מנעול ביומטרי

נתקע לכם המנעול ביומטרי? ניסיתם לפתוח את המנעול ביומטרי והוא לא עובד? לא מצליחים לפתוח את המנעול ביומטרי והמנעול תקוע? אצלנו בחברת לוקינג תוכלו למצוא שירותי פריצת מנעולים ביומטרים מקצועיים ואיכותיים. חברת לוקינג מספקת שירותי פריצת מנעולים אשר יסייעו לכם בכל מצב שהוא בהם נתקעתם עם מנעול שלא נפתח מכל סיבה שהיא, בכל מקום בארץ ובכל שעה שהיא במהלך היממה..

מנעול ביומטרי – רקע

הרעיון לפיתוחו של מנעול ביומטרי נשאב מהמקום בו רצו המפתחים לייצר נעילה מבוססת התאמה אישית, מה שנראה כרעיון מבטיח ברמת ההגנה מפני פריצה. אם המנעול מותאם אישית להרכב הביומטרי של המשתמש יהיה קשה מאוד לפרוץ את המנעול כך חשבו. לימים הוכח, שכל מערכת שמבוססת צ'יפים ממוחשבים יכולה להיפרץ זה רק ייקח כנראה יותר זמן.

המנעול הביומטרי מאפשר תכנות גישה למספר רב של אנשים וחלק מהם עשויים להיות קשורים לתחזוקת הבית ובמקרה שאחד מהם מתחלף זה מחייב תכנות מחדש – מחיקה של זה שעזב והוספה של המצטרף.

לאנשים שמחשבים ובכלל טכנולוגיה איננה מאיימת עליהם, ההתנהלות אל מול המנעול הביומטרי תהיה נוחה וכנראה גם פשוטה אולם, אנשים מבוגרים יותר, שהטכנולוגיה איננה שפה שנייה שלהם עשויים לא לאהוב ולא להסתדר עם המנעול הביומטרי ויש לקחת זאת בחשבון מראש. זאת ועוד, אנשים שחצו את גיל 60 טביעת האצבע שלהם מטשטשת והקורא הביומטרי לא יוכל לקרא אותה.

מנעולן

התקנת המנעול

התקנת המנעול הביומטרי נעשית כמובן על ידי מתקין מורשה שהוא איש מקצוע בתחום המנעולים. משך זמן ההתקנה של המנעול על ידי מנעולן לוקח כשעה והיא כוללת תכנות של כל טביעות האצבע במצבים שונים של האצבע, של כל האנשים שאמורים להיכנס ולצאת מהבית. במידה וישנם הרבה אנשים כאלה ההתקנה עשויה לקחת גם יותר משעה.

זמן שמתווסף להתקנה הוא זמן ההסבר למשתמשים כיצד לעבוד עם המנעול. לא ניתן בשום אופן להתקין לבד מנעול ביומטרי. המנעול הביומטרי אינו זקוק לחשמל חיצוני והוא מופעל על ידי סוללה פנימית אותה יש להחליף מעת לעת.

התקנת המנעול

 

השימוש במנעול

המנעול הביומטרי קל מאוד לשימוש וכל שעליכם לעשות הוא להצמיד את האצבע שלכם לקורא הביומטרי והדלת תפתח. חשוב לדעת – הקורא לא יוכל לפעול כמו שצריך במידה וקרני שמש פוגעות בו ישירות, יש לקחת זאת בחשבון בהתקנה והן בשימוש כי ייתכנו שעות מסוימות בהן תאלצו להשתמש באופציית הקודן ובקוד הסודי שלכם במקום בטביעת האצבע.

המנעול הביומטרי פוטר אתכם מהמפתח וזו בשורה גדולה להורים לילדים שלא צריכים לקחת מפתח לבית הספר. פריצות רבות לבתים מתבצעות בזכות גניבת מפתחות מתיקי ילדים שעליהם מוטבע שמם. לא עוד שעות של לחץ כשהילד לא מוצא את המפתח, דבר שיכול לקרות גם לכם האמת.

 

טכנולוגיה שווה כסף

כפי שציינתי קודם לכן מנעול ביומטרי מבוסס על טכנולוגיית מחשבים ותוכנה ומותקנים בו צ'יפים ממוחשבים עליהם נצרב המידע הביומטרי. המנעול כולל כמובן גם יחידת זיכרון המאפשרת הכנסת כ – 100 טביעות אצבע בדרך כלל במנעולים אלה. כל הטכנולוגיה הזאת עולה כסף ולכן רכישת מנעול ביומטרי איכותי עשויה להיות לא זולה בלשון המעטה.

האלמנטים שמייקרים או מוזילים את המנעול הביומטרי הנם – כמה נעילות מבצע המנעול, כמה זיכרון יש במנעול וכמה שיטות פתיחה וסגירה יש למנעול.

מנעולן מקצועי

מנעול ביומטרי – לא רק טביעת אצבע

אחד הדברים החשובים במנעול הביומטרי הוא אמצעי הגיבוי לפעולה הביומטרית. בכל מנעול ביומטרי איכותי תמצאו גם אפשרות פתיחה וסגירה באמצעות קוד סודי בן 8 ספרות או, חיבור לאפליקציה שתאפשר לכם את פתיחת וסגירת המנעול גם מרחוק. מעבר לנוחיות שזה מייצר עומד מאחורי האופציות האלה לא מעט שכל ומחשבה.

לכל טכנולוגיה ישנם יתרונות וחסרונות ואופציות הפתיחה והסגירה הנוספות שמאפשר המנעול יוצרות מצב שבו לא תתקעו בשום מקרה ללא יכולת להיכנס לביתכם.

זוכרים שאמרנו שאם בשעות מסוימות של היום קרני השמש פוגעות ישר בקורא הביומטרי הוא יתקשה לקרא את טביעת האצבע שלכם? הקודן ייתן לכם מענה לבעיה הזאת. בשעות בהן הקורא הביומטרי מתקשה הקודן יהיה הפתרון שלכם.

מנעול ביומטרי – לא רק טביעת אצבע

 

מדוע כדאי לכם לבחור במנעול ביומטרי?

  • הוא פוטר אתכם מהצורך במפתח.
  • במקרה של ילדים שהולכים לבית הספר הוא מסיר את הדאגה מפני גניבת או איבוד המפתח.
  • פשוט מאוד לתפעול בחיי היומיום.
  • מאפשר 3 אופציות שונות וחכמות לפתיחת וסגירת הדלת.
  • נותן פתרון לכל דיירי הבית כולל לאנשי משק הבית אם ישנם כאלה.

מדוע כדאי לכם לבחור במנעול ביומטרי?

 

מתי עדיף להימנע ממנעול ביומטרי

  • כשדיירי הבית עברו את גיל 60 וטביעת האצבע שלהם כבר מטושטשת.
  • כשמעוניינים בתחזוקה זולה ופשוטה.
  • כשמעוניינים במנעול זול ובטוח.
  • כשגרים במקום שבו כמות הפריצות גדולה במיוחד ועדיף מנעול מכאני בתוספת מנעול כספת עליון המאפשר הגנה כפולה.

חשוב לציין שסוגי מנעולים שונים חכמים הפועלים באמצעות קודן מתאימים גם לבתים פרטיים, דירות מגורים ומשרדים שונים, ללא קשר לשטח הפיזי של המשרד, כל הפרטים תוכלו למצוא באתר של לוקינג ולהזמין דרכנו מנעולן מוסמך ומקצועי לכל מטרה ל(שירותים נוספים)

מה היה לנו עד כאן?