פורץ כספות

אנו מספקים שירותי פורץ כספות בפריסה ארצית

הכספת לא נפתחת? שכחתם את הקוד? זה הזמן להזמין שירות של פורץ כספות שידאג לפתור את הבעיה במהירות ובמקצועיות, אצלנו בלוקינג תוכלו למצוא שירות פורץ כספות בפריסה ארצית, השירות שלנו כולל הגעה מהירה לבית הלקוח או לבית העסק והוא מבוצע על ידי אנשי מקצוע מוסמכים בעלי רישיון תקף וכל זאת במחירים נוחים לכל כיס.

אם הכספת תקועה או שמא לא מגיבה לניסיונות הפתיחה או שמא שכחתם את הקוד לכספת או איבדתם את המפתח לכספת, אתם לא חייבים להיכנס לפניקה אלא אפשר לפנות לשירות של פורץ כספות מקצועי. ההמלצה היא להשאיר את העבודה לידי מקצוען אמיתי אשר יהיה ביכולתו לזהות את סוג הכספת על מנת לדעת באילו כלים עליו לעשות שימוש כדי לפרוץ את הכספת בצורה טובה.

זקוקים לשירותיו של פורץ כספות? אנו מספקים גם את זה
מנעולנים מקצועיים ובעלי ותק  
שירות איכותי ומקצועי
זמינות 24/7 והגעה מהירה
מחירים נוחים לכל כיס
שירות בפריסה ארצית
התקשרו עכשיו בכדי להזמין : 077-803-6090
סייענו כבר לאלפי לקוחות בכל הארץ עם שירות פורץ כספות.

פורץ כספות

פורץ כספות במרכז

פורץ כספות בצפון

פורץ כספות בדרום

פורץ כספות בשרון

פורץ כספות בחיפה

פורץ כספות בירושלים

פורץ כספות ביהודה ושומרון

 

דוגמאות לפעולות פריצת כספות שביצענו

המנעולנים של לוקינג מוסמכים לבצע שירותים רבים, מפריצת רכבים ודלתות עד פריצת כספות. את שירותי פריצת כספות אנו מספקים כמו כל שירותינו בכל רחבי הארץ על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה שידאגו לטפל בכל בעיה במקצועיות וביסודיות. בטבלה שלפניכם מוצגות חלק מפעולות פריצת הכספות שביצענו לאחרונה, אופן הפריצה ועלות השירות:

פעולות פריצת כספות שביצענו:אופן הפעולה:עלות השירות:
פריצת כספת בהוד השרוןפורץ הכספות שלנו ביצע את פריצה לכספת ביתית והתקנת מנגנון נעילה חדש במקום התקול.400 ₪
פריצת כספת בבית פרטי בחולוןפורץ הכספות שלנו הגיע לבית וביצע פריצה בכספת אחת והחליף את המנעול של הכספת ושל כספת נוספת.500 ₪
פריצת כספת בבית פרטי בתל אביבהמנעול שבכספת היה תקול, פורץ הכספות שלנו הגיע למקום והתקין מנעול חדש בכספת.450 ₪
פריצת כספת בעסק בהרצליהפורץ הכספות החליף את מנגנון הנעילה הישן שהיה מותקן בכספת ובכך פתר את הבעיה.350 ₪

 

אילו כספות קיימות?

היום ניתן למצוא לא מעט כספות כאשר פורץ כספות מקצועי ידע להבחין בין הסוגים השונים על מנת לבצע את הפריצה בהצלחה רבה. כעת נמנה את הסוגים השונים של הכספות:

כספת אלקטרונית: פורץ מקצועי ידע לפרוץ את הכספת במקום הנכון על מנת להביא לפתיחה של הכספת ולהקיש את הקוד או לסובב את החוגה של המנעול.

כספת אלקטרונית עם קוד מאסטר: נוסף על כך, ניתן למצוא כספת מסוג זה אשר נחשבת איכותית יותר. קוד המאסטר מגיע מהיצרנים ונמסר לפורצים מורשים לפריצה של כספות. במסגרת עבודתו, פורץ הכספות יאפס את הקוד של הכספת וכך יביא לפתיחה של הכספת.

כספות כבדות: פורץ מקצועי ידע לעשות שימוש בשלל טכניקות פריצה במטרה לא לגרום נזקים שונים לכספת. שימו לב, כאשר לא מדובר על ניסיונות פריצה איכותיים התוצאה עשויה להיות פגיעה בכספת. על מנת לבצע פריצה איכותית עליו לבצע קידוח חורים במקומות ייעודיים בהם עוברים הצירים אשר נועלים את הכספת ולהחליף את הצירים בחדשים.

כספות ממותגות: נוסף על כך, ניתן למצוא גם כספות מסוג זה. פורץ מקצועי ידע לבצע את ההתאמה של עבודת הפריצה לכספת ממותגת בהתאם לדגם וההנחיות של היצרן.

 

איך מבצעים פריצה של כספת?

פורץ כספות מקצועי ידע לבצע פריצה של כספת באמצעות הכלים העומדים לרשותו וההכשרה אשר רכש במקום מקצועי. חשוב מאוד להבין כיצד הוא פועל על מנת להבין כי אין מדובר בפעולה המיועדת לחובבנים אלא בפעולה המיועדת למקצוענים בלבד אשר יש ביכולתם לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר:

אפשרות שימוש בקוד מאסטר: בחלק מהכספות ניתן למצוא גם קוד מאסטר השמור אצל היצרן ונמסר לפורץ מקצועי. פורץ אשר פועל ברישיון בתוקף ישע כיצד לעשות שימוש בקוד במטרה לפרוץ את הכספת.

אפשרות לעשות שימוש במסור: עוד דרך לפרוץ את הכספת היא לעשות שימוש במסור דיסק ברזל. פורץ כספת מקצועי יכול לעשות שימוש במסור על מנת לפרוץ את הכספת. בהשוואה לשיטות פריצה אחרות, מדובר בשיטת פריצה מהירה למדי.

חיתוך בריחים: עוד שיטה היא חיתוך בריחים באמצעות מסור ברזל או באמצעות דיסק יהלום. נציין כי אין מדובר על נזקים לכספת עצמה ולכן פורצי כספות עושים בה שימוש. יש להקפיד ולזכור כי הבריחים עשויים מפלדה משוריינת, דבר המבטיח כי מדובר בשיטה בטוחה אך שיטה האורכת זמן רב.

פריצה של הדלת: דרך נוספת היא לפרוץ את הדלת. מדובר בפעולה יחסית ארוכה אשר עשויה להימשך כמה שעות טובות אך ניתן לשמור על כל התכולה של הכספת. שימו לב, בסיומה של הפעולה על פורץ הכספות להחליף את המנעול.

 

פרמטרים לבחירת פורץ כספות מקצועי

היום קיימים לא מעט פורצי כספות, אך על מנת לבחור פורץ כספות מקצועי ומיומן חשוב לבחון את הפרמטרים הבאים:

עריכת סקר: חשוב ביותר להקפיד על עריכת סקר מקיף באמצעות קרובי משפחה או לקוחות קודמים. בסופו של דבר, חשוב ביותר לקבל המלצה מטעם אנשים שאתם יכולים לסמוך על חוות הדעת שלהם.

הצגת רישיונות או אישורים: יתרה מזאת, חשוב ביותר לוודא כי הוא מציג בפניכם רישיונות ואישורים על ביצוע העבודה. ללא הצגת אישורים או רישיונות לא ניתן לבחור בו.

ניסיון: נוסף על זאת, חשוב ביותר להקפיד לבחור איש מקצוע אשר לו ניסיון רב בתחום. כאשר יהיה לו שנות ניסיון רבות תרגישו בטוחים לשכור את שירותיו ולדעת כי הוא יבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר.

 

שאלות ותשובות בנושא הזמנת פורץ כספות

תוך כמה זמן יגיע אליי הביתה פורץ כספות?

אנו משתדלים לספק ללקוחותינו מענה מהיר ככל הניתן, זמן ההגעה הממוצע עומד על כ-30 דקות.

לפי מה נקבע מחיר פריצת כספות?

מחיר פריצת כספות נקבע בעיקר לפי סוג הכספת שצריך לפרוץ והאם יש צורך להחליף מנגנון נעילה.

כמה זמן אתם מספקים שירותי מנעולנות?

אנו בלוקינג מספקים שירותי מנעולנות כבר למעלה מעשור, ניתן למצוא המלצות רבות אודות שירותינו ברחבי האינטרנט.

האם אתם מגיעים לכל מקום בארץ?

אכן, את מגוון שירותינו אנו מספקים בפריסה ארצית ללא יוצא מן הכלל.

מה היה לנו עד כאן?
לקבלת הצעת מחיר
לקוחות ממליצים
עמוד הפייסבוק של לוקינג