פורץ דלתות

אנו מספקים שירותי פורץ דלתות בפריסה ארצית

נתקעתם מחוץ לבית או לעסק? זקוקים לשירותיו של פורץ דלתות מוסמך? בין אם איבדתם את המפתח או שהמנעול תקול פורצי הדלתות שלנו יסייעו לכם בכל מצב ובכל שעה, אצלנו בלוקינג אנו מספקים בין שירותינו גם שירות פורץ דלתות, השירות מסופק בפריסה ארצית ועל ידי פורצים מוסמכים ובעלי רישיון תקף, בכדי לסייע ללקוחותינו בכל מצב אליו נקלעו.

כולנו מכירים את הבעיה אשר אשר מטרידה רבים:  בשעת לילה מאוחרת אתם מנסים לפתוח את הדלת והמפתח תקוע במנעול. אין ספק כי מדובר בסיטואציה לא ממש נעימה  ולכן חשוב ביותר להזמין פורץ דלתות על מנת שיבצע את הפריצה בצורה מקצועית ואיכותית וכך יאפשר לכם לחזור לשגרת החיים במהירות.

זקוקים לשירותי פורץ דלתות? זה המקום בשבילכם
פורצים מקצועיים ובעלי ותק  
שירות איכותי יעיל ומקצועי
זמינות 24/7 והגעה מהירה
מחירים נוחים 
שירות בפריסה ארצית
התקשרו עכשיו בכדי להזמין : 077-803-6090
סייענו כבר לאלפי לקוחות בכל הארץ עם שירות פורץ דלתות.

פורץ דלתות

פורץ דלתות במרכז

פורץ דלתות בצפון

פורץ דלתות בדרום

פורץ דלתות בשרון

פורץ דלתות בחיפה

פורץ דלתות בירושלים

פורץ דלתות ביהודה ושומרון

 

שירותי פורץ דלתות שסיפקנו

אצלנו בלוקינג ניתן למצוא באתר שירותי מנעולנות רבים ומגוונים, בין היתר אנו מספקים גם שירותי פורץ דלתות בפריסה ארצית שיבצע שכפול מפתחות במקרה הצורך. את שירותים אלו מספקים כבר מעל עשור על ידי אנשי מקצוע מנוסים ומקצועיים שייתנו שירות איכותי ויגיעו במהירות לכל קריאה. בטבלה שלפניכם מוצגים חלק משירותי פורץ הדלתות שסיפקנו לאחרונה, אופן הפריצה ועלות השירות:

פעולות פריצת דלתות שביצענו:אופן הפעולה:עלות השירות:
פריצת דלת עץ בדירה בהוד השרוןפורץ הדלתות שלנו ביצע פריצת דלת עץ פנימית בדירה במהירות, כולל התקנת צילינדר סטנדרטי.550 ₪
פריצת דלת פנימית בבאר שבעהלקוח שנתקע בשירותים הזמין את שירותי פורץ הדלתות שלנו, הפורץ הגיע תוך כחצי שעה למקום ופרץ את הדלת בדקות ספורות.300 ₪
פריצת דלת במכון כושר בחולוןדלת הכניסה למכון נתקעה, פורץ הדלתות שלנו הגיע למכון במהירות ופרץ את הדלת.350 ₪
פריצת דלת ברמת השרוןפורץ הדלתות שלנו הגיע בשעת לילה לדירה ברמת השרון ופרץ את הדלת ללקוח שאיבד את המפתח.650 ₪

 

פורץ דלתות מקצועי 24 שעות ביממה

כאשר אתם מוצאים את עצמכם ללא כל יכולת להיכנס לבית בשעת לילה מאוחרת, הרי אתם זקוקים לשירות של פורץ דלתות אשר יגיע אליכם בכל שעה. שירותים של פורץ דלת נפוצים בישראל ולכן תמצאו לא מעט פורצי דלתות אשר יעניקו לכם את השירות הן בשעות הלילה המאוחרות או בשעות הבוקר המוקדמות. רגע לפני שאתם מזמינים איש מקצוע חשוב ביותר להקפיד על הפרמטרים הבאים:

הצגת תעודה: כאשר אתם מזמינים את הפורץ חשוב ביותר לבקש ממנו להציג תעודת מנעולן מוסמך על מנת שתדעו כי אכן מדובר בבעל מקצוע אשר רכש השכלה בתחום ולא במישהו מתחזה אשר יגרום נזק לדלת שלכם.

הצגת אישור מטעם משטרת ישראל: נוסף על זאת, חשוב ביותר לבקש ממנו להציג אישור מטעם משטרת ישראל על מנת לוודא כי אכן מדובר בפורץ אשר יש לו אישור מטעם המשטרה לבצע את הפריצה. רבים אינם יודעים אבל ביצוע פריצה ללא אישור מהווה עבירה על החוק.

 

פורץ דלתות מקצועי

פורץ דלתות מקצועי יהיה איש מקצוע אשר יהיו לו את המאפיינים הבאים:

ידע רב: פורץ מקצועי ידע לפרוץ את כל סוגי הדלתות בצורה איכותית.

בלי גרימת נזק: נוסף על כך, פורץ מקצועי ידע לפרוץ את הדלת בלי לגרום נזק. ישנם לא מעט חובבנים אשר אינם מורשים לעשות זאת והתוצאה בהתאם. רק פורץ מקצועי ידע לבצע את הפריצה על הצד הטוב ביותר והתוצאה תהיה פריצה לא אלימה.

כלים איכותיים: נוסף על זאת, פורץ מקצועי ידע להצטייד בכלים איכותיים על מנת לבצע את הפריצה על הצד הטוב ביותר.

ניסיון רב: פורץ מקצועי יהיה בעל ניסיון רב בתחום אשר בשל כך ידע להבחין בין הסוגים השונים של הדלתות וכך לבצע את הפריצה באמצעות הידע אשר רכש בתחום.

לימודים: פורץ מקצועי יהיה איש מקצוע אשר יבחר להעמיק את הידע שלו בתחום. מדובר בתחום אשר חלים בו שינויים וחידושים לעתים קרובות ולכן מקצוען אמיתי ידאג להעשיר את הידע שלו לעתים קרובות.

 

מחירון פריצת דלתות

בבואכם להזמין פורץ דלתות אחת השאלות המרכזיות אשר עולה היא שאלת המחיר. כדאי לדעת כי פריצת דלתות מתחילה ממחיר של 200 ש"ח ועשויה להגיע עד 400 ש"ח תלוי בבעיה. שימו לב, פריצה של דלת שיש בה מנעול מסובך עשויה לעלות יותר. רגע לפני שאתם מזמינים פורץ מקצועי חשוב ביותר לבצע את השלבים הבאים:

שיחה מקדימה: ההמלצה היא לבצע עמו שיחה מקדימה על מנת להכיר את איש המקצוע אשר אתם עתידים להזמין לבית שלכם. אם השיחה עוברת בנעימים ואתם מרגישים בנוח, הרי אפשר להזמינו.

ביצוע סקר מקיף: לבצע סקר מקיף על מנת לבחון את ההיצע ולדעת כי אתם זוכים לקבלת מחיר לא גבוה או לא נמוך יתר על המידה. ביצוע סקר בין פורצי דלתות שונים עשוי לתת לכם מידע רב לגבי המחירים וכך לא תופתעו כאשר תשמעו את המחירים השונים. חשוב ביותר לבצע סקר מקיף על מנת לא לגלות כי שילמתם מחיר גבוה או נמוך עבור הפריצה וכתוצאה מכך נגרמה לכם עוגמת נפש.

 

שאלות ותשובות בנושא הזמנת פורץ דלתות

תוך כמה זמן יגיע אליי הביתה פורץ דלתות?

אנו משתדלים לספק ללקוחותינו מענה מהיר ככל הניתן, זמן ההגעה הממוצע עומד על כ-30 דקות.

לפי מה נקבע מחיר פריצת דלתות?

מחיר פריצת דלתות נקבע בעיקר לפי חומרת המצב של הדלת התקולה וסוג הדלת אותה צריך לפרוץ.

כמה זמן אתם מספקים שירותי מנעולנות?

אנו בלוקינג מספקים שירותי מנעולנות כבר למעלה מעשור, ניתן למצוא המלצות רבות אודות שירותינו ברחבי האינטרנט.

האם אתם מגיעים לכל מקום בארץ?

אכן, את מגוון שירותינו אנו מספקים בפריסה ארצית ללא יוצא מן הכלל.

מה היה לנו עד כאן?
לקבלת הצעת מחיר
לקוחות ממליצים
עמוד הפייסבוק של לוקינג