פורץ כספות בחיפה

אנו מספקים שירותי פורץ כספות בחיפה

הכספת המאובטחת שלכם בבית או בעסק לא נפתחת? שכחתם את הקוד לכספת? אנחנו בלוקינג מספקים שירותי פורץ כספות בחיפה בכדי לסייע לכם בכל הקשור לפריצת כספות. פורצי הכספות שלנו הם אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים שיגיעו במהירות לכל מקום בחיפה בכל שעה ביום ובלילה ובמהירות. הזמינו עכשיו את שירות פורץ כספות בחיפה דרך חברת לוקינג.

במידה ואתם צריכים פורץ כספות מקצועי הרי הזמנת פורץ כספות בחיפה תענה על הצרכים שלכם. יש להבין כי תחום פריצת כספות נחשב לתחום מורכב המצריך מיומנות וידע ולכן חשוב ביותר לפנות לשירות של פורץ כספות מקצועי ובעל ניסיון בתחום.

זקוקים לפורץ כספות בחיפה? הגעתם למקום הנכון
פורצים מקצועיים ומנוסים  
שירות איכותי ומקצועי
זמינות 24/7 והגעה מהירה
מחירים נוחים לכל כיס
שירות בפריסה ארצית
התקשרו עכשיו בכדי להזמין : 077-803-6090
סייענו כבר למאות לקוחות בחיפה עם שירות פורץ כספות.

פורץ כספות בחיפה

דוגמאות לפעולות פריצת כספות בחיפה שביצענו

אנחנו בלוקינג מספקים את כל סוגי שירותי המנעולנות הקיימים כיום בשוק המנעולנות בעיר חיפה, בין מגוון השירותים אותם אנו מציעים לתושבי חיפה ניתן למצוא את שירות פורץ כספות בחיפה, בכדי לסייע לכל מי שזקוק לפריצת כספת מהירה ואיכותית ללא נזק. לפניכם טבלה הכוללת חלק מפעולות פריצת הכספות שביצענו לאחרונה בחיפה ומחיריהן:

פעולות פריצת כספות בחיפה שביצענו:אופן הפעולה:עלות השירות:
פריצת כספת גדולה בבית פרטי בחיפהפריצת הכספת התבצעה על ידי קדיחה חורים ופירוק מנגנון הנעילה.500 ₪
פריצת כספת בעסק בחיפהבעל הכספת שכח את הקוד, הפריצה התבצעה על ידי שימוש בקוד מאסטר ואיפוס הקוד.250 ₪
פריצת כספת במשרד בחיפההכספת נפרצה על ידי פריצת המנעול התקול והתקנת מנגנון נעילה חדש.450 ₪

 

סיבות לפריצת כספת על ידי פורץ כספות מקצועי

ישנן סיבות שונות להזמנת פורץ כספות בחיפה. כעת נמנה את הסיבות השונות:

הכספת אינה נפתחת: במצב בו אתם לא מצליחים לפתוח את הכספת ואין לכם יכולת לגשת לתכשיטים או לכל דבר אחר המצוי בכספת, יש להזמין  את השירות.

המפתח אבד: במקרה של אובדן המפתח של הכספת, חשוב ביותר לקרוא לשירות של פורץ כספות. רק פורץ כספות מורשה יהיה מורשה לביצוע פריצה על מנת לפתוח את הכספת.

לא זוכרים את הקוד: זה יכול להתרחש ביום אחד- לפתע אתם לא זוכרים את הקוד של הכספת ולא מצליחים לפתוח אותה. על מנת לא לגרום נזקים נוספים, חשוב ביותר להיעזר בשירות מקצועי של פורץ כספות מומחה בתחום.

מנגנון הכספת תקוע: במידה ומנגנון הכספת תקוע ואין לכם יכולת לפתוח את הכספת, הרי חשוב ביותר להיעזר בשירות של פורץ כספות מקצועי.

אבחון הבעיה: פורץ כספות מקצועי יהיה ביכולתו לבצע אבחון מקיף של הבעיה ולפתור אותה במהירות האפשרית.

שימוש בכלים מקצועיים: לצורך פריצה של הכספת, יש לעשות שימוש בכלים מקצועיים.

משימה של פריצת כספות הנה משימה מורכבת המיועדת לפורץ כספות בעל ידע רב בתחום, בייחוד היום כאשר ניתן להבחין בכספות מודרניות הכוללות אמצעי נעילה מתקדמים.

 

איך מתבצעת פריצה של כספת?

פריצה של כספת על ידי פורץ כספות בחיפה מתבצעת בהתאם לשלבים הבאים:

שימוש בקוד מאסטר: על מנת לבצע את הפריצה, על הפורץ לעשות שימוש בקוד מאסטר. הקוד מצוי אצל היצרן ורק פורץ מורשה רשאי לקבל את הקוד לצורך ביצוע הפריצה.

פריצה ברישיון: פריצה של כספת נעשית ברישיון על מנת לא לגרום נזקים שונים לכספת.

דיסק ברזל: נוסף על כך, ניתן לעשות שימוש בדיסק ברזל לצורך פריצה של כספת. באמצעות שימוש במסור ניתן לבצע ניסור של גוף הכספת במטרה להגיע למנעול.

חיתוך בריחים: שיטה נוספת באמצעותה ניתן לפרוץ את הכספת היא באמצעות חיתוך הבריחים. באמצעות שימוש בדיסק יהלום ניתן לבצע את חיתוך הבריחים.

פריצה של דלת הכספת: נוסף על זאת, קיימת אפשרות לפרוץ את דלת הכספת.

 

פורץ כספות מומלץ

פורץ כספות בחיפה צריך להיות איש מקצוע מהמעלה הראשונה על מנת לבצע את הפריצה בהצלחה רבה. ניתן למנות מספר פרמטרים לבחירת פורץ כספות מומלץ:

המלצה של לקוחות: פורץ כספות מומלץ על ידי לקוחות קודמים יהיה איש מקצוע אשר זכה לקבלת המלצות רבות ומכאן ניתן להיות בטוחים כי מדובר באיש מקצוע אשר מבין ברזי הפריצה של הכספת ויודע להבחין בין הכספות השונות.

אמינות: פורץ כספות מקצועי יציג בפניכם תעודת יושר המאפשרת לכם לדעת כי מדובר באיש מקצוע אמין אשר זכה לקבלת תעודה מטעם המשטרה.

מהירות: נוסף על כך, חשוב ביותר לבחור בפורץ כספות אשר מבצע את העבודה במהירות רבה. ביצוע העבודה בצורה טובה ומהירה יאפשר לכם לחזור לשגרת החיים שלכם בידיעה כי שכרתם את השירות של איש מקצוע מיומן.

מחיר: מחיר עבור פריצת כספת אינו זהה אלא משתנה בהתאם לשיטת הפריצה וסוג הכספת ולכן עליכם לבקש הצעת מחיר. פורץ כספות אשר יציע לכם הצעת מחיר בהתאם למחירים המקובלים יהיה איש מקצוע הגון.

רוצה להתייעץ עם מנעולן? השאר פרטים ואנו ניצור איתך קשר בהקדם:
מה היה לנו עד כאן?
לקבלת הצעת מחיר
שירותים נוספים
לקוחות ממליצים
עמוד הפייסבוק של לוקינג