מנעולן ברמת השרון

צריכים מנעולן ברמת השרון? ננעלתם מחוץ לבית? שכחתם את הסיסמה של המנעול? איבדתם את המפתח למנעול? אל דאגה, הגעתם למקום הנכון. אצלנו בחברת לוקינג, תוכלו למצוא שירותי מנעולנות מקצועיים, אשר יסייעו לכם בכל הקשור לפריצות מנעולים מכל הסוגים שהם.

להינעל מחוץ לבית או בתוך העסק זה לא חוויה נעימה כלל. על כן, במקרים כאלו אנו מנסים בכל דרך אפשרית לפתוח את המנעול ולצאת לחופשי. כמו כן, במקרים בהם אנו חושבים צעד אחד קדימה, האפשרות של מנעולן ברמת השרון שיגיע ויסייע לנו, היא האפשרות הנבחרת והחכמה ביותר.

 

מה תפקידו בפועל של מנעולן ברמת השרון?

השימוש במנעולים השונים במהלך חיינו הוא יום יומי. בין אם כאשר אנחנו נועלים בעת היציאה או הכניסה את דלת הבית או המשרד, בין אם אנחנו נועלים את התא האישי שלנו בעבודה, בין אם אנחנו נועלים את הרכב וכו’. ובכן בהתאם לכמות המנעולים הרבה בהם אנחנו משתמשים, כך גם כמות הבעיות העלולות להיווצר. וכאן בדיוק, נכנס לתמונה פועלו של מנעולן ברמת השרון. מנעולן ברמת השרון, אחראי למעשה על תיקון, תחזוקה החלפה והתקנה של מנעולים שונים, בהתאם לצורך.

קיצור דלתות

באילו מקרים נזדקק לשירותי מנעולנות ברמת השרון?

הצורך בשירותיו של מנעולן ברמת השרון יכול להתעורר במגוון של מקרים. בין אם במשרד, בבית, במחסן, ברחוב, בחדר הכושר או בכל מקום אחר בו ישנם מנעולים.

אובדן של מפתח או סיסמה במקרה של איבוד המפתח או הסיסמה, בהתאם לסוג המנעול, יהיה צורך בשירותיו של מנעולן ברמת השרון, על מנת שיפתח את המנעול בין אם על ידי מפתח מאסטר ובין אם על ידי שיטות פריצה אחרות.
מנעולים תקועים כתוצאה מחלודה או לכלוך, חור המנעול או מנגנון הנעילה עלול להיתקע ולהיסתם, ובשל כך לא יהיה ניתן לפתוח אותו.
מנעולים שבורים במקרים רבים המנעול או מנגנון הנעילה שבו נשברים, ועקב כך לא ניתן לעשות בו שימוש.

 

כיצד מתבצע תהליך עבודתו של מנעולן ברמת השרון?

על מנת שיוכל לבצע את עבודתו בצורה האיכותית, היעילה והמקצועית ביותר, מנעולן ברמת השרון מחלק את תהליך העבודה לשני חלקים עיקריים.

 

חלק א’ – ההכנות

החלק הראשון בתהליך עבודתו של מנעולן ברמת השרון הוא למעשה ההכנות לקראת העבודה הפיזית. במהלך חלק זה, מתבצעים שני דברים. ראשית, המנעולן מאבחן את הבעיה לרבות מה גורם לה, היכן היא נמצאת במנעול וכדומה. לאחר מכן, מתבצעות הכנות של כלי העבודה הדרושים וכו’.

 

חלק ב’ – ביצוע העבודה

החלק השני בתהליך העבודה, הוא למעשה הביצוע עצמו. חלק זה משתנה מאוד בין קריאת שירות אחת לאחרת, בהתאם כמובן לצורך בשירותי המנעולנות. לעיתים יהיה מדובר על צורך בהחלפת צילינדר, לעיתים בפריצת מנעולים, פריצת דלתות, פריצת מנעולים לרכב וכו’.

 

מנעולן כפורץ – הכל על פריצות שמבצע מנעולן

כפי שנאמר קודם לכן, מנעולן ברמת השרון אינו מספק אך ורק סוג מסוים של שירותי מנעולנות, אלא את כלל הסוגים. על כן, לצד תחזוקה, החלפה והתקנת מנעולים, מנעולן ברמת השרון משמש גם, ואולי בעיקר כפורץ מנעולים. אילו סוגי פריצות הוא מבצע? ובכן הרשימה החלקית, אך העיקרית, לפניכם:

פריצת כספות במקרים בהם אדם מאחסן דברים יקרי ערך בכספת, ייתכן כי הוא ישכח את הסיסמה לכספת או את המפתח (בהתאם לסוג הכספת). מקרים אלו, דורשים פריצה מבוקרת ומקצועית של מנעול הכספת, על מנת לשחרר את החפצים מבפנים ומבלי לגרום להם כל נזק.
פריצות לבית המנעול דלת הבית יכול להפסיק לתפקד בשל מגוון סיבות. כל אלו, יובילו לצורך בפריצת לבית.
פריצה לרכב במקרה שבו שלט הרכב אבד או הפסיק לעבוד, יש צורך לפרוץ לרכב. זאת, לצד מקרים של נעילת הרכב כאשר המפתחות בפנים ועוד.

 

מה חשוב לדעת לפני שפורצים מנעול?

כפי שנאמר קודם לכן, אחד מתפקידיו של מנעולן ברמת השרון הוא לפרוץ מנעולים, ובכך גם לפרוץ למקומות פרטיים ככל הנראה. אי לכך, ישנם שני מסמכים שחשוב לוודא שהמנעולן מחזיק בהם:

  1. אישור עבודה – באותה מידה שאדם אשר מתעסק עם חשמל, זקוק לאישור עבודה עם חשמל, קרי תעודת חשמלאי מוסמך, כך גם מנעולן ברמת השרון צריך אישור להתעסקות בפריצות.
  2. אישור מהמשטרה – מכיוון שעבודתו של מנעולן כפורץ, חודרת במידה כזו או אחרת לפרטיות של אנשים, ובהתאם לחוק יבש מדובר על פריצה לכל דבר ועניין, על המנעולן לאחוז באישור פריצה מהמשטרה.

פורץ רכבים

כמה עולה להזמין מנעולן ברמת השרון?

מחיר שירותיו של מנעולן ברמת השרון משתנה בין קריאת שירות אחת לאחרת. המחיר המדובר משתנה בהתאם לגורמים כגון חומרת המצב של המנעול, הצורך עצמו בגינו נקרא מנעולן ברמת השרון, כלי העבודה הבאים לידי שימוש, וכן רמת ההערכה העצמית של המנעולן והחברה אצלה הוא עובד. אם כן, טווח המחירים הממוצע נע בין 300 ל 650 ש”ח. אך זהו טווח ממוצע, ועל כן המחירים יכולים להשתנות.

 

איך להזמין מנעולן ברמת השרון?

על מנת להזמין מנעולן ברמת השרון, שיהיה גם איכותי ומקצועי, מומלץ לבצע את שלושת השלבים הבאים:

  1. וודאות – מומלץ לוודא מהו הצורך, מדויק ככל הניתן, אשר בגינו אתם זקוקים לשירותיו של מנעולן מומלץ ברמת השרון.
  2. חיפוש – בהתאם לסוג המנעולן אותו אתם מחפשים, התחילו בחיפושים בין אם בעזרת האינטרנט ובין אם בעזרת חברים.
  3. בחירה ויצירת קשר – לאחר שמצאתם מנעולן ברמת השרון אותו בחרתם להיות המנעולן שלכם, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר איתו. במידה ומדובר על מקרה דחוף, הוא יגיע אליכם בהקדם האפשרי.

 

מחירון שירותי מנעולן ברמת השרון

פריצת דלת ברמת השרון החל מ-300₪
פריצת רכב ברמת השרון החל מ-250₪
תיקון דלתות ברמת השרון החל מ-450₪

אנו מספקים שירותי מנעולן ברמת השרון

זקוקים לשירותי מנעולן שיפתח את הדלת של הבית או העסק? שכחתם את המפתח בתוך הרכב? המנעול בדלת תקול? זה הזמן להזמין את שירותיו של מנעולן ברמת השרון. אצלנו בלוקינג תוכלו למצוא מגוון רחב של שירותי מנעולנות ברמת השרון כאן באתר. המנעולנים שלנו יבצעו את עבודה איכותית על הצד הטוב ביותר והכי חשוב יגיעו לכל קריאה של לקוח במהירות בכל שעה ובכל מקום. הזמינו עכשיו שירות מנעולן ברמת השרון.

אם בעבר מקצוע מנעולנות היה מקצוע אשר עבר בירושה בין הורים לילדים, בשנים האחרונות נראה כי חל שינוי בתחום ולראייה מנעולנים רבים רוכשים את השכלתם במקומות שונים. במקרה בו אתם זקוקים לסיוע של מנעולן ברמת השרון, בין אם מדובר על פריצה של כספת או פריצה של דלת הבית, חשוב לגלות אחריות ולשאול כמה שיותר שאלות במטרה לדעת כי בחרתם את איש המקצוע הטוב ביותר.

 

פעולות מנעולנות ברמת השרון שביצענו

אנו בלוקינג מספקים לתושבי רמת השרון את כל שירותי המנעולנות שלנו, משכפול מפתח ועד פריצת רכב או דירה במקרה הצורך, כך שלתושבי רמת השרון אין מה לדאוג בכל הנוגע לחברת מנעולנות מקצועית המספקת את שירותיה בעיר על ידי מנעולנים מנוסים. לפניכם בטבלה מופיעות חלק מפעולות המנעולנות האחרונות שביצענו ברמת השרון ומחיריהן:

פעולות מנעולנות ברמת השרון שביצענו:אופן הפעולה:עלות השירות:
החלפת מנעול ברכב ברמת השרוןמנעולן הרכבים שלנו ביצע החלפת מנעול ללקוח שרכבו נפרץ מכיוון שנגרם נזק לחור המנעול.750 ₪
פריצת דלת ברמת השרוןפורץ הדלתות שלנו הגיע בשעת לילה לדירה ברמת השרון ופרץ את הדלת ללקוח שאיבד את המפתח.650 ₪
פריצת מנעול שער כניסה ברמת השרוןפורץ המנעולים שלנו הגיע למקום במהירות, ביצע את הפריצה לשער והתקין צילינדר חדש.600 ₪
תיקון דלת אלומיניום בבית פרטי ברמת השרוןהדלת נפגעה ממכות על גוף הדלת, המנעולן שלנו הגיע במהירות וביצע תיקון לדלת האלומיניום.350 ₪

 

מה כוללים תפקידים של מנעולן ברמת השרון?

במסגרת עבודתו, מנעולן ברמת השרון נדרש לבצע מגוון תפקידים רבים ומגוונים ולכן חשוב ביותר לבחור איש מקצוע אמין ומקצועי אשר יבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

הנה פירוט על התפקידים השונים אשר מנעולן נדרש במסגרת עבודתו:

פריצה של דלת הדירה: ישנם מצבים בהם אין לכם את היכולת להיכנס לדירה שלכם. אין ספק כי מדובר בסיטואציה לא נעימה בכלל המצריכה סיוע מטעם מנעולן מקצועי. סיוע של מנעולן מקצועי יאפשר לכם להיכנס לדירה בצורה טובה וללא דאגות.

פריצת כספות: אם יש לכם כספת ובתוכה אתם מאחסנים תכשיטים יקרי ערך ולא מצליחים לפתוח את הכספת, כאן נדרש מנעולן מקצועי אשר יגיע עם הכלים המתאימים לצורך פריצה של הכספת ויאפשר לכם לפתוח את הכספת לאחר ביצוע הפריצה שלו.

רכב נעול: אף אחד לא רוצה לדמיין את הסיטואציה בה אנו שוכחים את הילדים שלנו בתוך רכב נעול. אין ספק כי מדובר על סיטואציה מלחיצה ולא נעימה בכלל. לצורך כך, יש לשכור את השירות של מנעולן מקצועי אשר יגיע עם הכלים המתאימים לפריצה של הרכב ויאפשר לכם להעניק הגנה לילדים שלכם.

שכפול מפתחות לרכב: לעתים זה קורה ואנחנו לא מוצאים את המפתחות של הבית וכתוצאה מכך אין לנו יכולת להיכנס לבית. לכל אחד מאיתנו זה יכול לקרות ולכן חשוב ביותר לדאוג לשירות מקצועי של שכפול מפתחות על ידי מנעולן מקצועי.

 

מה כוללים תנאי קבלה ללימודי מנעולנות?

בבואכם לחפש מנעולן ברמת השרון, חשוב ביותר לשכור את שירותיו של איש מקצוע אשר רכש את השכלתו במקום מוכר וסיים את הלימודים בתחום. על מנת לעבוד בתור מנעולן יש צורך בלימודים. כיום ישנן מכללות ובתי ספר למנעולנות, כאשר ישנם תנאי קבלה שיש לעמוד בהם על מנת ללמוד במקום:

גיל 21 ומעלה: אם אתם בני 21 ומעלה, אתם רשאים להירשם לבית ספר למנעולנות ולרכוש השכלה בתחום. מתחת לגיל 21, תאלצו לחכות מספר שנים עד שיתאפשר לכם לרכוש השכלה.

ללא עבר פלילי: נוסף על זאת, עליכם להיות ללא עבר פלילי. היעדר עבר פלילי נחשב לתנאי לקבלת תעודת יושר מטעם המשטרה. שימו לב, ללא הצגת תעודת יושר לא תוכלו לעבוד בתור מנעולנים.

השלמת 12 שנות לימוד: נוסף על זאת, חשוב ביותר להקפיד על 12 שנות לימוד בעת הקבלה לבית ספר למנעולנים.

ראיון קבלה: במסגרת ההגעה למוסד לימודים, על המעוניינים ללמוד את התחום לעבור ראיון קבלה ולעמוד בו בהצלחה רבה.

 

מחירון של מנעולן ברמת השרון

רגע לפני שאתם מזמינים מנעולן ברמת השרון, עליכם לדעת כי המחירון אינו זהה אלא נקבע בהתאם לבעיה. אם אתם מחפשים מנעולן מקצועי לא כדאי להתפשר ולבחור מנעולן המציע לכם מחיר נמוך יתר על המידה. שימו לב, אם תבחרו במנעולן המציע לכם מחיר נמוך אתם עשויים לשלם על כך ביוקר.

מנעולן לשעת חירום: שימו לב, כאשר מדובר על שעת חירום ואין לכם יכולת להיכנס לבית, הרי מנעולן יגבה על כך מחיר יקר יותר.

התקנת מנעול דלת פלדלת: עבור התקנת מנעול דלת פלדלת תשלמו החל מ-350 ש”ח ומעלה בהתאם למורכבות ההתקנה.

התקנת לשון צילינדר רגיל: עבור התקנה של לשון צילינדר רגיל תשלמו החל מ-200 ש”ח ומעלה.

שאלות ותשובות

כן, לכל סוג דלת בדרך כלל מתאים מנעול אחר. אך אתם יכולים לסמוך על המנעולן ברמת השרון שהוא ידע להגיד לכם מה מתאים ויעשה את העבודה בצורה טובה ואיכותית.
בעיקרון כן, עליכם לשאול אותו מראש אך אין סיבה שהוא לא יוכל להגיע. המנעולנים רוצים להעניק שירות הוגן ומיטבי והם מגיעים בזמן ומסיימים את עבודתם במהרה.
מה היה לנו עד כאן?