פורץ דלתות בחולון

ננעלה לכם הדלת של השירותים ואתם לא מצליחים לצאת? נתקעתם מחוץ לבית כי הדלת נעולה ואיבדתם את המפתח? אל דאגה, הגעתם למקום הנכון. כאן תוכלו למצוא שירות פורץ דלתות בחולון, אשר יהווה עבורכם מענה לכל צורך שהוא.

המנעול של הדלת שלכם נסתם ואתם לא מצליחים להיכנס או לצאת? אצלנו תוכלו לקבל מגוון שירותים של פריצת מנעולים ודלתות בחולון, אשר יסייעו לכם בכל צורך שהוא בתחום. זאת כמובן, על ידי פורצי דלתות מקצועיים ואיכותיים בחולון, אשר יעמדו לשירותכם.

 

מה זה פורץ דלתות בחולון?

הדבר הראשון שעלינו לעסוק בו במאמר, הוא קודם כל מה זה בכלל פורץ דלתות בחולון. ובכן על מנת להבין את משמעותו של בעל מקצוע זה, חשוב להבין מהו תפקידו של הפורץ הכללי. תפקידו אם כן, כפי שניתן ודאי להבין, הוא לפתוח מנעולים שונים אשר אינם נפתחים בדרך הרגילה, או במילים אחרות לפרוץ אותם. כאשר מדובר על פורץ דלתות בחולון, מדובר למעשה על פורץ אשר ההתמחות שלו עוסקת סביב פריצת דלתות בחולון והסביבה.

פורץ מנעולים

יתרונותיו של פורץ דלתות בחולון מבית לוקינג

חברת לוקינג מספקת שירותי פריצות מקצועיים, ובין היתר מספקת עבור כל הזקוק לכך, שירות של פורץ דלתות בחולון. מה מייחד פורץ דלתות בחולון מבית לוקינג? טוב ששאלתם, כי הרשימה המפורטת בדיוק כאן לפניכם:

  1. עבודה מקצועית – הודות לעבודה המקצועית והאיכותית של פורצי הדלתות שלנו, אתם תזכו לתחושת ביטחון. בין אם פרצו לכם לדירה או לעסק, ובין אם אתם חוששים להיתקע מחוץ לבית בשל איבוד מפתח, אנחנו שם עבורכם.
  2. מהירות ויעילות – זמן ההמתנה של הלקוח מרגע הזמנת פורץ דלתות בחולון ועד לרגע הגעתו ללקוח הוא קצר ביותר. כמו כן, תהליך העבודה עצמו של הפורץ לא עולה על מספר דקות ספורות.
  3. זמינות – שירותינו מסופקים בזמינות הגבוהה ביותר, אשר עומדת על 24 שעות ביממה במהלך כל ימות השבוע.

 

מתי נזדקק לשירותי פריצת דלתות?

הצורך בשירותיו של פורץ דלתות בחולון יכול להתעורר במגוון מקרים. מאחר שכל מקרה כולל בעיה שונה במעט, נהוג לפרט את הבעיות השונות לצורך כללי:

 

מנעול הדלת נסתם

במקרים בהם מנעול הדלת נסתם, מתחלקים לשנים. האחד הוא מקרה שבו המפתח אינו יכול להיכנס כלל לחור המנעול בשל גורם שסתם את הפתח. השני הוא מקרה שבו מנגנון הנעילה סתום, וגם אם המפתח נכנס הוא אינו יכול להסתובב בתוך הצילינדר התקוע שנסתם.

 

מנעול הדלת שבור

מלבד מקרים בהם הצילינדר נסתם ונתקע, ישנם מקרים בהם הוא גם נשבר. במקרים אלו, לא יהיה ניתן לפתוח את הדלת בשל צילינדר שאינו מגיב לפעולת המפתח.

 

המפתח אבד או נשבר

אחד המקרים הנפוצים ביותר בגינם נקראים שירותיו של פורץ דלתות בחולון, הוא כאשר המפתח של הדלת אבד או נשבר. במקרים אלו, אין כל דרך לפתוח את הדלת מלבד לפרוץ אותה בעזרת פורץ דלתות מקצועי או לקורא למנעולן מומלץ.

 

מה שצריך לדעת על תהליך פריצת הדלת בקצרה

תהליך עבודתו של פורץ דלתות בחולון או המנעולן מורכב משני שלבים עיקריים. ראשית, הפורץ מאבחן במהירות וביעילות את הבעיה הנוכחית בהתאם לגורמים שונים כגון מקור הבעיה, הגורם לבעיה, דרכי פתרון אפשריות, כלי עבודה נחוצים ועוד. לאחר מכן, במידה ועשה את שלב ההכנות בצורה יעילה, כל שעליו לעשות הוא לפרוץ במהירות ובקלות את המנעול.

תיקון דלתות

מה חשוב שתדעו על עבודתו של פורץ דלתות בחולון

עבודת הפריצה של פורץ דלתות בחולון, היא פריצה לכל דבר ועניין. אי לכך, על מנת שעבודתו לא תחשב כעבירה על החוק, עליכם לוודא כי הפורץ שלכם אוחז בשני מסמכים עיקריים.

  1. אישור עבודה – אישור עבודה זה הוא למעשה אישור שהפורץ עבר התמחות והכשרה מסוימת, אשר מאשרת לו לעבוד כפורץ מקצועי.
  2. אישור פריצה מהמשטרה – על מנת שפריצותי והשונות של פורץ דלתות בחולון לא יחשבו כעבירות, עליו להוציא אישור לביצוע פריצות יזומות מהמשטרה.

 

קצת על מחירי של פורץ דלתות בחולון

עניין המחירים באופן כללי, ובפרט בהקשר עבודתו של פורץ דלתות בחולון, הוא עניין משתנה. השוני נובע מגורמים שונים כגון איכותו של הפורץ, מורכבות העבודה שעליו לבצע ועוד. על כן, בכדי לעשות מעט סדר, הכנו עבורכם טבלה עם דוגמאות של פריצות שביצענו.

פעולת פריצת דלתות בחולון אופי הבעיה והפעולה מחיר השירות
פריצת דלת כניסה לדירה בחולון פריצת הדלת התבצעה בלילה בשל בעל הדירה שאיבד את המפתח. 450₪‏
פריצת דלת טרוקה בחולון דלת תקועה עם צילינדר שלא אפשר למפתח להסתובב. הפורץ הגיע במהירות ופרץ את הדלת. 300₪‏
פריצה ותיקון פלדלת במחסן עסק החלפת מנעול פלדלת או דלת בכניסה למשרד נתקעה. פורץ הדלתות שלנו הגיע מהר וביצע את עבודתו. 500₪‏

 

בהתאם למה נקבע מחיר פריצת דלתות בחולון?

כפי שנאמר קודם לכן, וכן כפי שניתן היה לראות בטבלה, מחירי שירותיו של פורץ דלתות בחולון משתנים מקריאת שירות אחת לאחרת. ובכן על מנת לעשות סדר מופתי, ולסיים עם עניין המידע אודות המחיר, ניתן לומר כי שלושת הגורמים אשר משפיעים בעיקרם על המחיר הם סדר גודל הבעיה, רמת הניסיון והאיכות של פורץ הדלתות, וכן סוג הדלת, כפי שניתן היה לראות בטבלה.

אנו מספקים שירותי פורץ דלתות בחולון

ישנם מגוון מצבים לא נעימים בהם נזדקק לשירותיו של פורץ דלתות בחולון, אם קרה ואיבדנו את המפתח לבית או שהדלת לעסק תקועה ולא מגיבה למפתח, חשוב להזמין פורץ דלתות דרך חברת מנעולנות מקצועית המוסמך לבצע את כל פעולות המנעולנות. פורץ דלתות בחולון יגיע מהר בכל שעה לכל מקום בעיר וידאג לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. הזמינו עכשיו פורץ דלתות בחולון.

פריצה של דלת נחשבת להליך מורכב ולכן חשוב ביותר לקרוא לשירות של פורץ דלתות בחולון בעל ניסיון רב בתחום אשר יש ביכולתו להגיע ולפרוץ את הדלת באמצעות שיטות שונות אשר הוא בקיא בהן. פריצה של דלת אשר תעשה על ידי פורץ מקצועי תאפשר לכם להיות בשקט נפשי ולדעת כי בחרתם את איש המקצוע המתאים ביותר.

 

שירותי פורץ דלתות בחולון שסיפקנו

אנו בלוקינג מספקים שירותי פריצת דלתות לכל מקום בארץ, בין היתר גם בחולון. את שירותי המנעולנות שלנו אנו מספקים בחולון כבר מעל 10 שנים, וביצענו בעיר פריצת דלתות מספר רב של פעמים, סייענו לתושבי חולון לפרוץ את הדלתות ולהחליף את המנעולים בבית ובעסק לאורך השנים. לפניכם בטבלה רק חלק מפעולות פריצת הדלתות שביצענו בשנים האחרונות בחולון ומחיר השירות:

פעולות פריצת דלתות בחולון שביצענו:אופן הפעולה:עלות השירות:
פריצת דלת כניסה לעסק בחולוןהמפתח לדלת נתקע בדלת, פורץ הדלתות שלנו הגיע לעסק במהירות, פרץ את הדלת והחליף את המנעול.500 ₪
פריצת דלת דירה בחולוןפורץ הדלתות שלנו פרץ בשעת לילה את דלת הדירה של לקוח שאיבד את המפתח שלו.450 ₪
פריצת דלת במכון כושר בחולוןדלת הכניסה למכון נתקעה, פורץ הדלתות שלנו הגיע למכון במהירות ופרץ את הדלת.350 ₪

 

חשיבות לקרוא לפורץ דלתות מקצועי

שימו לב פריצה של דלת אינה דומה לפריצה אחרת ולכן חשוב ביותר לקרוא לשירות של פורץ דלתות בחולון ממספר סיבות:

מבנה הדלת: כאשר פורץ דלתות ניגש לבצע פריצה, עליו להבחין בין מבנה הדלת. לכל דלת קיים מבנה שונה והמנעול הנמצא בדלת אינו מנעול רגיל ויש לדעת כיצד לפרוץ את המנעול.

הכרת סוג המנעול: על מנת לבצע פריצה איכותית בלי לגרום נזק, פורץ מקצועי צריך להכיר את סוגי המנעולים השונים.

שימוש בכלי עבודה שונים: בשל העובדה כי מנעול מותאם לסוג מפתח יש לעשות שימוש בכלי עבודה שונים המסוגלים לבצע את ההתאמה למבנה המנעול והמפתח.

המפתח נתקע בדלת: במצב בו המפתח נתקע בדלת, חשוב ביותר לקרוא לשירות של פורץ מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום אשר יש ביכולתו לבצע את עבודת הפריצה. משיכות רבות של המפתח גורמות להרס הצילינדר וגם המנעול.

 

מיהו פורץ דלתות מוסמך?

פורץ דלתות בחולון צריך להיות איש מקצוע אשר לו התכונות הבאות אשר נפרט כעת:

ניסיון: על הפורץ להיות בעל ניסיון רב בפריצת דלתות ולהכיר היטב את סוגי הדלתות על מנת לבצע את הפריצה בצורה מוצלחת. ככל שהוא יהיה מנוסה יותר, כך תהיה לו אפשרות להתמודד עם מצבים שונים בעת תיקון הדלת.

איש מקצוע ישר: נוסף על זאת, על הפורץ להיות איש מקצוע ישר ולהציג לכם תעודת יושר מטעם משטרת ישראל. התעודה מעידה כי אין מדובר על אדם בעל עבר פלילי אשר יש ביכולתו לבצע את עבודת הפריצה. אישור מטעם המשטרה יעניק לכם שקט נפשי וכך תדעו כי מדובר במקצוען.

אמינות: נוסף על זאת, חשוב ביותר כי הוא יציג בפניכם תעודה המוכיחה כי מדובר בבעל מקצוע מלומד אשר בקיא ברזי המקצוע ולא רמאי. אחרי הכל, מדובר על הכנסת אדם זר לבית שלכם ולכן עליכם להרגיש בנוח כמה שאפשר.  מאידך, אם פורץ דלתות אינו דואג לעדכן אתכם בנעשה, הרי אין מדובר על איש מקצוע שניתן לסמוך עליו.

המלצות: נוסף על זאת, פורץ דלתות מוסמך הוא איש מקצוע אשר זכה לקבלת המלצות מטעם לקוחות קודמים. קבלת המלצות על ידי לקוחות קודמים תאפשר לכם לדעת כי מדובר במקצוען אמיתי. כדאי לשאול את הלקוחות הקודמים כמה שיותר שאלות על מנת לוודא כי מדובר באיש מקצוע.

 

איך מתבצעת פריצה לדלת?

פורץ דלתות בחולון מבצע את הפריצה של הדלת באמצעות מספר שיטות: קידוח ודגדוג. כעת נסביר על השיטות השונות:

דגדוג: מדובר בפריצה עדינה של המנעול באמצעות שימוש בכלים מקצועיים בשם פיקלים. את הפיקלים מחדירים למנעול ומזיזים וכך מתבצעת שחיקה של המפתח. מדובר בשיטה המחייבת ניסיון רב בתחום במטרה לבצע את הפריצה בהצלחה.

הקפצה:  אחת השיטות לפריצה של מנעול היא הקפצה המיועדת למנעולים של דלתות כניסה. באמצעות כלי מתאים הפורץ מרעיד את המנגנון עד להקפצת הפינים של הצילינדר.

שבירת הדלת: פורצים עשויים לעשות שימוש בשיטה הנ”ל באמצעות מכשור כמו לום או ג’ק הידראולי. שימו לב, לאחר פריצה בשיטה הנ”ל יש חובה להחליף את הדלת באחרת.

שאלות ותשובות

כן. אצלנו בחברת לוקינג, תוכלו למצוא שירותי פריצת דלתות בכל רחבי הארץ, ללא יוצא דופן. אנו לא משאירים אף לקוח מחוץ לתחום בשל מיקום מגוריו.
ודאי. חברת לוקינג מספקת את שירותי פריצת דלתות בכל שעה ביום לאורך כל ימות השבוע, או בקיצור בהיקף של 24/7. כך, תוכלו לקבל שירות בערב שבת, לצד שירות במוצאי שבת ובכל יום חול באשר הוא.
מה היה לנו עד כאן?