מנעול חבוי

נתקע לכם המנעול? ניסיתם לפתוח את המנעול החבוי והמפתח נשבר בתוך המנעול? לא מצליחים לפתוח את המנעול החבוי והמנעול תקוע? אצלנו בחברת לוקינג תוכלו למצוא שירותי פריצת מנעולים כספת מקצועיים ואיכותיים. חברת לוקינג מספקת שירותי פריצת מנעולים אשר יסייעו לכם בכל מצב שהוא בהם נתקעתם עם מנעול שלא נפתח מכל סיבה שהיא, בכל מקום בארץ ובכל שעה שהיא במהלך היממה.

מנעול חבוי – לכל דלת

מנעול חבוי פוטר את הצורך במנעול פרונטאלי תלוי שאת הנראות שלו לא כולנו אוהבים. מדובר במנעול עם מראה עדין בדרך כלל עשוי נירוסטה.

הוא מוטמע בתוך דופן הדלת כך שממש לא רואים אותו והוא דואג לפתיחת וסגירת הדלת. מנעולים חבויים נותנים כיום פתרונות הן לדלתות חוץ והן לדלתות פנים.

ישנם סוגים שונים של מנעולים חבויים לכל סוגי הדלתות – פנים, חוץ, דלתות מעץ ודלתות מברזל.

מנעול חבוי – לכל דלת

 

מנגנון רגיל רק פנימי

מנעול חבוי איננו מיוחד במנגנון הפעולה שלו, יש לו מאפיינים דומים למנעולים אחרים אבל, כשמו כן הוא מנעול חבוי ונסתר, לא נראה לעין.

מנעול זה מאפשר כניסה ויציאה באמצעות מפתח כאשר בדלת קיים צילינדר קטן ולא בולט לעין לכניסת מפתח, על פי רוב מפתח מתכת פרימיטיבי.

 

התקנת המנעול

התקנת מנעול חבוי פשוטה וקצרה אולם, היא דורשת מתקין מורשה ומקצועי. מחירם של המנעולים החבויים הסטנדרטיים הוא זול במיוחד והוא נע בין 150 ל-450 שקלים.

מנעולים חבויים מורכבים יותר שמתאימים בעיקר לדלתות חוץ יכולים לעלות אלפי שקלים בודדים.

מנעולן מוסמך

מדוע אנשים אוהבים מנעולים חבויים בבית?

ישנן סיבות מגוונות לכך שאנשים מעדיפים מנעולים חבויים לדלתות הפנים שלהם בתוך הבית, החל מהנראות והמשך בתפעול הקל והנוח.

מנעול חבוי מאפשר את נעילת הדלת מבפנים ללא מפתח אלא, באמצעות לחצן שנמצא בתוך ידית הדלת בדרך כלל.

האדם שנמצא בחדר יכול בכל רגע על ידי הזזת הידית לשחרר נעילה ולצאת מהחדר, מי שנמצא מחוץ לחדר לא יוכל להיכנס אליו ללא שחרור הנעילה מבפנים, ללא ספק יעיל ונוח.

מעבר ליעילות ולנוחות אנחנו חוזרים לנושא הנראות והעיצוב. כשמדובר בדלתות פנים אנו עולים מדרגה בנושא העיצוב של הבית, הסיבה לכך נעוצה בעובדה שבבית ישנן מספר דלתות פנים, על פי רוב תהיינה לפחות 5 דלתות פנים.

לפיכך, המנעול החבוי מייצר לדלת הפנים רמת גימור גבוהה ותורם רבות לעיצוב הכולל של הבית.

מדוע אנשים אוהבים מנעולים חבויים בבית?

 

מנעול חבוי – מאפיינים

חשוב לומר שהמנעול החבוי הוא המנעול הפופולרי ביותר בקרב המנעולנים. מרבית דלתות הפנים של הבית מגיעות עם מנעול חבוי רגיל הכולל מפתח מתכת פרימיטיבי לנעילה כשהמנעול עצמו חבוי בתוך הדלת.

ישנם מנעולים חבויים עם מגנט לדלתות פנימיות המאפשרים את נעילת החדר ללא מפתח על ידי לחיצה על כפתור או פס מעוצב.

מבפנים הדלת תפתח באמצעות הזזת הידית ומבחוץ בלתי אפשרי יהיה לפתוח אותה. בכל הקשור לדלתות חוץ קיים סוג של מנעול חבוי המתאים במיוחד לדלתות עץ חיצוניות הכולל צילינדר שמוחדר לתוך המנעול החבוי עצמו. ניתן למצא מנעולים חבויים גם בדלתות של מחסנים למיניהם.

מנעול חבוי – מאפיינים

 

חבוי מעט גם בהרגשה

כשמדברים על מנעול חבוי לא מדברים בהכרח על תחושת הביטחון שהוא מקנה אלא, מדברים על הנוחות של המנעול ועל האסתטיקה שהוא מייצר בגימור הדלת.

אין להתייחס למנעול חבוי כמו שמתייחסים למנעול רב בריח, מנעול כספת או אפילו מנעול ביומטרי. מדובר במנעול שמייצר הגנה בסיסית על הבית או פשוט אמצעי פתיחה וסגירה של דלתות פנים.

אולם, מנעול חבוי לדלתות חיצוניות מעץ וממתכת שמגיע עם צילינדר מיוחד ובנוסף אליו מותקן מנעול חבוי רב בריחי עליון, מהווה פתרון מצוין לכל בית כנגד פריצות. מדובר בצמד מנעולים חזקים שיחד יודעים לייצר את רמת הביטחון הדרושה ובמידה מסוימת גם את מידת ההרתעה הנדרשת.

 

מהם מרכיביו של המנעול החבוי?

  • לשונית טריקה משופעת וקפיצית.
  • ידיות פתיחה וסגירה בדרך כלל משני צידי הדלת.
  • מנגנון נעילה באמצעות לשונית נוספת ושטוחה שנכנסת לתוך המשקוף.

מנעולן מקצועי

7 קטגוריות בישראל למנעולים חבויים –

  • מנעול חבוי לדלת עץ – מנעול עם צילינדר המיועד לדלתות ממתכת ומעץ. למנעול לשונית קפיצית מתהפכת שמתאימה גם לפתיחה מימין וגם לפתיחה משמאל.
  • מנעול חבוי מגנטי בדלת עץ – מיועד להתקנה בדלתות פנים מעץ, יכול להגיע עם צילינדר, או עם מנעול מפתח, או עם מנעול תפוס פנוי.
  • מנעול חבוי לדלתות ממתכת ומברזל.
  • מנעול חבוי בדלתות אלומיניום בעיקר במבני תעשייה.
  • מנעול חבוי המתאים ספציפית לדלת עם רב בריח.
  • מנעול חבוי רב בריחי – מותקן בדלת כניסה לבית כמנעול עליון נוסף. מנעול זה מתאים לכל דלת שאין בה הכנה למנעול עליון מסוג כספת.
  • מנעול חבוי לדלתות חרום לרבות דלתות אש.

דרך האתר של לוקינג אפשר להזמין מנעולן מוסמך ומקצועי לביצוע עבודות במגוון תחומים (שירותים נוספים), זמינות ואחריות על המוצרים של המנעולים בהתאם לסוג העבודה – ניתן גם להזמין שירותי מנעולנים לכל הארץ!

 

מה היה לנו עד כאן?