פורץ מנעולים בפתח תקווה

מחפשים פורץ מנעולים בפתח תקווה? באתר שלנו תמצאו את הפורצים המומלצים והמקצועיים ביותר, משלבים אמינות וניסיון, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של “המקצוענים”, הזמינו פורץ עכשיו:

שירותיו של פורץ מנעולים בפתח תקווה הם שירותים אשר באים לידי שימוש לעיתים קרובות. זאת, בשל ריבוי המקרים בהם מתקלקל מנעול באופן כזה או אחר, או בשל איבוד של מפתח או סיסמה של המנעול. בכל מקרה כזה או אחר, אנו נשמח לעמוד לשירותכם עבור כל צורך שהוא שירותי פריצה.

 

מהו תחום פריצת המנעולים?

השימוש במנעולים השונים בחיינו מצוי באופן יומיומי. בין אם מנעול הרכב, המנעול של החדר או הדירה, מנעול הבית ועוד. ובכן בהתאם לשימוש התכוף במנעולים שונים בחיי היומיום, עולים הסיכויים שאלו יתקלקלו אחת לכמה זמן או לא יפתחו מסיבות שונות. על כן, במקרים אלו בהם מנעול מתקלקל או ננעל, יש צורך בשירותיו של פורץ מנעולים בפתח תקווה, אשר יסייע בפתיחה ושחרור של המנעול או החלפת הצילינדר, והחזרתו לשימוש שגרתי.

 

מתי נובע הצורך בפורץ מנעולים בפתח תקווה?

הצורך בשירותיו של פורץ מנעולים בפתח תקווה יכול להתעורר במגוון מקרים. מאחר שכל מקרה כולל פרטים שונים, עלינו לחלק אותם למקרים כלליים יותר, על מנת שנוכל להציג אותם.

  1. איבוד מפתח – המקרה הראשון בו יש צורך בשירותיו של פורץ מנעולים בפתח תקווה הוא כאשר המפתח של המנעול אבד. במקרים אלו, ככל הנראה פריצת המנעול תהיה מהירה ופשוטה.
  2. מנעול סתום או תקוע – מנעול סתום או תקוע יכול להיווצר בשל גורמים שונים כגון אבק, לכלוך, חלודה ועוד.
  3. צילינדר שבור – מנגנון הנעילה, הצילינדר, עלול להישבר כתוצאה משחיקה או שימוש שגוי. במקרים אלו, לא יהיה ניתן לפתוח את המנעול ויהיה צורך בפריצה.

 

קצת על ארגז הכלים של פורץ מנעולים מקצועי בפתח תקווה

על מנת שיוכל לבצע את עבודתו בצורה היעילה והמקצועית ביותר, פורץ מנעולים בפתח תקווה חייב להחזיק ברשותו ארגז כלים עם כלי עבודה שונים, אשר מתאימים למגוון סוגי מנגנוני הנעילה השונים הקיימים. ובכן ארגז כלים זה, מכיל בדרך כלל את הכלים הבאים:

  • מקדחה למקרה של מפתח אבוד או מנעול שבור.
  • פיקלים לצורך הדמיית פעולת המפתח פתיחת הדלת.
  • דיסק חשמלי לצורך ניסור דלתות או צירים שונים.
  • חולץ אפציר לצורך שחרור הצילינדר.
  • אקדח באמפינג להרעדת מנגנון הנעילה ופתיחה פשוטה יותר של המנעול.

שירותי פריצה

כיצד מבצע פורץ מנעולים בפתח תקווה את תהליך הפריצה?

תהליך הפריצה של פורץ מנעולים בפתח תקווה מחולק לשני שלבים עיקריים. בשלב הראשון פורץ המנעולים מאבחן את הבעיה. עליו לדעת מהי הבעיה עצמה, מה גורם לה, היכן היא ממוקמת במנגנון הנעילה ועוד. לאחר מכן, בשלב הבא, יהיה עליו להכין תחילה את כלי העבודה ואת דרך הפריצה היעילה והחכמה ביותר, ולבסוף לבצע את פריצת המנעול.

 

איך נמדד פורץ מנעולים איכותי ומומחה?

על מנת למדוד את איכותו של פורץ מנעולים בפתח תקווה, יש לשים לב למספר גורמים עיקריים, אותם נציג כעת.

 

בקיאות בתחום המנעולים

מנעולן מומלץ או פורץ מנעולים מקצועי בפתח תקווה, הוא פורץ אשר בקיא ומכיר את כל סוגי המנעולים הקיימים, וכן את כל מנגנוני הנעילה הקיימים. כך, לא יהיו שום הפתעות בשטח, שימנעו את פריצת המנעול.

 

ניסיון וידע בתחום הפריצות

גורם חשוב לאיכותו של פורץ מנעולים בפתח תקווה, הוא הניסיון והידע בתחום הפריצות עצמו. על פורץ המנעולים להכיר את שיטות הפריצה היעילות והמקצועיות ביותר, לשלוט בהם ולדעת מתי הן שימושיות.

 

אמינות ואיכות

מדד נוסף הוא רמת האמינות של פורץ המנעולים, וכן האיכות של כלי העבודה בהם הוא עושה שימוש. כך, תוכלו להיות בטוחים שלא מדובר בשרלטן, וכן שלא נגרם נזק משמעותי למנעול שלכם, אם בכלל.

מנעולן מוסמך

בקצרה על מחיר פריצת מנעולים בפתח תקווה

מחיר שירותיו של פורץ מנעולים בפתח תקווה אינו קבוע. זאת, בשל ריבוי הגורמים מהם מורכב המחיר בכל פעם מחדש, וכן השוני ביניהם בכל קריאת שירות. על כן, לפניכם טבלה שתציג דוגמאות שונות בסוגי השירות ובמחירים.

סוג השירות תיאור העבודה עלות השירות
פריצת מנעול רכב בפתח תקווה רכב ננעל בחניון בפתח תקווה כאשר ילד כלוא בפנים. הפורץ שלנו הגיע במהירות ופרץ את הרכב בדקות ספורות. 300₪‏
פריצת מנעול דלת כניסה לדירה בפתח תקווה קריאת שירות שהתבצעה מאוחר בלילה, בשל מפתח שאבד. 450₪‏
פריצת מנעול של שער בגן ילדים בפתח תקווה מנגנון הנעילה של השער התקלקל, ועל כן פורץ המנעולים הגיע, פרץ את המנעול והחליף התקן נעילה. 400₪

 

איך להזמין פורץ מנעולים בפתח תקווה?

תהליך הזמנת פורץ מנעולים בפתח תקווה הינו בעל חשיבות רבה, שכן איכות פורץ המנעולים משפיעה על איכות השירות שתקבלו באופן ישיר. על כן, מומלץ, בהתאם לגורמים שהוצגו קודם לכן, להזמין אך ורק פורץ מנעולים בפתח תקווה שעונה על המדדים של פורץ מנעולים מומחה ואיכותי. לאחר שמצאתם פורץ מנעולים בפתח תקווה בו אתם מעוניינים, כל שעליכם לעשות הוא להרים אליו טלפון, ולבקש את הגעתו אליכם.

 

צריכים פורץ מנעולים בפתח תקווה? לוקינג עומדת לרשותכם!

נתקעתם מחוץ לדירה כי איבדתם את המפתח או שהמנעול פשוט לא נפתח? חברת לוקינג עומדת לרשותכם. אם אתם זקוקים לפורץ מנעולים בפתח תקווה, הזמינו מנעולן עוד היום ואנחנו נשלח אותו עבורכם בכל שעה במהלך היממה לאורך כל השבוע. אצלנו תוכלו למצוא שירותים מקצועיים ואיכותיים, אשר מבוססים על ניסיון, התמחות וידע רב בתחום המנעולנות. כל זאת ועוד, לצד מחירים אטרקטיביים ונוחים לכל כיס.

אנו מספקים שירותי פורץ מנעולים בפתח תקווה

מצאתם את עצמכם בסיטואציה לא נעימה כשאתם נעולים מחוץ לדלת הבית או העסק? אל חשש, אנחנו בלוקינג מספקים שירותי פורץ מנעולים בפתח תקווה ועוד מגוון רחב של שירותי מנעולנות אחרים. השירות שלנו מסופק על ידי אנשי מקצוע מנוסים שיגיעו לכל מקום ובכל שעה במהירות ויטפלו בכל בעיית מנעולנות שתבקשו. הזמינו עכשיו פורץ מנעולים בפתח תקווה.

אין ספק כי מדובר בחוויה לא נעימה לעמוד מול דלת בית שאינה נפתחת. בין אם מדובר בדלת הבית הפרטי שלכם או בין אם מדובר בדלת המשרד, חשוב ביותר לזהות את הבעיה ולהזעיק שירות של פורץ מנעולים בפתח תקווה. פורץ מנעולים מקצועי יפגין בקיאות בסוגי המנעולים השונים ותהיה לו האפשרות להתקין עבורכם מנעול חדש.

 

שירותי פורץ מנעולים בפתח תקווה שסיפקנו לאחרונה

אנחנו בלוקינג מספקים את כל שירותי המנעולנות שלנו בפתח תקווה כבר למעלה מ-15 שנים, בין שירותים אלו אנו מספקים גם את שירות פורץ מנעולים בפתח תקווה, במהלך שנות פעילותינו בעיר ביצענו מספר רב של פעולות פריצת מנעולים ודלתות בעיר וסייענו רבות לתושבי פתח תקווה בכל בעיות המנעולנות שהם נקלעו אליהן. לפניכם בטבלה מוצגות חלק מאותן פריצות מנעולים שביצענו לאחרונה בפתח תקווה ומחיריהן:

פעולות פריצת מנעולים בפתח תקווה שביצענו:אופן הפעולה:עלות השירות:
פריצת מנעול דלת פלדלת במחסן עסק בפתח תקווההמנעולן הגיע לבית העסק, וביצע את הפריצה ביעילות, כולל התקנת צילינדר סטנדרטי.550 ₪
פריצת מנעול דלת כניסה לדירה בפתח תקווההלקוח התקשר לגבי מפתח שנשבר במנעול הדלת, פורץ המנעולים שלנו הגיע במהירות, פרץ את המנעול וביצע החלפת מנעול לאחר מכן.400 ₪
פריצת מנעול והחלפת צילינדר במחסן של עסק בפתח תקווהבעל העסק איבד את המפתח, פורץ המנעולים ביצע פריצת מנעול סטנדרטית והחלפת צילינדר לדלת.650 ₪

 

מהם תחומי ההתמחות של פורץ מנעולים בפתח תקווה?

זקוקים לשירות של פורץ מנעולים בפתח תקווה? ישנן סיבות שונות להיעזר בשירות שלו וכעת נפרט אודות הסיבות השונות:

שבירה של המפתח: במקרה של שבירת המפתח בתוך הצילינדר, חשוב ביותר לא לנסות ולתקן את הבעיה בכוחות עצמכם אלא להסתייע בשירות של פורץ מנעולים מקצועי השם דגש על איכות במהלך עבודתו.

פתיחת דלתות: במסגרת עבודתו פורץ מנעולים ידע לפתוח דלתות מסוגים שונים כמו למשל דלת פלדלת או דלת רב בריח ועוד באמצעות הכלים המתקדמים העומדים לרשותו.

בבואכם להזמין שירות של פורץ מנעולים חשוב ביותר לוודא כי מדובר באיש מקצוע אשר מחזיק בתעודת מנעולן ממקום מוכר וכן מחזיק בתעודת יושר אשר ניתנה לו על ידי משטרת ישראל.

 

אילו סוגי מנעולים קיימים?

ישנם מספר מנעולים אשר פורץ מנעולים בפתח תקווה יכול לפרוץ. כעת נמנה את הסוגים השונים:

צילינדרים: צילינדרים נחשבים מומלצים ביותר להתקנה וההבדל בין הצילינדרים השונים נובעים מרמת אבטחה וכן מורכבות המנגנון וכן האם מצורף כרטיס בקרת שכפול.

קודן: שימוש בשילוב של ספרות המיועדות בתור מנגנון אבטחה אשר רק הקשה של הקודן תאפשר פתיחה. עם זאת, עשויה להתעורר בעיה כאשר הקוד מופץ לאנשים.

מנעול ביומטרי: המשמעות היא שימוש בטביעת אצבע או קריאה של קרנית העין המאפשרת רק למורשים להיכנס למקום.

 

מה חשוב לדעת בעת התקנה של מנעול חדש?

שירות של פורץ מנעולים בפתח תקווה כולל בין היתר החלפה של מנעול חדש. בעת החלפה של מנעול חדש חשוב ביותר לוודא כי פורץ המנעולים מתקין לכם צילינדר חדש. התקנה של צילינדר משומש עשויה לגרור בעיות רבות אשר יבואו לידי ביטוי באי יכולת לפתוח את הדלת.

רגע לפני שאתם מזמינים פורץ מנעולים הנה מספר פרמטרים שיש להביא בחשבון:

מידע: כאשר אתם מזעיקים פורץ מנעולים מקצועי חשוב ביותר לוודא כי הוא מבצע את ההחלפה על הצד הטוב ביותר ומוסר לכם את כל המידע על מנת שתהיו עם היד על הדופק ותהיה לכם אפשרות ליהנות מהגנה מלאה בבית או במשרד שלכם ולהרגיש תחושת בטחון.

זמינות: כאשר אתם מזעיקים פורץ מנעולים עליו להגיע למקום במהירות על מנת לבצע את הפריצה. לא משנה באיזה שעה מדובר, הוא יגיע בכל שעה נתונה במטרה לאפשר לכם לחזור לשגרה במהירות האפשרית.

חלקי חילוף מתאימים: כאשר אתם מזמינים פורץ מנעולים מקצועי, חשוב ביותר לוודא כי יש ברשותו חלקי חילוף מתאימים. פורץ מנעולים מקצועי ידע לבחור את חלקי החילוף המתאימים ביותר.

ניסיון:  בבואכם להזמין פורץ מנעולים לצורך התקנת מנעול חדש, חשוב ביותר לוודא כי יש ברשותו את הניסיון לצורך התקנה של מנעול חדש. התקנה של מנעול חדש מחייבת אותו לגלות בקיאות בסוגי המנעולים השונים ולהיות עם היד על הדופק.

תעודת אחריות: יתרה מזאת, כאשר אתם מזמינים פורץ מנעולים לצורך התקנה חשוב ביותר לוודא כי אתם מקבלים תעודת אחריות. קבלת תעודת אחריות תאפשר לכם לדעת כי אתם נמצאים בידיים טובות ויש לכם כתובת לפנות אליה במקרה הצורך במקרה בו יהיה צורך לבצע החלפה נוספת.

שאלות ותשובות

משך הזמן הדרוש על מנת לפרוץ מנעול משתנה בדרך כלל בהתאם לסוג המנעול. כך למעשה, פריצת מנעול יכולה להימשך דקות ספורות בלבד, אך באותה מידה משך זמן ארוך יותר תלוי בסוג המנעול דלת שאיתה אנחנו צריכים להתמודד. עדיף לעדכן את הפורץ באיזו דלת או סוג מנעול מדובר לפני הגעתו.
אצלנו בחברת לוקינג, שירותי פריצת מנעולים יעילים ומהירים במיוחד. על כן, משך ההמתנה הממוצע לפורץ המנעולים שלנו עומד על כחצי שעה עד להגעתו, אך לעיתים ישנם הפתעות בדרך כמו פריצות יותר דחופות מאשר פריצות עם חשיבות נמוכה.
מה היה לנו עד כאן?