פורץ דלתות בחולון

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי פורץ דלתות בחולון

ישנם מגוון מצבים לא נעימים בהם נזדקק לשירותיו של פורץ דלתות בחולון, אם קרה ואיבדנו את המפתח לבית או שהדלת לעסק תקועה ולא מגיבה למפתח, חשוב להזמין פורץ דלתות דרך חברת מנעולנות מקצועית המוסמך לבצע את כל פעולות המנעולנות. פורץ דלתות בחולון יגיע מהר בכל שעה לכל מקום בעיר וידאג לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. הזמינו עכשיו פורץ דלתות בחולון.

פריצה של דלת נחשבת להליך מורכב ולכן חשוב ביותר לקרוא לשירות של פורץ דלתות בחולון בעל ניסיון רב בתחום אשר יש ביכולתו להגיע ולפרוץ את הדלת באמצעות שיטות שונות אשר הוא בקיא בהן. פריצה של דלת אשר תעשה על ידי פורץ מקצועי תאפשר לכם להיות בשקט נפשי ולדעת כי בחרתם את איש המקצוע המתאים ביותר.

זקוקים לשירותיו של פורץ דלתות בחולון? זה המקום 
פריצה לכל סוגי הדלתות והמנעולים
שירות איכותי יעיל ומקצועי
זמינות 24/7 והגעה מהירה
מחירים נוחים והוגנים 
שירות בפריסה ארצית
התקשרו עכשיו בכדי להזמין : 077-803-6090
סייענו כבר למאות לקוחות בחולון עם שירות פורץ דלתות.פורץ דלתות בחולון

רוצה להתייעץ עם מנעולן? השאר פרטים ואנו ניצור איתך קשר בהקדם:

שירותי פורץ דלתות בחולון שסיפקנו

אנו בלוקינג מספקים שירותי פריצת דלתות לכל מקום בארץ, בין היתר גם בחולון. את שירותי המנעולנות שלנו אנו מספקים בחולון כבר מעל 10 שנים, וביצענו בעיר פריצת דלתות מספר רב של פעמים, סייענו לתושבי חולון לפרוץ את הדלתות ולהחליף את המנעולים בבית ובעסק לאורך השנים.
לפניכם בטבלה רק חלק מפעולות פריצת הדלתות שביצענו בשנים האחרונות בחולון ומחיר השירות:

פעולות פריצת דלתות בחולון שביצענו:אופן הפעולה:עלות השירות:
פריצת דלת כניסה לעסק בחולוןהמפתח לדלת נתקע בדלת, פורץ הדלתות שלנו הגיע לעסק במהירות, פרץ את הדלת והחליף את המנעול.500 ₪
פריצת דלת דירה בחולוןפורץ הדלתות שלנו פרץ בשעת לילה את דלת הדירה של לקוח שאיבד את המפתח שלו.450 ₪
פריצת דלת במכון כושר בחולוןדלת הכניסה למכון נתקעה, פורץ הדלתות שלנו הגיע למכון במהירות ופרץ את הדלת.350 ₪

חשיבות לקרוא לפורץ דלתות מקצועי

שימו לב פריצה של דלת אינה דומה לפריצה אחרת ולכן חשוב ביותר לקרוא לשירות של פורץ דלתות בחולון ממספר סיבות: 

מבנה הדלת: כאשר פורץ דלתות ניגש לבצע פריצה, עליו להבחין בין מבנה הדלת. לכל דלת קיים מבנה שונה והמנעול הנמצא בדלת אינו מנעול רגיל ויש לדעת כיצד לפרוץ את המנעול. 

הכרת סוג המנעול: על מנת לבצע פריצה איכותית בלי לגרום נזק, פורץ מקצועי צריך להכיר את סוגי המנעולים השונים. 

שימוש בכלי עבודה שונים: בשל העובדה כי מנעול מותאם לסוג מפתח יש לעשות שימוש בכלי עבודה שונים המסוגלים לבצע את ההתאמה למבנה המנעול והמפתח. 

המפתח נתקע בדלת: במצב בו המפתח נתקע בדלת, חשוב ביותר לקרוא לשירות של פורץ מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום אשר יש ביכולתו לבצע את עבודת הפריצה. משיכות רבות של המפתח גורמות להרס הצילינדר וגם המנעול.

מיהו פורץ דלתות מוסמך?

פורץ דלתות בחולון צריך להיות איש מקצוע אשר לו התכונות הבאות אשר נפרט כעת: 

ניסיון: על הפורץ להיות בעל ניסיון רב בפריצת דלתות ולהכיר היטב את סוגי הדלתות על מנת לבצע את הפריצה בצורה מוצלחת. ככל שהוא יהיה מנוסה יותר, כך תהיה לו אפשרות להתמודד עם מצבים שונים בעת תיקון הדלת. 

איש מקצוע ישר: נוסף על זאת, על הפורץ להיות איש מקצוע ישר ולהציג לכם תעודת יושר מטעם משטרת ישראל. התעודה מעידה כי אין מדובר על אדם בעל עבר פלילי אשר יש ביכולתו לבצע את עבודת הפריצה. אישור מטעם המשטרה יעניק לכם שקט נפשי וכך תדעו כי מדובר במקצוען. 

אמינות: נוסף על זאת, חשוב ביותר כי הוא יציג בפניכם תעודה המוכיחה כי מדובר בבעל מקצוע מלומד אשר בקיא ברזי המקצוע ולא רמאי. אחרי הכל, מדובר על הכנסת אדם זר לבית שלכם ולכן עליכם להרגיש בנוח כמה שאפשר.  מאידך, אם פורץ דלתות אינו דואג לעדכן אתכם בנעשה, הרי אין מדובר על איש מקצוע שניתן לסמוך עליו. 

המלצות: נוסף על זאת, פורץ דלתות מוסמך הוא איש מקצוע אשר זכה לקבלת המלצות מטעם לקוחות קודמים. קבלת המלצות על ידי לקוחות קודמים תאפשר לכם לדעת כי מדובר במקצוען אמיתי. כדאי לשאול את הלקוחות הקודמים כמה שיותר שאלות על מנת לוודא כי מדובר באיש מקצוע.

איך מתבצעת פריצה לדלת?

פורץ דלתות בחולון מבצע את הפריצה של הדלת באמצעות מספר שיטות: קידוח ודגדוג. כעת נסביר על השיטות השונות: 

דגדוג: מדובר בפריצה עדינה של המנעול באמצעות שימוש בכלים מקצועיים בשם פיקלים. את הפיקלים מחדירים למנעול ומזיזים וכך מתבצעת שחיקה של המפתח. מדובר בשיטה המחייבת ניסיון רב בתחום במטרה לבצע את הפריצה בהצלחה. 

הקפצה:  אחת השיטות לפריצה של מנעול היא הקפצה המיועדת למנעולים של דלתות כניסה. באמצעות כלי מתאים הפורץ מרעיד את המנגנון עד להקפצת הפינים של הצילינדר. 

שבירת הדלת: פורצים עשויים לעשות שימוש בשיטה הנ"ל באמצעות מכשור כמו לום או ג'ק הידראולי. שימו לב, לאחר פריצה בשיטה הנ"ל יש חובה להחליף את הדלת באחרת.

שאלות ותשובות בנושא הזמנת פורץ דלתות בחולון

אנו משתדלים לספק ללקוחותינו מענה מהיר ככל הניתן, זמן ההגעה הממוצע עומד על כ-30 דקות.

מחיר פריצת דלתות נקבע בעיקר לפי חומרת המצב של הדלת התקולה וסוג הדלת אותה צריך לפרוץ.

אנו בלוקינג מספקים שירותי מנעולנות כבר למעלה מעשור, ניתן למצוא המלצות רבות אודות שירותינו ברחבי האינטרנט.

לקבלת הצעת מחיר
איזורי שירות
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו
למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום