מנעולן ברעננה

צריכים מנעולן ברעננה? ננעלתם מחוץ לבית? שכחתם את הסיסמה של המנעול? איבדתם את המפתח למנעול? אל דאגה, הגעתם למקום הנכון. אצלנו בחברת לוקינג, תוכלו למצוא שירותי מנעולנות מקצועיים, אשר יסייעו לכם בכל הקשור לפריצות מנעולים מכל הסוגים שהם.

להינעל מחוץ לבית או בתוך העסק זה לא חוויה נעימה כלל. על כן, במקרים כאלו אנו מנסים בכל דרך אפשרית לפתוח את המנעול ולצאת לחופשי. כמו כן, במקרים בהם אנו חושבים צעד אחד קדימה, האפשרות של מנעולן ברעננה שיגיע ויסייע לנו, היא האפשרות הנבחרת והחכמה ביותר.

 

מה תפקידו בפועל של מנעולן ברעננה?

השימוש במנעולים השונים במהלך חיינו הוא יום יומי. בין אם כאשר אנחנו נועלים בעת היציאה או הכניסה את דלת הבית או המשרד, בין אם אנחנו נועלים את התא האישי שלנו בעבודה, בין אם אנחנו נועלים את הרכב וכו’. ובכן בהתאם לכמות המנעולים הרבה בהם אנחנו משתמשים, כך גם כמות הבעיות העלולות להיווצר. וכאן בדיוק, נכנס לתמונה פועלו של מנעולן ברעננה. מנעולן ברעננה, אחראי למעשה על תיקון, תחזוקה החלפה והתקנה של מנעולים שונים, בהתאם לצורך.

קיצור דלתות

באילו מקרים נזדקק לשירותי מנעולנות ברעננה?

הצורך בשירותיו של מנעולן ברעננה יכול להתעורר במגוון של מקרים. בין אם במשרד, בבית, במחסן, ברחוב, בחדר הכושר או בכל מקום אחר בו ישנם מנעולים.

אובדן של מפתח או סיסמה במקרה של איבוד המפתח או הסיסמה, בהתאם לסוג המנעול, יהיה צורך בשירותיו של מנעולן ברעננה, על מנת שיפתח את המנעול בין אם על ידי מפתח מאסטר ובין אם על ידי שיטות פריצה אחרות.
מנעולים תקועים כתוצאה מחלודה או לכלוך, חור המנעול או מנגנון הנעילה עלול להיתקע ולהיסתם, ובשל כך לא יהיה ניתן לפתוח אותו.
מנעולים שבורים במקרים רבים המנעול או מנגנון הנעילה שבו נשברים, ועקב כך לא ניתן לעשות בו שימוש.

 

כיצד מתבצע תהליך עבודתו של מנעולן ברעננה?

על מנת שיוכל לבצע את עבודתו בצורה האיכותית, היעילה והמקצועית ביותר, מנעולן ברעננה מחלק את תהליך העבודה לשני חלקים עיקריים.

 

חלק א’ – ההכנות

החלק הראשון בתהליך עבודתו של מנעולן ברעננה הוא למעשה ההכנות לקראת העבודה הפיזית. במהלך חלק זה, מתבצעים שני דברים. ראשית, המנעולן מאבחן את הבעיה לרבות מה גורם לה, היכן היא נמצאת במנעול וכדומה. לאחר מכן, מתבצעות הכנות של כלי העבודה הדרושים וכו’.

 

חלק ב’ – ביצוע העבודה

החלק השני בתהליך העבודה, הוא למעשה הביצוע עצמו. חלק זה משתנה מאוד בין קריאת שירות אחת לאחרת, בהתאם כמובן לצורך בשירותי המנעולנות. לעיתים יהיה מדובר על צורך בהחלפת צילינדר, לעיתים בפריצת מנעולים, פריצת דלתות, פריצת מנעולים לרכב וכו’.

 

מנעולן כפורץ – הכל על פריצות שמבצע מנעולן

כפי שנאמר קודם לכן, מנעולן ברעננה אינו מספק אך ורק סוג מסוים של שירותי מנעולנות, אלא את כלל הסוגים. על כן, לצד תחזוקה, החלפה והתקנת מנעולים, מנעולן ברעננה משמש גם, ואולי בעיקר כפורץ מנעולים. אילו סוגי פריצות הוא מבצע? ובכן הרשימה החלקית, אך העיקרית, לפניכם:

פריצת כספות במקרים בהם אדם מאחסן דברים יקרי ערך בכספת, ייתכן כי הוא ישכח את הסיסמה לכספת או את המפתח (בהתאם לסוג הכספת). מקרים אלו, דורשים פריצה מבוקרת ומקצועית של מנעול הכספת, על מנת לשחרר את החפצים מבפנים ומבלי לגרום להם כל נזק.
פריצות לבית המנעול דלת הבית יכול להפסיק לתפקד בשל מגוון סיבות. כל אלו, יובילו לצורך בפריצת לבית.
פריצה לרכב במקרה שבו שלט הרכב אבד או הפסיק לעבוד, יש צורך לפרוץ לרכב. זאת, לצד מקרים של נעילת הרכב כאשר המפתחות בפנים ועוד.

 

מה חשוב לדעת לפני שפורצים מנעול?

כפי שנאמר קודם לכן, אחד מתפקידיו של מנעולן ברעננה הוא לפרוץ מנעולים, ובכך גם לפרוץ למקומות פרטיים ככל הנראה. אי לכך, ישנם שני מסמכים שחשוב לוודא שהמנעולן מחזיק בהם:

  1. אישור עבודה – באותה מידה שאדם אשר מתעסק עם חשמל, זקוק לאישור עבודה עם חשמל, קרי תעודת חשמלאי מוסמך, כך גם מנעולן ברעננה צריך אישור להתעסקות בפריצות.
  2. אישור מהמשטרה – מכיוון שעבודתו של מנעולן כפורץ, חודרת במידה כזו או אחרת לפרטיות של אנשים, ובהתאם לחוק יבש מדובר על פריצה לכל דבר ועניין, על המנעולן לאחוז באישור פריצה מהמשטרה.

פורץ רכבים

כמה עולה להזמין מנעולן ברעננה?

מחיר שירותיו של מנעולן ברעננה משתנה בין קריאת שירות אחת לאחרת. המחיר המדובר משתנה בהתאם לגורמים כגון חומרת המצב של המנעול, הצורך עצמו בגינו נקרא מנעולן ברעננה, כלי העבודה הבאים לידי שימוש, וכן רמת ההערכה העצמית של המנעולן והחברה אצלה הוא עובד. אם כן, טווח המחירים הממוצע נע בין 300 ל 650 ש”ח. אך זהו טווח ממוצע, ועל כן המחירים יכולים להשתנות.

 

איך להזמין מנעולן ברעננה?

על מנת להזמין מנעולן ברעננה, שיהיה גם איכותי ומקצועי, מומלץ לבצע את שלושת השלבים הבאים:

  1. וודאות – מומלץ לוודא מהו הצורך, מדויק ככל הניתן, אשר בגינו אתם זקוקים לשירותיו של מנעולן מומלץ ברעננה.
  2. חיפוש – בהתאם לסוג המנעולן אותו אתם מחפשים, התחילו בחיפושים בין אם בעזרת האינטרנט ובין אם בעזרת חברים.
  3. בחירה ויצירת קשר – לאחר שמצאתם מנעולן ברעננה אותו בחרתם להיות המנעולן שלכם, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר איתו. במידה ומדובר על מקרה דחוף, הוא יגיע אליכם בהקדם האפשרי.

 

מחירון שירותי מנעולן ברעננה

פריצת דלת ברעננה החל מ-300₪
פריצת רכב ברעננה החל מ-250₪
תיקון דלתות ברעננה החל מ-450₪

אנו מספקים שירותי מנעולן ברעננה

זקוקים לשירותיו של מנעולן מוסמך ומקצועי? נקלעתם למצב המצריך פריצת מנעול או דלת? זה הזמן להתקשר ללוקינג ולהזמין מנעולן ברעננה. אצלנו תוכלו לקבל את כל שירותי המנעולנות הקיימים כיום בשוק המנעולנות משכפול מפתחות ועד פריצת דלתות. אנו מספקים את שירותינו בזמינות 24/7 והגעה מהירה לכל מקום. הזמינו עכשיו שירותי מנעולן ברעננה דרך חברת לוקינג.

במקרים שונים בהם הם אין לכם יכולת להיכנס לבית או לבית העסק, חשוב ביותר לקרוא לאיש מקצוע כמו מנעולן ברעננה ולא לנסות לבצע את הפריצה בכוחות עצמכם. ביצוע פריצה על ידי מנעולן מוסמך תאפשר לכם להיכנס לבית במהירות תוך ידיעה כי בחרתם את איש המקצוע הטוב ביותר לביצוע העבודה.

 

פעולות מנעולנות ברעננה שביצענו

חברת לוקינג מספקת מגוון רחב של שירותי מנעולנות בכל רחבי הארץ, בין היתר אנחנו מספקים את שירותינו גם ברעננה. את שירותי מנעולן ברעננה אנו מספקים לתושבי העיר כבר למעלה מ-15 שנים כשבמהלכן סייענו רבות לתושבי רעננה בכל בעיות המנעולנות שנתקלו בהן, תמיד תוך מתן שירות מקצועי ואיכותי והגעה מהירה לכל מקום בעיר. לפניכם טבלה הכוללת את חלק מאותן פעולות מנעולנות שביצענו בעיר בתקופה האחרונה ומחיריהן:

פעולות מנעולנות ברעננה שביצענו:אופן הפעולה:עלות השירות:
תיקון דלת פנדור בדירה ברעננהמנגנון הנעילה בדלת לא עבד כמו שצריך, המנעולן שלנו ביצע החלפת מנגנון נעילה בכדי לסדר את הבעיה.350 ₪
פריצת כספת בבית פרטי ברעננהפריצת הכספת התבצעה על ידי קדיחת חור בכספת ושבירת הבריח הקטן שלה על מנת לפרוץ ללא גרימת נזק.450 ₪
החלפת צילינדר בדלת כניסה לדירה ברעננההלקוח נכנס לדירה החדשה והזמין החלפת צילינדר לפני הכניסה לדירה.400 ₪
שירות מנעולן רכבים ברעננהמנעולן הרכבים שלנו הגיע ללקוח ששכח את המפתחות ברכב ופרץ את הרכב תוך דקות ספורות.400 ₪

 

פריצת מנעולים עצמית

נתקעתם מחוץ לבית ואתם לא יכולים להיכנס? אין ספק כי מדובר במשימה לא פשוטה בכלל. לעתים אנשים משוכנעים שיש להם את הכלים המתאימים והידע לבצע פריצה עצמית. עם זאת, ההמלצה היא לקרוא לשירות של מנעולן ברעננה.

הנה מספר יתרונות:

הכרות עם סוגי המנעולים השונים: מנעולן מקצועי בעיר רעננה יהיה בקיא בסוגי המנעולים השונים ולא יבצע את הפריצה רק על סמך הידיים הטובות שלו.

שימוש בכלים מתקדמים: נוסף על כך, מנעולן מקצועי יבצע את הפריצה תוך שימוש בכלי עבודה מתאימים. מנעולן מקצועי אשר עבר הסמכה ידע לבחור את הכלים המתאימים ביותר.

פריצה בצורה מבוקרת: בניגוד אליכם, מנעולן מקצועי יבצע את הפריצה תוך בקרה ותהיה לו האפשרות לבחון את מצב הדלת על מנת לבצע את העבודה בהצלחה רבה.

לא עבודה כוחנית: יתרה מזאת,  מנעולן מקצועי יבצע את עבודתו בצורה טובה ללא שימוש בכוח.

 

אילו כלי עבודה יש למנעולן ברעננה?

מנעולן ברעננה יבצע את עבודתו תוך שימוש בכלי עבודה מתאימים. כעת נביא סקירה של כלי העבודה השונים בהם המנעולן יעשה שימוש במסגרת עבודתו:

פטיש: מבין הכלים השונים פטיש נחשב לאחד הכלים היעילים ביותר לביצוע העבודה. מדובר בכלי עבודה המיועד לפריצות. באמצעות שימוש בפטיש איכותי ניתן לבצע פריצות ולפרוץ סוגים שונים של מנעולים בלי גרימת נזק לסביבה. מנעולן מקצועי ידע לבחור את הפטיש המתאים ביותר הכולל ידיות מיוחדות.

מוט ברזל מגולוון:  במסגרת עבודתו מנעולן מקצועי יבצע שימוש במוט זה.  מדובר במוט ייחודי אשר מסייע בפריצת דלתות של רכבים. מדובר במוט המאפשר ביצוע פריצה בצורה חלקה ומסייע למנעולן לבצע את עבודתו.

מפתחות לכספת: יתרה מזאת, מפתחות לכספת מיועדות לכספת. אין מדובר על מפתחות רגילים אלא על מפתחות ייחודיים המאפשרים להתקדם עם הליך הפריצה. היום ניתן לראות כספות אשר הנעילה נעשית באמצעות שימוש במפתח והמפתח נמכר למנעולן מקצועי ובעל תעודה לעיסוק בתחום.

משקפי מגן: יתרה מזאת, במסגרת הפריצה יש להגן על הפנים, בייחוד על אזור העיניים. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת זה באמצעות שימוש במשקפי מגן.

צילינדרים: נוסף על זאת, במקרה של פריצה לבית יש להחליף את הצילינדר הישן בחדש.  מנעולן בעל ניסיון רב יציע לקהל הלקוחות שלו צילינדר חדש מהקופסה ואף יבצע את ההתקנה שלו.

 

מתי תזמינו מנעולן ברעננה?

ישנם מצבים מסוימים בהם אנו נדרשים להזמין שירות של מנעולן ברעננה. כעת נפרט את המצבים השונים בהם תזדקקו לשירות של מומחה בתחום:

לא מצליחים לפתוח את דלת הבית: במצב בו אתם לא מצליחים לפתוח את דלת הבית, ההמלצה היא לא לנסות ולפתוח את הדלת בכוחות עצמכם אלא להיעזר בשירות של מנעולן מקצועי אשר יגיע עם הכלים המתאימים לביצוע העבודה ויאפשר לכם להיכנס לבית בשלום תוך אפשרות לדעת כי בחרתם את איש המקצוע המתאים ביותר.

דלת הכספת לא נפתחת: יש לכם כספת ואתם לא מצליחים לפתוח את הכספת? במידה וזה קורה, כדאי להיעזר בשירות של מנעולן מקצועי אשר יבצע את הפתיחה של דלת הכספת בזהירות רבה תוך הקפדה על  שמירת החפצים השונים ללא גרימת נזק.

שאלות ותשובות

כן, לכל סוג דלת בדרך כלל מתאים מנעול אחר. אך אתם יכולים לסמוך על המנעולן ברעננה שהוא ידע להגיד לכם מה מתאים ויעשה את העבודה בצורה טובה ואיכותית.
בעיקרון כן, עליכם לשאול אותו מראש אך אין סיבה שהוא לא יוכל להגיע. המנעולנים רוצים להעניק שירות הוגן ומיטבי והם מגיעים בזמן ומסיימים את עבודתם במהרה.
מה היה לנו עד כאן?