פורץ מנעולים בפתח תקווה

אנו מספקים שירותי פורץ מנעולים בפתח תקווה

מצאתם את עצמכם בסיטואציה לא נעימה כשאתם נעולים מחוץ לדלת הבית או העסק? אל חשש, אנחנו בלוקינג מספקים שירותי פורץ מנעולים בפתח תקווה ועוד מגוון רחב של שירותי מנעולנות אחרים. השירות שלנו מסופק על ידי אנשי מקצוע מנוסים שיגיעו לכל מקום ובכל שעה במהירות ויטפלו בכל בעיית מנעולנות שתבקשו. הזמינו עכשיו פורץ מנעולים בפתח תקווה.

אין ספק כי מדובר בחוויה לא נעימה לעמוד מול דלת בית שאינה נפתחת. בין אם מדובר בדלת הבית הפרטי שלכם או בין אם מדובר בדלת המשרד, חשוב ביותר לזהות את הבעיה ולהזעיק שירות של פורץ מנעולים בפתח תקווה. פורץ מנעולים מקצועי יפגין בקיאות בסוגי המנעולים השונים ותהיה לו האפשרות להתקין עבורכם מנעול חדש.

מחפשים פורץ מנעולים בפתח תקווה? הגעתם למקום הנכון
פורצי מנעולים לכל סוגי המנעולים והדלתות
שירות איכותי ומקצועי
זמינות 24/7 והגעה מהירה
מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק 
שירות בפריסה ארצית
התקשרו עכשיו בכדי להזמין : 077-803-6090
סייענו כבר לאלפי לקוחות בפתח תקווה עם שירות פורץ המנעולים שלנו.

פורץ מנעולים בפתח תקווה

רוצה להתייעץ עם מנעולן? השאר פרטים ואנו ניצור איתך קשר בהקדם:

שירותי פורץ מנעולים בפתח תקווה שסיפקנו לאחרונה

אנחנו בלוקינג מספקים את כל שירותי המנעולנות שלנו בפתח תקווה כבר למעלה מ-15 שנים, בין שירותים אלו אנו מספקים גם את שירות פורץ מנעולים בפתח תקווה, במהלך שנות פעילותינו בעיר ביצענו מספר רב של פעולות פריצת מנעולים ודלתות בעיר וסייענו רבות לתושבי פתח תקווה בכל בעיות המנעולנות שהם נקלעו אליהן. לפניכם בטבלה מוצגות חלק מאותן פריצות מנעולים שביצענו לאחרונה בפתח תקווה ומחיריהן:

פעולות פריצת מנעולים בפתח תקווה שביצענו:אופן הפעולה:עלות השירות:
פריצת מנעול דלת פלדלת במחסן עסק בפתח תקווההמנעולן הגיע לבית העסק, וביצע את הפריצה ביעילות, כולל התקנת צילינדר סטנדרטי.550 ₪
פריצת מנעול דלת כניסה לדירה בפתח תקווההלקוח התקשר לגבי מפתח שנשבר במנעול הדלת, פורץ המנעולים שלנו הגיע במהירות, פרץ את המנעול וביצע החלפת מנעול לאחר מכן.400 ₪
פריצת מנעול והחלפת צילינדר במחסן של עסק בפתח תקווהבעל העסק איבד את המפתח, פורץ המנעולים ביצע פריצת מנעול סטנדרטית והחלפת צילינדר לדלת.650 ₪

 

מהם תחומי ההתמחות של פורץ מנעולים בפתח תקווה?

זקוקים לשירות של פורץ מנעולים בפתח תקווה? ישנן סיבות שונות להיעזר בשירות שלו וכעת נפרט אודות הסיבות השונות:

שבירה של המפתח: במקרה של שבירת המפתח בתוך הצילינדר, חשוב ביותר לא לנסות ולתקן את הבעיה בכוחות עצמכם אלא להסתייע בשירות של פורץ מנעולים מקצועי השם דגש על איכות במהלך עבודתו.

פתיחת דלתות: במסגרת עבודתו פורץ מנעולים ידע לפתוח דלתות מסוגים שונים כמו למשל דלת פלדלת או דלת רב בריח ועוד באמצעות הכלים המתקדמים העומדים לרשותו.

בבואכם להזמין שירות של פורץ מנעולים חשוב ביותר לוודא כי מדובר באיש מקצוע אשר מחזיק בתעודת מנעולן ממקום מוכר וכן מחזיק בתעודת יושר אשר ניתנה לו על ידי משטרת ישראל.

 

אילו סוגי מנעולים קיימים?

ישנם מספר מנעולים אשר פורץ מנעולים בפתח תקווה יכול לפרוץ. כעת נמנה את הסוגים השונים:

צילינדרים: צילינדרים נחשבים מומלצים ביותר להתקנה וההבדל בין הצילינדרים השונים נובעים מרמת אבטחה וכן מורכבות המנגנון וכן האם מצורף כרטיס בקרת שכפול.

קודן: שימוש בשילוב של ספרות המיועדות בתור מנגנון אבטחה אשר רק הקשה של הקודן תאפשר פתיחה. עם זאת, עשויה להתעורר בעיה כאשר הקוד מופץ לאנשים.

מנעול ביומטרי: המשמעות היא שימוש בטביעת אצבע או קריאה של קרנית העין המאפשרת רק למורשים להיכנס למקום.

 

מה חשוב לדעת בעת התקנה של מנעול חדש?

שירות של פורץ מנעולים בפתח תקווה כולל בין היתר החלפה של מנעול חדש. בעת החלפה של מנעול חדש חשוב ביותר לוודא כי פורץ המנעולים מתקין לכם צילינדר חדש. התקנה של צילינדר משומש עשויה לגרור בעיות רבות אשר יבואו לידי ביטוי באי יכולת לפתוח את הדלת.

רגע לפני שאתם מזמינים פורץ מנעולים הנה מספר פרמטרים שיש להביא בחשבון:

מידע: כאשר אתם מזעיקים פורץ מנעולים מקצועי חשוב ביותר לוודא כי הוא מבצע את ההחלפה על הצד הטוב ביותר ומוסר לכם את כל המידע על מנת שתהיו עם היד על הדופק ותהיה לכם אפשרות ליהנות מהגנה מלאה בבית או במשרד שלכם ולהרגיש תחושת בטחון.

זמינות: כאשר אתם מזעיקים פורץ מנעולים עליו להגיע למקום במהירות על מנת לבצע את הפריצה. לא משנה באיזה שעה מדובר, הוא יגיע בכל שעה נתונה במטרה לאפשר לכם לחזור לשגרה במהירות האפשרית.

חלקי חילוף מתאימים: כאשר אתם מזמינים פורץ מנעולים מקצועי, חשוב ביותר לוודא כי יש ברשותו חלקי חילוף מתאימים. פורץ מנעולים מקצועי ידע לבחור את חלקי החילוף המתאימים ביותר.

ניסיון:  בבואכם להזמין פורץ מנעולים לצורך התקנת מנעול חדש, חשוב ביותר לוודא כי יש ברשותו את הניסיון לצורך התקנה של מנעול חדש. התקנה של מנעול חדש מחייבת אותו לגלות בקיאות בסוגי המנעולים השונים ולהיות עם היד על הדופק.

תעודת אחריות: יתרה מזאת, כאשר אתם מזמינים פורץ מנעולים לצורך התקנה חשוב ביותר לוודא כי אתם מקבלים תעודת אחריות. קבלת תעודת אחריות תאפשר לכם לדעת כי אתם נמצאים בידיים טובות ויש לכם כתובת לפנות אליה במקרה הצורך במקרה בו יהיה צורך לבצע החלפה נוספת.

שאלות ותשובות בנושא הזמנת מנעולן בכפר קאסם

אנו משתדלים לספק ללקוחותינו מענה מהיר ככל הניתן, זמן ההגעה הממוצע עומד על כ-30 דקות.

מחיר פריצת מנעולים נקבע בעיקר לפי חומרת המצב של המנעול התקול והכלים בהם היה צורך להשתמש וכמובן שעת הקריאה לפורץ.

כמובן, אנו מספקים את כל שירותי המנעולנות שלנו בפתח תקווה.

מה היה לנו עד כאן?
לקבלת הצעת מחיר
שירותים נוספים
לקוחות ממליצים
עמוד הפייסבוק של לוקינג