מנעולן בתל אביב

צריכים מנעולן בתל אביב? ננעלתם מחוץ לבית? שכחתם את הסיסמה של המנעול? איבדתם את המפתח למנעול? אל דאגה, הגעתם למקום הנכון. אצלנו בחברת לוקינג, תוכלו למצוא שירותי מנעולנות מקצועיים, אשר יסייעו לכם בכל הקשור לפריצות מנעולים מכל הסוגים שהם.

להינעל מחוץ לבית או בתוך העסק זה לא חוויה נעימה כלל. על כן, במקרים כאלו אנו מנסים בכל דרך אפשרית לפתוח את המנעול ולצאת לחופשי. כמו כן, במקרים בהם אנו חושבים צעד אחד קדימה, האפשרות של מנעולן בתל אביב שיגיע ויסייע לנו, היא האפשרות הנבחרת והחכמה ביותר.

 

מה תפקידו בפועל של מנעולן בתל אביב?

השימוש במנעולים השונים במהלך חיינו הוא יום יומי. בין אם כאשר אנחנו נועלים בעת היציאה או הכניסה את דלת הבית או המשרד, בין אם אנחנו נועלים את התא האישי שלנו בעבודה, בין אם אנחנו נועלים את הרכב וכו’. ובכן בהתאם לכמות המנעולים הרבה בהם אנחנו משתמשים, כך גם כמות הבעיות העלולות להיווצר. וכאן בדיוק, נכנס לתמונה פועלו של מנעולן בתל אביב. מנעולן בתל אביב, אחראי למעשה על תיקון, תחזוקה החלפה והתקנה של מנעולים שונים, בהתאם לצורך.

קיצור דלתות

באילו מקרים נזדקק לשירותי מנעולנות בתל אביב?

הצורך בשירותיו של מנעולן בתל אביב יכול להתעורר במגוון של מקרים. בין אם במשרד, בבית, במחסן, ברחוב, בחדר הכושר או בכל מקום אחר בו ישנם מנעולים.

אובדן של מפתח או סיסמה במקרה של איבוד המפתח או הסיסמה, בהתאם לסוג המנעול, יהיה צורך בשירותיו של מנעולן בתל אביב, על מנת שיפתח את המנעול בין אם על ידי מפתח מאסטר ובין אם על ידי שיטות פריצה אחרות.
מנעולים תקועים כתוצאה מחלודה או לכלוך, חור המנעול או מנגנון הנעילה עלול להיתקע ולהיסתם, ובשל כך לא יהיה ניתן לפתוח אותו.
מנעולים שבורים במקרים רבים המנעול או מנגנון הנעילה שבו נשברים, ועקב כך לא ניתן לעשות בו שימוש.

 

כיצד מתבצע תהליך עבודתו של מנעולן בתל אביב?

על מנת שיוכל לבצע את עבודתו בצורה האיכותית, היעילה והמקצועית ביותר, מנעולן בתל אביב מחלק את תהליך העבודה לשני חלקים עיקריים.

 

חלק א’ – ההכנות

החלק הראשון בתהליך עבודתו של מנעולן בתל אביב הוא למעשה ההכנות לקראת העבודה הפיזית. במהלך חלק זה, מתבצעים שני דברים. ראשית, המנעולן מאבחן את הבעיה לרבות מה גורם לה, היכן היא נמצאת במנעול וכדומה. לאחר מכן, מתבצעות הכנות של כלי העבודה הדרושים וכו’.

 

חלק ב’ – ביצוע העבודה

החלק השני בתהליך העבודה, הוא למעשה הביצוע עצמו. חלק זה משתנה מאוד בין קריאת שירות אחת לאחרת, בהתאם כמובן לצורך בשירותי המנעולנות. לעיתים יהיה מדובר על צורך בהחלפת צילינדר, לעיתים בפריצת מנעולים, פריצת דלתות, פריצת מנעולים לרכב וכו’.

 

מנעולן כפורץ – הכל על פריצות שמבצע מנעולן

כפי שנאמר קודם לכן, מנעולן בתל אביב אינו מספק אך ורק סוג מסוים של שירותי מנעולנות, אלא את כלל הסוגים. על כן, לצד תחזוקה, החלפה והתקנת מנעולים, מנעולן בתל אביב משמש גם, ואולי בעיקר כפורץ מנעולים. אילו סוגי פריצות הוא מבצע? ובכן הרשימה החלקית, אך העיקרית, לפניכם:

פריצת כספות במקרים בהם אדם מאחסן דברים יקרי ערך בכספת, ייתכן כי הוא ישכח את הסיסמה לכספת או את המפתח (בהתאם לסוג הכספת). מקרים אלו, דורשים פריצה מבוקרת ומקצועית של מנעול הכספת, על מנת לשחרר את החפצים מבפנים ומבלי לגרום להם כל נזק.
פריצות לבית המנעול דלת הבית יכול להפסיק לתפקד בשל מגוון סיבות. כל אלו, יובילו לצורך בפריצת לבית.
פריצה לרכב במקרה שבו שלט הרכב אבד או הפסיק לעבוד, יש צורך לפרוץ לרכב. זאת, לצד מקרים של נעילת הרכב כאשר המפתחות בפנים ועוד.

 

מה חשוב לדעת לפני שפורצים מנעול?

כפי שנאמר קודם לכן, אחד מתפקידיו של מנעולן בתל אביב הוא לפרוץ מנעולים, ובכך גם לפרוץ למקומות פרטיים ככל הנראה. אי לכך, ישנם שני מסמכים שחשוב לוודא שהמנעולן מחזיק בהם:

  1. אישור עבודה – באותה מידה שאדם אשר מתעסק עם חשמל, זקוק לאישור עבודה עם חשמל, קרי תעודת חשמלאי מוסמך, כך גם מנעולן בתל אביב צריך אישור להתעסקות בפריצות.
  2. אישור מהמשטרה – מכיוון שעבודתו של מנעולן כפורץ, חודרת במידה כזו או אחרת לפרטיות של אנשים, ובהתאם לחוק יבש מדובר על פריצה לכל דבר ועניין, על המנעולן לאחוז באישור פריצה מהמשטרה.

פורץ רכבים

כמה עולה להזמין מנעולן בתל אביב?

מחיר שירותיו של מנעולן בתל אביב משתנה בין קריאת שירות אחת לאחרת. המחיר המדובר משתנה בהתאם לגורמים כגון חומרת המצב של המנעול, הצורך עצמו בגינו נקרא מנעולן בתל אביב, כלי העבודה הבאים לידי שימוש, וכן רמת ההערכה העצמית של המנעולן והחברה אצלה הוא עובד. אם כן, טווח המחירים הממוצע נע בין 300 ל 650 ש”ח. אך זהו טווח ממוצע, ועל כן המחירים יכולים להשתנות.

 

איך להזמין מנעולן בתל אביב?

על מנת להזמין מנעולן בתל אביב, שיהיה גם איכותי ומקצועי, מומלץ לבצע את שלושת השלבים הבאים:

  1. וודאות – מומלץ לוודא מהו הצורך, מדויק ככל הניתן, אשר בגינו אתם זקוקים לשירותיו של מנעולן מומלץ בתל אביב.
  2. חיפוש – בהתאם לסוג המנעולן אותו אתם מחפשים, התחילו בחיפושים בין אם בעזרת האינטרנט ובין אם בעזרת חברים.
  3. בחירה ויצירת קשר – לאחר שמצאתם מנעולן בתל אביב אותו בחרתם להיות המנעולן שלכם, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר איתו. במידה ומדובר על מקרה דחוף, הוא יגיע אליכם בהקדם האפשרי.

 

מחירון שירותי מנעולן בתל אביב

פריצת דלת בתל אביב החל מ-300₪
פריצת רכב בתל אביב החל מ-250₪
תיקון דלתות בתל אביב החל מ-450₪

אנו מספקים שירותי מנעולן בתל אביב

המפתח לא מסתובב בדלת? מצאתם את עצמכם תקועים מחוץ לבית? המנעול לא עובד? זה הזמן להזמין את שירותיו של מנעולן בתל אביב. אצלנו בלוקינג תוכלו למצוא שירות מנעולן בתל אביב כאן באתר. המנעולנים שלנו יבצעו את העבודה ביעילות ובמקצועיות והכי חשוב יגיעו מהר לכל קריאה של לקוח בכל שעה ובכל מקום. הזמינו עכשיו שירות מנעולן בתל אביב.

מרבית המנעולנים בתל אביב מפרסמים את עצמם בדרכים שונות. מציאת מנעולן בתל אביב אינה פעולה פשוטה ולכן צריך לתת את הדעת לגבי בחירת המנעולן. בחירה של מנעולן בעיר תל אביב בהתאם לפרמטרים שונים תסייע לכם לדעת כי בחרתם את איש המקצוע הנכון ביותר.

 

שירותי מנעולן בתל אביב שביצענו לאחרונה

אצלנו בלוקינג מספקים שירותי מנעולנות לתושבי תל אביב כבר למעלה מעשור, במהלך תקופה זו המנעולנים שלנו סייעו לאלפי לקוחות מתל אביב לפרוץ את הדלת לדירה או לעסק, לשכפל מפתחות לרכב או להחליף מנעולים ועוד מגוון רחב של פעולות שביצענו בעיר. אנשי מהטובים בתחום ומגיעים לכל מקום בתל אביב במהירות בכדי לפתור את בעיות לקוחותיו. לפניכם טבלה המציגה חלק מפעולות המנעולנות שביצענו לאחרונה בתל אביב, דרכי הפעולה בהם המנעולנים שלנו נקטו ועלות השירות הכולל:

פעולות מנעולנות בתל אביב שביצענו:אופן הפעולה:עלות השירות:
פריצת דלת מחסן עסק בתל אביבדווח לנו על עובד המקום שנתקע בתוך המחסן, המנעולן פרץ את הדלת באמצעות דיסק ומברגה על מנת לחלץ את העובד.600 ₪
פריצת רכב בתל אביבדווח לנו על כלב שנשכח בתוך רכב, פורץ הרכבים שלנו הגיע למקום וחילץ את הכלב במהירות.350 ₪
פריצת כספת בבית פרטי בתל אביבהמנעול שבכספת היה תקול, פורץ הכספות שלנו הגיע למקום והתקין מנעול חדש בכספת.450 ₪
שכפול מפתחות לאופנוע בתל אביבהגענו לבית הלקוח וביצענו שכפול למפתחות האופנוע300 ₪
תיקון דלת זכוכית בכניסה לבניין משרדי בתל אביבביצענו תיקון לדלת הזכוכית על ידי החלפת המשאבה הרצפתית וכיוון הצירים.500 ₪
פריצת קטנוע בתל אביבבעל הקטנוע איבד את המפתחות לקטנוע ולכן שער את שירותי פורץ הקטנועים שלנו שביצע החלפת מנעול ושכפול מפתחות ובכך טיפל בבעיה.500 ₪

 

פרמטרים בבחירת מנעולן בתל אביב

בעיר תל אביב תמצאו לא מעט מנעולנים המעניקים שירותים שונים ולכן מדובר בבחירה אשר יש לעשותה בצורה מושכלת במטרה לבחור את איש המקצוע הטוב ביותר. שימו לב, בחירה של מנעולן מקצועי תאפשר לכם להיות בטוחים כי מדובר באיש מקצוע מהמעלה הראשונה.

זמני הגעה של מנעולן: אחד הפרמטרים החשובים ביותר בבחירה של מנעולן בתל אביב הוא זמן ההגעה. ישנם מקרים בהם אתם מוצאים את עצמכם תקועים מחוץ לבית בשעת לילה מאוחרת וזקוקים לשירות של מנעולן מקצועי אשר יגיע למקום במהירות האפשרית. במקרה בו איבדתם את המפתח לדירה בשעת לילה מאוחרת ואין לכם אפשרות להיכנס, חשוב ביותר שיהיה לצידכם איש מקצוע אשר יגיע בכל רגע נתון. שימו לב, במידה והמנעולן לא יכול להיות זמין עבורכם בכל שעות היממה, הרי הדבר נדרש במסגרת עבודתו וניתן להסיק מכך כי אין מדובר על איש מקצוע מהמעלה הראשונה.

התקנה של כל סוגי הצילינדרים: מנעולן מקצועי ידע להתקין את כל סוגי הצילינדרים על מנת לדעת מה טוב ומה לא טוב. היום ניתן למצוא מגוון סוגי צילינדרים איכותיים יותר ואיכותיים פחות. מנעולן בתל אביב אשר לו ידע רב בתחום ידע לבחור את הצילינדר הטוב ביותר. ישנם סוגים שונים של צילינדרים- צילינדרים הכוללים כרטיס שכפול וגם צילינדרים שאינם כוללים כרטיס שכפול. מנעולן מקצועי ידאג להגיע אליכם עם הצילינדר המתאים ביותר כאשר הוא עטוף באריזה המקורית ולא משוכפל וכך תדעו כי הותקן אצלכם צילינדר מקורי ללא כל חשש מפני זיופים.

קבלת המלצות מטעם לקוחות קודמים: במידה ואתם מחפשים מנעולן מהעיר תל אביב, כדאי לבחון המלצות מטעם לקוחות קודמים. כאשר תשוחחו עם לקוחות  קודמים ויהיו לכם המלצות, תדעו כי בחרתם את איש המקצוע המתאים ביותר אשר יבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

תשלום: נוסף על זאת, חשוב ביותר לבחון את אופן התשלום. ישנם מנעולנים אשר לא מקבלים צ’קים ואין להם מערכת סליקה לקבלת אשראי. רגע לפני שאתם מבצעים התקשרות עם מנעולן, בחנו את אופן התשלום.  בדיוק בשל זה כדאי לבצע שיחה מקדימה על לדעת היכן אתם עומדים מבחינת אמצעי התשלום וכך תהיה לכם האפשרות לדעת איך להיערך ולא יהיו לכם הפתעות.

 

כיצד תדעו כי מדובר במנעולן מקצועי?

לשאלה כיצד תדעו כי מדובר במנעולן מקצועי, התשובה היא באמצעות תעודת יושר. בבואכם לבחור מנעולן בתל אביב, הקפידו לבקש ממנו תעודת יושר. בשיחה המקדימה איתו כדאי לבקש ממנו להציג בפניכם תעודת יושר המעידה כי מדובר בבעל מקצוע אמין אשר קיבל תעודת יושר מטעם משטרת ישראל והוא מוסמך לביצוע העבודה.

 

אחריות על העבודה

מנעולן בתל אביב אשר יגיע אליכם לצורך החלפת מנעול יבצע את העבודה ולאחר מכן יעניק לכם תעודת אחריות. חשוב ביותר לשמור את תעודת האחריות במידה ויהיה צורך לבצע תיקונים נוספים. לעתים קורה מקרה בו במסגרת פריצת דלת הדלת נשרטת ונגרם נזק.

מנעולן מקצועי יגיע למקום ויבצע החלפה של החלק אשר ניזוק וייקח על עצמו את האחריות. נציין כי האחריות ניתנת בהתאם לאופי הפעולה- בין אם מדובר על החלפת צילינדר או התקנה של מנעול ביומטרי.

שאלות ותשובות

כן, לכל סוג דלת בדרך כלל מתאים מנעול אחר. אך אתם יכולים לסמוך על המנעולן בתל אביב שהוא ידע להגיד לכם מה מתאים ויעשה את העבודה בצורה טובה ואיכותית.
בעיקרון כן, עליכם לשאול אותו מראש אך אין סיבה שהוא לא יוכל להגיע. המנעולנים רוצים להעניק שירות הוגן ומיטבי והם מגיעים בזמן ומסיימים את עבודתם במהרה.
מה היה לנו עד כאן?