פורץ מנעולים באילת

מחפשים פורץ מנעולים באילת? באתר שלנו תמצאו את הפורצים המומלצים והמקצועיים ביותר, משלבים אמינות וניסיון, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של “המקצוענים”, הזמינו פורץ עכשיו:

שירותיו של פורץ מנעולים באילת הם שירותים אשר באים לידי שימוש לעיתים קרובות. זאת, בשל ריבוי המקרים בהם מתקלקל מנעול באופן כזה או אחר, או בשל איבוד של מפתח או סיסמה של המנעול. בכל מקרה כזה או אחר, אנו נשמח לעמוד לשירותכם עבור כל צורך שהוא שירותי פריצה.

 

מהו תחום פריצת המנעולים?

השימוש במנעולים השונים בחיינו מצוי באופן יומיומי. בין אם מנעול הרכב, המנעול של החדר או הדירה, מנעול הבית ועוד. ובכן בהתאם לשימוש התכוף במנעולים שונים בחיי היומיום, עולים הסיכויים שאלו יתקלקלו אחת לכמה זמן או לא יפתחו מסיבות שונות. על כן, במקרים אלו בהם מנעול מתקלקל או ננעל, יש צורך בשירותיו של פורץ מנעולים באילת, אשר יסייע בפתיחה ושחרור של המנעול או החלפת הצילינדר, והחזרתו לשימוש שגרתי.

 

מתי נובע הצורך בפורץ מנעולים באילת?

הצורך בשירותיו של פורץ מנעולים באילת יכול להתעורר במגוון מקרים. מאחר שכל מקרה כולל פרטים שונים, עלינו לחלק אותם למקרים כלליים יותר, על מנת שנוכל להציג אותם.

  1. איבוד מפתח – המקרה הראשון בו יש צורך בשירותיו של פורץ מנעולים באילת הוא כאשר המפתח של המנעול אבד. במקרים אלו, ככל הנראה פריצת המנעול תהיה מהירה ופשוטה.
  2. מנעול סתום או תקוע – מנעול סתום או תקוע יכול להיווצר בשל גורמים שונים כגון אבק, לכלוך, חלודה ועוד.
  3. צילינדר שבור – מנגנון הנעילה, הצילינדר, עלול להישבר כתוצאה משחיקה או שימוש שגוי. במקרים אלו, לא יהיה ניתן לפתוח את המנעול ויהיה צורך בפריצה.

 

קצת על ארגז הכלים של פורץ מנעולים מקצועי באילת

על מנת שיוכל לבצע את עבודתו בצורה היעילה והמקצועית ביותר, פורץ מנעולים באילת חייב להחזיק ברשותו ארגז כלים עם כלי עבודה שונים, אשר מתאימים למגוון סוגי מנגנוני הנעילה השונים הקיימים. ובכן ארגז כלים זה, מכיל בדרך כלל את הכלים הבאים:

  • מקדחה למקרה של מפתח אבוד או מנעול שבור.
  • פיקלים לצורך הדמיית פעולת המפתח פתיחת הדלת.
  • דיסק חשמלי לצורך ניסור דלתות או צירים שונים.
  • חולץ אפציר לצורך שחרור הצילינדר.
  • אקדח באמפינג להרעדת מנגנון הנעילה ופתיחה פשוטה יותר של המנעול.

שירותי פריצה

כיצד מבצע פורץ מנעולים באילת את תהליך הפריצה?

תהליך הפריצה של פורץ מנעולים באילת מחולק לשני שלבים עיקריים. בשלב הראשון פורץ המנעולים מאבחן את הבעיה. עליו לדעת מהי הבעיה עצמה, מה גורם לה, היכן היא ממוקמת במנגנון הנעילה ועוד. לאחר מכן, בשלב הבא, יהיה עליו להכין תחילה את כלי העבודה ואת דרך הפריצה היעילה והחכמה ביותר, ולבסוף לבצע את פריצת המנעול.

 

איך נמדד פורץ מנעולים איכותי ומומחה?

על מנת למדוד את איכותו של פורץ מנעולים באילת, יש לשים לב למספר גורמים עיקריים, אותם נציג כעת.

 

בקיאות בתחום המנעולים

מנעולן מומלץ או פורץ מנעולים מקצועי באילת, הוא פורץ אשר בקיא ומכיר את כל סוגי המנעולים הקיימים, וכן את כל מנגנוני הנעילה הקיימים. כך, לא יהיו שום הפתעות בשטח, שימנעו את פריצת המנעול.

 

ניסיון וידע בתחום הפריצות

גורם חשוב לאיכותו של פורץ מנעולים באילת, הוא הניסיון והידע בתחום הפריצות עצמו. על פורץ המנעולים להכיר את שיטות הפריצה היעילות והמקצועיות ביותר, לשלוט בהם ולדעת מתי הן שימושיות.

 

אמינות ואיכות

מדד נוסף הוא רמת האמינות של פורץ המנעולים, וכן האיכות של כלי העבודה בהם הוא עושה שימוש. כך, תוכלו להיות בטוחים שלא מדובר בשרלטן, וכן שלא נגרם נזק משמעותי למנעול שלכם, אם בכלל.

מנעולן מוסמך

בקצרה על מחיר פריצת מנעולים באילת

מחיר שירותיו של פורץ מנעולים באילת אינו קבוע. זאת, בשל ריבוי הגורמים מהם מורכב המחיר בכל פעם מחדש, וכן השוני ביניהם בכל קריאת שירות. על כן, לפניכם טבלה שתציג דוגמאות שונות בסוגי השירות ובמחירים.

סוג השירות תיאור העבודה עלות השירות
פריצת מנעול רכב באילת רכב ננעל בחניון באילת כאשר ילד כלוא בפנים. הפורץ שלנו הגיע במהירות ופרץ את הרכב בדקות ספורות. 300₪‏
פריצת מנעול דלת כניסה לדירה באילת קריאת שירות שהתבצעה מאוחר בלילה, בשל מפתח שאבד. 450₪‏
פריצת מנעול של שער בגן ילדים באילת מנגנון הנעילה של השער התקלקל, ועל כן פורץ המנעולים הגיע, פרץ את המנעול והחליף התקן נעילה. 400₪

 

איך להזמין פורץ מנעולים באילת?

תהליך הזמנת פורץ מנעולים באילת הינו בעל חשיבות רבה, שכן איכות פורץ המנעולים משפיעה על איכות השירות שתקבלו באופן ישיר. על כן, מומלץ, בהתאם לגורמים שהוצגו קודם לכן, להזמין אך ורק פורץ מנעולים באילת שעונה על המדדים של פורץ מנעולים מומחה ואיכותי. לאחר שמצאתם פורץ מנעולים באילת בו אתם מעוניינים, כל שעליכם לעשות הוא להרים אליו טלפון, ולבקש את הגעתו אליכם.

 

צריכים פורץ מנעולים באילת? לוקינג עומדת לרשותכם!

נתקעתם מחוץ לדירה כי איבדתם את המפתח או שהמנעול פשוט לא נפתח? חברת לוקינג עומדת לרשותכם. אם אתם זקוקים לפורץ מנעולים באילת, הזמינו מנעולן עוד היום ואנחנו נשלח אותו עבורכם בכל שעה במהלך היממה לאורך כל השבוע. אצלנו תוכלו למצוא שירותים מקצועיים ואיכותיים, אשר מבוססים על ניסיון, התמחות וידע רב בתחום המנעולנות. כל זאת ועוד, לצד מחירים אטרקטיביים ונוחים לכל כיס.

אנו מספקים שירותי פורץ מנעולים באילת

תושבי אילת, אם איבדתם את המפתח או שנקלעתם לכל מצב בו אתם זקוקים לשירותיו של פורץ מנעולים באילת, פורצי המנעולים של לוקינג עומדים לרשותכם. השירות אותו אנו מספקים בפריסה ארצית כולל הגעה מהירה לכל מקום גם בעיר אילת בזמינות 24/7 תוך מתן שירות איכותי ומקצועי על ידי פורצי מנעולים מנוסים ומיומנים. הזמינו עכשיו פורץ מנעולים באילת.

תפקידו של פורץ מנעולים באילת הוא טיפול במקרה חירום בין אם מדובר על פריצה או בין אם מדובר על חילוץ מרכב. בשעת חירום אתם ודאי תהיו מעוניינים כי פורץ מנעולים באילת יעניק לכם את השירות הטוב ביותר. פורץ מנעולים מקצועי יעמוד לשירותכם 24 שעות ביממה ויציע לכם שירות מתקדם ומקצועי.

 

שירותי פורץ מנעולים באילת שסיפקנו לאחרונה

פורץ מנעולים באילת המסופק על ידי לוקינג יטפל בכל בעיית מנעולנות שתושבי אילת נקלעו אליה, בכל שעה ביום ובלילה תוך מתן שירות מקצועי, אנו מספקים את שירותי פריצת המנעולנים שלנו באילת כבר שנים רבות ופורצי המנעולנים שלנו ביצעו מספר רב של פריצות בעיר ללקוחות פרטיים, לעסקים ולמוסדות. לפניכם טבלה המציגה חלק מפריצות המנעולים שביצענו באילת בתקופה האחרונה והמחיר שלהם:

פעולות פריצת מנעולים באילת שביצענו:אופן הפעולה:עלות השירות:
פריצת מנעול דירה באילתפורץ המנעולים הגיע בשעת לילה לדירה של לקוח שאיבד את המפתח, פורץ המנעולים ביצע את הפריצה והחלפת מנעול.600 ₪
פריצת מנעול דלת מחסן באילת דלת המחסן בבית המלון נתקעה, פורץ המנעולים הגיע וביצע פריצת מנעול סטנדרטית, לאחר מכן כיוון את צירי הדלת ושימן אותם.550 ₪
פריצת מנעול רכב באילתדלת הרכב נתקעה, פורץ המנעולים שלנו הגיע במהירות ופרץ את הרכב תוך דקות ספורות.300 ₪

 

מה כוללת הצעת המחיר?

הזמנתם פורץ מנעולים באילת לצורך פריצה של דלת או רכב? דעו כי הצעת המחיר אינה זהה אלא שונה ויש להביא זאת בחשבון.

פריצת דלת: במקרה של פריצת דלת, חשוב ביותר להביא בחשבון כי ייתכן ויהיה צורך בהחלפת צילינדר ופעולת קידוח. חשוב ביותר לוודא כי פורץ המנעולים ידאג לכם לצילינדר חדש.

פריצת רכב חדש: כאשר מדובר על פריצת רכב חדש, הרי פורץ מקצועי יבצע את הפריצה של המנעולים תוך מספר דקות ואף יגיע עם מכונה מיוחדת לחיתוך מפתח ומכשיר מיוחד לתכנות מפתח וקידוד השלט.

אם הזמנתם מנעולן לפריצת דלת/מנעול הבית, קחו בחשבון שיש לבצע קדיחה והחלפת צילינדר, לכן,  חשוב לוודא מראש מה הצעת המחיר כוללת – האם גם את הצילינדר החדש? אם מדובר בפריצת  רכב, אזי מדובר בעבודה קלה ומהירה יותר. פורץ ותיק יפרוץ את הרכב בתוך מספר דקות מועט, ואף  יגיע עם מכונה לחיתוך מפתח לרכב ומכשיר לתכנות מפתח וקידוד השלט.

 

מה התפקיד של פורץ מנעולים באילת?

במסגרת תפקידו של פורץ מנעולים באילת עליו להפגין שליטה וידע בסוגי הפריצות וסוגי המנעולים השונים. כעת נפרט אודות התפקידים השונים שלו:

פריצה של מנעולים בזמן שריפה: מצב של שריפה הוא מצב של חוסר אונים בו אנשים לוכדים בדירה כאשר הלהבות מאיימות להגיע במהירות רבה. כאשר המנעול קל לפריצה הרי ניתן לבצע את הפריצה באופן קר ללא שימוש בחומרי נפץ. כאשר מדובר על פריצה חמה תוך שימוש בחומרי נפץ, הרי מדובר על פריצה מורכבת יותר.

חילוץ נוסעים מרכב: במקרה של חילוץ נוסעים מרכב כאשר הדלתות ננעלות ללא כל יכולת לפתוח אותן הרי יש צורך בכלים כבדים על מנת לפתוח את הדלתות במטרה לחתוך את המתכת אשר ממנה עשוי הרכב במטרה לחלץ את הנוסעים.

 

איך מתבצעת פריצת מנעולים?

במסגרת עבודתו, פורץ מנעולים באילת יעשה שימוש במגוון אמצעי פריצה אשר נפרט כעת:

חומרי נפץ: פורץ מנעולים יעשה שימוש בחומרי נפץ במטרה לפתח את הדלת. החומרים יהיו מונחים על גבי הידית של הדלת ובזמן הפיצוץ הדלת תיפול או ייווצר חור בדלת.

קידוח: פריצה של מנעולים תעשה גם באמצעות קידוח- הן באמצעות מקדחה חשמלית או מקדחה נטענת. פורץ מנעולים מקצועי יבצע את הקידוח בצילינדר במטרה לפתוח את הדלת כמה שיותר מהר. המטרה של הקידוח היא לבטל את הפינים ולאחר מכן לבצע החלפה של צילינדר.

דגדוג: במסגרת עבודתו הפורץ יעשה שימוש בכלים המיועדים לדגדוג במטרה לגרום להזזה של הפינים המרכיבים את הצילינדר. הכלים מבצעים את העבודה של המפתח. במרבית המקרים לא ייגרם נזק לצילינדר  ולא יישארו כלל סימנים של פריצה. המכשירים יכולים להיות מכשירים מכניים או חשמליים.

שכפול של המפתח: שכפול של המפתח נעשה על ידי פורץ מנעולים מקצועי על מנת לאפשר לאנשים להסתובב עם מפתח נוסף במקרה בו הם איבדו את המפתח.

בחירת מנעול חדש: בשלב הבא הפורץ יבחר להתקין מנעול חדש בהתאם לצרכים של הלקוחות, בין אם מדובר במנעול ביומטרי או מנעול אחר, המטרה היא לשמור על הבטיחות של הלקוחות.

שאלות ותשובות

משך הזמן הדרוש על מנת לפרוץ מנעול משתנה בדרך כלל בהתאם לסוג המנעול. כך למעשה, פריצת מנעול יכולה להימשך דקות ספורות בלבד, אך באותה מידה משך זמן ארוך יותר תלוי בסוג המנעול דלת שאיתה אנחנו צריכים להתמודד. עדיף לעדכן את הפורץ באיזו דלת או סוג מנעול מדובר לפני הגעתו.
אצלנו בחברת לוקינג, שירותי פריצת מנעולים יעילים ומהירים במיוחד. על כן, משך ההמתנה הממוצע לפורץ המנעולים שלנו עומד על כחצי שעה עד להגעתו, אך לעיתים ישנם הפתעות בדרך כמו פריצות יותר דחופות מאשר פריצות עם חשיבות נמוכה.
מה היה לנו עד כאן?