מנעולן מקצועי

צריכים מנעולן מקצועי? ננעלתם מחוץ לבית? שכחתם את הסיסמה של המנעול? איבדתם את המפתח למנעול הדלת? אל דאגה, הגעתם למקום הנכון. אצלנו בלוקינג, תוכלו למצוא שירותי מנעולנות מקצועיים, אשר יסייעו לכם בכל הקשור לפריצות מנעולים מכל הסוגים שהם.

נתקעתם ללא יכולת להיכנס הביתה כי המפתח אבד? זקוקים לתיקון של מנגנון הנעילה של דלת הכניסה לבניין? הגעתם למקום הנכון! חברת לוקינג מספקת שירותי מנעולנות מכל סוג שהוא, אשר יסייעו לכם בכל מצב. מחפשים מנעולן מקצועי? חברת לוקינג היא המקום לכך. אנו מספקים שירותי פריצה איכותי ומקצועי, אשר מסתמך על ניסיון, ותק והסמכה מקצועית בתחום המנעולנות. כך, אנו מספקים עבורכם את השירות הטוב ביותר.

מנעולן מקצועי במרכז

מנעולן מקצועי בצפון

מנעולן מקצועי בדרום

מנעולן מקצועי בשרון

מנעולן מקצועי בחיפה

מנעולן מקצועי בירושלים

מנעולן מקצועי ביהודה ושומרון

מנעולן מקצועי

הכירו את עולם המנעולנות!

לפני שנתחיל לדבר על פועלו ומעשיו של מנעולן מקצועי, עלינו להכיר את התחום בו הוא עוסק, הלוא הוא תחום המנעולנות. אם כן, כל מנעולן מקצועי באשר הוא, מתמחה במגוון הנושאים המרכיבים את תחום המנעולנות. נושאים אלו, יכולים להיות מוצגים בהקשרים שונים ובהיבטים מגוונים, ועל כן הכי נוח להציג אותם לפי שלוש קטגוריות:

פריצות הנושא הראשון והעיקרי ביותר בו עוסק כל מנעולן, הוא תחום פריצות מנעולים למיניהם.
טיפולים ותיקונים תיקון ותחזוקה של מנגנוני נעילה מהווה גם הוא נושא בו מתמחה מנעולן מקצועי.
החלפות והתקנות התקנת והחלפת מנגנוני נעילה ומנעולים שונים.

מנעולן מקצועי

מנעולן מקצועי בתור פורץ – מה זה אומר?

כפי שנאמר, התחום העיקרי בו עוסק מנעולן מקצועי הוא תחום הפריצות. על כן, ברוב המקרים, מנעולנים מקצועיים הם גם פורצים מקצועיים, אך לא תמיד. על מנת שממעולן יהיה פורץ, עליו לעבור הסמכה והכשרה לכך. מדוע? מאחר שמדובר על תחום שלם אשר כולל בתוכו עבודה בכפוף לחוק ולמשטרת ישראל, עבודה באישורים מסוימים ועוד.

 

מה מאפיין את המנעולן המקצועי?

כפי שניתן ודאי להעלות על הדעת, ישנם סוגים נוספים של מנעולנים מלבד מנעולן מקצועי, וביניהם מנעולן מוסמך, מנעולן מומלץ וכן מנעולן פשוט. ובכן ישנו מספר לא מבוטל של מאפיינים אשר מהווים את קיומו של המנעולן המקצועי, כאשר ביניהם תוכלו למצוא אמינות, זמינות, שירות אדיב ואיכותי, שימוש בכלי עבודה מתקדמים, עבודה יעילה ומהירה, ידע וניסיון, התמקצעות רשמית ועוד.

מנעולן מקצועי

קצת על מהלך השירות של המנעולן

מהלך השירות של המנעולן המקצועי, מתחלק ברוב המקרים לכדי שני חלקים מרכזיים:

 

חלק ראשון

החלק הראשון בשירות של מנעולן מקצועי הוא החלק התיאורטי יותר. חלק זה כולל את ההיכרות הקלה בין המנעולן ללקוח, וכן את האבחנה של הבעיה הנתונה במנעול, על ידי המנעולן. כך, יוכל המנעולן מאוחר יותר, לבצע את עבודתו בצורה יעילה ומקצועית יותר.

 

חלק שני

החלק השני, כפי שניתן ודאי להבין, הוא החלק המעשי. בחלק זה מטפל המנעולן בבעיה בהתאם לאבחון שביצע קודם לכן. מאחר שכל בעיה דורשת טיפול אחר, חלק זה משתנה באופן רב בין מקרה למקרה.

 

מה חשוב לדעת על עבודתו של מנעולן מקצועי?

עבודתו של מנעולן מקצועי בתור אדם העוסק עם מנעולים, ובפרט כאשר עבודתו עוסקת סביב נושא הפריצות, עלולה להיחשב עבירה על החוק, בדומה לכל פריצה באשר היא. אי לכן, ישנן שני דברים שעליכם לוודא לפני שמזמינים מנעולן מקצועי:

  • אישור עבודה – עבודתו של המנעולן, בדומה לחשמלאי או להנדסאי, צריכה להיות מלווה באישור עבודה, אשר מסופק לאחר הכשרה כזו או אחרת.
  • אישור משטרתי – מאחר שמדובר על פריצות לשטחים פרטיים, עבודת המנעולן כפורץ צריכה להיעשות תחת אישור משטרתי, ובכפוף לחוק.

מנעולן מקצועי

 

כך תמצאו מנעולן מקצועי ואיכותי

עניין החיפוש אחר מנעולן מקצועי או כל בעל מקצוע אחר באשר הוא, עלול להיות מפרך ומתיש. על כן, סיכמנו עבורכם את הדרך הטובה ביותר למצוא מנעולן מקצועי בזמן הקצר ביותר. ראשית, התמקדו במה שאתם מחפשים – האם מדובר על פורץ רכבים, כספות, מנעולן דלתות, החלפת צילינדר וכו'.

לאחר מכן, בצעו חיפוש מקיף ככל הניתן על מנת למצוא מנעולנים מקצועיים. לבסוף, בחרו את המנעולן אשר מכיל את המאפיינים הרבים ביותר כפי שהוצגו לעיל כגון אמינות, זמינות, מחירים, הכשרה והסמכה ועוד.

מנעולן מקצועי

כמה עולה לי כל הסיפור הזה?

השאלה "כמה זה עולה?", היא שאלה שאנו יכולים לשמוע עשרות פעמים מדי יום, וכך גם בתחום המנעולנות. אם כן, על מנת למנוע את השאלה החוזרת הזו, הטבלה שלפניכם מסכמת באופן קצר וקולע את חלקן מהמחירים אודות שירותי ושל מנעולן מקצועי.

פריצת דלת החל מ – 300 ₪‏
תיקון דלתות החל מ – 450 ₪‏
פריצת רכב החל מ – 250 ₪‏
פריצת כספת החל מ – 250 ₪‏
החלפת צילינדר החל מ – 200 ₪‏

מנעולן מקצועי

 

זקוקים למנעולן מקצועי? לוקינג זה המקום בשבילכם!

לסיכום, לאחר שהצגנו בפניכם את מלוא המידע הרלוונטי אודות שירותיו של מנעולן מקצועי, הגיע הזמן להעניק את העצה הגדולה ביותר, אשר תחסוך לכם זמן. אמנם ההחלטה נתונה בידכם, אך אצלנו תוכלו למצוא מנעולנים מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר, ובכך לחסוך זמן רב בחיפושים אחר מנעולנים שונים, שחלקם יספקו עבורכם שירות לא מספק.

נותני השירות שלנו מתמחים ומנוסים בכל נושא המרכיב את תחום המנעולנות, ובכך אנו נמצאים עבורכם בהיקף שעתי של 24/7, עבור כל צורך הקשור במנגנוני נעילה, מנעולים ומה שביניהם.

שאלות ותשובות

ישנן דרכים רבות לביצוע החלפת צילינדר. במקרים בהם הצילינדר או המנעול נקנה מהמנעולן עצמו והותקן על ידיו, אכן תקבלו אחריות בדבר השירות, כאשר זו תלויה בסוג הצילינדר, סוג הדלת ועוד.
אצלנו בחברת לוקינג, תוכלו למצוא מגוון שירותי מנעולנות מקצועיים, אשר ניתנים לקהל הלקוחות שלנו על ידי המנעולנים המקצועיים ביותר בתחום. כלל המנעולנים שלנו עברו הכשרות והסמכות, והם בעלי ותק רב בתחום.