מנעולן מומלץ

בכל מרחב שאנו נמצאים בו יש צורך במנעולים לדלתות – בבית, במשרד, בגן, בבית הספר ובכל מקום. החלק החשוב ביותר בדלת הוא המנעול כיוון שהוא שומר על הפרטיות שלכם ועל המרחב האישי שלכם. כמו כן, הדלת נועדה להפריד בין חללים שונים בבית. אז אחרי שהבנתם את החשיבות של המנעולים בחיים שלכם, הגיע הזמן להכיר מנעולן מומלץ – איש המקצוע שידאג לשמור על המנעולים שלכם איכותיים וטובים.

יש לכם בעיה במנעול? רוצים להחליף מנעול לדלת? החלפת מנעול לרכב? החלפת מנעול רב בריח? או כל סוג אחר של החלפה? כנראה שמנעולן מומלץ הוא הפתרון שלכם!

מנעולן מומלץ במרכז

מנעולן מומלץ בצפון

מנעולן מומלץ בדרום

מנעולן מומלץ בשרון

מנעולן מומלץ בחיפה

מנעולן מומלץ בירושלים

מנעולן מומלץ ביהודה ושומרון

 

מה החשיבות של התקנת מנעולים טובים?

פרטיות מנעול מסמל גבול טריטוריאלי. המנעול מראה לאחר כי המרחב שמולו הוא שלכם ואין להיכנס אליו ללא רשות. מרחב אישי מסייע לתחושת הביטחון, וכשפוגעים בו יש תחושה לא נעימה.
מניעת גנבות אם אתם גרים באזור בו הגנבות נפוצות אתם חייבים להתקין מערכת נעילה מקצועית. וגם אם אתם גרים באזור די מוגן מבחינת גנבות עדיף שתתקינו מערכת נעילה מקצועית. הגנבות רבות מאוד לכן חשוב שתמצאו מנעולן מומלץ.

 

מתי כדאי להזמין מנעולן מקצועי?

  1. בעת מעבר לדירה חדשה – אם חשוב לכם מאוד ההגנה על הבית שלכם, כדאי שתתקינו מערכת נעילה חדשה כשאתם עוברים דירה. לא כדאי לסמוך על המנעולים הקודמים, הם עלולים להיות ישנים.
  2. אם התקלקל לכם המנעול הקיים בחלק מהבית או בכל הבית, הגיע הזמן להזמין מנעולן מומלץ. מנעול הוא פריט מאוד משמעותי בחיי היומיום, לא כדאי להזניח אותו.

מה חשוב שיהיה למנעולן מומלץ?

חשוב שיהיה לו שני טפסים – הראשון הוא טופס המאשר כי הוא עבר הכשרה מתאימה בבית ספר למנעולנות. בלי הכשרה הוא לא יכול לעבוד אצלכם. כמו כן, ההכשרה מראה לכם אם המנעולן אכן מקצועי וטוב. הטופס השני שצריך שיהיה למנעולן מומלץ הוא אישור מטעם משטרת ישראל.

האישור הוא למעשה תעודת יושר שנתנה לו מהמשטרה, היא תוודא עבורכם כי המנעולן לא רמאי. אל תתנו לשום מנעולן להתחיל לעבוד אצלכם בבית או במשרד מבלי שהוא הראה לכם את הטפסים האלו. נציין בהזדמנות זו שלא כדאי לכם להתפתות לעשות את המלאכה לבד או בעזרת חבר ש"מבין בזה". המלאכה של המנעולן היא מורכבת ודורשת ניסיון, אם תנסו לבד אתם עלולים להרוס עוד יותר.

איך תבחרו מנעולן מומלץ?

יש כמה קריטריונים חשובים –

  1. עבודה יסודית – עבודת המנעולן היא אינה משחק ילדים, חשוב לוודא כי המנעולן עובד ביסודיות. אתם צריכים להרגיש שאתם סומכים עליו שהוא לא ישאיר קצוות פתוחים.
  2. ביטחון מעל הכל – על המנעולן המומלץ להגיע עם כלים מתאימים ולדעת להשתמש בהם בבטחה. הביטחון שלכם ושל משפחתכם הוא מעל הכל, אם תחסכו במנעולן אולי תסתכנו בעבודה לא בטוחה.
  3. התמחות בסוגים שונים של מנעולים – אפשר לדעת אם מנעולן הוא מקצועי או לא על ידי קריטריון אחד פשוט – אם הוא מבין במגוון מנעולים, למשל צילינדר או תלייה. בדקו היטב לפני כי המנעולן מכיר את סוג המנעול שיש לכם בבית. אם לא תוודאו זאת הוא עלול להגיע לשווא ולדרוש על כך כסף, חבל על ההוצאה המיותרת.
  4. אין כמו המלצות – המלצות הן הכלי הטוב ביותר שיסייע לכם לדעת אם המנעולן אכן מקצועי ואמין. הלקוחות הקודמים יספרו את האמת עליו ויגידו לכם אם עבודתו טובה ומקצועית. בלי המלצות לא מזמינים מנעולן!
  5. ערכו סקר שוק – בסקר השוק עליכם לבחון את היכולות השונות של המנעולנים, את מהירות העבודה, את איכות העבודה ובעיקר את המחיר. על ידי בדיקה רחבה תוכלו לגלות מה המחיר הממוצע. כשתגלו מה המחיר הממוצע, תוכלו לחפש מחיר נמוך יותר ולדעת בבטחה שקיבלתם עסקה טובה.

 

מה משפיע על המחיר של מנעולן?

יש שלושה קריטריונים שמשפיעים על מחיר של מנעולן. הראשון הוא סוג הדלת, אם הדלת מצריכה מנעול גדול יותר מחומרים יקרים יותר אז המחיר יעלה. הקריטריון השני הוא המקום בו אתם גרים – ככל שאתם קרובים יותר למרכז המחירים עולים. המחירים יחסית גבוהים לצפון, אך זולים יותר מגוש דן. קריטריון אחרון הוא הניסיון של המנעולן.

מנעולן מתחיל ייקח פחות כסף ממנעולן מנוסה. בבואכם להזמין מנעולן עליכם לשקול את סדר העדיפויות שלכם, אם אתם רוצים עבודה של מנעולן מנוסה תצטרכו לשלם על כך מחיר יותר גובה. לעומת זאת, אם חשוב לכם לחסוך, אולי כדאי לכם להזמין מנעולן מתחיל.

מחירן של השירותים השונים –

סוג השירות מחיר
החלפת צילינדר 450 – 500 ₪
החלפת מנעול אחד 350 – 400 ₪
החלפת מערכת נעילה חכמה בדלת כניסה 450 – 500 ₪

 

איך מזמינים מנעולן מומלץ?

היום הכל נמצא באינטרנט. לכל פורץ מנעולים, מנעולן או חברה שמעסיקה מנעולנים יש אתר מסודר עם פירוט על השירות. כמו כן, ישנן תמונות שממחישות את איכות העבודה של המנעולן. עליכם לכתוב בחיפוש – מנעולן מומלץ ולבקר באתרים שונים. כדאי לבחור בחמישה מנעולנים שמצאו חן בעיניכם ולהתקשר אליהם. מספרי הטלפון נמצאים באתרים ואפשר להתקשר לפי שעות הפעילות. בהצלחה!

שאלות ותשובות

ראשית, זה תלוי בכמה זה דחוף לכם. אם זו דלת כניסה ויש חשש לפריצות, המנעולן יגיע בהקדם. לעומת זאת, אם זה לא דחוף אז הוא יאלץ לדחות את זה מעט. חשוב לציין שזהו מדד נוסף למקצועיות, אם המנעולן מאחר לכם בכמה ימים סימן שלא כדאי לעבוד איתו לעולם ולפנות למנעולן אחר.
בהחלט כן, כיום השוק פתוח לשני המינים, והן לא פחות מקצועיות ומנוסות משאר בעלי המקצוע.