פורץ מנעולים באילת

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי פורץ מנעולים באילת

תושבי אילת, אם איבדתם את המפתח או שנקלעתם לכל מצב בו אתם זקוקים לשירותיו של פורץ מנעולים באילת, פורצי המנעולים של לוקינג עומדים לרשותכם. השירות אותו אנו מספקים בפריסה ארצית כולל הגעה מהירה לכל מקום גם בעיר אילת בזמינות 24/7 תוך מתן שירות איכותי ומקצועי על ידי פורצי מנעולים מנוסים ומיומנים. הזמינו עכשיו פורץ מנעולים באילת.

תפקידו של פורץ מנעולים באילת הוא טיפול במקרה חירום בין אם מדובר על פריצה או בין אם מדובר על חילוץ מרכב. בשעת חירום אתם ודאי תהיו מעוניינים כי פורץ מנעולים באילת יעניק לכם את השירות הטוב ביותר. פורץ מנעולים מקצועי יעמוד לשירותכם 24 שעות ביממה ויציע לכם שירות מתקדם ומקצועי.

מחפשים פורץ מנעולים באילת? זה המקום
פורצי מנעולים לכל סוגי הרכבים והדלתות
שירות איכותי ומקצועי
זמינות 24/7 והגעה מהירה
מחירים נוחים 
שירות בפריסה ארצית
התקשרו עכשיו בכדי להזמין : 077-803-6090
סייענו כבר לאלפי לקוחות באילת עם שירות פורץ המנעולים שלנו.פורץ מנעולים באילת

רוצה להתייעץ עם מנעולן? השאר פרטים ואנו ניצור איתך קשר בהקדם:

שירותי פורץ מנעולים באילת שסיפקנו לאחרונה

פורץ מנעולים באילת המסופק על ידי לוקינג יטפל בכל בעיית מנעולנות שתושבי אילת נקלעו אליה, בכל שעה ביום ובלילה תוך מתן שירות מקצועי, אנו מספקים את שירותי פריצת המנעולנים שלנו באילת כבר שנים רבות ופורצי המנעולנים שלנו ביצעו מספר רב של פריצות בעיר ללקוחות פרטיים, לעסקים ולמוסדות.
לפניכם טבלה המציגה חלק מפריצות המנעולים שביצענו באילת בתקופה האחרונה והמחיר שלהם:

פעולות פריצת מנעולים באילת שביצענו:אופן הפעולה:עלות השירות:
פריצת מנעול דירה באילתפורץ המנעולים הגיע בשעת לילה לדירה של לקוח שאיבד את המפתח, פורץ המנעולים ביצע את הפריצה והחלפת מנעול.600 ₪
פריצת מנעול דלת מחסן באילת דלת המחסן בבית המלון נתקעה, פורץ המנעולים הגיע וביצע פריצת מנעול סטנדרטית, לאחר מכן כיוון את צירי הדלת ושימן אותם.550 ₪
פריצת מנעול רכב באילתדלת הרכב נתקעה, פורץ המנעולים שלנו הגיע במהירות ופרץ את הרכב תוך דקות ספורות.300 ₪

מה כוללת הצעת המחיר?

הזמנתם פורץ מנעולים באילת לצורך פריצה של דלת או רכב? דעו כי הצעת המחיר אינה זהה אלא שונה ויש להביא זאת בחשבון. 

פריצת דלת: במקרה של פריצת דלת, חשוב ביותר להביא בחשבון כי ייתכן ויהיה צורך בהחלפת צילינדר ופעולת קידוח. חשוב ביותר לוודא כי פורץ המנעולים ידאג לכם לצילינדר חדש. 

פריצת רכב חדש: כאשר מדובר על פריצת רכב חדש, הרי פורץ מקצועי יבצע את הפריצה של המנעולים תוך מספר דקות ואף יגיע עם מכונה מיוחדת לחיתוך מפתח ומכשיר מיוחד לתכנות מפתח וקידוד השלט. 

אם הזמנתם מנעולן לפריצת דלת/מנעול הבית, קחו בחשבון שיש לבצע קדיחה והחלפת צילינדר, לכן,  חשוב לוודא מראש מה הצעת המחיר כוללת – האם גם את הצילינדר החדש? אם מדובר בפריצת  רכב, אזי מדובר בעבודה קלה ומהירה יותר. פורץ ותיק יפרוץ את הרכב בתוך מספר דקות מועט, ואף  יגיע עם מכונה לחיתוך מפתח לרכב ומכשיר לתכנות מפתח וקידוד השלט.

מה התפקיד של פורץ מנעולים באילת?

במסגרת תפקידו של פורץ מנעולים באילת עליו להפגין שליטה וידע בסוגי הפריצות וסוגי המנעולים השונים. כעת נפרט אודות התפקידים השונים שלו: 

פריצה של מנעולים בזמן שריפה: מצב של שריפה הוא מצב של חוסר אונים בו אנשים לוכדים בדירה כאשר הלהבות מאיימות להגיע במהירות רבה. כאשר המנעול קל לפריצה הרי ניתן לבצע את הפריצה באופן קר ללא שימוש בחומרי נפץ. כאשר מדובר על פריצה חמה תוך שימוש בחומרי נפץ, הרי מדובר על פריצה מורכבת יותר. 

חילוץ נוסעים מרכב: במקרה של חילוץ נוסעים מרכב כאשר הדלתות ננעלות ללא כל יכולת לפתוח אותן הרי יש צורך בכלים כבדים על מנת לפתוח את הדלתות במטרה לחתוך את המתכת אשר ממנה עשוי הרכב במטרה לחלץ את הנוסעים.

איך מתבצעת פריצת מנעולים?

במסגרת עבודתו, פורץ מנעולים באילת יעשה שימוש במגוון אמצעי פריצה אשר נפרט כעת: 

חומרי נפץ: פורץ מנעולים יעשה שימוש בחומרי נפץ במטרה לפתח את הדלת. החומרים יהיו מונחים על גבי הידית של הדלת ובזמן הפיצוץ הדלת תיפול או ייווצר חור בדלת. 

קידוח: פריצה של מנעולים תעשה גם באמצעות קידוח- הן באמצעות מקדחה חשמלית או מקדחה נטענת. פורץ מנעולים מקצועי יבצע את הקידוח בצילינדר במטרה לפתוח את הדלת כמה שיותר מהר. המטרה של הקידוח היא לבטל את הפינים ולאחר מכן לבצע החלפה של צילינדר. 

דגדוג: במסגרת עבודתו הפורץ יעשה שימוש בכלים המיועדים לדגדוג במטרה לגרום להזזה של הפינים המרכיבים את הצילינדר. הכלים מבצעים את העבודה של המפתח. במרבית המקרים לא ייגרם נזק לצילינדר  ולא יישארו כלל סימנים של פריצה. המכשירים יכולים להיות מכשירים מכניים או חשמליים. 

שכפול של המפתח: שכפול של המפתח נעשה על ידי פורץ מנעולים מקצועי על מנת לאפשר לאנשים להסתובב עם מפתח נוסף במקרה בו הם איבדו את המפתח. 

בחירת מנעול חדש: בשלב הבא הפורץ יבחר להתקין מנעול חדש בהתאם לצרכים של הלקוחות, בין אם מדובר במנעול ביומטרי או מנעול אחר, המטרה היא לשמור על הבטיחות של הלקוחות.

שאלות ותשובות בנושא הזמנת פורץ מנעולים באילת

אנו משתדלים לספק ללקוחותינו מענה מהיר ככל הניתן, זמן ההגעה הממוצע עומד על כ-30 דקות.

מחיר פריצת מנעולים נקבע בעיקר לפי חומרת המצב של המנעול התקול והכלים בהם היה צורך להשתמש וכמובן שעת הקריאה לפורץ.

כמובן, פורצי המנעולים שלנו פורצים לכל סוגי מנעולי הרכב והדלתות.

לקבלת הצעת מחיר
איזורי שירות
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו
למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום