מנעולן מוסמך

צריכים מנעולן מוסמך? ננעלתם מחוץ לבית? שכחתם את הסיסמה של המנעול? איבדתם את המפתח למנעול? אל דאגה, הגעתם למקום הנכון. אצלנו בלוקינג, תוכלו למצוא שירותי מנעולנות מקצועיים, אשר יסייעו לכם בכל הקשור לפריצות מנעולים מכל הסוגים שהם.

חוששים מפני עבודה לא איכותית של המנעולן שלכם? זקוקים לשירותי מנעולנות אך לא יודעים למי לפנות? מנעולן מוסמך הוא הפתרון להכל! חברת לוקינג מספקת לכם שירותי מנעולנות מקצועיים ואיכותיים ביותר.

אם אתם זקוקים לעבודה איכותית של מנעולן מוסמך, הגעתם למקום הנכון. אצלנו תוכלו למצוא שירותי מנעולנות אשר מתבצעים על סמך ניסיון, וותק, כלל האישורים הממשלתיים הדרושים ועוד.

מנעולן מוסמך במרכז

מנעולן מוסמך בצפון

מנעולן מוסמך בדרום

מנעולן מוסמך בשרון

מנעולן מוסמך בחיפה

מנעולן מוסמך בירושלים

מנעולן מוסמך ביהודה ושומרון

מנעולן מוסמך

מהם שירותי מנעולנות?

ראשית כל עלינו להבין מה הם בכלל שירותי מנעולנות. לאחר שנבין זאת, נוכל להבין מי הוא מנעולן מוסמך, כמה עולה להזמין את שירותיו, כיצד מנעולן מקבל הסמכה כזו ועוד. אם כן, שירותי מנעולנות הינם שם כולל למגוון רחב של תחומים, אנשי מקצוע ושירותים נוספים.

ובכן על מנת להעניק תמונה ברורה יותר של נושא שירותי המנעולנות, נאמר שנושא זה כולל בתוכו בין היתר שירותי פריצות מנעולים למיניהם, שירותים נוספים לתיקון מנעולים, תחזוקה וטיפול במנגנוני נעילה ועוד. כמו כן, בתחום זה קיימים מגוון אנשי מקצוע כגון פורצים, מנעולנים, ובעל המקצוע אשר נעסוק בו במאמר זה, מנעולן מוסמך.

 

מהם שירותי מנעולנות

 

מה הופך מנעולן לכדי מנעולן מוסמך?

כפי שנאמר קודם לכן, תחום שירותי המנעולנות הוא תחום רחב הכולל בתוכו בין היתר גם מגוון בעלי מקצוע. בין בעלי מקצוע אלו, ניתן למצוא את המנעולנים וכן מנעולן מוסמך. אם כן, עולה השאלה מה הופך מנעולן לכדי מנעולן מוסמך. ובכן התשובה לכך פשוטה למדי – על מנת שמנעולן יהיה מנעולן מוסמך, עליו לעבור הסמכה אצל מוסד המוסמך לכך. בתום ההסמכה , יקבל המנעולן תעודת מנעולן מוסמך שתאשר כי הוא עבר את ההתמקצעות הדרושה.

מנעולן מוסמך

מה חשוב לדעת על מנעולנים מוסמכים?

כאמור, מנעולן מוסמך הינו מנעולן אשר עובר הסמכה מקצועית ומקבל על כך תעודה מתאימה. אי לכך ישנם שני דברים שמומלץ לוודא אודות מנעולנים מוסמכים:

זיופים הדבר הכי חשוב שיש לוודא אודות מנעולן מוסמך, הוא אמינות תעודת ההסמכה. יתכן שישנם מנעולנים אשר מזייפים תעודות אלה.
מקום ההסמכה לרציניים יותר, מומלץ לבדוק גם את המקום אשר העניק את תעודת ההסמכה למנעולן. מקומות רציניים יותר, יהפכו את המנעולן לאיכותי יותר.

 

אילו שירותים ניתן לקבל ממנעולן מוסמך?

מנעולן מוסמך מספק שירותי מנעולנות שונים, אשר עונים על צרכים רבים בתחום זה. ברשימה הבאה, תוכלו למצוא את השירותים הנפוצים אותם מספק המנעולן המוסמך:

  • פריצת דלתות
  • פריצת רכבים
  • החלפה ותיקון של מנגנוני נעילה
  • טיפול בצילינדרים למיניהם
  • פריצת כספות
  • שכפול מפתחות

מנעולן מוסמך

פריצת דלתות, רכבים ומה שביניהם – הכל על מנעולן מוסמך כפורץ

כפי שניתן לראות ברשימה שלעיל, עבודתו המרכזית של מנעולן מוסמך, סובבת סביב תחום הפריצות. בין אם פריצת דלתות ובין אם פריצת רכבים וכספות, על מנת להיות פורץ נדרשים שני אישורים מרכזיים. ראשית, על המנעולן להיות פורץ מוסמך מעבר להיותו מנעולן.

כמו כן, מאחר שפריצה הינה עבירה על החוק לכל דבר ועניין, עליו לאחוז בתעודה מהמשטרה, המאשרת כי העבודה נעשית בכפוף לחוק. אם כן, עבודת הפורץ היא עניין שלם תחת תחום המנעולנות, ועל כן נחשבת עבודה מורכבת.

 

פריצת דלתות, רכבים ומה שביניהם - הכל על מנעולן מוסמך כפורץ

 

קצת על תהליך העבודה של המנעולן המוסמך

תהליך העבודה של מנעולן מוסמך משתנה ממקרה למקרה בהתאם לסוג הבעיה בגינה נקראו שירותיו של המנעולן. עם זאת, ישנם שני שלבים מרכזיים אשר מתבצעים באופן גורף.

 

שלב א' – הבנת המצב

השלב הראשון בתהליך עבודתו של המנעולן הוא להבין לעומק כל הניתן, את המצב והבעיה הנתונים. יעילותו וקפדנותו של שלב זה, תסייע רבות כאשר המנעולן ייגש לטפל בבעיה.

 

שלב ב' – קדימה לעבודה!

לאחר אבחון הבעיה והבנת המקור, דרכי הטיפול ועוד, יכול המנעולן לגשת לעבודה המעשית. שלב זה, משתנה באופן כמעט מוחלט בין מקרה למקרה, בהתאם לסוג הבעיה.

מנעולן מוסמך

כיצד ניתן להזמין מנעולן באופן בטוח ושקול?

ובכן לאחר שהבנו את מרבית המידע אודות מנעולן מוסמך, נצטרך להבין כיצד ניתן להזמין מנעולן מוסמך בצורה חכמה. התשובה אם כן, מורכבת משלושה חלקים:

  1. התמקדות – ראשית כל מומלץ להתמקד ככל הניתן בסוג המנעולן אותו אתם מחפשים. מנעולן רכב, פורץ כספות, מנעולן דלתות וכו'.
  2. חיפוש – לאחר מכן, בצעו חיפוש מקיף ככל הניתן אודות בעלי המקצוע בתחום. החיפוש יכול להיות באינטרנט, עצות מחברים ובני משפחה ועוד.
  3. בחירה ויצירת קשר – לבסוף, בצעו השוואה בין התוצאות שקיבלתם על סמך חוות דעת, מחירים ואיכויות, בחרו את המנעולן שלכם, וצרו איתו קשר.

 

כיצד ניתן להזמין מנעולן באופן בטוח ושקול?

כמה יעלה לי להזמין מנעולן מוסמך?

מחיר שירותיו של מנעולן מוסמך הוא עניין בר שינוי בין שירות אחד למשנהו. זאת כמובן, מאחר שכל שירות דורש התייחסות שונה, כלים וחומרי עבודה שונים, משך זמן עבודה שונה ועוד. כמו כן, ברוב המקרים מחיר השירות יושפע גם מאיכותו של המנעולן עצמו, כאשר מנעולן איכותי יגבה מחיר גבוה ולהיפך.

אם כך, לצורך המחשה, מחיר שירותיו של מנעולן מוסמך עבור פריצת דלת מתחיל מ 300 ש"ח, כאשר מחיר השירות עבור תיקון דלת מתחיל מ 450 שקלים ופריצת רכב תעלה לכם 250 ש"ח לכל הפחות.

שאלות ותשובות

זה תלוי בכמה המקרה דחוף. אם זו דלת כניסה ויש חשש לפריצה, המנעולן יגיע כמה שיותר מהר. לעומת זאת, אם זה לא דחוף אז הוא יאלץ לדחות את זה מעט את ההגעה.
כן, שוק העבודה כיום פתוח לשני המינים, והן לא פחות מקצועיות ומנוסות משאר בעלי המקצוע.