מנעולן רכבים

אם אתם מחפשים מנעולן רכבים, אצלנו בחברת לוקינג תוכלו לקבל שירות זה ובגדול. אנו מספקים שירות מקצועי ואמין, על סמך ידע וניסיון רבים בתחום. כל זאת, במחירים נוחים לכל כיס, ובזמינות גבוהה לאורך כל יממה בשבוע. אז למה אתם מחכים. התקשרו אלינו עוד היום!

מנעולן רכבים במרכז

מנעולן רכבים בצפון

מנעולן רכבים בדרום

מנעולן רכבים בשרון

מנעולן רכבים בחיפה

מנעולן רכבים בירושלים

מנעולן רכבים ביהודה ושומרון

 

מה זה שירות מנעולנות רכב?

שירות מנעולנות רכב, הוא למעשה שירות אשר עוסק בכל הקשור למנגנוני הנעילה של הרכבים השונים. בהקשר לנושא המאמר, מנעולן רכבים, מדובר למעשה על בעל מקצוע אשר מספק שירותי מנעולנות רכב והסביבה, כאשר תפקידו מתחלק לשני נושאים מרכזיים – תחום פריצת רכבים ותחום פורץ מנעולים. מה כל תחום אומר, כמה יעלה לי להזמין מנעולן רכבים ומתי אזדקק לו? כל זאת ועוד בהמשך המאמר.

 

מה זה שירות מנעולנות רכב?

 

מנעולן רכבים – מקצוע אחד לשני תחומים

כאמור, מקצועו של מנעולן רכבים מתחלק לשני תחומים מרכזיים, אשר כל אחד מהם מתחלק גם הוא לתתי נושאים. אם כן, שני התחומים הללו הינם תחום הפריצות ותחום המנעולים.

 

תחום הפריצות

אחד מבין שני תפקידיו המרכזיים של מנעולן רכב, הוא לפרוץ רכבים במידת הצורך ובהתאם לו. פריצת רכב, פשוטה כמשמעה, מתבצעת על מנת לפתוח רכב במקרה שלא ניתן לבצע זאת בדרך הרגילה לרבות מפתח או שלט רחוק.

 

תחום המנעולים

מלבד פריצות, מנעולן רכבים מספק שירותי מנעולים בהקשר של רכבים. שירות זה נועד על מנת לטפל בכל הקשור למנגנון הנעילה של הרכב כגון תחזוקה, תיקון והחלפת מנגנוני הנעילה.

מתי נזדקק לשירות של מנעולן רכבים?

מלבד התיאור הכללי שהוצג לעיל, ניתן לפרט באופן מדויק יותר אודות המקרים בהם נזדקק לשירותיו של מנעולן רכבים. ובכן בין מקרים אלו, ניתן למצוא את המקרים העיקריים ביותר, כפי שמוצגים להלן:

פריצה במקרה שבו פרצו לרכבכם, ודאי תזדקקו להחליף את מנגנון הנעילה ברכב שהושחת.
מפתח אבוד מפתח שאבד מונע את פתיחת הדלת, ועל כן יש צורך בשירותיו של מנעולן רכבים, שיפרוץ באופן יזום את הרכב.
בעיה בשלט הרכב שלט רכב שאינו מגיב, ולא קיים מפתח לפתיחה ידנית.
רכב שננעל עם דברים בתוכו לצערנו ישנם לא מעט מקרים בהם שוכחים ילדים ברכב, וכן מקרים בהם המפתח נשכח ברכב לאחר שזה ננעל. מקרים אלו מצריכים גם הם שירותי מנעולן רכבים.

 

מה עושה מנעולן רכבים בעת צרה?

במקרה שבו נקראו שירותיו של מנעולן רכבים, עליו לבצע שני דברים עיקריים לאחר הגעתו למקום בו זקוקים לו. ראשית כל, על מנעולן הרכב לאבחן את הבעיה. אבחון זה כולל הבנה של סוג הבעיה עצמה, הגורמים האפשריים לבעיה, מוקד הבעיה, דרכי פתרון אפשריות וכדומה.

לאחר מכן, בשלב השני, יהיה עליו לטפל בבעיה. מאחר שקריאות השירות של מנעולן רכבים שונות ומגוונות, כל קריאה מטופלת בהתאם ובאופן שונה. כמובן שטיפול במפתח שאבד, יהיה שונה מאשר טיפול במקרה של מפתח שנשבר בחור המנעול של הרכב וכן הלאה.

 

 

מה עושה מנעולן רכבים בעת צרה?

כיצד למצוא מנעולן רכב מקצועי?

על מנת למצוא מנעולן רכבים שיהיה גם מקצועי, ישנם מספר קריטריונים אליהם מומלץ לשים לב, וככל שהם רבים, כך גם איכותו של המנעולן עולה.

  • ניסיון – גורם חשוב אשר מעיד על ידע והצלחה בתחום.
  • תעודת פורץ מוסמך – גורם אשר יוודא עבורכם כי המנעולן מקצועי ולא חובבן.
  • ארגז כלים איכותי – כלי עבודה טובים ואיכותיים, יסייעו לעבודה יעילה ומקצועית.
  • אישור משטרתי – פריצה נחשבת עבירה לכל דבר. על כן, חשוב לוודא שיש למנעולן אישור לכך מטעם המשטרה.

בקצרה על מחיר של מנעולן רכבים

עניין המחיר של מנעולן רכבים הוא בר שינוי בין קריאת שירות אחת לאחרת. המחירים הממוצעים נעים בטווח של 300 עד 700 ש"ח, אך מאחר שזהו טווח ממוצע הם יכולים עוד להשתנות לכאן ולכאן. בכל אופן, מחירים אלו מושפעים בעיקרם מאיכותו של מנעולן הרכבים שלכם וכן מסוג הבעיה. כך בהתאם, תוכלו גם להוריד בעלויות השירות.

למה להזמין מנעולן רכבים מחברת לוקינג?

חברת לוקינג מציע מנעולנים מומלצים ומקצועיים, אשר ביניהם ניתן למצוא את שירותיו של מנעולן רכבים. אצלנו, תוכלו למצוא שירות אמין, מקצועי ואיכותי אשר מבוסס על ניסיון וותק רבים בתחום המנעולנות. כמו כן, אנו דואגים שכלל מנעולני הרכב שלנו יחזיקו תעודות פורצים ומנעולנים מוסמכים, וכן את האישורים הרלוונטיים מהמשטרה. כך, אתם מקבלים שירות יעיל, מקצועי ומהיר.

איך ניתן למנוע את הצורך בשירותיו של מנעולן רכבים?

כולנו ודאי לא רוצים להגיע למצב בו אנו זקוקים לעזרתו של מנעולן רכבים. אי לכך, לסיכום, לפניכם מספר עצות שיסייעו לכם בכך. ראשית, נסו לשמור על אמצעי פתיחת הרכב כמה שיותר. בין אם המפתח פיזי ובין אם שלט רחוק, מומלץ לשמור עליו מפני גניבה, אבדון או הרס. כמו כן, מומלץ להתקין אמצעי הגנה נוספים כגון אזעקות, שכפול מפתחות לרכב שחזור מפתחות לרכב ועוד.

מחירון מנעולן רכבים

מנעולן רכבים החל מ-300₪
מנעולן לכספות החל מ-300₪
מנעולן דלתות החל מ-250₪

שאלות ותשובות

ישנן דרכים רבות לביצוע החלפת מנעול לרכב. במקרים בהם המנעול הוחלף מהמנעולן עצמו והותקן על ידיו, אכן תקבלו אחריות בדבר השירות, כאשר זו תלויה בסוג המנעול, סוג הרכב ועוד.
אצלנו בחברת לוקינג, תוכלו למצוא מגוון שירותי מנעולנות רכבים מקצועיים, אשר ניתנים לקהל הלקוחות שלנו על ידי המנעולנים המקצועיים ביותר בתחום הרכב. כלל המנעולנים שלנו עברו הכשרות והסמכות, והם בעלי ותק רב בתחום.