פורץ משאיות

אנו מספקים שירותי פורץ משאיות

 בעלי משאית, נעלתם את עצמכם מחוץ למשאית? מנעול דלת המשאית תקול? זה הזמן להזמין פורץ משאיות מוסמך שיגיע אליכם במהירות ויטפל לכם בבעיה במהירות. פורצי המשאיות שלנו בלוקינג נמצאים בתחום כבר שנים רבות וסייעו למאות נהגי משאיות בכל בעיית מנעולנות למשאית שהזדקקו לה. הזמינו עכשיו פורץ משאיות דרך לוקינג.

במידה ודלת המשאית נעולה ואינכם מצליחים להיכנס למשאית, חשוב ביותר להזמין שירות של פורץ משאיות. פורץ מומחה בתחום יגיע אליכם בכל זמן נתון ויבצע את הפריצה באמצעות הכלים העומדים לרשותו. כאשר הוא יבצע את הפריצה בצורה מקצועית, תדעו כי אתם נמצאים בידיים טובות ויש לכם אפשרות לישון בשקט בידיעה כי אתם יכולים להמשיך לנהוג במשאית.

זקוקים לפורץ משאיות בדחיפות? אנחנו כאן בשבילכם
פורצי משאיות בעלי ניסיון רב בתחום
שירות איכותי ומקצועי
זמינות 24/7 והגעה מהירה
מחירים נוחים והוגנים
שירות בפריסה ארצית
התקשרו עכשיו בכדי להזמין : 077-803-6090
סייענו כבר למאות לקוחות בכל הארץ עם שירות פורץ המשאיות שלנו.

פורץ משאיות

רוצה להתייעץ עם מנעולן? השאר פרטים ואנו ניצור איתך קשר בהקדם:

שירותי פורץ משאיות שסיפקנו לאחרונה

אצלנו בלוקינג כל לקוח יוכל למצוא פתרון לבעיות המנעולנות שלו, בין שירותינו אנו מספקים שירותי פורץ משאיות, כמו שירות פורץ הרכבים שלנו ושאר השירותים באתר, פורץ משאיות מסופק בפריסה ארצית והגעה מהירה לכל מקום ובכל שעה במהלך היום ומבוצע על ידי בעלי מקצוע מנוסים באמצעות כלי פריצה מתקדמים. לפניכם בטבלה מופיעות חלק מפעולות פורץ המשאיות שביצענו לאחרונה ומחיריהן:

פעולות פריצת משאיות שביצענו:אופן הפעולה:עלות השירות:
פריצה למשאית באשקלוןנהג המשאית טרק את דלת המשאית ולכן היה צורך בשירותיו של פורץ המשאיות שהגיע למקום במהירות, וביצע פריצה סטנדרטית.350 ₪
פריצת משאית בכרמיאלנהג המשאית נעל את עצמו מחוץ למשאית, פורץ המשאיות הגיע למקום ופרץ את המשאית תוך דקות ספורות.300 ₪
פריצת משאית בנס ציונהנהג המשאית איבד את המפתח, פורץ המשאיות שלנו ביצע פריצה למשאית, החלפת מנעול ושכפול מפתחות ובכך פתר את הבעיה.600 ₪

 

מתי יש צורך לקרוא לשירות של פורץ משאיות?

ישנן סיבות שונות אשר בגללן כדאי להיעזר בשירות של פורץ משאיות. כעת נמנה את הסיבות השונות:

טריקת דלת: גם אם  אתם נהגים מיומנים ובעלי ניסיון רב,אתם יכולים למצוא את עצמכם יוצאים מהמשאית וטורקים את הדלת בהפתעה. טריקת הדלת לא תאפשר לכם להיכנס למשאית וכתוצאה מכך לא תהיה לכם אפשרות לנהוג וכך סדר היום שלכם לא יהיה תקין. כתוצאה מכך, אין לכם יכולת להיכנס למשאית ואתם עשויים למצוא את עצמכם בחוץ.

אובדן מפתח: זה יכול לקרות גם לנהגים מנוסים. אתם קמים בבוקר ולא מוצאים את המפתחות. אובדן מפתחות קורה לכולם וכאשר אין לכם יכולת להיכנס למשאית, אתם צריכים לקרוא לשירות של פורץ מקצועי אשר יסייע לכם. אובדן מפתחות לא יאפשר לכם להמשיך בשגרת הנסיעה ולכן חשוב ביותר לקרוא לשירות של פורץ מקצועי.

פריצה: ניסו לפרוץ לכם למשאית? אף אחד לא רוצה להיות חלק מהסטטיסטיקה של הפריצות כי מדובר בסיטואציה לא נעימה למדי. ישנם מקרים בהם הפורצים מעוניינים לגנוב חפצים יקרים ובמקרה הזה חשוב ביותר להיות עם היד על הדופק ולקרוא לפורץ מקצועי אשר יבצע החלפה של צילינדר.

 

פריצת משאיות 24 שעות ביממה

לעתים נהגי משאיות צריכים לצאת לנהיגה בשעות מוקדמות של הבוקר או בשעות מאוחרות בלילה ולצורך כך הם צריכים שיהיה לצידם פורץ משאיות אשר יעניק להם שירות מקצועי לאורך 24 שעות ביממה. פורץ מקצועי אשר יגיע בכל שעה משעות היממה יאפשר לנהגים ליהנות מהיתרונות הבאים:

זמינות: בין אם מדובר על שעת לילה מאוחרת או שעת בוקר מוקדמת, פורץ מקצועי יגיע לנהגים במטרה לפתור להם את הבעיה במשאית ולאפשר להם המשך נסיעה בטוחה.

מהירות: נוסף על זאת, פורץ מקצועי יגיע במהירות האפשרית לבצע את עבודת הפריצה, בין אם מדובר על פריצה לצורך החלפת צילינדר.

כלים מתקדמים: נוסף על זאת, פורץ מקצועי יקפיד לעבוד עם כלים מקצועיים על מנת לבצע את העבודה בצורה מקצועית.

 

פריצת משאיות באישור משטרת ישראל

על מנת לבצע פריצה למשאית, פורץ משאיות צריך להציג אישור מטעם משטרת ישראל על מנת לבצע את הפריצה. כדאי לציין כי ללא הצגת האישור לא ניתן לבצע את הפריצה.

שיחה טלפונית: רגע לפני שאתם מזמינים פורץ מקצועי, חשוב ביותר לערוך עמו שיחה טלפונית ולוודא כי אכן יש לו אישור מטעם המשטרה. קרו מקרים בעבר בהם פורצים לא הציגו תעודת אישור ואי אפשר היה לשכור את השירות שלהם.

מוזמנים לשאול נהגים קודמים: נוסף על זאת, ההמלצה היא לשאול נהגים קודמים האם הפורץ אשר בכוונתכם להזמין הציג תעודת אישור. הצגת התעודה תאפשר לכם להבין כי מדובר בגורם מקצועי אשר ביכולתו לבצע את הפריצה בצורה הטובה ביותר. התייעצות עם נהגים קודמים תאפשר לכם להבין מי הפורץ אשר אתם עומדים לשכור את שירותיו ולכן חשוב ביותר לברר כמה שיותר פרטים על מנת שתהיה לכם האפשרות לדעת כי בחרתם נכון ולא בחרתם באיש מקצוע אשר אינו מפגין מקצועיות ועשוי לגרום נזק למשאית שלכם אלא בדיוק להפך.

שאלות ותשובות בנושא הזמנת מנעולן בכפר קאסם

אנו משתדלים לספק ללקוחותינו מענה מהיר ככל הניתן, זמן ההגעה הממוצע עומד על כ-30 דקות.

המחיר של פריצת משאית משתנה בעיקר לרמת הקושי שבפריצה, וביצוע הפעולות הנלוות אם יש צורך בהן, כמו: החלפת מנעול, שכפול מפתחות וכו'.

אנו בלוקינג מספקים שירותי מנעולנות כבר למעלה מעשור, ניתן למצוא המלצות רבות אודות שירותינו ברחבי האינטרנט.

אכן, את מגוון שירותינו אנו מספקים בפריסה ארצית ללא יוצא מן הכלל.

מה היה לנו עד כאן?
לקבלת הצעת מחיר
לקוחות ממליצים
עמוד הפייסבוק של לוקינג