מנעול כספת

נתקע לכם המנעול כספת? ניסיתם לפתוח את מנעול כספת והמפתח נשבר בתוך המנעול? לא מצליחים לפתוח את מנעול כספת והמנעול תקוע? אצלנו בחברת לוקינג תוכלו למצוא שירותי פריצת מנעולים כספת מקצועיים ואיכותיים. חברת לוקינג מספקת שירותי פריצת מנעולים אשר יסייעו לכם בכל מצב שהוא בהם נתקעתם עם מנעול שלא נפתח מכל סיבה שהיא, בכל מקום בארץ ובכל שעה שהיא במהלך היממה.

ענף המנעולים עובר גם הוא שינויים מרחיקי לכת וטכנולוגיית המחשב חדרה גם אליו ואולם, אנשי מקצוע בתחום סבורים, שהמנעול הבטוח והטוב ביותר שקיים הוא עדיין המנעול המכאני מסוג מנעול כספת. אם זה נכון בואו נדבר על זה.

 

מנעול כספת – מנגנון יעיל

מנעול הכספת הוא למעשה לא מנעול שעומד בפני עצמו למרות שתמצאו לא מעט אנשי מקצוע וחברות שמספקים שירותי מנעולנים, שיאמרו לכם שמדובר במנעול הבטיחותי ביותר וברגע שנעלתם אותו אתם הכי בטוחים שיש.

כלומר, גם אם יש לכם מנעול רב בריח בדלת ומעליו כמנעול שני לאבטחה מרבית מנעול כספת, עדיף שכשאתם יוצאים מהבית תנעלו לפני הכל את מנעול הכספת, הרב בריח חשוב פחות. כמובן שנעילת שניהם היא הדרך הטובה ביותר לאבטח את ביתכם. אם כן מה הופך את מנעול הכספת להיות כל כך יעיל ומגן מפני פריצת הדלת על ידי אחרים?

מנעולן מוסמך

מנגנון

מדובר במנעול מכאני הכולל 3 בריחים שנכנסים עמוק במיוחד לתוך המשקוף וננעלים פעמיים באמצעות מפתח. העובדה שלמנעול זה 3 בריחים הופכת אותו למנעול יעיל שמבטיח הגנה מרובה מפריצה.

כדי לפרוץ מנעול כספת יש לבצע פעולות מאוד אגרסיביות וארוכות שמרבית הפורצים מעדיפים לא לעסוק בהן ויוותרו מראש על הפריצה למקום.

העובדה שהבריחים נכנסים לעומק המשקוף מונעת מהפורצים לעקם את הדלת באמצעות לום. אם בכל זאת ינסו לפרוץ מנעול כספת ברוב המקרים הוא יתקע ולא יאפשר את הפריצה, זה חלק ממנגנון ההרכבה המיוחד שלו.

 

התקנת המנעול

התקנת מנעול כספת אורכת בין שעה וחצי לשעתיים והיא איננה מסובכת אך דורשת קידוח בדלת ובמשקוף ולכן, חשוב מאוד שאת העבודה יבצע מתקין מורשה.

מדובר במנעול שמותקן בתוספת למנעול הקיים ומעליו. את מנעול הכספת ניתן להתקין על כל דלת כמעט והוא מהווה הרתעה של ממש עבור הפורצים שיודעים מה נדרש וכמה קשה לפרוץ מנעול זה.

 

טכנולוגיה בצד אחד פרקטיקה בצד השני

לאלו מכם שנמנים על חובבי העולם הטכנולוגי אני חייב לומר, כשמדובר במנעולים טכנולוגיה בצד ופרקטיקה הגנתית מגיעה למרכז הבמה.

כלומר, עדין לא פותחה טכנולוגיה בתחום מנעולי הדלתות שנחשבת לטובה יותר ממנעול הכספת הישן והטוב ששמו ניתן לו מכיוון, שהוא אכן עובד כמו המנגנון של מנעול הכספות.

אל תתנו לסרטי הקולנוע להטעות אתכם בעודם מראים בסרטי מתח פתיחות דלתות מתוחכמות באמצעות האצבע או רשתית העין.

לטכנולוגיות אלה ישנם חסרונות קשים ואם גורמי ביטחון משתמשים בהן הם עושים טעות קשה. בשלב זה לא קיים מנעול יותר טוב ובטוח ממנעול הכספת.

מנעולן מקצועי

מנעול כספת – הרתעה זה שם המשחק

לעיתים כדאי לבצע פעולה רק בגלל שעצם קיומה מהווה הרתעה גדולה על אלו שמאיימים עלינו. במקרה של מנעולים, אין ספק שהתקנת מנעול כספת בדלת הכניסה מהווה הרתעה גדולה ומשמעותית על הפורצים והגנבים למיניהם, מקצועיים ומיומנים ככל שיהיו.

זה לא אומר שבלתי אפשרי לפרוץ מנעול כספת אולם, האמצעים הנדרשים לכך, משך הזמן שזה לוקח והסיכונים שכל אלה מייצרים עבור הפורץ הופכים את הפריצה לבלתי כדאית עבורו.

משמעות הדבר היא שבמידה ופורץ הגיע לביתכם או דירתכם, יש סיכוי מצוין שיוותר על ניסיון הפריצה ברגע שראה את מנעול הכספת שלכם ולפיכך, מדובר בהשקעה מאוד כדאית.

להרגיש בטוחים בבית

הבית שלנו הוא המקום בו אנו אמורים להרגיש את הרגשת הביטחון הגבוהה ביותר, כמו שנהוג לומר – ביתנו הוא מבצרנו.

אבל, כולנו יודעים שבית הוא לא תמיד מבצר ולא מעט אנשים לצערנו חוו פריצה לתוך ביתם. מעבר לעובדה שהפורצים גונבים חפצים שלנו יש בה בפריצה מעשה נבזי שמייצר תחושה פנימית של פגיעה קשה בפרטיות ובביטחון שלנו.

התחושה הפנימית הזאת קשה יותר מהאובדן של כל חפץ דומם ובעל ערך שנגנב מאתנו במהלך הפריצה.

הסיבה הטובה ביותר להחליף למנעול פלדלת ובה שני מנעולים, כאשר המנעול הנוסף הוא מנעול כספת, היא מניעת ההרגשה הנוראית של חדירה לפרטיות ואובדן הביטחון האישי במקום שאמור להיות הבטוח ביותר עבורנו.

מדוע כדאי לכם לבחור במנעול כספת?

  • הוא נותן את ההגנה הטובה ביותר מפני פריצה.
  • הוא מייצר הרתעה בקרב הפורצים.
  • הוא לא יקר לרכישה והתחזוקה שלו גם היא איננה יקרה.
  • הוא קשה מאוד לפריצה באמצעות קידוח.

 

אחד הדברים המרשימים במנעול כספת הוא שאין לו חסרונות אלא, רק יתרונות. אין לו באמת חיים משלו והוא מתווסף תמיד למנעול נוסף כהגנה אחרונה ויעילה מאוד מפני פריצה. כשפורצים רואים אותו הם בדרך כלל מוותרים וכך הוא הופך לאמצעי ההגנה הכדאי ביותר שקיים בתחום המנעולים, תוכלו להזמין דרך Locking מנעולן שיבצע את העבודת ההתקנה ביעילות ובמקצועיות.

מה היה לנו עד כאן?