פורץ מנעולים

אנו מספקים שירותי פורץ מנעולים בפריסה ארצית

מחפשים חברה שתספק שירותי פורץ מנעולים? זקוקים בדחיפות לבעל מקצוע מנוסה שיפרוץ את המנעול בבית או בעסק? פורץ מנעולים מקצועי המספק שירות איכותי מזמינים רק אצלנו בלוקינג, אנחנו מספקים את חבילת השירות המלאה, עם הגעה מהירה, מחירים נוחים ועבודה איכותית ומקצועית, וכל זאת בפריסה ארצית. הזמינו עכשיו פורץ מנעולים לבית או לעסק.

במסגרת עבודתו פורץ מנעולים עושה שימוש בכלים רבים על מנת לבצע את הפריצה על הצד הטוב ביותר. אם אתם מוצאים את עצמכם נעולים מחוץ לבית ללא יכולת להיכנס לבית, הרי חשוב ביותר לעשות שימוש בשירות של פורץ מקצועי אשר יגיע במהירות האפשרית למקום הדרוש.

מחפשים פורץ מנעולים? אנחנו הפתרון לבעיה
פורצי מנעולים מנוסים ובעלי ותק  
שירות איכותי ומקצועי
זמינות 24/7 והגעה מהירה
מחירים נוחים לכל כיס
שירות בפריסה ארצית
התקשרו עכשיו בכדי להזמין : 077-803-6090
סייענו כבר לאלפי לקוחות בכל הארץ עם שירות פורץ המנעולים שלנו.

פורץ מנעולים

פורץ מנעולים במרכז

פורץ מנעולים בצפון

פורץ מנעולים בדרום

פורץ מנעולים בשרון

פורץ מנעולים בחיפה

פורץ מנעולים בירושלים

פורץ מנעולים ביהודה ושומרון

 

שירותי פורץ מנעולים שסיפקנו לאחרונה

פורצי המנעולים של לוקינג הם אנשי מקצוע מהמובילים בתחום המנעולנות, פורצי המנעולים שלנו עובדים בפריסה ארצית ומגיעים במהירות לכל קריאה של לקוח, ומספקים פתרון לכל בעיית מנעולים ביעילות ובאמצעות ציוד מתקדם. את שירות פורצי המנעולים אנו מספקים כבר שנים רבות ומסייעים ללקוחות מכל רחבי הארץ. לפניכם טבלה המציגה חלק משירותי פורץ המנעולים שסיפקנו לאחרונה ומחיר השירות:

פעולות פריצת מנעולים שביצענו:אופן הפעולה:עלות השירות:
פריצת מנעול שער כניסה ברמת השרוןפורץ המנעולים שלנו הגיע למקום במהירות, ביצע את הפריצה לשער והתקין צילינדר חדש.600 ₪
פריצת מנעול דלת כניסה בקרית אונופורץ המנעולים שלנו ביצע את הפריצה באמצעות שימוש באקדח באמפינג.350 ₪
פריצת מנעול שער כניסה לבניין בעפולההמנעול שבדלת נשבר ולכן פורץ המנעולים שלנו נאלץ להשתמש במקדחה בכדי לפרוץ את הדלת.400 ₪
פריצת מנעול שער בית ספר בגבעתייםמנעול שער בית הספר נתקע, פורץ המנעולים שלנו הגיע למקום, פרץ את המנעול תוך דקות ספורות והחליף את המנעול לאחר מכן.300 ₪

 

מה כולל ארגז כלים של פורץ מנעולים?

פורץ מנעולים בעל ניסיון רב בתחום יגיע מצויד עם כלי עבודה איכותיים מחברות מוכרות. ארגז הכלים נחשב לציוד מקצועי אשר קשה ביותר להסתדר בלעדיו ולכן חשוב ביותר להחזיק ארגז הכולל כלים מקצועיים אשר הפורץ עשוי להזדקק אליהם במסגרת עבודתו. ארגז הכלים של הפורץ כולל מגוון רחב של כלים:

דיסק חשמלי: כאשר מדובר על פריצה של כספות, הרי יש צורך לעשות שימוש במסור דיסק אשר באמצעותו אפשר לחתוך את הדלת של הכספת במקרה ואין אפשרות לפרוץ את הדלת הכספת באמצעים אחרים.

מקדחה: בעת הצורך לפרוץ מנעול במקרה בו איבדתם את המפתח או במקרה בו המנעול שבור, יש צורך לעשות שימוש במקדחה איכותית מטעם חברה מוכרת בתחום אשר מציעה את הכלים המתקדמים ביותר.  שימוש במקדחה איכותית תבטיח כי העבודה תבוצע על הצד הטוב ביותר.

חולץ אפציר: מדובר באחד מכלי העבודה של הפורץ אשר באמצעותו הוא עושה שימוש במטרה לשחרר את הצילינדר. מדובר בכלי המורכב משתי זרועות ובורג.

אקדח באמפינג: באמצעות כלי זה אפשר להרעיד את המנגנון של המנעול בלי לגרום נזק והכל במטרה לסייע בפתיחה של המנעול.

פיקלים: מדובר בסיכות קטנות אשר מוחדרות למנעול בתנועות עדינות אשר המטרה היא לחקות את התנועה של המפתח, זאת על מנת לפתוח את הדלת בלי לגרום נזק.

 

מיהו פורץ מנעולים מומחה?

פורץ מנעולים איכותי מספק שירותי פריצה איכותיים הכוללים בין היתר:

בקיאות בסוגי המנעולים השונים: במסגרת עבודתו, הפורץ בקיא בסוגים שונים של מנעולים החל ממנעולים של דלתות ועד מנעולים של כספות.

הכרת מנגנוני נעילה מתקדמים: נוסף על זאת, הפורץ צריך להכיר את מנגנוני הנעילה המתקדמים ביותר במטרה לבצע את הפריצה על הצד הטוב ביותר.

הכרת שיטות פריצה מתקדמות: יתרה מכך, על הפורץ להכיר מגוון שיטות פריצה מתקדמות על מנת לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר. ביכולתו של הפורץ להבחין במערכות נעילה אלקטרוניות ויש ביכולתו לשחזר קודים.

בטחון: בבואכם לשכור את השירות של פורץ מקצועי , אתם יכולים להיות בטוחים כי תרגישו תחושת בטחון בשל השימוש שלו בכלים מתקדמים אשר יאפשר לו לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

אמינות: נוסף על זאת, פורץ מקצועי יהיה איש מקצוע אשר יעניק לכם שירות מקצועי אשר יאפשר לכם להבין כי שכרתם את השירות של איש מקצוע אמין. הוא יקפיד לעדכן אתכם בנעשה על מנת שתדעו בדיוק מה מתרחש בכל רגע נתון. כאשר תדעו מה מה מתרחש, תוכלו להיות בטוחים כי אתם בידיים טובות ובחרתם את איש המקצוע הטוב ביותר.

 

פריצת מנעולים באישור משטרה

אם חשבתם לנסות לפרוץ את המנעול בכוחות עצמכם, הרי אין לכם את הידע הדרוש לכך ויש להזמין פורץ מנעולים מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום. פורץ מקצועי ישקיע זמן רב בלמידת הנושא ויגיע  מצויד עם אישור מטעם המשטרה.

אישור מטעם המשטרה יאפשר לכם לדעת כי לא מדובר במתחזה אלא באיש מקצוע אשר מציג בפניכם את האישור הדרוש. שימו לב, עבודה ללא הצגת אישור מטעם המשטרה מהווה עבירה על החוק ולכן טרם הזמנתו, חשוב ביותר לשאול אותו לגבי התעודה.

 

שאלות ותשובות בנושא הזמנת פורץ מנעולים

תוך כמה זמן יגיע אליי הביתה פורץ מנעולים?

אנו משתדלים לספק ללקוחותינו מענה מהיר ככל הניתן, זמן ההגעה הממוצע עומד על כ-30 דקות.

לפי מה נקבע מחיר פריצת מנעולים?

מחיר פריצת מנעולים נקבע בעיקר לפי חומרת המצב של המנעול התקול והכלים בהם היה צורך להשתמש.

כמה זמן אתם מספקים שירותי מנעולנות?

אנו בלוקינג מספקים שירותי מנעולנות כבר למעלה מעשור, ניתן למצוא המלצות רבות אודות שירותינו ברחבי האינטרנט.

האם אתם מגיעים לכל מקום בארץ?

אכן, את מגוון שירותינו אנו מספקים בפריסה ארצית ללא יוצא מן הכלל.

מה היה לנו עד כאן?
לקבלת הצעת מחיר
לקוחות ממליצים
עמוד הפייסבוק של לוקינג