם לכמות המנעולים הרבה בהם אנחנו משתמשים, כך גם כמות הבעיות העלולות להיווצר. וכאן בדיוק, נכנס לתמונה פועלו של מנעולן ברמת גן. מנעולן ברמת גן, אחראי למעשה על תיקון, תחזוקה החלפה והתקנה של מנעולים שונים, בהתאם לצורך.

קיצור דלתות

באילו מקרים נזדקק לשירותי מנעולנות ברמת גן?

הצורך בשירותיו של מנעולן ברמת גן יכול להתעורר במגוון של מקרים. בין אם במשרד, בבית, במחסן, ברחוב, בחדר הכושר או בכל מקום אחר בו ישנם מנעולים.

אובדן של מפתח או סיסמה במקרה של איבוד המפתח או הסיסמה, בהתאם לסוג המנעול, יהיה צורך בשירותיו של מנעולן ברמת גן, על מנת שיפתח את המנעול בין אם על ידי מפתח מאסטר ובין אם על ידי שיטות פריצה אחרות.
מנעולים תקועים כתוצאה מחלודה או לכלוך, חור המנעול או מנגנון הנעילה עלול להיתקע ולהיסתם, ובשל כך לא יהיה ניתן לפתוח אותו.
מנעולים שבורים במקרים רבים המנעול או מנגנון הנעילה שבו נשברים, ועקב כך לא ניתן לעשות בו שימוש.

 

כיצד מתבצע תהליך עבודתו של מנעולן ברמת גן?

על מנת שיוכל לבצע את עבודתו בצורה האיכותית, היעילה והמקצועית ביותר, מנעולן ברמת גן מחלק את תהליך העבודה לשני חלקים עיקריים.

 

חלק א’ – ההכנות

החלק הראשון בתהליך עבודתו של מנעולן ברמת גן הוא למעשה ההכנות לקראת העבודה הפיזית. במהלך חלק זה, מתבצעים שני דברים. ראשית, המנעולן מאבחן את הבעיה לרבות מה גורם לה, היכן היא נמצאת במנעול וכדומה. לאחר מכן, מתבצעות הכנות של כלי העבודה הדרושים וכו’.

 

חלק ב’ – ביצוע העבודה

החלק השני בתהליך העבודה, הוא למעשה הביצוע עצמו. חלק זה משתנה מאוד בין קריאת שירות אחת לאחרת, בהתאם כמובן לצורך בשירותי המנעולנות. לעיתים יהיה מדובר על צורך בהחלפת צילינדר, לעיתים בפריצת מנעולים, פריצת דלתות, פריצת מנעולים לרכב וכו’.

 

מנעולן כפורץ – הכל על פריצות שמבצע מנעולן

כפי שנאמר קודם לכן, מנעולן ברמת גן אינו מספק אך ורק סוג מסוים של שירותי מנעולנות, אלא את כלל הסוגים. על כן, לצד תחזוקה, החלפה והתקנת מנעולים, מנעולן ברמת גן משמש גם, ואולי בעיקר כפורץ מנעולים. אילו סוגי פריצות הוא מבצע? ובכן הרשימה החלקית, אך העיקרית, לפניכם:

פריצת כספות במקרים בהם אדם מאחסן דברים יקרי ערך בכספת, ייתכן כי הוא ישכח את הסיסמה לכספת או את המפתח (בהתאם לסוג הכספת). מקרים אלו, דורשים פריצה מבוקרת ומקצועית של מנעול הכספת, על מנת לשחרר את החפצים מבפנים ומבלי לגרום להם כל נזק.
פריצות לבית המנעול דלת הבית יכול להפסיק לתפקד בשל מגוון סיבות. כל אלו, יובילו לצורך בפריצת לבית.
פריצה לרכב במקרה שבו שלט הרכב אבד או הפסיק לעבוד, יש צורך לפרוץ לרכב. זאת, לצד מקרים של נעילת הרכב כאשר המפתחות בפנים ועוד.

 

מה חשוב לדעת לפני שפורצים מנעול?

כפי שנאמר קודם לכן, אחד מתפקידיו של מנעולן ברמת גן הוא לפרוץ מנעולים, ובכך גם לפרוץ למקומות פרטיים ככל הנראה. אי לכך, ישנם שני מסמכים שחשוב לוודא שהמנעולן מחזיק בהם:

  1. אישור עבודה – באותה מידה שאדם אשר מתעסק עם חשמל, זקוק לאישור עבודה עם חשמל, קרי תעודת חשמלאי מוסמך, כך גם מנעולן ברמת גן צריך אישור להתעסקות בפריצות.
  2. אישור מהמשטרה – מכיוון שעבודתו של מנעולן כפורץ, חודרת במידה כזו או אחרת לפרטיות של אנשים, ובהתאם לחוק יבש מדובר על פריצה לכל דבר ועניין, על המנעולן לאחוז באישור פריצה מהמשטרה.

פורץ רכבים

כמה עולה להזמין מנעולן ברמת גן?

מחיר שירותיו של מנעולן ברמת גן משתנה בין קריאת שירות אחת לאחרת. המחיר המדובר משתנה בהתאם לגורמים כגון חומרת המצב של המנעול, הצורך עצמו בגינו נקרא מנעולן ברמת גן, כלי העבודה הבאים לידי שימוש, וכן רמת ההערכה העצמית של המנעולן והחברה אצלה הוא עובד. אם כן, טווח המחירים הממוצע נע בין 300 ל 650 ש”ח. אך זהו טווח ממוצע, ועל כן המחירים יכולים להשתנות.

 

איך להזמין מנעולן ברמת גן?

על מנת להזמין מנעולן ברמת גן, שיהיה גם איכותי ומקצועי, מומלץ לבצע את שלושת השלבים הבאים:

  1. וודאות – מומלץ לוודא מהו הצורך, מדויק ככל הניתן, אשר בגינו אתם זקוקים לשירותיו של מנעולן מומלץ ברמת גן.
  2. חיפוש – בהתאם לסוג המנעולן אותו אתם מחפשים, התחילו בחיפושים בין אם בעזרת האינטרנט ובין אם בעזרת חברים.
  3. בחירה ויצירת קשר – לאחר שמצאתם מנעולן ברמת גן אותו בחרתם להיות המנעולן שלכם, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר איתו. במידה ומדובר על מקרה דחוף, הוא יגיע אליכם בהקדם האפשרי.

 

מחירון שירותי מנעולן ברמת גן

פריצת דלת ברמת גן החל מ-300₪
פריצת רכב ברמת גן החל מ-250₪
תיקון דלתות ברמת גן החל מ-450₪

אנו מספקים שירותי מנעולן ברמת גן

המפתח נתקע בדלת הבית? המנעול שבדלת הכניסה לעסק נתקע? זו עבודה בשביל מנעולן ברמת גן, שירות של מנעולן מקצועי ומנוסה על ידי חברת לוקינג יוציא אתכם מכל בעיה שנקלעתם אליה. הגעה מהירה לבית הלקוח, אחריות לפתרון הבעיה ושירות איכותי ויעיל בפריסה ארצית, הזמינו עכשיו מנעולן ברמת גן.

מקרה בו נשארתם ללא יכולת להיכנס לרכב שלכם אינו נעים במיוחד ולכן עליכם להיעזר בשירות של מנעולן ברמת גן. מנעולן מקצועי אשר מתמחה בפריצה של רכבים יגיע ויסייע לכם בנידון על מנת לאפשר לכם לחזור לשגרת החיים שלכם כמה שיותר מהר.

 

שירותי מנעולן ברמת גן שסיפקנו לאחרונה

תושבי רמת גן יכולים להיות רגועים בכל הקשור לבעיות מנעולנות, המנעולנים שלנו בלוקינג מספקים את כל שירותי המנעולנות שיש בזמינות 24/7 ובהגעה מהירה לתושבי העיר רמת גן. ביצענו כבר מספר רב של פעולות מנעולנות ברמת גן לכל אורך שנות פעילותינו בעיר ונמשיך לבצע ולסייע לכל תושבי רמת גן בכל בעיה שנקלעו אליה בתחום. לפניכן בטבלה מופיעות חלק מהפעולות שביצענו לאחרונה ברמת גן ומחיריהן:

פעולות מנעולנות ברמת גן שביצענו:אופן הפעולה:עלות השירות:
החלפת צילינדר בדלת פלדלת ברמת גןהלקוח התקשר מכיוון שהמפתח לא הסתובב עד הסוף, המנעולן שלנו הגיע למקום וביצע החלפת צילינדר בדלת.450 ₪
תיקון דלת פנימית בדירה ברמת גןתיקון דלת פנימית על ידי כיוון הצירים ושימונם.250 ₪
שכפול מפתחות לרכב ברמת גןמנעולן הרכבים שלנו ביצע את שכפול המפתח ללקוח באמצעות קידוד אימובילייזר.300 ₪

 

זמינות של מנעולן ברמת גן

זקוקים לשירות של מנעולן ברמת גן? וודאו כי הוא זמין עבורכם 24 שעות ביממה. בשל העובדה כי מדובר בשירות אותו יש להעניק ללקוחות לאורך כל שעות היממה, בין אם מדובר על שעות הבוקר או בין אם מדובר על שעות הערב, אתם צריכים לדעת כי יעמוד לצידכם מישהו שיהיה זמין ויגיע בדיוק בזמן. במקרים מסוימים אתם מוצאים את עצמכם בסיטואציה מלחיצה למדי ולכן חשוב ביותר שיהיה לצדכם איש מקצוע.

מתי תזדקקו לשירות של מנעולן 24 שעות ביממה:

אין לכם יכולת להיכנס לרכב שלכם: כאשר אין לכם יכולת להיכנס לרכב שלכם תזדקקו לשירות של מנעולן 24 שעות ביממה אשר יגיע עם הציוד המתאים על מנת לסייע לכם.

אין אפשרות להיכנס לדירה: אם מצאתם את עצמכם נעולים מחוץ לדירה שלכם בשעת לילה מאוחרת ואין לכם מפתח רזרבי, גם כאן תזדקקו לשירות של מנעולן מקצועי אשר יגיע למקום ויבצע פריצה על מנת לאפשר לכם להיכנס לדירה.

המפתח נשבר: לעתים מתוך ניסיון לפתוח את הדלת קורה כי המפתח נשבר, במקרה הזה ההמלצה היא לא לנסות ולתקן בשל חוסר הניסיון , אלא פשוט להיעזר בשירות של מנעולן מומחה אשר יגיע עם כל הציוד הדרוש לטובת תיקון מקצועי.

 

מנעולן מקצועי ברמת גן

מנעולן ברמת גן אשר מקפיד על מקצועיות יהיה איש מקצוע אשר רכש את השכלתו במקום מוכר ויש ביכולתו לזהות את סוגי המנעולים השונים ודרכים שונות לפריצה. מנעולן מוסמך יהיה מי שעבר קורס מנעולנות מקיף וקיבל בסיומו תעודת יושר. שימו לב, רק מנעולן מקצועי יכול לבצע פריצה לרכב או לבית שלכם. כל איש מקצוע אחר שאינו עבר את ההכשרה המתאימה ואינו בקיא בכלים השונים המסייעים בעבודה עובר על החוק. מכאן, בבואכם להזמין מנעולן בעיר רמת גן, העצה הטובה ביותר היא לבקש ממנו להציג תעודה המוכיחה כי מדובר באיש מקצוע ולא בנוכל אשר יכול לגרום נזקים שונים לרכב שלכם.

 

כך תשמרו על מפתחות הרכב שלכם

דמיינו את הסיטואציה הבאה: אתם נמצאים במקום בילוי בשעת לילה מאוחרת וחוזרים רכב, אבל אז אתם מגלים כי איבדתם את מפתחות הרכב ואין לכם כל יכולת להיכנס. אין ספק כי מדובר בסיטואציה מלחיצה למדי אשר יש להיערך אליה בהתאם. לצורך כך, חשוב ביותר לקרוא לאיש מקצוע כמו מנעולן ברמת גן.

רגע לפני שאתם מזעיקים מנעולן, הנה מספר טיפים אשר יסייעו לכם כיצד לשמור על מפתחות הרכב שלכם.

שימו לב כי יש לכם מפתח נוסף: שימו לב כי יש לכם מפתח נוסף לרכב. אמנם אנו נוהגים להחזיק במפתח אחד, אבל ההמלצה היא לשכפל את מפתחות הרכב על מנת לא להגיע למצב בו איבדתם את המפתחות ואין לכם אפשרות להיכנס לרכב.  במקרה בו המפתח אבד או נתקע בתוך הרכב, תהיה לכם אפשרות לדעת כי הכל בסדר ויש לכם מפתח רזרבי.

בחרו מקום קבוע למפתחות: עוד טיפ חשוב בהחלט, בחרו מקום קבוע למפתחות הרכב. חשוב ביותר להניח את המפתחות של הרכב במקום קבוע בעת הכניסה הביתה ולא סתם לנסות לזרוק את המפתחות. אם נהגים יקפידו לעשות זאת, הרי הם לא יהיו בסיטואציה מלחיצה במסגרתה יהיה להם קושי במציאת המפתח.

אפשרות קיבוע של המפתח: עוד טיפ אשר תוכלו ליישם- תוכלו לקבע את המפתחות של הרכב לתיק שלכם. כיום ישנם מחזיקי מפתחות אשר נתפסים כמעט על כל דבר וכך המפתחות יהיו קשורים.

שאלות ותשובות

כן, לכל סוג דלת בדרך כלל מתאים מנעול אחר. אך אתם יכולים לסמוך על המנעולן ברמת גן שהוא ידע להגיד לכם מה מתאים ויעשה את העבודה בצורה טובה ואיכותית.
בעיקרון כן, עליכם לשאול אותו מראש אך אין סיבה שהוא לא יוכל להגיע. המנעולנים רוצים להעניק שירות הוגן ומיטבי והם מגיעים בזמן ומסיימים את עבודתם במהרה.
מה היה לנו עד כאן?