פורץ דלתות בתל אביב

ננעלה לכם הדלת של השירותים ואתם לא מצליחים לצאת? נתקעתם מחוץ לבית כי הדלת נעולה ואיבדתם את המפתח? אל דאגה, הגעתם למקום הנכון. כאן תוכלו למצוא שירות פורץ דלתות בתל אביב, אשר יהווה עבורכם מענה לכל צורך שהוא.

המנעול של הדלת שלכם נסתם ואתם לא מצליחים להיכנס או לצאת? אצלנו תוכלו לקבל מגוון שירותים של פריצת מנעולים ודלתות בתל אביב, אשר יסייעו לכם בכל צורך שהוא בתחום. זאת כמובן, על ידי פורצי דלתות מקצועיים ואיכותיים בתל אביב, אשר יעמדו לשירותכם.

 

מה זה פורץ דלתות בתל אביב?

הדבר הראשון שעלינו לעסוק בו במאמר, הוא קודם כל מה זה בכלל פורץ דלתות בתל אביב. ובכן על מנת להבין את משמעותו של בעל מקצוע זה, חשוב להבין מהו תפקידו של הפורץ הכללי. תפקידו אם כן, כפי שניתן ודאי להבין, הוא לפתוח מנעולים שונים אשר אינם נפתחים בדרך הרגילה, או במילים אחרות לפרוץ אותם. כאשר מדובר על פורץ דלתות בתל אביב, מדובר למעשה על פורץ אשר ההתמחות שלו עוסקת סביב פריצת דלתות בתל אביב והסביבה.

פורץ מנעולים

יתרונותיו של פורץ דלתות בתל אביב מבית לוקינג

חברת לוקינג מספקת שירותי פריצות מקצועיים, ובין היתר מספקת עבור כל הזקוק לכך, שירות של פורץ דלתות בתל אביב. מה מייחד פורץ דלתות בתל אביב מבית לוקינג? טוב ששאלתם, כי הרשימה המפורטת בדיוק כאן לפניכם:

  1. עבודה מקצועית – הודות לעבודה המקצועית והאיכותית של פורצי הדלתות שלנו, אתם תזכו לתחושת ביטחון. בין אם פרצו לכם לדירה או לעסק, ובין אם אתם חוששים להיתקע מחוץ לבית בשל איבוד מפתח, אנחנו שם עבורכם.
  2. מהירות ויעילות – זמן ההמתנה של הלקוח מרגע הזמנת פורץ דלתות בתל אביב ועד לרגע הגעתו ללקוח הוא קצר ביותר. כמו כן, תהליך העבודה עצמו של הפורץ לא עולה על מספר דקות ספורות.
  3. זמינות – שירותינו מסופקים בזמינות הגבוהה ביותר, אשר עומדת על 24 שעות ביממה במהלך כל ימות השבוע.

 

מתי נזדקק לשירותי פריצת דלתות?

הצורך בשירותיו של פורץ דלתות בתל אביב יכול להתעורר במגוון מקרים. מאחר שכל מקרה כולל בעיה שונה במעט, נהוג לפרט את הבעיות השונות לצורך כללי:

 

מנעול הדלת נסתם

במקרים בהם מנעול הדלת נסתם, מתחלקים לשנים. האחד הוא מקרה שבו המפתח אינו יכול להיכנס כלל לחור המנעול בשל גורם שסתם את הפתח. השני הוא מקרה שבו מנגנון הנעילה סתום, וגם אם המפתח נכנס הוא אינו יכול להסתובב בתוך הצילינדר התקוע שנסתם.

 

מנעול הדלת שבור

מלבד מקרים בהם הצילינדר נסתם ונתקע, ישנם מקרים בהם הוא גם נשבר. במקרים אלו, לא יהיה ניתן לפתוח את הדלת בשל צילינדר שאינו מגיב לפעולת המפתח.

 

המפתח אבד או נשבר

אחד המקרים הנפוצים ביותר בגינם נקראים שירותיו של פורץ דלתות בתל אביב, הוא כאשר המפתח של הדלת אבד או נשבר. במקרים אלו, אין כל דרך לפתוח את הדלת מלבד לפרוץ אותה בעזרת פורץ דלתות מקצועי או לקורא למנעולן מומלץ.

 

מה שצריך לדעת על תהליך פריצת הדלת בקצרה

תהליך עבודתו של פורץ דלתות בתל אביב או המנעולן מורכב משני שלבים עיקריים. ראשית, הפורץ מאבחן במהירות וביעילות את הבעיה הנוכחית בהתאם לגורמים שונים כגון מקור הבעיה, הגורם לבעיה, דרכי פתרון אפשריות, כלי עבודה נחוצים ועוד. לאחר מכן, במידה ועשה את שלב ההכנות בצורה יעילה, כל שעליו לעשות הוא לפרוץ במהירות ובקלות את המנעול.

תיקון דלתות

מה חשוב שתדעו על עבודתו של פורץ דלתות בתל אביב

עבודת הפריצה של פורץ דלתות בתל אביב, היא פריצה לכל דבר ועניין. אי לכך, על מנת שעבודתו לא תחשב כעבירה על החוק, עליכם לוודא כי הפורץ שלכם אוחז בשני מסמכים עיקריים.

  1. אישור עבודה – אישור עבודה זה הוא למעשה אישור שהפורץ עבר התמחות והכשרה מסוימת, אשר מאשרת לו לעבוד כפורץ מקצועי.
  2. אישור פריצה מהמשטרה – על מנת שפריצותי והשונות של פורץ דלתות בתל אביב לא יחשבו כעבירות, עליו להוציא אישור לביצוע פריצות יזומות מהמשטרה.

 

קצת על מחירי של פורץ דלתות בתל אביב

עניין המחירים באופן כללי, ובפרט בהקשר עבודתו של פורץ דלתות בתל אביב, הוא עניין משתנה. השוני נובע מגורמים שונים כגון איכותו של הפורץ, מורכבות העבודה שעליו לבצע ועוד. על כן, בכדי לעשות מעט סדר, הכנו עבורכם טבלה עם דוגמאות של פריצות שביצענו.

פעולת פריצת דלתות בתל אביב אופי הבעיה והפעולה מחיר השירות
פריצת דלת כניסה לדירה בתל אביב פריצת הדלת התבצעה בלילה בשל בעל הדירה שאיבד את המפתח. 450₪‏
פריצת דלת טרוקה בתל אביב דלת תקועה עם צילינדר שלא אפשר למפתח להסתובב. הפורץ הגיע במהירות ופרץ את הדלת. 300₪‏
פריצה ותיקון פלדלת במחסן עסק החלפת מנעול פלדלת או דלת בכניסה למשרד נתקעה. פורץ הדלתות שלנו הגיע מהר וביצע את עבודתו. 500₪‏

 

בהתאם למה נקבע מחיר פריצת דלתות בתל אביב?

כפי שנאמר קודם לכן, וכן כפי שניתן היה לראות בטבלה, מחירי שירותיו של פורץ דלתות בתל אביב משתנים מקריאת שירות אחת לאחרת. ובכן על מנת לעשות סדר מופתי, ולסיים עם עניין המידע אודות המחיר, ניתן לומר כי שלושת הגורמים אשר משפיעים בעיקרם על המחיר הם סדר גודל הבעיה, רמת הניסיון והאיכות של פורץ הדלתות, וכן סוג הדלת, כפי שניתן היה לראות בטבלה.

אנו מספקים שירותי פורץ דלתות בתל אביב

אם נתקעתם מחוץ לבית או לעסק מכל סיבה שהיא, בין אם איבדתם את המפתח או שהמנעול של הדלת לא עובד, כנראה שזה הזמן להזמין פורץ דלתות בתל אביב דרך חברת מנעולנות מקצועית שתדאג לספק אנשי מקצוע מהשורה הראשונה הזמינים 24/7 ומגיעים במהירות לכל מקום בתל אביב. הזמינו עכשיו את שירותיו של פורץ דלתות בתל אביב דרך לוקינג.

בעיר תל אביב ניתן לראות מקרי פריצה רבים ולכן חשוב ביותר להיות מוכנים ולהיות עם היד על הדופק. במקרה הזה, כדאי להזמין שירות של פורץ דלתות בתל אביב. פורץ דלתות מקצועי יגיע עם הציוד המתאים ביותר לביצוע הפריצה ויבצע את הפריצה על הצד הטוב ביותר כדי שתוכלו לחזור לישון בשקט.

 

שירותי פורץ דלתות בתל אביב שסיפקנו

אנו בלוקינג מספקים שירותי פריצת דלתות בתל אביב כבר מעל 10 שנים וביצענו אלפי פריצות בעיר. פורצי הדלתות שלנו הם אנשי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב בתחומם וסייעו לאורך השנים לתושבי תל אביב בכל בעיית מנעולנות בכל מקום ובכל שעה. את שירותינו אנו מספקים לכל סוגי הלקוחות, פרטיים, עסקיים או מוסדיים. לפניכם טבלה הכוללת את חלק מפעולות פריצת הדלתות שביצענו בתל אביב.

פעולות פריצת דלתות בתל אביב שביצענו:אופן הפעולה:עלות השירות:
פריצת דלת כניסה למשרד בתל אביבדלת הפלדלת בכניסה למשרד נתקעה, פורץ הדלתות שלנו הגיע במהירות ופרץ את הדלת.450 ₪
פריצת במחסן עסק בתל אביבדווח לנו על עובד המקום שנתקע בתוך המחסן, המנעולן פרץ את הדלת באמצעות דיסק ומברגה על מנת לחלץ את העובד.600 ₪
פריצת דלת פנים בדירה בתל אביבדלת השירותים בדירת השותפים נתקעה, פורץ הדלתות שלנו הגיע למקום וביצע פריצה סטנדרטית.250 ₪

 

אילו סוגי מנעולים קיימים לדלתות?

כיום קיימים סוגים שונים של מנעולים לדלתות. פורץ דלתות בתל אביב יקפיד להעניק לכם הסברים מקיפים על המנעולים השונים על מנת לאפשר לכם לבחור את המנעול המתאים ביותר.

אילו סוגי מנעולים קיימים? הנה הסבר על המנעולים השונים:

מנעול כספת: מדובר במנעול אשר יאפשר לכם להרגיש בטוחים וכך הפורץ לא יכנס אליכם הביתה. פורץ אשר יזהה כי קיימת בעיה בכניסה לבית יהסס ולא יכנס לבית שלכם.

מנעול רתק: מדובר במנעול אשר מרתק את הדלת למשקוף. מנעול זה הופך את החדירה לבית לקשה ומורכבת יותר וארוכה יותר. נוסף על זאת, מדובר על מנעול אשר ירחיק ביותר את הפורץ לבית.

התקנה של מערכות אבטחה:  נוסף על כך, ניתן לשפר את האבטחה בבית באמצעות התקנה של מערכות אבטחה. התקנה של מערכות אבטחה לבית מהוות אמצעי הגנה נוסף המאפשר לכם להרגיש בטוחים יותר. באמצעות התקנה של מערכת אבטחה על ידי איש מקצוע תרגישו בטוחים ותדעו כי איש מקצוע נמצא לצידכם על מנת להתקין לכם את מערכת האבטחה הטובה ביותר.

מנעול ביומטרי: נוסף על המנעולים אשר הוזכרו, בשנים האחרונות ניתן לראות מנעולים חדשים ומשוכללים יותר.  נוסף על זאת, ניתן לעשות שימוש במנעול ביומטרי. עם זאת, השימוש בטכנולוגיה הנ”ל לא מתאים לכולם. מדובר בפתרון אפקטיבי להורים לילדים אשר מעוניינים לשמור על ההגנה של הילדים שלהם.

 

איך ניתן למנוע פריצה לבית?

רגע לפני שאתם קוראים לשירות של פורץ דלתות בתל אביב, חשוב ביותר לדעת כי ישנן דרכים למנוע פריצה לבית:

נעילה של הבית: חשוב ביותר להקפיד על נעילה של הבית במטרה למנוע פריצה. הקפדה על נעילה באמצעות מנעול מתאים תבטיח את איכות החיים שלכם.

סגירה של כל החלונות: חשוב ביותר להקפיד על סגירה של כל החלונות בבית על מנת לא למנוע מצב בו הפורצים יכולים להיכנס לבית דרך החלונות.

איסוף הדואר: נוסף על זאת, ניתן לבקש מהשכנים לאסוף את הדואר על מנת לא לעורר חשד כי אנשים לא נמצאים בבית.

 

פורץ דלתות 24 שעות ביממה

אם אתם מגלים כי אין לכם אפשרות להיכנס לבית בשעת לילה מאוחרת, הרי חשוב ביותר להזעיק שירות של פורץ דלתות בתל אביב. פורץ דלתות יגיע אליכם בכל שעה נתונה, בין אם מדובר על שעת לילה או שעת בוקר.

זמין עבורכם בכל שעות היממה: בין אם מדובר על שעת לילה או שעת בוקר, פורץ דלתות מקצועי יהיה זמין עבורכם ויגיע למקום על מנת לבצע את הפריצה בצורה טובה.

מהירות: נוסף על זאת, במסגרת עבודתו פורץ דלתות צריך לבצע את העבודה תוך הקפדה על מקצועיות ומהירות במטרה לאפשר לכם לחזור לשגרת החיים שלכם כמה שיותר מהר.

אמינות: יתרה מכך, חשוב ביותר לבחור פורץ דלתות מקצועי אשר יהיה אמין ויסביר לכם שלב אחר שלב את כל הקשור לפריצת הדלת. בשל העובדה כי לכם אין ניסיון בכך, חשוב ביותר לבחור את איש המקצוע אשר יעמוד לשירותכם בצורה הטובה ביותר.

סט כלים: פורץ דלתות מהעיר תל אביב יגיע עם סט כלים מקצועי על מנת לטפל בפריצה בהקדם האפשרי. פורץ דלתות יהיה בקיא בסוגי הכלים השונים על מנת.

שאלות ותשובות

כן. אצלנו בחברת לוקינג, תוכלו למצוא שירותי פריצת דלתות בכל רחבי הארץ, ללא יוצא דופן. אנו לא משאירים אף לקוח מחוץ לתחום בשל מיקום מגוריו.
ודאי. חברת לוקינג מספקת את שירותי פריצת דלתות בכל שעה ביום לאורך כל ימות השבוע, או בקיצור בהיקף של 24/7. כך, תוכלו לקבל שירות בערב שבת, לצד שירות במוצאי שבת ובכל יום חול באשר הוא.
מה היה לנו עד כאן?