מנעול אלקטרוני

נתקע לכם המנעול אלקטרוני? ניסיתם לפתוח את המנעול אלקטרוני הוא לא עובד? לא מצליחים לפתוח את המנעול אלקטרוני והמנעול תקוע? אצלנו בחברת לוקינג תוכלו למצוא שירותי פריצת מנעולים אלקטרונים מקצועיים ואיכותיים. חברת לוקינג מספקת שירותי פריצת מנעולים אשר יסייעו לכם בכל מצב שהוא בהם נתקעתם עם מנעול שלא נפתח מכל סיבה שהיא, בכל מקום בארץ ובכל שעה שהיא במהלך היממה.

מנעול אלקטרוני – ההתקנה

מנעול אלקטרוני מגיע במבנה מלבני וצר מכיוון שיש להתקינו בתוך משקוף הדלת. מדובר בהתקנה עדינה שמצריכה איש מקצוע מיומן ומנוסה בתחום המנעולים האלקטרונים.

התקנה רשלנית תגרור לאורך זמן תקלות חוזרות ונשנות ואתם עלולים למצא את עצמכם תקועים מעבר לדלת. מרבית המנעולים החשמליים עובדים על מתח של 12V ורק במקרים של דלתות כבדות או דלתות שמחוברות למערכות מורכבות יעבוד המנעול על מתח גבוה יותר של 24V.

מנעול אלקטרוני - ההתקנה

 

 סוגים של מנעולים:

מנעול אלקטרוני סימטרי

הסימטריות מתייחסת בסך הכל למיקום הלשונית של המנעול במבנה המלבני. הסימטריות הזאת נמצאת גם במנעול אלקטרוני צר המתאים לדלתות פלדה כבדות יחסית וגם במנעול אלקטרוני רגיל המתאים לכל שאר סוגי הדלתות המוכרות בענף. לא לטעות, לסימטריה הזאת אין כל קשר למראה החיצוני של המנעול והיא איננה משפיעה על התנהלות המשתמש בדלת.

מנעול אלקטרוני א – סימטרי

במקרה זה הא – סימטריות מתייחסת גם היא למיקום הלשונית של המנעול במבנה המלבני שלו. ואציין גם כאן שא – סימטריות זאת נמצאת גם במנעול אלקטרוני צר המתאים כאמור לדלתות פלדה כבדות וגם במנעול אלקטרוני רגיל המתאים לכל שאר סוגי הדלתות. גם הא – סימטריות של הרכב המנעול הזה לא מייצרת שום שוני הנראה לעין במראה החיצוני של המנעול.

מנעולן

מנעול אלקטרוני – כיצד הוא עובד

מנעול אלקטרוני הוא סוג של מנעול חכם והוא עובד או על ידי הקשת קוד פתיחה ששולח פולס חשמלי לפתיחת הדלת, או באמצעות טביעת אצבע במנעולים אלקטרוניים מתקדמים יותר הכוללים קורא של טקסטורת האצבע של כל אדם באופן אישי, או על ידי העברת תג מזהה שיש לו פס אלקטרוני ששולח את הנתונים המומרים לקוד חשמלי שפותח את הדלת.

מנעולים חשמליים הינם בעלי פונקציות שונות ולא כל פונקציה נמצאת באופן אוטומטי בכל מנעול.

לדוגמה, מנעול אלקטרוני הכולל מנגנון השהייה המשפיע על רגע סגירת הדלת. כלומר, הוא משאיר את הדלת לא נעולה עד לרגע הסגירה המלא של הדלת. דלתות מסוג זה ניתן למצא במוסדות ציבור, בכניסה למבנים גדולים

ומשרדים. דוגמה נוספת היא למנעול חשמלי המיוצר במיוחד למגזר הדתי חרדי והוא כולל מפסק שבת שמונע את הנעילה החשמלית עד שהשבת יוצאת.

למעשה מנעולים אלקטרוניים פועלים בבסיס בשתי דרכים עיקריות, האחת – מנגנון שמעביר זרם חשמלי כשרוצים שהדלת תיסגר והשנייה – מנגנון חשמלי שמעביר זרם כשרוצים שהדלת תיפתח.

מנעול אלקטרוני – כיצד הוא עובד

 

מנעול אלקטרוני – ביטחון ונוחות

מנעול אלקטרוני הוא קל מאוד לשימוש בזכות המנגנון המשוכלל מאוד שמרכיב אותו. בזכותו של המנעול האלקטרוני עולם המנעולים נפרד אט אט מהצילינדרים ומנעול זה מתאים לעבודה עם כל חומר ממנו מייצרים דלתות.

ניתן למצא מנעולים אלקטרוניים גם בכספות וכלי רכב. המנעול האלקטרוני מונע את הצורך בתחזוקה שוטפת מכיוון שאין מפתח וכתוצאה מכך אין שחיקה, אין צורך בשימון המנעול מעת לעת וכל הפעולות שאנחנו מכירים מהמנעולים המכאניים.

השיטה המקובלת לעבודה עם מנעול אלקטרוני היא זאת שקובעת שזרם חשמלי יעבור אך ורק כשרוצים לפתוח את הדלת, כך שומרים על מצב שבו מרבית הזמן הדלת סגורה ונעולה והמקום מאובטח.

מנעולן מוסמך

המאה ה – 21 היא עידן של מנעולים חכמים

אמנם המאה ה- 20 הייתה חלוצת השינויים הטכנולוגיים וכללה בתוכה מספר מהפכות תעשייתיות גדולות ששינו לחלוטין את פני העולם. החיים היומיומיים שלנו נהיו נוחים יותר בזכות כלי הרכב, המקררים, הכיריים, הטלפון הסלולרי, מהפכת התעופה האזרחית ועוד ועוד. עושה רושם שהמאה ה – 21 מביאה עמה לא פחות מהפכות ושינויים ואולי בסופה יתברר שהייתה אף משמעותית מקודמתה.

אין ספק שבמאה הזאת, בעולם המנעולים אנו חיים בעידן של מנעולים חכמים – המנעול האלקטרוני, מנעול טביעת אצבע אנטר והמנעול הביומטרי, שינו לחלוטין את עולם המנעולים והמנעולנות. שירותי המנעולנים דורש כיום אנשי מקצוע מיומנים ומלומדים במיוחד שצריכים להתמודד עם צ'יפים ממוחשבים, תוכנות ואפליקציות, עולם חדש לחלוטין.

 

היתרונות של המנעול האלקטרוני?

  • מנעול יעיל וקל לשימוש.
  • פוטר את המשתמש מפעולות תחזוקה כגון שימון המנעול.
  • פוטר את המשתמש מהמפתח הפיזי המטריד.
  • מנעול חכם שמייצר ביטחון מרבי מכיוון ששומר על דלת סגורה כל העת.

היתרונות של המנעול האלקטרוני?

 

לנעול בחכמה

לסיכום הדברים עוד מספר מילים חשובות. המנעול האלקטרוני מאפשר לנו כניסה ויציאה באמצעות קוד סודי או תג זיהוי. אלה דרכים טובות ובטוחות לנעילה ופתיחה של מקומות בעלי חשיבות מיוחדת.

חשוב לציין שמנעולים אלקטרונים חכמים הפועלים באמצעות קודן מתאימים גם לבתים פרטיים, דירות מגורים ומשרדים שונים, ללא קשר לשטח הפיזי של המשרד, כל הפרטים תוכלו למצוא באתר של לוקינג ולהזמין דרכנו מנעולן מוסמך ומקצועי לכל מטרה ל(שירותים נוספים)

מה היה לנו עד כאן?