פורץ דלתות בבת ים

ננעלה לכם הדלת של השירותים ואתם לא מצליחים לצאת? נתקעתם מחוץ לבית כי הדלת נעולה ואיבדתם את המפתח? אל דאגה, הגעתם למקום הנכון. כאן תוכלו למצוא שירות פורץ דלתות בבת ים, אשר יהווה עבורכם מענה לכל צורך שהוא.

המנעול של הדלת שלכם נסתם ואתם לא מצליחים להיכנס או לצאת? אצלנו תוכלו לקבל מגוון שירותים של פריצת מנעולים ודלתות בבת ים, אשר יסייעו לכם בכל צורך שהוא בתחום. זאת כמובן, על ידי פורצי דלתות מקצועיים ואיכותיים בבת ים, אשר יעמדו לשירותכם.

 

מה זה פורץ דלתות בבת ים?

הדבר הראשון שעלינו לעסוק בו במאמר, הוא קודם כל מה זה בכלל פורץ דלתות בבת ים. ובכן על מנת להבין את משמעותו של בעל מקצוע זה, חשוב להבין מהו תפקידו של הפורץ הכללי. תפקידו אם כן, כפי שניתן ודאי להבין, הוא לפתוח מנעולים שונים אשר אינם נפתחים בדרך הרגילה, או במילים אחרות לפרוץ אותם. כאשר מדובר על פורץ דלתות בבת ים, מדובר למעשה על פורץ אשר ההתמחות שלו עוסקת סביב פריצת דלתות בבת ים והסביבה.

פורץ מנעולים

יתרונותיו של פורץ דלתות בבת ים מבית לוקינג

חברת לוקינג מספקת שירותי פריצות מקצועיים, ובין היתר מספקת עבור כל הזקוק לכך, שירות של פורץ דלתות בבת ים. מה מייחד פורץ דלתות בבת ים מבית לוקינג? טוב ששאלתם, כי הרשימה המפורטת בדיוק כאן לפניכם:

  1. עבודה מקצועית – הודות לעבודה המקצועית והאיכותית של פורצי הדלתות שלנו, אתם תזכו לתחושת ביטחון. בין אם פרצו לכם לדירה או לעסק, ובין אם אתם חוששים להיתקע מחוץ לבית בשל איבוד מפתח, אנחנו שם עבורכם.
  2. מהירות ויעילות – זמן ההמתנה של הלקוח מרגע הזמנת פורץ דלתות בבת ים ועד לרגע הגעתו ללקוח הוא קצר ביותר. כמו כן, תהליך העבודה עצמו של הפורץ לא עולה על מספר דקות ספורות.
  3. זמינות – שירותינו מסופקים בזמינות הגבוהה ביותר, אשר עומדת על 24 שעות ביממה במהלך כל ימות השבוע.

 

מתי נזדקק לשירותי פריצת דלתות?

הצורך בשירותיו של פורץ דלתות בבת ים יכול להתעורר במגוון מקרים. מאחר שכל מקרה כולל בעיה שונה במעט, נהוג לפרט את הבעיות השונות לצורך כללי:

 

מנעול הדלת נסתם

במקרים בהם מנעול הדלת נסתם, מתחלקים לשנים. האחד הוא מקרה שבו המפתח אינו יכול להיכנס כלל לחור המנעול בשל גורם שסתם את הפתח. השני הוא מקרה שבו מנגנון הנעילה סתום, וגם אם המפתח נכנס הוא אינו יכול להסתובב בתוך הצילינדר התקוע שנסתם.

 

מנעול הדלת שבור

מלבד מקרים בהם הצילינדר נסתם ונתקע, ישנם מקרים בהם הוא גם נשבר. במקרים אלו, לא יהיה ניתן לפתוח את הדלת בשל צילינדר שאינו מגיב לפעולת המפתח.

 

המפתח אבד או נשבר

אחד המקרים הנפוצים ביותר בגינם נקראים שירותיו של פורץ דלתות בבת ים, הוא כאשר המפתח של הדלת אבד או נשבר. במקרים אלו, אין כל דרך לפתוח את הדלת מלבד לפרוץ אותה בעזרת פורץ דלתות מקצועי או לקורא למנעולן מומלץ.

 

מה שצריך לדעת על תהליך פריצת הדלת בקצרה

תהליך עבודתו של פורץ דלתות בבת ים או המנעולן מורכב משני שלבים עיקריים. ראשית, הפורץ מאבחן במהירות וביעילות את הבעיה הנוכחית בהתאם לגורמים שונים כגון מקור הבעיה, הגורם לבעיה, דרכי פתרון אפשריות, כלי עבודה נחוצים ועוד. לאחר מכן, במידה ועשה את שלב ההכנות בצורה יעילה, כל שעליו לעשות הוא לפרוץ במהירות ובקלות את המנעול.

תיקון דלתות

מה חשוב שתדעו על עבודתו של פורץ דלתות בבת ים

עבודת הפריצה של פורץ דלתות בבת ים, היא פריצה לכל דבר ועניין. אי לכך, על מנת שעבודתו לא תחשב כעבירה על החוק, עליכם לוודא כי הפורץ שלכם אוחז בשני מסמכים עיקריים.

  1. אישור עבודה – אישור עבודה זה הוא למעשה אישור שהפורץ עבר התמחות והכשרה מסוימת, אשר מאשרת לו לעבוד כפורץ מקצועי.
  2. אישור פריצה מהמשטרה – על מנת שפריצותי והשונות של פורץ דלתות בבת ים לא יחשבו כעבירות, עליו להוציא אישור לביצוע פריצות יזומות מהמשטרה.

 

קצת על מחירי של פורץ דלתות בבת ים

עניין המחירים באופן כללי, ובפרט בהקשר עבודתו של פורץ דלתות בבת ים, הוא עניין משתנה. השוני נובע מגורמים שונים כגון איכותו של הפורץ, מורכבות העבודה שעליו לבצע ועוד. על כן, בכדי לעשות מעט סדר, הכנו עבורכם טבלה עם דוגמאות של פריצות שביצענו.

פעולת פריצת דלתות בבת ים אופי הבעיה והפעולה מחיר השירות
פריצת דלת כניסה לדירה בבת ים פריצת הדלת התבצעה בלילה בשל בעל הדירה שאיבד את המפתח. 450₪‏
פריצת דלת טרוקה בבת ים דלת תקועה עם צילינדר שלא אפשר למפתח להסתובב. הפורץ הגיע במהירות ופרץ את הדלת. 300₪‏
פריצה ותיקון פלדלת במחסן עסק החלפת מנעול פלדלת או דלת בכניסה למשרד נתקעה. פורץ הדלתות שלנו הגיע מהר וביצע את עבודתו. 500₪‏

 

בהתאם למה נקבע מחיר פריצת דלתות בבת ים?

כפי שנאמר קודם לכן, וכן כפי שניתן היה לראות בטבלה, מחירי שירותיו של פורץ דלתות בבת ים משתנים מקריאת שירות אחת לאחרת. ובכן על מנת לעשות סדר מופתי, ולסיים עם עניין המידע אודות המחיר, ניתן לומר כי שלושת הגורמים אשר משפיעים בעיקרם על המחיר הם סדר גודל הבעיה, רמת הניסיון והאיכות של פורץ הדלתות, וכן סוג הדלת, כפי שניתן היה לראות בטבלה.

אנו מספקים שירותי פורץ דלתות בבת ים

תושבי בת ים, אם נתקעתם מחות לבית או לעסק ומנעול הדלת לא נפתח או שאיבדתם את המפתח, אין לכם מה לדאוג, שירות פורץ דלתות בבת ים על ידי לוקינג יפתור לכם את הבעיה וכל בעיית מנעולנות שאתם נתקלים בה. את השירות שלנו אנו מספקים במהירות בכל שעה ביום ובכל מקום בעיר. הזמינו עכשיו שירות פורץ דלתות בבת ים דרך חברת לוקינג.

זה יכול לקרות לכולם- בין אם מדובר על רגע בו אתם ממהרים לצאת לעבודה או כאשר אתם חוזרים הביתה בשעה מאוחרת, הדלת נעולה ואין לכם אפשרות להיכנס לבית. במקרה הזה, חשוב ביותר לפנות למומחה בתחום כמו פורץ דלתות בבת ים אשר יגיע עם הכלים הטובים ביותר ויבצע את הפריצה בצורה טובה.

 

שירותי פורץ דלתות בבת ים שסיפקנו לאחרונה

המנעולנים של לוקינג מספקים לתושבי בת ים את כל שירותי המנעולנות הקיימים בשוק כיום, אחד השירותים הנפוצים שאנו מספקים בעיר הוא פורץ דלתות בבת ים, לאורך שנות פעילותינו הרבות בעיר ביצענו לא מעט פריצות של דלתות של בתים פרטיים, דירות ועסקים בעיר עם הקפדה על מתן שירות איכותי והגעה מהירה. לפניכם טבלה הכוללת את חלק מאותן פעולות פריצה שביצענו בבת ים בתקופה האחרונה ומחיריהן:

פעולות פריצת דלתות בבת ים שביצענו:אופן הפעולה:עלות השירות:
פריצת דלת פלדלת במסעדה בבת יםדלת הפלדלת בכניסה האחורית נתקעה והיה צורך בשימוש במקדחה על מנת לפרוץ אותה, לאחר מכן התקין המנעולן קודן חדש בדלת. 1,300 ₪
פריצת דלת כניסה לדירה בבת יםפריצת הדלת התבצעה בשעת לילה ולאחר הפריצה החליף המנעולן את הצילינדר בדלת מכיוון שהמפתח של בעל הדירה אבד.500 ₪
פריצת דלת כניסה לעסק בבת יםמנגנון הנעילה בדלת התקלקל, המנעולן הגיע לעסק וביצע החלפת מנעול בדלת.450 ₪

 

איך לשמור על הדלתות?

הדלתות נחשבות לאביזר חשוב ביותר בבית- הדלתות שומרות עלינו ומספקות הגנה ולכן יש בעיה בדלתות ניתן לבצע מספר פעולות רגע לפני שקוראים לשירות של פורץ דלתות בבת ים. כעת נפרט לגבי הפעולות השונות:

רססו חומר WD-40: אם המפתח חורק או שמא לא נכנס בצורה טובה למנעול, אתם מוזמנים לרסס חומר מסוג זה.  יש לחזור על הפעולה כמה וכמה פעמים על מנת שתהיה לכם היכולת לפתוח את הדלת בצורה טובה.

התקינו מנעול פרפר: על מנת לא למצוא את עצמכם ננעלים בבית, הרי ניתן להתקין מנעול פרפר בצד הפנימי של הדלת וכך לצאת מהבית וגם לאפשר לאחרים לפתוח לכם את הדלת.

הימנעו מידית מרובעת: נוסף על זאת, כדאי להימנע מידית מרובעת בצד החיצוני של הדלת. לעתים אתם עשויים לא לשים לב ובשנייה אחת בה אתם אוספים את העיתון של הבוקר, הדלת עשויה להיטרק וכך תמצאו את עצמכם מחוץ לדלת.

 

איך לבחור פורץ דלתות איכותי?

בשנים האחרונות ניתן למצוא שלל פורצי דלתות בבת ים. על מנת לבחור פורץ דלתות בבת ים יש חשיבות רבה לשים לב למספר פרמטרים:

כרטיס שכפול: יש לוודא כי פורץ הדלתות חושב לטובתכם ומביא עמו כרטיס שכפול. התוצאה תהיה כי רק אנשים מורשים יוכלו לשכפל את המפתחות ואתם תוכלו לנשום לרווחה.

הצילינדר הגיע באריזה אטומה: עוד פרמטר אשר יסייע לכם לדעת האם מדובר בפורץ דלתות איכותי  קשור באיכות הצילינדר. חשוב לוודא כי הצילינדר מגיע באריזה אטומה ופותח את האריזה בנוכחות שלכם.

המלצה של החלפת מנעול: יש לוודא כי מדובר באיש מקצוע מומחה אשר ממליץ לכם על החלפת מנעול במקרה הצורך ולא סתם כך.

 

מה חשוב בעת הזמנת פורץ דלתות בבת ים?

צריכים להזמין שירות של פורץ דלתות בבת ים? חשוב ביותר לבחון את הפרמטרים הבאים על מנת להיות בטוחים כי העבודה בוצעה על הצד הטוב ביותר:

פורץ דלתות מוסמך: חשוב ביותר לוודא כי פורץ הדלתות מוסמך לביצוע עבודת הפריצה. שימו לב, עבודת פריצה תעשה אך ורק בהצגת תעודת יושר מטעם משטרת ישראל. בהיעדר התעודה, אין אפשרות להעסיק את הפורץ.

שיחת טלפון מקדימה: חשוב ביותר להיות עם היד על הדופק ולוודא כי פורץ הדלתות מביא עמו צילינדר מקורי. במסגרת השיחה המקדימה חשוב ביותר לשאול אותו את כל השאלות המתאימות לצורך ביצוע העבודה על הצד הטוב ביותר.

מחירון: יתרה מזאת, חשוב ביותר לוודא כי המחיר הינו מחיר מקובל בהתאם לתחום. החלפה של צילינדר תתחיל ממחיר של 400 ש”ח.

שיטת הפריצה: נוסף על זאת, חשוב ביותר לשכור את השירות של פורץ דלתות הבקיא בשיטות פריצה שונות כמו למשל דגדוג או קידוח. פורץ דלתות מקצועי צריך להפגין ידע רב בשיטות השונות על מנת לבחור את השיטה המתאימה ביותר.

עדכון: חשוב ביותר לבחור איש מקצוע אשר ידאג לעדכן אתכם ביתרונות והחסרונות של כל שיטת פריצה על מנת שתהיה לכם האפשרות לדעת מהי השיטה הטובה ביותר. כאשר תהיו מעודכנים תוכלו לישון בשקט בידיעה כי הוא בחר את שיטת הפריצה המתאימה ביותר.

המלצות: יתרה מכך, חשוב ביותר לבקש המלצות מטעם לקוחות קודמים על מנת לוודא כי אתם מזמינים פורץ מוסמך ובעל ניסיון רב בתחום.

שאלות ותשובות

כן. אצלנו בחברת לוקינג, תוכלו למצוא שירותי פריצת דלתות בכל רחבי הארץ, ללא יוצא דופן. אנו לא משאירים אף לקוח מחוץ לתחום בשל מיקום מגוריו.
ודאי. חברת לוקינג מספקת את שירותי פריצת דלתות בכל שעה ביום לאורך כל ימות השבוע, או בקיצור בהיקף של 24/7. כך, תוכלו לקבל שירות בערב שבת, לצד שירות במוצאי שבת ובכל יום חול באשר הוא.
מה היה לנו עד כאן?